• CONTACT
  • Euro €
  • Lei Lei
  • £Pound Sterling
  • $US Dollar
  • office@miidepiese.ro
  • Compara
  • Wish List (0)
Mii de piese®
  • Coșul este gol!

Meniu
  • +
  • Piese masina mea +
  • Uleiuri / lichide

    Uleiuri/Vaseline/Compusi chimici

    • Uleiuri
    • Vaseline
    • Lichid racire
    • Lichid frana
    • Produse chimice pentru domeniul auto
    • Apa distilata
    • Aditivi catalitici AD BLUE

    Uleiuri/Vaseline/Epuratori

    • Uleiuri
    • Vaseline
    • Lichid de frana
    • Antigel

    Produse speciale pentru motociclete

    Uleiuri si lichide

    • Uleiuri de motor
    • Transmission oil
    • Lichid de frana

    Speciale pentru tuning

    +
  • Roti

    Anvelope

    • Anvelope vara
    • Anvelope iarna
    • Anvelope industrale
    • Anvelope pentru agricultura
    • Anvelope all season
    • Anvelope camion
    • Altele

    Materiale reparatie

    • Petece
    • Capac supapa
    • Snururi
    • Pasta reparat
    • Lame
    • Valva roata
    • Echipament echilibrare
    • Frezy
    • Alte materiale vulcanizare
    • Solutii vulcanizare
    • Mai multe

    Fixare roata

    • Inel central
    • Prezoane roata
    • Piulite roata
    • Stifturi filetate
    • Saiba butuc roata
    • Butuc roata
    • Prezon de siguranta
    • Piulita de protectie
    • Wheel pins
    • Kit de montaj
    • Mai multe

    Lanturi antiderapante

    • Off-road
    • Autoturisme
    • Camion

    Camere auto

    • Camere auto agrare
    • Camere auto pentru camioane
    • Protectie camera
    • Camere auto industriale
    • Camere personale

    Jante

    • Janta aluminiu
    • Janta otel
    +
  • Motociclete

    Anvelope

    • Alte elemente ale rotii
    • Anvelope cursa
    • Carte anvelopa
    • Camera aer roti
    • Anvelope asfalt
    • Anvelope off-road
    • Anvelope scuter
    • Anvelopa ATV
    • Supapa aer/blocari janta/ si altele pentru anvelope

    Accesorii

    • Protectie anti-furt
    • Tampon
    • Mansoane ghidon
    • Alte accesorii
    • Suruburi carenaj
    • Accesorii Off-Road
    • Postament rezervor
    • Huse protectie
    • Cataloage motociclete

    Imbracaminte

    • Imbracaminte calduroasa
    • Incaltaminte
    • Jachete si tricouri off-road
    • Pantaloni
    • Combinezon
    • Manusi
    • Aparatoare/Protectii
    • Haine casual
    • Imbracaminte impermeabila

    Casti

    • Casca Inchisa
    • Casca off-road
    • Accesorii casca
    • Ochelari de soare si protectie
    • Intercom
    • Casca viziera rabatabila
    • Casca deschisa

    Service

    • Scule
    • Accesorii service
    • Macarale/elevatoare

    Uleiuri/Vaseline/Epuratori

    • Uleiuri
    • Vaseline
    • Lichid de frana
    • Antigel

    Bagaj

    • Rucsaci
    • Cutii/carcase
    • Saci, rucsaci
    • Alte accesorii bagaje
    • Cos piele
    • Cos textil
    +
  • Camioane
    • Caroserii camioane
    • Lampi camioane
    • Accesorii camioane cu remorca
    • Componente semiremorca/remorca
    • Lanturi antiderapante
    • Janta camion otel
    • Janta camion mic tonaj
    +
  • Accesorii

    Accesorii autoturism

    • Lamela stergator/elemente cauciuc
    • Sisteme remorcare/accesorii
    • Frigider
    • Curatare/cosmetice
    • Capac roata
    • Lichide/sistem curatare geamuri
    • Statie emisie-receptie
    • Accesorii biciclete
    • Accesorii pentru iarna
    • Tester alcoolemie
    • Senzori de parcare
    • Transport copii
    • Camera foto de competitii cu inregistrare video
    • Accesorii pentru calatorie
    • Huse pedale
    • Mai multe

    Accesorii Off Road

    • Cabluri, benzi adezive, camere
    • Cătușe, cârlige, blocuri
    • Jack, pasarelă
    • Undercarriage shield
    • Bracket
    • Accesorii Off Road
    • Accesorii Off Road

    Motociclete/Accesorii

    • Piese de schimb
    • Bagaj
    • Service
    • Imbracaminte
    • Casti
    • Anvelope
    • Uleiuri/Vaseline/Epuratori
    • ANUNT IMPORTANT!
      In urma actualizarii tarifelor serviciilor firmelor de curierat, incepand cu 1 mai 2022 costul aferent livrarii produselor (comenzile pana in 5kg, cu valoare toatala mai mica de 500 lei) va fi majorat la 28 lei pentru comenzile achitate online cu plata prin card bancar.
      Pentru comenzile cu plata ramburs, se va adauga suplimentar un cost de 3.7 lei pentru procesarea platilor in contul colector.
    • Prima pagină
    • Producător
    • KNORR2
    • Kit reparatie etrier frana

    Ca urmare a situatiei mondiale curente, intampinam dificultati cu transportul international al produselor. Astfel nu putem garanta termenii de livrare pentru piesele aduse de la furnizorii externi. Va stam la dispozitie pentru orice informatie suplimentara. Va multumim pentru intelegere.

    Kit reparatie etrier frana
    Imagini produs
    Kit reparatie etrier frana Kit reparatie etrier frana

    Fotografiile produselor au caracter informativ si nu creeaza obligatii contractuale.

    Kit reparatie etrier frana Kit reparatie etrier frana
    • Descriere
    • Referințe OEM
    • Specificaţii
    • Opinii (0)
    • Info taxe si comisoane
    Set reparatie etrier frana (set garnituri fara umar) SB7 (-02) 74mm
    ProducătorNumăr
    OE SCHMITZ017264
    ZF0501.215.060
    OE SOLARIS0820.352.198
    OE SOLARIS0821.357.00
    OE SOLARIS0870.052.000
    OE SOLARIS0870.213.897
    OE SOLARIS0870.215.060
    OE BPW0980102630
    OE VAN HOOL11031121
    LECINENA120019500049
    OE SCANIA1759811
    OE SCANIA2121859
    OE IVECO42553530
    OE IVECO5006046989
    OE RVI5021133447
    OE MAN81.50822-6032
    OE MAN81508226007
    OE DB-TRUCKA0004204882
    IC KrosyAUG3878
    IC KrosyAUG54168
    IC KrosyII 179320065
    BENDIXK010604
    OE SCANIASP1037040
    Parametri generali
    Cod tarifar87083091

    Spune-ţi opinia

    Autentifică-te sau Înregistrează un cont nou pentru a putea scie o opinie

    Magazinul online MIIDEPIESE.RO are stabilite urmatoarele taxe si comisioane:

    • 28 lei - Taxa de transport pentru comenzi pana in 500 lei, in limita a 5 kg.
      NOTA: Anvelopele, jantele si reperele agabaritice se taxeaza separat in functie de greutatea volumetrica. In acest ultim caz, taxa va fi comunicata telefonic dupa plasarea comenzii. Livrarea produselor se va realiza doar dupa confirmarea telefonica.
      NOTA: Produsele care sunt disponibile doar la furnizori vor avea cost suplimentar pentru livrare, incepand cu 28 lei. Taxa suplimentara, daca se aplica, se comunica clientului in momentul confirmarii comenzii.
    • 10 lei - Comision procesare comanda cu valoare pana in 100 de lei. Reprezinta costul serviciului de pregatire a produselor din comanda in vederea livrarii (de exemplu, dar fara a se limita la, sortare, manipulare, impachetare, etc).
    • 3.7 lei - Procesare plata in cont colector. Nu se aplica pentru plata cu cardul.
    • 19% TVA -  INCLUS IN PRETUL DE ACHIZITIE
    • Taxa ECOVALOARE Anvelope - INCLUSA IN PRETUL ANVELOPELOR ACHIZITIONATE
      • pentru camioane  de 20.9 lei/buc (fara TVA)
      • pentru restul anvelopelor de 4.6 lei (fara TVA)

    Kit reparatie etrier frana

    Pret anterior oferit de producator. 
    Contactati-ne pentru pretul actualizat.

    • KNORR2
    • Numar produs: K 010604
    • Disponibilitate: In stoc (confirmare telefonica)
    • Livrare in: 24 ore
    • 219,01 Lei
    • Pretul include TVA
    Adaugă in Wishlist Compară produsul

    0 opinii / Spune-ţi opinia

    Garantie

    Informatii suplimentare despre garantie le puteti citi aici

    Comenzi prin telefon

    ​0734 607 269 sau prin WhatsApp: Luni - Vineri, 9:00 - 18:00

    0744.642.897 sau prin WhatsApp, in weekend si in cursul saptamanii dupa ora 18:00

    Costuri de livare gratuite

    Transport gratuit in Romania, la comenzi mai mari de 500 lei in limita a 5kg. Anvelopele, jantele si reperele agabaritice se taxeaza separat in functie de greutatea volumetrica.

     

    NOTA! ► Uleiurile si becurile nu pot fi retunate!

    Etichete: Kit reparatie etrier frana, KNORR2, K010604, SF99C39E, 017264, 0501215060, 0820352198, 082135700, 0870052000, 0870213897, 0870215060, 0980102630, 11031121, 120019500049, 1759811, 2121859, 42553530, 5006046989, 5021133447, 81508226007, 81508226032, A0004204882, AUG3878, AUG54168, II179320065, SP1037040, 87083091

    Echivalente / Conexe
    Kit reparatie etrier frana
    SBP
    Kit reparatie etrier frana
    SBP CRK-009
    Set reparatie etrier frana SB3745/SB4345 (74MM) - fara garnituri..
    72,26 Lei
    Pretul include TVA59,72 Lei
    Adaugă în coş
    Adaugă in Wishlist
    Compară produsul
    Kit reparatie etrier frana
    SBP
    Kit reparatie etrier frana
    SBP CRK-053
    Set reparatie etrier frana (garnituri, 74mm) pentru etriere tip SB..
    104,13 Lei
    Pretul include TVA86,06 Lei
    Adaugă în coş
    Adaugă in Wishlist
    Compară produsul
    Kit reparatie etrier frana
    Kit reparatie etrier frana
    CKSK.4
    Set reparatie etrier frana-set garnituri pentru etriere typ SB toate modelele...
    210,35 Lei
    Pretul include TVA173,85 Lei
    Adaugă în coş
    Adaugă in Wishlist
    Compară produsul
    Vaselina sistem franare Momentan indisponibil (confirmare telefonica)
    TEROSON
    Vaselina sistem franare
    TEROSON LOC PLASTILUBE 5ML
    Plastilube 5ml. Lubrifiant PREGÃTIREA - printre altele pentru frâne (plic)..
    6,20 Lei
    Pretul include TVA5,13 Lei
    Notifica-ma cand revine pe stoc
    Adaugă in Wishlist
    Compară produsul
    Vaselina sistem franare Momentan indisponibil (confirmare telefonica)
    Vaselina sistem franare
    CRC BRAKLUBE 300ML
    Smar do hamulców 0,3l smar do elementów ruchomych w uk³adach hamulcowych (t³oczki, prowadnice) zapob..
    44,53 Lei
    Pretul include TVA36,81 Lei
    Notifica-ma cand revine pe stoc
    Adaugă in Wishlist
    Compară produsul

    Informatii utile

    • Termeni si conditii
    • Cum platesc?
    • Informatii livrare
    • Garantie
    • Informatii GDPR
    • Politica de confidentialitate si utilizare cookie-uri
    • Criterii de acceptare a pieselor vechi
    • Returnări
    • Informatii utilie jante si roti

    Servicii clienti

    TELEFON:

    0744.642.897  - L- V, dupa 18:00 si S-D

     
    EMAIL: office@miidepiese.ro

    SOLICITARI GDPR

    • Solicitare stergere cont
    • Solicitare raport date personale

    Luni - Vineri: 09:00 - 18:00

    Sambata: 08:00 - 13:00

    Duminica: inchis

    Comenzi online non-stop 24/7

    Despre companie

    S.C. MUNTRISIMA S.R.L.

    CONTACT

    Nr. Inreg. Reg. Comertului: J04/449/2012

    CIF: RO30173720


     

    Viziteaza site-ul Miidepiese.ro pe ShopMania

    ANPC

    Metode de plata

    Metode de plata

    Rate prin BCR - MiidePiese.roRate prin BT - MiidePiese.roRate prin BRD - MiidePiese.roRate prin AlfaBank - MiidePiese.ro

    © 2018 MIIDEPIESE.RO ® Toate drepturile rezervate. Proiect sustinut de LISAL