• CONTACT
  • Euro €
  • Lei Lei
  • £Pound Sterling
  • $US Dollar
  • office@miidepiese.ro
  • Compara
  • Wish List (0)
Mii de piese®
  • Coșul este gol!

Meniu
  • +
  • Piese masina mea +
  • Uleiuri / lichide

    Uleiuri/Vaseline/Compusi chimici

    • Uleiuri
    • Vaseline
    • Lichid racire
    • Lichid frana
    • Produse chimice pentru domeniul auto
    • Apa distilata
    • Aditivi catalitici AD BLUE

    Uleiuri/Vaseline/Epuratori

    • Uleiuri
    • Vaseline
    • Lichid de frana
    • Antigel

    Produse speciale pentru motociclete

    Uleiuri si lichide

    • Uleiuri de motor
    • Transmission oil
    • Lichid de frana

    Speciale pentru tuning

    +
  • Roti

    Anvelope

    • Anvelope vara
    • Anvelope iarna
    • Anvelope industrale
    • Anvelope pentru agricultura
    • Anvelope all season
    • Anvelope camion
    • Altele

    Materiale reparatie

    • Petece
    • Capac supapa
    • Snururi
    • Pasta reparat
    • Lame
    • Valva roata
    • Echipament echilibrare
    • Frezy
    • Alte materiale vulcanizare
    • Solutii vulcanizare
    • Mai multe

    Fixare roata

    • Inel central
    • Prezoane roata
    • Piulite roata
    • Stifturi filetate
    • Saiba butuc roata
    • Butuc roata
    • Prezon de siguranta
    • Piulita de protectie
    • Wheel pins
    • Kit de montaj
    • Mai multe

    Lanturi antiderapante

    • Off-road
    • Autoturisme
    • Camion

    Camere auto

    • Camere auto agrare
    • Camere auto pentru camioane
    • Protectie camera
    • Camere auto industriale
    • Camere personale

    Jante

    • Janta aluminiu
    • Janta otel
    +
  • Motociclete

    Anvelope

    • Alte elemente ale rotii
    • Anvelope cursa
    • Carte anvelopa
    • Camera aer roti
    • Anvelope asfalt
    • Anvelope off-road
    • Anvelope scuter
    • Anvelopa ATV
    • Supapa aer/blocari janta/ si altele pentru anvelope

    Accesorii

    • Protectie anti-furt
    • Tampon
    • Mansoane ghidon
    • Alte accesorii
    • Suruburi carenaj
    • Accesorii Off-Road
    • Postament rezervor
    • Huse protectie
    • Cataloage motociclete

    Imbracaminte

    • Imbracaminte calduroasa
    • Incaltaminte
    • Jachete si tricouri off-road
    • Pantaloni
    • Combinezon
    • Manusi
    • Aparatoare/Protectii
    • Haine casual
    • Imbracaminte impermeabila

    Casti

    • Casca Inchisa
    • Casca off-road
    • Accesorii casca
    • Ochelari de soare si protectie
    • Intercom
    • Casca viziera rabatabila
    • Casca deschisa

    Service

    • Scule
    • Accesorii service
    • Macarale/elevatoare

    Uleiuri/Vaseline/Epuratori

    • Uleiuri
    • Vaseline
    • Lichid de frana
    • Antigel

    Bagaj

    • Rucsaci
    • Cutii/carcase
    • Saci, rucsaci
    • Alte accesorii bagaje
    • Cos piele
    • Cos textil
    +
  • Camioane
    • Caroserii camioane
    • Lampi camioane
    • Accesorii camioane cu remorca
    • Componente semiremorca/remorca
    • Lanturi antiderapante
    • Janta camion otel
    • Janta camion mic tonaj
    +
  • Accesorii

    Accesorii autoturism

    • Lamela stergator/elemente cauciuc
    • Sisteme remorcare/accesorii
    • Frigider
    • Curatare/cosmetice
    • Capac roata
    • Lichide/sistem curatare geamuri
    • Statie emisie-receptie
    • Accesorii biciclete
    • Accesorii pentru iarna
    • Tester alcoolemie
    • Senzori de parcare
    • Transport copii
    • Camera foto de competitii cu inregistrare video
    • Accesorii pentru calatorie
    • Huse pedale
    • Mai multe

    Accesorii Off Road

    • Cabluri, benzi adezive, camere
    • Cătușe, cârlige, blocuri
    • Jack, pasarelă
    • Undercarriage shield
    • Bracket
    • Accesorii Off Road
    • Accesorii Off Road

    Motociclete/Accesorii

    • Piese de schimb
    • Bagaj
    • Service
    • Imbracaminte
    • Casti
    • Anvelope
    • Uleiuri/Vaseline/Epuratori
    • ANUNT IMPORTANT!
      In urma actualizarii tarifelor serviciilor firmelor de curierat, incepand cu 1 mai 2022 costul aferent livrarii produselor (comenzile pana in 5kg, cu valoare toatala mai mica de 500 lei) va fi majorat la 28 lei pentru comenzile achitate online cu plata prin card bancar.
      Pentru comenzile cu plata ramburs, se va adauga suplimentar un cost de 3.7 lei pentru procesarea platilor in contul colector.
    • Prima pagină
    • Set placute frana

    Ca urmare a situatiei mondiale curente, intampinam dificultati cu transportul international al produselor. Astfel nu putem garanta termenii de livrare pentru piesele aduse de la furnizorii externi. Va stam la dispozitie pentru orice informatie suplimentara. Va multumim pentru intelegere.

    Set placute frana
    Imagini produs

    Fotografiile produselor au caracter informativ si nu creeaza obligatii contractuale.

    Set placute frana
    • Descriere
    • Referințe OEM
    • Specificaţii
    • Opinii (0)
    • Info taxe si comisoane
    Set placute frana punte fata TOYOTA RAV 4 II 1.8/2.0/D 06.00-11.05
    ProducătorNumăr
    MEYLE0252358517
    OE TOYOTA04465-42070
    OE TOYOTA04465-42071
    OE TOYOTA04465-42110
    OE TOYOTA0446542080
    OE TOYOTA0446542130
    OE TOYOTA0446544110
    OE TOYOTA04465YZZCN
    METZGER081300
    METELLI2204300
    NK224555
    ZIMMERMANN235851701
    A.B.S.37230
    A.B.S.37230OE
    REMSA40202
    FRI.TECH.4450
    ASHIKA5002280
    BENDIX572487B
    JURID572487J
    GIRLING6132519
    MAPCO6768
    PEX7699
    TRISCAN811013024
    REMSA81300
    KAWE81452
    AC DelcoAC696881D
    BLUE PRINTADT342120
    BORG & BECKBBP1803
    FTEBL1922A1
    QUINTON HAZELLBP1271
    IC KrosyC12100FBK
    IC KrosyC12100JC
    MK KASHYAMAD2202
    NECTOFD6999A
    IC KrosyJ3602092
    NIPPARTSJ3602095
    MINTEXMDB2155
    MINTEXMDB3251
    Brake ENGINEERIPA1504
    JAPANPARTSPA280AF
    IC KrosyRL905681
    PAGIDT1281
    IC KrosyVAL598536
    Parametri generali
    Cod bare1523BDG, 3322937282777
    Cod tarifar87083091

    Spune-ţi opinia

    Autentifică-te sau Înregistrează un cont nou pentru a putea scie o opinie

    Magazinul online MIIDEPIESE.RO are stabilite urmatoarele taxe si comisioane:

    • 28 lei - Taxa de transport pentru comenzi pana in 500 lei, in limita a 5 kg.
      NOTA: Anvelopele, jantele si reperele agabaritice se taxeaza separat in functie de greutatea volumetrica. In acest ultim caz, taxa va fi comunicata telefonic dupa plasarea comenzii. Livrarea produselor se va realiza doar dupa confirmarea telefonica.
      NOTA: Produsele care sunt disponibile doar la furnizori vor avea cost suplimentar pentru livrare, incepand cu 28 lei. Taxa suplimentara, daca se aplica, se comunica clientului in momentul confirmarii comenzii.
    • 10 lei - Comision procesare comanda cu valoare pana in 100 de lei. Reprezinta costul serviciului de pregatire a produselor din comanda in vederea livrarii (de exemplu, dar fara a se limita la, sortare, manipulare, impachetare, etc).
    • 3.7 lei - Procesare plata in cont colector. Nu se aplica pentru plata cu cardul.
    • 19% TVA -  INCLUS IN PRETUL DE ACHIZITIE
    • Taxa ECOVALOARE Anvelope - INCLUSA IN PRETUL ANVELOPELOR ACHIZITIONATE
      • pentru camioane  de 20.9 lei/buc (fara TVA)
      • pentru restul anvelopelor de 4.6 lei (fara TVA)

    Set placute frana

    Pret anterior oferit de producator. 
    Contactati-ne pentru pretul actualizat.

    • TRW AUTOMOTIVE
    • Numar produs: GDB3251
    • Disponibilitate: In stoc (confirmare telefonica)
    • Livrare in: 24 ore
    • 203,21 Lei
    • Pretul include TVA
    Adaugă in Wishlist Compară produsul

    0 opinii / Spune-ţi opinia

    Garantie

    Informatii suplimentare despre garantie le puteti citi aici

    Comenzi prin telefon

    ​0734 607 269 sau prin WhatsApp: Luni - Vineri, 9:00 - 18:00

    0744.642.897 sau prin WhatsApp, in weekend si in cursul saptamanii dupa ora 18:00

    Costuri de livare gratuite

    Transport gratuit in Romania, la comenzi mai mari de 500 lei in limita a 5kg. Anvelopele, jantele si reperele agabaritice se taxeaza separat in functie de greutatea volumetrica.

     

    NOTA! ► Uleiurile si becurile nu pot fi retunate!

    Etichete: Set placute frana, TRW AUTOMOTIVE, GDB3251, SF9A70D8, 0252358517, 0446542070, 0446542071, 0446542080, 0446542110, 0446542130, 0446544110, 04465YZZCN, 081300, 2204300, 224555, 235851701, 37230, 37230OE, 40202, 4450, 5002280, 572487B, 572487J, 6132519, 6768, 7699, 811013024, 81300, 81452, AC696881D, ADT342120, BBP1803, BL1922A1, BP1271, C12100FBK, C12100JC, D2202, FD6999A, J3602092, J3602095, MDB2155, MDB3251, PA1504, PA280AF, RL905681, T1281, VAL598536, 3322937282777, 1523BDG, 87083091

    Echivalente / Conexe
    Set placute frana
    Set placute frana
    C12100ABE
    Set placute frana punte fata TOYOTA RAV 4 II 1.8/2.0/D 06.00-11.05..
    74,20 Lei
    Pretul include TVA61,32 Lei
    Adaugă în coş
    Adaugă in Wishlist
    Compară produsul
    Set placute frana Momentan indisponibil (confirmare telefonica)
    KASHIYAMA
    Set placute frana
    KASHIYAMA C12100
    Set placute frana punte fata TOYOTA RAV 4 II 1.8/2.0 06.00-11.05..
    86,71 Lei
    Pretul include TVA71,66 Lei
    Notifica-ma cand revine pe stoc
    Adaugă in Wishlist
    Compară produsul
    Set placute frana Momentan indisponibil (confirmare telefonica)
    Set placute frana
    LPR05P958
    bloc de frână stabilite. TOYOTA RAV 4 Front (08/00-->) 1.8i 08/00-..
    99,15 Lei
    Pretul include TVA81,94 Lei
    Notifica-ma cand revine pe stoc
    Adaugă in Wishlist
    Compară produsul
    Set placute frana
    Set placute frana
    LP1632
    frână Paduri seturi. P TOYOTA RAV4 II 1.8VVTi / 2.0VVTi 06.00-..
    110,24 Lei
    Pretul include TVA91,11 Lei
    Adaugă în coş
    Adaugă in Wishlist
    Compară produsul
    Set placute frana
    BOSCH Brakes
    Set placute frana
    BOSCH Brakes 0 986 424 719
    04465-42080 de frână set pad. P TOYOTA RAV4 II 1.8VVTi / 2.0VVTi 06.00-WVA23585..
    111,17 Lei
    Pretul include TVA91,88 Lei
    Adaugă în coş
    Adaugă in Wishlist
    Compară produsul
    Set placute frana Momentan indisponibil (confirmare telefonica)
    BRECK
    Set placute frana
    BRECK 23585 00 701 00
    Breck de frână bloc set. P TOYOTA RAV 4 al II-lea..
    131,05 Lei
    Pretul include TVA108,30 Lei
    Notifica-ma cand revine pe stoc
    Adaugă in Wishlist
    Compară produsul
    Set placute frana
    Set placute frana
    FDB1514
    Set placute de frana punte fata TOYOTA RAV 4 II 1.8/2.0/D 06.00-11.05..
    185,76 Lei
    Pretul include TVA153,52 Lei
    Adaugă în coş
    Adaugă in Wishlist
    Compară produsul
    Set placute frana
    Set placute frana
    13.0460-5848.2
    Set placute frana punte fata TOYOTA RAV 4 II 1.8/2.0/D 06.00-11.05..
    190,29 Lei
    Pretul include TVA157,26 Lei
    Adaugă în coş
    Adaugă in Wishlist
    Compară produsul

    Informatii utile

    • Termeni si conditii
    • Cum platesc?
    • Informatii livrare
    • Garantie
    • Informatii GDPR
    • Politica de confidentialitate si utilizare cookie-uri
    • Criterii de acceptare a pieselor vechi
    • Returnări
    • Informatii utilie jante si roti

    Servicii clienti

    TELEFON:

    0744.642.897  - L- V, dupa 18:00 si S-D

     
    EMAIL: office@miidepiese.ro

    SOLICITARI GDPR

    • Solicitare stergere cont
    • Solicitare raport date personale

    Luni - Vineri: 09:00 - 18:00

    Sambata: 08:00 - 13:00

    Duminica: inchis

    Comenzi online non-stop 24/7

    Despre companie

    S.C. MUNTRISIMA S.R.L.

    CONTACT

    Nr. Inreg. Reg. Comertului: J04/449/2012

    CIF: RO30173720


     

    Viziteaza site-ul Miidepiese.ro pe ShopMania

    ANPC

    Metode de plata

    Metode de plata

    Rate prin BCR - MiidePiese.roRate prin BT - MiidePiese.roRate prin BRD - MiidePiese.roRate prin AlfaBank - MiidePiese.ro

    © 2018 MIIDEPIESE.RO ® Toate drepturile rezervate. Proiect sustinut de LISAL