• CONTACT
  • Euro €
  • Lei Lei
  • £Pound Sterling
  • $US Dollar
  • office@miidepiese.ro
  • Compara
  • Wish List (0)
Mii de piese®
  • Coșul este gol!

Meniu
  • +
  • Piese masina mea +
  • Uleiuri / lichide

    Uleiuri/Vaseline/Compusi chimici

    • Uleiuri
    • Vaseline
    • Lichid racire
    • Lichid frana
    • Produse chimice pentru domeniul auto
    • Apa distilata
    • Aditivi catalitici AD BLUE

    Uleiuri/Vaseline/Epuratori

    • Uleiuri
    • Vaseline
    • Lichid de frana
    • Antigel

    Produse speciale pentru motociclete

    Uleiuri si lichide

    • Uleiuri de motor
    • Transmission oil
    • Lichid de frana

    Speciale pentru tuning

    +
  • Roti

    Anvelope

    • Anvelope vara
    • Anvelope iarna
    • Anvelope industrale
    • Anvelope pentru agricultura
    • Anvelope all season
    • Anvelope camion
    • Altele

    Materiale reparatie

    • Petece
    • Capac supapa
    • Snururi
    • Pasta reparat
    • Lame
    • Valva roata
    • Echipament echilibrare
    • Frezy
    • Alte materiale vulcanizare
    • Solutii vulcanizare
    • Mai multe

    Fixare roata

    • Inel central
    • Prezoane roata
    • Piulite roata
    • Stifturi filetate
    • Saiba butuc roata
    • Butuc roata
    • Prezon de siguranta
    • Piulita de protectie
    • Wheel pins
    • Kit de montaj
    • Mai multe

    Lanturi antiderapante

    • Off-road
    • Autoturisme
    • Camion

    Camere auto

    • Camere auto agrare
    • Camere auto pentru camioane
    • Protectie camera
    • Camere auto industriale
    • Camere personale

    Jante

    • Janta aluminiu
    • Janta otel
    +
  • Motociclete

    Anvelope

    • Alte elemente ale rotii
    • Anvelope cursa
    • Carte anvelopa
    • Camera aer roti
    • Anvelope asfalt
    • Anvelope off-road
    • Anvelope scuter
    • Anvelopa ATV
    • Supapa aer/blocari janta/ si altele pentru anvelope

    Accesorii

    • Protectie anti-furt
    • Tampon
    • Mansoane ghidon
    • Alte accesorii
    • Suruburi carenaj
    • Accesorii Off-Road
    • Postament rezervor
    • Huse protectie
    • Cataloage motociclete

    Imbracaminte

    • Imbracaminte calduroasa
    • Incaltaminte
    • Jachete si tricouri off-road
    • Pantaloni
    • Combinezon
    • Manusi
    • Aparatoare/Protectii
    • Haine casual
    • Imbracaminte impermeabila

    Casti

    • Casca Inchisa
    • Casca off-road
    • Accesorii casca
    • Ochelari de soare si protectie
    • Intercom
    • Casca viziera rabatabila
    • Casca deschisa

    Service

    • Scule
    • Accesorii service
    • Macarale/elevatoare

    Uleiuri/Vaseline/Epuratori

    • Uleiuri
    • Vaseline
    • Lichid de frana
    • Antigel

    Bagaj

    • Rucsaci
    • Cutii/carcase
    • Saci, rucsaci
    • Alte accesorii bagaje
    • Cos piele
    • Cos textil
    +
  • Camioane
    • Caroserii camioane
    • Lampi camioane
    • Accesorii camioane cu remorca
    • Componente semiremorca/remorca
    • Lanturi antiderapante
    • Janta camion otel
    • Janta camion mic tonaj
    +
  • Accesorii

    Accesorii autoturism

    • Lamela stergator/elemente cauciuc
    • Sisteme remorcare/accesorii
    • Frigider
    • Curatare/cosmetice
    • Capac roata
    • Lichide/sistem curatare geamuri
    • Statie emisie-receptie
    • Accesorii biciclete
    • Accesorii pentru iarna
    • Tester alcoolemie
    • Senzori de parcare
    • Transport copii
    • Camera foto de competitii cu inregistrare video
    • Accesorii pentru calatorie
    • Huse pedale
    • Mai multe

    Accesorii Off Road

    • Cabluri, benzi adezive, camere
    • Cătușe, cârlige, blocuri
    • Jack, pasarelă
    • Undercarriage shield
    • Bracket
    • Accesorii Off Road
    • Accesorii Off Road

    Motociclete/Accesorii

    • Piese de schimb
    • Bagaj
    • Service
    • Imbracaminte
    • Casti
    • Anvelope
    • Uleiuri/Vaseline/Epuratori
    • ANUNT IMPORTANT!
      In urma actualizarii tarifelor serviciilor firmelor de curierat, incepand cu 1 mai 2022 costul aferent livrarii produselor (comenzile pana in 5kg, cu valoare toatala mai mica de 500 lei) va fi majorat la 28 lei pentru comenzile achitate online cu plata prin card bancar.
      Pentru comenzile cu plata ramburs, se va adauga suplimentar un cost de 3.7 lei pentru procesarea platilor in contul colector.
    • Prima pagină
    • Producător
    • BOSCH Brakes
    • Set placute frana

    Ca urmare a situatiei mondiale curente, intampinam dificultati cu transportul international al produselor. Astfel nu putem garanta termenii de livrare pentru piesele aduse de la furnizorii externi. Va stam la dispozitie pentru orice informatie suplimentara. Va multumim pentru intelegere.

    Set placute frana
    Imagini produs

    Fotografiile produselor au caracter informativ si nu creeaza obligatii contractuale.

    Set placute frana
    • Descriere
    • Referințe OEM
    • Utilizat în
    • Specificaţii
    • Opinii (0)
    • Info taxe si comisoane
    Bosch frână pad set. OPEL ASTRA II P 1.4,1.6,1.7 TD 03/98-
    ProducătorNumăr
    IC Krosy13.0463-7115.2
    SBS1501223618
    OE SAAB16 05 091
    OE SAAB16 05 121
    OE OPEL1605000
    OE OPEL1605034
    OE VAUXHALL1605070
    OE VAUXHALL1605091
    OE VAUXHALL1605121
    OE OPEL1605959
    ROADHOUSE2684.02
    KAGER35-0119
    IC Krosy5201-10-0559P
    JURID571968J
    GIRLING6113512
    REMSA684.02
    OE OPEL90544025
    OE VAUXHALL9195144
    OE VAUXHALL9195607
    OE CHEVROLET93 184 519
    OE CHEVROLET93 188 726
    OE OPEL93171035
    OE VAUXHALL93184519
    OE VAUXHALL93188726
    QUINTON HAZELLBP983
    IC KrosyFDS1293
    IC KrosyFSL1293
    IC KrosyG1020542
    IC KrosyHP205 780
    IC KrosyHP205 781
    IC KrosyLP1310
    MINTEXMDB1908
    IC KrosyP 59 030
    IC KrosySAS6216014
    IC KrosySF2906
    PAGIDT 1164
    IC KrosyTAR1293
    IC KrosyVAL301322
    IC KrosyVAL598322
    IC KrosyVAL598454
    IC KrosyWOKP7833.02
    • Autoturisme
      • OPEL
        • ASTRA G hatchback (F48_, F08_)
          • 1.2 16V 02/1998 - 09/2000 65 CP 48 KW
          • 1.2 16V 09/2000 - 01/2005 75 CP 55 KW
          • 1.4 09/2007 - 12/2009 90 CP 66 KW
          • 1.4 16V 02/1998 - 01/2005 90 CP 66 KW
          • 1.6 02/1998 - 09/2000 75 CP 55 KW
          • 1.6 09/2000 - 01/2005 84 CP 62 KW
          • 1.6 16V 02/1998 - 01/2005 101 CP 74 KW
          • 1.6 12/2002 - 12/2009 103 CP 76 KW
          • 1.8 16V 02/1998 - 09/2000 116 CP 85 KW
          • 1.8 16V 09/2000 - 01/2005 125 CP 92 KW
          • 1.7 DTI 16V 02/2000 - 01/2005 75 CP 55 KW
          • 1.7 CDTI 04/2003 - 12/2009 80 CP 59 KW
          • 1.7 TD 02/1998 - 08/2000 68 CP 50 KW
          • 2.0 DI 02/1998 - 01/2005 82 CP 60 KW
        • ASTRA G kombi (F35_)
          • 1.2 16V 02/1998 - 09/2000 65 CP 48 KW
          • 1.2 16V 09/2000 - 07/2004 75 CP 55 KW
          • 1.4 09/2007 - 12/2009 90 CP 66 KW
          • 1.4 16V 06/1998 - 07/2004 90 CP 66 KW
          • 1.6 02/1998 - 09/2000 75 CP 55 KW
          • 1.6 09/2000 - 07/2004 84 CP 62 KW
          • 1.6 16V 02/1998 - 07/2004 101 CP 74 KW
          • 1.6 12/2002 - 07/2009 103 CP 76 KW
          • 1.8 16V 02/1998 - 09/2000 116 CP 85 KW
          • 1.8 16V 09/2000 - 07/2004 125 CP 92 KW
          • 1.7 DTI 16V 02/2000 - 07/2004 75 CP 55 KW
          • 1.7 CDTI 04/2003 - 07/2009 80 CP 59 KW
          • 1.7 TD 02/1998 - 08/2000 68 CP 50 KW
          • 2.0 DI 02/1998 - 07/2004 82 CP 60 KW
        • ASTRA G sedan (F69_)
          • 1.2 16V 09/1998 - 09/2000 65 CP 48 KW
          • 1.2 16V 09/2000 - 01/2005 75 CP 55 KW
          • 1.4 09/2007 - 12/2009 90 CP 66 KW
          • 1.4 16V 09/1998 - 01/2005 90 CP 66 KW
          • 1.6 09/1998 - 09/2000 75 CP 55 KW
          • 1.6 09/2000 - 01/2005 84 CP 62 KW
          • 1.6 16V 09/1998 - 01/2005 101 CP 74 KW
          • 1.6 12/2002 - 12/2009 103 CP 76 KW
          • 1.8 16V 09/1998 - 09/2000 116 CP 85 KW
          • 1.8 16V 06/2000 - 01/2005 125 CP 92 KW
          • 1.7 DTI 16V 02/2000 - 01/2005 75 CP 55 KW
          • 1.7 CDTI 04/2003 - 12/2009 80 CP 59 KW
          • 1.7 TD 09/1998 - 08/2000 68 CP 50 KW
          • 2.0 DI 09/1998 - 01/2005 82 CP 60 KW
        • ASTRA G coupe (F07_)
          • 1.8 16V 03/2000 - 10/2000 116 CP 85 KW
          • 1.8 16V 09/2000 - 05/2005 125 CP 92 KW
        • ASTRA G nadwozie pe³ne (F70)
          • 1.6 01/1999 - 09/2000 75 CP 55 KW
          • 1.6 09/2000 - 04/2005 84 CP 62 KW
          • 1.7 TD 01/1999 - 04/2005 68 CP 50 KW
          • 1.7 DTI 16V 02/2000 - 04/2005 75 CP 55 KW
          • 2.0 DI 01/1999 - 04/2005 82 CP 60 KW
        • ASTRA G kabriolet (F67)
          • 1.6 16V 03/2001 - 10/2005 101 CP 74 KW
          • 1.6 01/2003 - 10/2005 103 CP 76 KW
          • 1.8 16V 03/2001 - 10/2005 125 CP 92 KW
    Parametri generali
    Cod bare3165143210024, 3165143657966, 654424689, 6544246890
    Cod tarifar87083091
    Parametri tehnici
    Articol extins/Info extins 2cu tabla anti scartait
    Înaltime 1 [mm]62
    Sistem frânareATE
    Contact indicator uzuracu avertizare acustica uzura / cu contact integrat avertizare uzura
    Înaltime 2 [mm]63
    Grosime 1 [mm]17,7
    Grosime 2 [mm]16,8

    Spune-ţi opinia

    Autentifică-te sau Înregistrează un cont nou pentru a putea scie o opinie

    Magazinul online MIIDEPIESE.RO are stabilite urmatoarele taxe si comisioane:

    • 28 lei - Taxa de transport pentru comenzi pana in 500 lei, in limita a 5 kg.
      NOTA: Anvelopele, jantele si reperele agabaritice se taxeaza separat in functie de greutatea volumetrica. In acest ultim caz, taxa va fi comunicata telefonic dupa plasarea comenzii. Livrarea produselor se va realiza doar dupa confirmarea telefonica.
      NOTA: Produsele care sunt disponibile doar la furnizori vor avea cost suplimentar pentru livrare, incepand cu 28 lei. Taxa suplimentara, daca se aplica, se comunica clientului in momentul confirmarii comenzii.
    • 10 lei - Comision procesare comanda cu valoare pana in 100 de lei. Reprezinta costul serviciului de pregatire a produselor din comanda in vederea livrarii (de exemplu, dar fara a se limita la, sortare, manipulare, impachetare, etc).
    • 3.7 lei - Procesare plata in cont colector. Nu se aplica pentru plata cu cardul.
    • 19% TVA -  INCLUS IN PRETUL DE ACHIZITIE
    • Taxa ECOVALOARE Anvelope - INCLUSA IN PRETUL ANVELOPELOR ACHIZITIONATE
      • pentru camioane  de 20.9 lei/buc (fara TVA)
      • pentru restul anvelopelor de 4.6 lei (fara TVA)

    Set placute frana

    Pret anterior oferit de producator. 
    Contactati-ne pentru pretul actualizat.

    • BOSCH Brakes
    • Numar produs: 0 986 424 456
    • Pot exista costuri suplimentare de transport. Se vor comunica ulterior plasarii comenzii, dupa verificarea stocului la furnizor.
    • Disponibilitate: In stoc furnizor (confirmare telefonica)
    • Livrare in: 3-4 zile
    • 115,03 Lei
    • Pretul include TVA
    Adaugă in Wishlist Compară produsul

    0 opinii / Spune-ţi opinia

    Garantie

    Informatii suplimentare despre garantie le puteti citi aici

    Comenzi prin telefon

    ​0734 607 269 sau prin WhatsApp: Luni - Vineri, 9:00 - 18:00

    0744.642.897 sau prin WhatsApp, in weekend si in cursul saptamanii dupa ora 18:00

    Costuri de livare gratuite

    Transport gratuit in Romania, la comenzi mai mari de 500 lei in limita a 5kg. Anvelopele, jantele si reperele agabaritice se taxeaza separat in functie de greutatea volumetrica.

     

    NOTA! ► Uleiurile si becurile nu pot fi retunate!

    Etichete: Set placute frana, BOSCH Brakes, 0986424456, SF535319, 13046371152, 1501223618, 1605000, 1605034, 1605070, 1605091, 1605121, 1605959, 268402, 350119, 5201100559P, 571968J, 6113512, 68402, 90544025, 9195144, 9195607, 93171035, 93184519, 93188726, BP983, FDS1293, FSL1293, G1020542, HP205780, HP205781, LP1310, MDB1908, P59030, SAS6216014, SF2906, T1164, TAR1293, VAL301322, VAL598322, VAL598454, WOKP783302, 3165143210024, 3165143657966, 6544246890, 654424689, 87083091

    Echivalente / Conexe
    Set placute frana
    Set placute frana
    LPR05P698
    Set placute frana punte fata OPEL ASTRA G, ZAFIRA A 1.2-2.2DTI 02.98-10.05..
    68,57 Lei
    Pretul include TVA56,67 Lei
    Adaugă în coş
    Adaugă in Wishlist
    Compară produsul
    Set placute frana
    BRECK
    Set placute frana
    BRECK 23063 00 702 10
    Set placute frana punte fata OPEL ASTRA G, ZAFIRA A 1.2-2.2 02.98-..
    103,37 Lei
    Pretul include TVA85,43 Lei
    Adaugă în coş
    Adaugă in Wishlist
    Compară produsul
    Set placute frana
    Set placute frana
    LP1673
    frână Paduri seturi. cu un arc! P Opel Astra G 1.4 / 1.6 / 1.7TD 03/98-..
    104,58 Lei
    Pretul include TVA86,43 Lei
    Adaugă în coş
    Adaugă in Wishlist
    Compară produsul
    Set placute frana
    Set placute frana
    LP1309
    frână Paduri seturi. P fără arcuri! P OPEL ASTRA II 1.8/2.0 03/98- (280mm discuri)..
    106,86 Lei
    Pretul include TVA88,31 Lei
    Adaugă în coş
    Adaugă in Wishlist
    Compară produsul
    Set placute frana
    Set placute frana
    FDB1293
    Set placute de frana punte fata OPEL ASTRA G, ZAFIRA A 1.2-2.2 02.98-..
    176,53 Lei
    Pretul include TVA145,89 Lei
    Adaugă în coş
    Adaugă in Wishlist
    Compară produsul
    Set placute frana Momentan indisponibil (confirmare telefonica)
    Set placute frana
    13.0470-7116.2
    bloc de frână stabilite. Ceramice OPEL ASTRA G / Vauxhall Astra 1.8 16V MKIV (98-04)..
    254,66 Lei
    Pretul include TVA210,46 Lei
    Notifica-ma cand revine pe stoc
    Adaugă in Wishlist
    Compară produsul

    Informatii utile

    • Termeni si conditii
    • Cum platesc?
    • Informatii livrare
    • Garantie
    • Informatii GDPR
    • Politica de confidentialitate si utilizare cookie-uri
    • Criterii de acceptare a pieselor vechi
    • Returnări
    • Informatii utilie jante si roti

    Servicii clienti

    TELEFON:

    0744.642.897  - L- V, dupa 18:00 si S-D

     
    EMAIL: office@miidepiese.ro

    SOLICITARI GDPR

    • Solicitare stergere cont
    • Solicitare raport date personale

    Luni - Vineri: 09:00 - 18:00

    Sambata: 08:00 - 13:00

    Duminica: inchis

    Comenzi online non-stop 24/7

    Despre companie

    S.C. MUNTRISIMA S.R.L.

    CONTACT

    Nr. Inreg. Reg. Comertului: J04/449/2012

    CIF: RO30173720


     

    Viziteaza site-ul Miidepiese.ro pe ShopMania

    ANPC

    Metode de plata

    Metode de plata

    Rate prin BCR - MiidePiese.roRate prin BT - MiidePiese.roRate prin BRD - MiidePiese.roRate prin AlfaBank - MiidePiese.ro

    © 2018 MIIDEPIESE.RO ® Toate drepturile rezervate. Proiect sustinut de LISAL