Mii de piese®
  • Acasa
  • Suna
  • Cont
  • Suna
  • WhatsApp
  • WhatsApp
  • Cauta
  • CONTACT
  • Coșul este gol!

  • €
  • Lei
  • £
  • $
    • +
    • Piese masina mea +
    • Uleiuri / lichide

      Uleiuri/Vaseline/Compusi chimici

      • Uleiuri
      • Vaseline
      • Lichid racire
      • Lichid frana
      • Produse chimice pentru domeniul auto
      • Apa distilata
      • Aditivi catalitici AD BLUE

      Uleiuri/Vaseline/Epuratori

      • Uleiuri
      • Vaseline
      • Lichid de frana
      • Antigel

      Produse speciale pentru motociclete

      Uleiuri si lichide

      • Uleiuri de motor
      • Transmission oil
      • Lichid de frana

      Speciale pentru tuning

      +
    • Roti

      Anvelope

      • Anvelope vara
      • Anvelope iarna
      • Anvelope industrale
      • Anvelope pentru agricultura
      • Anvelope all season
      • Anvelope camion
      • Altele

      Materiale reparatie

      • Petece
      • Capac supapa
      • Snururi
      • Pasta reparat
      • Lame
      • Valva roata
      • Echipament echilibrare
      • Frezy
      • Alte materiale vulcanizare
      • Solutii vulcanizare

      Fixare roata

      • Inel central
      • Prezoane roata
      • Piulite roata
      • Stifturi filetate
      • Saiba butuc roata
      • Butuc roata
      • Prezon de siguranta
      • Piulita de protectie
      • Wheel pins
      • Kit de montaj

      Lanturi antiderapante

      • Off-road
      • Autoturisme
      • Camion

      Camere auto

      • Camere auto agrare
      • Camere auto pentru camioane
      • Protectie camera
      • Camere auto industriale
      • Camere personale

      Jante

      • Janta aluminiu
      • Janta otel
      +
    • Motociclete

      Anvelope

      • Alte elemente ale rotii
      • Anvelope cursa
      • Carte anvelopa
      • Camera aer roti
      • Anvelope asfalt
      • Anvelope off-road
      • Anvelope scuter
      • Anvelopa ATV
      • Supapa aer/blocari janta/ si altele pentru anvelope

      Accesorii

      • Protectie anti-furt
      • Tampon
      • Mansoane ghidon
      • Alte accesorii
      • Suruburi carenaj
      • Accesorii Off-Road
      • Postament rezervor
      • Huse protectie
      • Cataloage motociclete

      Imbracaminte

      • Imbracaminte calduroasa
      • Incaltaminte
      • Jachete si tricouri off-road
      • Pantaloni
      • Combinezon
      • Manusi
      • Aparatoare/Protectii
      • Haine casual
      • Imbracaminte impermeabila

      Casti

      • Casca Inchisa
      • Casca off-road
      • Accesorii casca
      • Ochelari de soare si protectie
      • Intercom
      • Casca viziera rabatabila
      • Casca deschisa

      Service

      • Scule
      • Accesorii service
      • Macarale/elevatoare

      Uleiuri/Vaseline/Epuratori

      • Uleiuri
      • Vaseline
      • Lichid de frana
      • Antigel

      Bagaj

      • Rucsaci
      • Cutii/carcase
      • Saci, rucsaci
      • Alte accesorii bagaje
      • Cos piele
      • Cos textil
      +
    • Lampi camioane
      • Lampi Scania
      • Lampi MAN
      • Lampi Volvo
      • Lampi DAF
      • Lampi Renault
      • Lampi Mercedes
      • Lampi IVECO
      • Lampi universale
      • Conectori lampi camioane
      +
    • Produse camioane
        • Prima pagină
        • Simering/etansare butuc roata
        • Simering/etansare butuc roata

        Simering/etansare butuc roata

        Ca urmare a situatiei mondiale curente, intampinam dificultati cu transportul international al produselor. Astfel nu putem garanta termenii de livrare pentru piesele aduse de la furnizorii externi. Va stam la dispozitie pentru orice informatie suplimentara. Va multumim pentru intelegere.

        Simering/etansare butuc roata
        Simering/etansare butuc roata Simering/etansare butuc roata

        Fotografiile produselor au caracter informativ si nu creeaza obligatii contractuale.

        Simering/etansare butuc roata Simering/etansare butuc roata
        • Descriere
        • Referințe OEM
        • Specificaţii
        • Opinii (0)
        • Info taxe si comisoane
        CORTECO hub sigiliu ext. (145x175x13mm B1BA) PB
        ProducătorNumăr
        IC Krosy011.056-00
        OE MERCEDES-BEN0139970447
        OE MERCEDES-BEN0139976547
        OE MERCEDES-BEN0139979347
        IC Krosy031.180-00
        OE MAN06562890333
        OE MAN06562890334
        OE MAN81965010860
        OE MAN81965030153
        IC KrosyB06-2017
        IC KrosyN7025
        IC KrosySIM145X175X13
        IC KrosyU 145X175X13
        Parametri generali
        Cod bare3358960143839
        Cod tarifar84879090

        Spune-ţi opinia

        Autentifică-te sau Înregistrează un cont nou pentru a putea scie o opinie

        Magazinul online MIIDEPIESE.RO are stabilite urmatoarele taxe si comisioane:

        • 28 lei - Taxa de transport pentru comenzi pana in 500 lei, in limita a 5 kg.
          NOTA: Anvelopele, jantele si reperele agabaritice se taxeaza separat in functie de greutatea volumetrica. In acest ultim caz, taxa va fi comunicata telefonic dupa plasarea comenzii. Livrarea produselor se va realiza doar dupa confirmarea telefonica.
          NOTA: Produsele care sunt disponibile doar la furnizori vor avea cost suplimentar pentru livrare, incepand cu 28 lei. Taxa suplimentara, daca se aplica, se comunica clientului in momentul confirmarii comenzii.
        • 10 lei - Comision procesare comanda cu valoare pana in 100 de lei. Reprezinta costul serviciului de pregatire a produselor din comanda in vederea livrarii (de exemplu, dar fara a se limita la, sortare, manipulare, impachetare, etc).
        • 3.7 lei - Procesare plata in cont colector. Nu se aplica pentru plata cu cardul.
        • 19% TVA -  INCLUS IN PRETUL DE ACHIZITIE
        • Taxa ECOVALOARE Anvelope - INCLUSA IN PRETUL ANVELOPELOR ACHIZITIONATE
          • pentru camioane  de 20.9 lei/buc (fara TVA)
          • pentru restul anvelopelor de 4.6 lei (fara TVA)

        Pret anterior oferit de producator. 
        Contactati-ne pentru pretul actualizat.

        • Numar produs: CO12015499B
        • Disponibilitate: In stoc (confirmare telefonica)
        • Livrare in: 24 ore
        • 57,48 Lei
        • Pretul include TVA
        Adaugă in Wishlist Compară produsul

        0 opinii / Spune-ţi opinia

        Garantie

        Informatii suplimentare despre garantie le puteti citi aici

        Comenzi prin telefon

        ​0734 607 269 sau prin WhatsApp: Luni - Vineri, 9:00 - 18:00

        0744.642.897 sau prin WhatsApp, in weekend si in cursul saptamanii dupa ora 18:00

        Comenzi prin telefon

        ​0734 607 269  sau prin WhatsApp, Luni - Vineri, 9:00 - 18:00

        0744.642.897 sau prin WhatsApp, in weekend si in cursul saptamanii dupa ora 18:00

        Costuri de livare gratuite

        Transport gratuit in Romania, la comenzi mai mari de 500 lei in limita a 5kg. Anvelopele, jantele si reperele agabaritice se taxeaza separat in functie de greutatea volumetrica.

         

        NOTA! ► Uleiurile si becurile nu pot fi retunate!

        Etichete: Simering, etansare butuc roata, CORTECO, CO12015499, SF9DC3F5, 01105600, 0139970447, 0139976547, 0139979347, 03118000, 06562890333, 06562890334, 81965010860, 81965030153, B062017, N7025, SIM145X175X13, U145X175X13, 3358960143839, 84879090

        Echivalente / Conexe
        Garnitura reductor
        Garnitura reductor
        FE08007
        FEBI 0119971246 simering DB (145x175x13)..
        31,46 Lei
        Pretul include TVA26,00 Lei
        Adaugă în coş
        Adaugă in Wishlist
        Compară produsul
        Simering/etansare butuc roata
        Simering/etansare butuc roata
        B06-2016
        BTA simering DB 145x175x13..
        23,60 Lei
        Pretul include TVA19,51 Lei
        Adaugă în coş
        Adaugă in Wishlist
        Compară produsul
        Simering/etansare butuc roata
        Simering/etansare butuc roata
        CO12014740B
        CORTECO (145x175x14mm B1BASL) DB..
        34,70 Lei
        Pretul include TVA28,68 Lei
        Adaugă în coş
        Adaugă in Wishlist
        Compară produsul
        Simering/etansare butuc roata Momentan indisponibil (confirmare telefonica)
        Simering/etansare butuc roata
        B06-2054
        Uszczelniacz piasty (145x175/205x14/9) MERCEDES UNIMOG; MAN F2000 OM904/D2865 03.00-..
        36,14 Lei
        Pretul include TVA29,87 Lei
        Notifica-ma cand revine pe stoc
        Adaugă in Wishlist
        Compară produsul
        Simering/etansare butuc roata
        Simering/etansare butuc roata
        CO19016980
        CORTECO KPL.USZCZELNIACZY HUB-Seal (12015499) 145x175x13, Seal (12014740) 145x175x14, Inele MERCEDES..
        129,63 Lei
        Pretul include TVA107,13 Lei
        Adaugă în coş
        Adaugă in Wishlist
        Compară produsul
    © 2018 MIIDEPIESE.RO ® Toate drepturile rezervate. Proiect sustinut de LISAL