• CONTACT
  • Euro €
  • Lei Lei
  • £Pound Sterling
  • $US Dollar
  • office@miidepiese.ro
  • Compara
  • Wish List (0)
Mii de piese®
  • Coșul este gol!

Meniu
  • +
  • Piese masina mea +
  • Uleiuri / lichide

    Uleiuri/Vaseline/Compusi chimici

    • Uleiuri
    • Vaseline
    • Lichid racire
    • Lichid frana
    • Produse chimice pentru domeniul auto
    • Apa distilata
    • Aditivi catalitici AD BLUE

    Uleiuri/Vaseline/Epuratori

    • Uleiuri
    • Vaseline
    • Lichid de frana
    • Antigel

    Produse speciale pentru motociclete

    Uleiuri si lichide

    • Uleiuri de motor
    • Transmission oil
    • Lichid de frana

    Speciale pentru tuning

    +
  • Roti

    Anvelope

    • Anvelope vara
    • Anvelope iarna
    • Anvelope industrale
    • Anvelope pentru agricultura
    • Anvelope all season
    • Anvelope camion
    • Altele

    Materiale reparatie

    • Petece
    • Capac supapa
    • Snururi
    • Pasta reparat
    • Lame
    • Valva roata
    • Echipament echilibrare
    • Frezy
    • Alte materiale vulcanizare
    • Solutii vulcanizare
    • Mai multe

    Fixare roata

    • Inel central
    • Prezoane roata
    • Piulite roata
    • Stifturi filetate
    • Saiba butuc roata
    • Butuc roata
    • Prezon de siguranta
    • Piulita de protectie
    • Wheel pins
    • Kit de montaj
    • Mai multe

    Lanturi antiderapante

    • Off-road
    • Autoturisme
    • Camion

    Camere auto

    • Camere auto agrare
    • Camere auto pentru camioane
    • Protectie camera
    • Camere auto industriale
    • Camere personale

    Jante

    • Janta aluminiu
    • Janta otel
    +
  • Motociclete

    Anvelope

    • Alte elemente ale rotii
    • Anvelope cursa
    • Carte anvelopa
    • Camera aer roti
    • Anvelope asfalt
    • Anvelope off-road
    • Anvelope scuter
    • Anvelopa ATV
    • Supapa aer/blocari janta/ si altele pentru anvelope

    Accesorii

    • Protectie anti-furt
    • Tampon
    • Mansoane ghidon
    • Alte accesorii
    • Suruburi carenaj
    • Accesorii Off-Road
    • Postament rezervor
    • Huse protectie
    • Cataloage motociclete

    Imbracaminte

    • Imbracaminte calduroasa
    • Incaltaminte
    • Jachete si tricouri off-road
    • Pantaloni
    • Combinezon
    • Manusi
    • Aparatoare/Protectii
    • Haine casual
    • Imbracaminte impermeabila

    Casti

    • Casca Inchisa
    • Casca off-road
    • Accesorii casca
    • Ochelari de soare si protectie
    • Intercom
    • Casca viziera rabatabila
    • Casca deschisa

    Service

    • Scule
    • Accesorii service
    • Macarale/elevatoare

    Uleiuri/Vaseline/Epuratori

    • Uleiuri
    • Vaseline
    • Lichid de frana
    • Antigel

    Bagaj

    • Rucsaci
    • Cutii/carcase
    • Saci, rucsaci
    • Alte accesorii bagaje
    • Cos piele
    • Cos textil
    +
  • Camioane
    • Caroserii camioane
    • Lampi camioane
    • Accesorii camioane cu remorca
    • Componente semiremorca/remorca
    • Lanturi antiderapante
    • Janta camion otel
    • Janta camion mic tonaj
    +
  • Accesorii

    Accesorii autoturism

    • Lamela stergator/elemente cauciuc
    • Sisteme remorcare/accesorii
    • Frigider
    • Curatare/cosmetice
    • Capac roata
    • Lichide/sistem curatare geamuri
    • Statie emisie-receptie
    • Accesorii biciclete
    • Accesorii pentru iarna
    • Tester alcoolemie
    • Senzori de parcare
    • Transport copii
    • Camera foto de competitii cu inregistrare video
    • Accesorii pentru calatorie
    • Huse pedale
    • Mai multe

    Accesorii Off Road

    • Cabluri, benzi adezive, camere
    • Cătușe, cârlige, blocuri
    • Jack, pasarelă
    • Undercarriage shield
    • Bracket
    • Accesorii Off Road
    • Accesorii Off Road

    Motociclete/Accesorii

    • Piese de schimb
    • Bagaj
    • Service
    • Imbracaminte
    • Casti
    • Anvelope
    • Uleiuri/Vaseline/Epuratori
    • ANUNT IMPORTANT!
      In urma actualizarii tarifelor serviciilor firmelor de curierat, incepand cu 1 mai 2022 costul aferent livrarii produselor (comenzile pana in 5kg, cu valoare toatala mai mica de 500 lei) va fi majorat la 28 lei pentru comenzile achitate online cu plata prin card bancar.
      Pentru comenzile cu plata ramburs, se va adauga suplimentar un cost de 3.7 lei pentru procesarea platilor in contul colector.
    • Prima pagină
    • Producător
    • BOSCH Belts
    • Curea transmisie V

    Ca urmare a situatiei mondiale curente, intampinam dificultati cu transportul international al produselor. Astfel nu putem garanta termenii de livrare pentru piesele aduse de la furnizorii externi. Va stam la dispozitie pentru orice informatie suplimentara. Va multumim pentru intelegere.

    Curea transmisie V
    Imagini produs
    Curea transmisie V Curea transmisie V

    Fotografiile produselor au caracter informativ si nu creeaza obligatii contractuale.

    Curea transmisie V Curea transmisie V
    • Descriere
    • Referințe OEM
    • Utilizat în
    • Specificaţii
    • Opinii (0)
    • Info taxe si comisoane
    V-curea 10X850 BOSCH ALFA ROMEO, OPEL, FIAT, Toyota, Ford, VW, AUDI
    ProducătorNumăr
    OE RENAULT00 23 223 083
    OE MERCEDES-BEN002 997 49 92
    OE MERCEDES-BEN007 753 00 95 04
    OE VOLKSWAGEN055 903 127 G
    OE VOLKSWAGEN055 903 137 C
    OE AUDI055 903 137 G
    OE RENAULT08 55 676 100
    GATES10 X 850
    DAYCO10A0850C
    OE FORD11 526 149
    OE ALFA ROMEO110259
    OE ALFA ROMEO110259 A
    OE ALFA ROMEO11315 02103 00
    OE NISSAN11720 25604
    OE NISSAN11720 H1000
    OE NISSAN11720 N9400
    OE NISSAN11720 N9810
    OE NISSAN11750 G9600
    OE BMW12 31 1 268 678
    OE BMW12 68 6 794
    MITSUBOSHI1330
    MITSUBOSHI1335
    OE FORD1514851
    OE FORD1629019
    OE DAIHATSU20012 51100 000
    OE DAIHATSU20012 51120 000
    OE BERLIET23 223 083
    KAGER26-0015
    KAGER26-0077
    KAGER26-0096
    OE ROVER278 546
    OE FIAT4158457
    OE FIAT4158857
    OE FIAT4165189
    OE FIAT4448400
    OE FIAT4466209
    OE FIAT4520320
    OE CITROËN5 490 500
    OE CITROËN5 491 218
    OE ALFA ROMEO60504835
    OE FORD6160185
    GATES6214 MC
    OE FORD711F 8620 AA
    OE FIAT7631670
    OE FIAT7650608
    OE RENAULT77 00 503 052
    OE RENAULT77 00 648 156
    OE RENAULT77 01 348 229
    OE FORD84FF 8620 AC
    OE FORD84FF 8620 AE
    OE FORD84FF 8620 AF
    OE FORD86FF 8A615 AA
    OE VAUXHALL90169084
    OE TOYOTA90916 02040
    OE SUZUKI94970-00180
    OE OPEL95 03 61
    OE TOYOTA99321 00845
    OE TOYOTA99321 00850
    OE TOYOTA99321 10850
    OE TOYOTA99321 50850
    OE DAIHATSU99331 50640 000
    OE DAIHATSU99521 00843 000
    OE DAIHATSU99521 10843 000
    OE TOYOTA99521 10851
    OE MERCEDES-BENA 002 997 49 92
    OE MERCEDES-BENA 007 753 00 95 04
    OE DB-TRUCKC 29 608
    OE JAGUARC 29608
    IC KrosyE010X850BAN
    IC KrosyE010X850JC
    IC KrosyE010X850MTI
    IC KrosyE010X850REV
    OE JAGUAREAC 1616
    MOTORCRAFTEJA 74 R
    MOTORCRAFTEJA 85 R
    MOTORCRAFTEJB 84 R
    IC KrosyGAT6214
    IC KrosyGY10AV0837
    IC KrosyGY10AV0850
    IC KrosyHP101 046 GB6
    IC KrosyHUAV 10 840
    IC KrosyJ1100850
    OE MITSUBISHIK 4650361
    OE MITSUBISHIK 5650360
    OE MITSUBISHIMD011350
    OE MITSUBISHIMD011353
    OE MITSUBISHIMD011530
    OE MITSUBISHIMD017303
    IC KrosyROU1A0850
    • Camioane
      • MAN
        • NL
          • NL 202, NL 222, NL 223 08/1992 - ... 214 CP 157 KW
          • NL 202, NL 262, NL 263 04/1991 - ... 250 CP 184 KW
          • NL 262, NL 263 07/1998 - ... 260 CP 191 KW
          • NL 313 07/1998 - ... 310 CP 228 KW
        • NÜ
          • NÜ 263 07/1998 - ... 260 CP 191 KW
          • NÜ 263 09/1996 - 07/1998 260 CP 191 KW
          • NÜ 263 07/1998 - ... 260 CP 191 KW
          • NÜ 313 07/1998 - ... 310 CP 228 KW
          • NÜ 313 15M 07/1998 - ... 310 CP 228 KW
          • NÜ 353 15M 07/1998 - ... 350 CP 257 KW
        • LION S CITY
          • A 20 07/1998 - ... 260 CP 191 KW
          • A 21 06/1996 - ... 250 CP 184 KW
          • A 26 02/1998 - ... 350 CP 257 KW
    • Autoturisme
      • ALFA ROMEO
        • 33 (905)
          • 1.2 (905.A) 06/1983 - 12/1989 68 CP 50 KW
          • 1.3 (905.A1B, 905.A1C, 905.A1G) 06/1983 - 12/1989 75 CP 55 KW
          • 1.3 05/1983 - 12/1989 79 CP 58 KW
          • 1.3 (905.A1A, 905.A1C, 905.A1D, 905.A1F, 905.A1H) 10/1984 - 12/1989 86 CP 63 KW
          • 1.5 (905.A2A) 06/1983 - 12/1985 84 CP 62 KW
          • 1.5 4x4 (905.A2) 11/1983 - 12/1984 84 CP 62 KW
          • 1.5 (905.A2G) 06/1983 - 12/1986 90 CP 66 KW
          • 1.5 4x4 (905.A2F) 01/1985 - 09/1986 90 CP 66 KW
          • 1.5 05/1983 - 12/1993 95 CP 70 KW
          • 1.5 (905.A2) 07/1986 - 12/1989 102 CP 75 KW
          • 1.5 4x4 (905.A2) 07/1986 - 12/1989 102 CP 75 KW
          • 1.5 QV (905.A2N, 905.A2V) 06/1984 - 12/1989 105 CP 77 KW
          • 1.5 4x4 (905.A2M, 905.A2T) 09/1986 - 12/1989 105 CP 77 KW
          • 1.7 i.e. (905.A3D) 09/1988 - 12/1989 105 CP 77 KW
          • 1.7 QV (905.A3) 03/1988 - 12/1989 114 CP 84 KW
          • 1.7 01/1986 - 12/1989 118 CP 87 KW
          • 1.7 01/1986 - 12/1989 129 CP 95 KW
        • 33 (907A)
          • 1.4 i.e. (907.A3A, 907.A3B) 06/1991 - 09/1994 88 CP 65 KW
          • 1.4 i.e. (907.A3A, 907.A3B) 06/1991 - 09/1994 90 CP 66 KW
          • 1.5 i.e 01/1990 - 09/1994 97 CP 71 KW
          • 1.5 i.e. (907A2A) 07/1990 - 08/1991 101 CP 74 KW
          • 1.5 01/1990 - 04/1993 105 CP 77 KW
          • 1.7 i.e. (907.A1A) 01/1990 - 09/1994 107 CP 79 KW
          • 1.7 i.e. 4x4 01/1990 - 03/1992 107 CP 79 KW
          • 1.7 16V (907.A1C) 01/1990 - 09/1994 129 CP 95 KW
          • 1.7 16V 4x4 (907.A1G) 01/1990 - 09/1994 129 CP 95 KW
          • 1.7 16V (907.A1C) 01/1990 - 03/1992 132 CP 97 KW
          • 1.7 16V 4x4 (907.A1G) 01/1990 - 09/1994 132 CP 97 KW
          • 1.7 16V (907.A1B) 01/1990 - 03/1992 137 CP 101 KW
          • 1.7 16V 4x4 (907A1F) 01/1990 - 09/1994 137 CP 101 KW
        • 33 Sportwagon (905A)
          • 1.4 01/1984 - 12/1988 90 CP 66 KW
          • 1.5 09/1984 - 12/1986 90 CP 66 KW
          • 1.5 4x4 (905.A2B, 905.A2C) 09/1984 - 12/1986 90 CP 66 KW
          • 1.5 09/1984 - 12/1987 95 CP 70 KW
          • 1.5 4x4 09/1984 - 12/1987 95 CP 70 KW
          • 1.5 4x4 (905.A2U) 12/1986 - 03/1989 105 CP 77 KW
          • 1.7 i.e. 09/1988 - 12/1989 105 CP 77 KW
          • 1.7 i.e. 4x4 09/1988 - 12/1989 105 CP 77 KW
          • 1.7 03/1988 - 12/1989 118 CP 87 KW
        • 33 Sportwagon (907B)
          • 1.4 i.e. 06/1991 - 09/1994 88 CP 65 KW
          • 1.4 i.e. 06/1991 - 09/1994 90 CP 66 KW
          • 1.5 i.e 01/1990 - 09/1994 97 CP 71 KW
          • 1.7 i.e. (907.B1A) 01/1990 - 03/1992 107 CP 79 KW
          • 1.7 i.e. 4x4 (907.B1E) 01/1990 - 03/1992 107 CP 79 KW
          • 1.7 16V (907.B1G) 01/1990 - 09/1994 129 CP 95 KW
          • 1.7 16V 4x4 (907.B1H) 01/1990 - 09/1994 129 CP 95 KW
          • 1.7 16V (907.B1G) 01/1990 - 09/1994 132 CP 97 KW
          • 1.7 16V 4x4 (907.B1H) 01/1990 - 03/1992 132 CP 97 KW
          • 1.7 16V 01/1990 - 03/1992 137 CP 101 KW
        • 6 (119)
          • 2.5 i.e. (119.AA, 119.AB) 10/1983 - 12/1986 150 CP 110 KW
        • 75 (162B)
          • 2.5 V6 (162.B3) 05/1985 - 08/1986 156 CP 115 KW
          • 2.5 V6 CAT 09/1986 - 04/1989 154 CP 113 KW
          • 3.0 V6 (162.B6A) 01/1987 - 12/1990 185 CP 136 KW
          • 3.0 V6 (162.B6A) CAT 01/1987 - 02/1992 185 CP 136 KW
        • 90 (162)
          • 2.5 i.e. V6 (162.A, 162.AA) 10/1984 - 07/1987 150 CP 110 KW
          • 2.5 i.e. V6 10/1984 - 07/1987 156 CP 114 KW
        • ALFASUD Sprint (902.A)
          • 1.3 (902.A0) 09/1976 - 12/1981 76 CP 55 KW
          • 1.5 (902.A1) 05/1978 - 12/1981 83 CP 61 KW
          • 1.5 (902.A5) 07/1979 - 01/1987 95 CP 70 KW
          • 1.5 01/1983 - 12/1987 105 CP 77 KW
        • ARNA (920)
          • 1.3 TI (920.A1B) 03/1983 - 12/1986 86 CP 63 KW
        • GTV (116)
          • 6 2.5 (116.CA) 11/1980 - 02/1987 158 CP 116 KW
      • AUDI
        • 100 (4A, C4)
          • 2.0 12/1990 - 06/1994 100 CP 74 KW
          • 2.0 E 12/1990 - 06/1994 115 CP 85 KW
          • 2.0 E quattro 12/1990 - 07/1992 115 CP 85 KW
        • 80 (81, 85, B2)
          • 1.8 CC quattro (85Q) 08/1984 - 08/1986 90 CP 66 KW
          • 1.8 CC quattro (85Q) 08/1985 - 08/1986 93 CP 68 KW
          • 1.8 GTE quattro (85Q) 03/1985 - 08/1986 110 CP 81 KW
          • 1.8 GTE quattro (85Q) 08/1984 - 08/1986 112 CP 82 KW
          • 2.0 quattro (85Q) 10/1983 - 09/1984 115 CP 85 KW
          • 2.2 quattro (85Q) 08/1982 - 07/1984 136 CP 100 KW
        • 80 (89, 89Q, 8A, B3)
          • 1.4 08/1986 - 07/1988 65 CP 48 KW
          • 1.6 08/1987 - 09/1991 70 CP 51 KW
          • 1.6 09/1986 - 08/1991 75 CP 55 KW
          • 1.6 08/1990 - 10/1991 102 CP 75 KW
          • 1.8 10/1986 - 01/1990 75 CP 55 KW
          • 1.8 S 09/1986 - 12/1990 88 CP 65 KW
          • 1.8 S quattro 09/1986 - 07/1990 88 CP 65 KW
          • 1.8 S 09/1986 - 10/1991 90 CP 66 KW
          • 1.8 S quattro 09/1986 - 09/1991 90 CP 66 KW
          • 1.8 E 06/1986 - 08/1991 112 CP 82 KW
          • 1.8 E quattro 09/1986 - 08/1991 112 CP 82 KW
          • 1.8 09/1986 - 07/1988 113 CP 83 KW
          • 1.8 quattro 09/1986 - 08/1990 113 CP 83 KW
          • 2.0 E quattro 08/1988 - 09/1990 113 CP 83 KW
          • 2.0 quattro 10/1990 - 08/1991 115 CP 85 KW
        • 100 Avant (4A, C4)
          • 2.0 E quattro 12/1990 - 07/1992 115 CP 85 KW
        • 90 (81, 85, B2)
          • 2.0 03/1986 - 03/1987 113 CP 83 KW
          • 2.0 10/1984 - 03/1987 115 CP 85 KW
          • 2.2 E quattro 08/1985 - 03/1987 120 CP 88 KW
          • 2.2 10/1984 - 03/1987 136 CP 100 KW
          • 2.2 E quattro 11/1984 - 03/1987 136 CP 100 KW
          • 2.2 01/1985 - 03/1987 115 CP 85 KW
        • COUPE (81, 85)
          • 2.2 quattro 08/1985 - 10/1988 120 CP 88 KW
          • 2.2 quattro 10/1984 - 10/1988 136 CP 100 KW
          • 2.3 quattro 01/1987 - 10/1988 136 CP 100 KW
        • COUPE (89, 8B)
          • 1.8 08/1989 - 07/1991 112 CP 82 KW
          • 2.0 03/1990 - 07/1990 112 CP 82 KW
          • 2.0 05/1989 - 03/1990 113 CP 83 KW
          • 2.0 05/1989 - 12/1996 115 CP 85 KW
        • QUATTRO (85)
          • 2.1 Turbo 07/1980 - 07/1987 200 CP 147 KW
      • BMW
        • 3 (E21)
          • 318 08/1975 - 08/1980 98 CP 72 KW
          • 320 08/1975 - 08/1977 109 CP 80 KW
          • 320 i 06/1975 - 08/1982 125 CP 92 KW
        • 5 (E12)
          • 518 07/1974 - 05/1981 90 CP 66 KW
      • CITROËN
        • CX I Break (MA)
          • 2000 09/1975 - 05/1979 102 CP 75 KW
          • 2400 08/1976 - 06/1980 116 CP 85 KW
          • 2200 D 08/1976 - 02/1979 67 CP 49 KW
        • CX I (MA)
          • 2000 09/1974 - 05/1979 102 CP 75 KW
          • 2200 09/1974 - 07/1976 112 CP 82 KW
          • 2400 08/1976 - 06/1980 116 CP 85 KW
          • 2400 GTi 06/1977 - 06/1982 128 CP 94 KW
          • 2400 GTi 06/1977 - 06/1982 131 CP 96 KW
          • 2200 D 10/1975 - 02/1979 67 CP 49 KW
      • FIAT
        • RITMO I (138A)
          • 125 TC Abarth 2.0 11/1981 - 09/1982 125 CP 92 KW
        • 131
          • 1.4 Super Mirafiori 04/1981 - 12/1983 75 CP 55 KW
          • 1.3 Super Mirafiori 03/1978 - 12/1980 78 CP 57 KW
          • 1.6 (S) 10/1974 - 09/1981 75 CP 55 KW
          • 1.6 Super 03/1978 - 01/1984 97 CP 71 KW
          • 1.6 Super Mirafiori (A) 03/1979 - 03/1982 98 CP 72 KW
          • 2.0 Super 01/1981 - 12/1984 113 CP 83 KW
          • 2.0 Racing 06/1978 - 12/1981 115 CP 85 KW
          • 2.0 Abarth Rally 01/1976 - 07/1980 140 CP 103 KW
        • 131 Familiare/Panorama
          • 1.6 Super 12/1979 - 12/1981 97 CP 72 KW
        • CROMA (154)
          • 2500 D 12/1985 - 12/1989 75 CP 55 KW
          • 2500 TD (154.AE) 12/1985 - 08/1989 101 CP 74 KW
        • TIPO (160)
          • 1.4 (160.AC) 07/1987 - 12/1989 71 CP 52 KW
          • 1.4 i.e. 05/1989 - 04/1995 78 CP 57 KW
          • 1.6 (160.AE) 01/1988 - 10/1991 83 CP 61 KW
        • UNO (146A/E)
          • 1.3 Turbo i.e. 01/1987 - 12/1987 99 CP 73 KW
          • 1.3 Turbo i.e. 04/1985 - 08/1989 105 CP 77 KW
        • RITMO II (138A)
          • 75 1.5 CAT 09/1985 - 12/1988 75 CP 55 KW
          • 130 TC Abarth 2.0 04/1983 - 12/1987 130 CP 96 KW
        • 132
          • 1.6 05/1977 - 09/1982 88 CP 65 KW
          • 1.6 03/1977 - 12/1981 90 CP 66 KW
          • 1.6 01/1976 - 12/1982 98 CP 72 KW
          • 1.6 04/1972 - 01/1976 98 CP 72 KW
          • 1.7 Special (A1) 04/1972 - 01/1974 105 CP 77 KW
          • 1.7 GLS (A1) 04/1974 - 12/1975 107 CP 79 KW
          • 1.7 GLS (A1) 11/1975 - 01/1977 112 CP 82 KW
          • 2.0 05/1977 - 06/1981 112 CP 82 KW
      • FORD
        • ESCORT III (GAA)
          • 1.6 D 02/1984 - 12/1985 54 CP 40 KW
        • ESCORT III kombi (AWA)
          • 1.6 D 02/1984 - 12/1985 54 CP 40 KW
        • ESCORT IV (GAF, AWF, ABFT)
          • 1.6 D 01/1986 - 01/1989 54 CP 40 KW
        • ESCORT IV kombi (AWF, AVF)
          • 1.6 D 01/1986 - 01/1989 54 CP 40 KW
        • ORION I (AFD)
          • 1.6 D 02/1984 - 03/1986 54 CP 40 KW
        • ORION II (AFF)
          • 1.6 D 12/1985 - 01/1989 54 CP 40 KW
        • FIESTA II (FBD)
          • 1.6 D (FBD) 04/1984 - 02/1989 54 CP 40 KW
        • ESCORT '86 Express (AVF)
          • 1.6 D 02/1986 - 07/1990 54 CP 40 KW
        • ESCORT '81 Express (AVA)
          • 1.6 D 02/1984 - 02/1986 54 CP 40 KW
        • FIESTA nadwozie pe³ne (FVD)
          • 1.6 D 09/1983 - 09/1989 54 CP 40 KW
      • JAGUAR
        • XJ
          • 12 5.3 08/1986 - 09/1989 254 CP 187 KW
          • Sovereign V12 07/1985 - 12/1992 268 CP 197 KW
          • 12 H.E. 09/1981 - 12/1992 295 CP 217 KW
        • XJ coupe
          • 5.3 H.E. 01/1986 - 12/1989 264 CP 194 KW
          • 5.3 01/1986 - 12/1989 268 CP 197 KW
          • 5.3 05/1991 - 08/1993 282 CP 207 KW
          • 5.3 09/1973 - 05/1992 287 CP 211 KW
          • 5.3 09/1975 - 07/1981 289 CP 213 KW
          • 5.3 H.E. 07/1981 - 12/1987 295 CP 217 KW
        • XJSC Convertible
          • 5.3 H.E. 07/1985 - 05/1992 264 CP 194 KW
          • 5.3 01/1986 - 05/1988 268 CP 197 KW
          • 5.3 01/1988 - 09/1991 275 CP 202 KW
          • 5.3 05/1991 - 08/1993 282 CP 207 KW
          • 5.3 01/1988 - 05/1992 287 CP 211 KW
      • MERCEDES-BENZ
        • COUPE (C123)
          • 230 C (123.043) 05/1977 - 04/1980 109 CP 80 KW
        • KOMBI kombi (S123)
          • 230 T (123.083) 09/1977 - 03/1980 109 CP 80 KW
        • sedan (W123)
          • 230 (123.023) 02/1976 - 03/1981 109 CP 80 KW
      • OPEL
        • KADETT D (31_-34_, 41_-44_)
          • 1.6 S 09/1981 - 08/1984 90 CP 66 KW
          • 1.6 D 03/1982 - 08/1984 54 CP 40 KW
        • ASCONA C (81_, 86_, 87_, 88_)
          • 1.3 N 09/1981 - 08/1986 60 CP 44 KW
          • 1.3 S 09/1981 - 08/1988 75 CP 55 KW
          • 1.6 09/1981 - 09/1987 75 CP 55 KW
          • 1.6 i 09/1987 - 08/1988 75 CP 55 KW
          • 1.6 i CAT 09/1986 - 08/1988 75 CP 55 KW
          • 1.6 09/1986 - 08/1988 82 CP 60 KW
          • 1.6 S 09/1981 - 08/1986 90 CP 66 KW
          • 1.8 09/1987 - 08/1988 84 CP 62 KW
          • 1.8 E 01/1985 - 08/1986 100 CP 74 KW
          • 1.8 i 09/1982 - 08/1986 115 CP 85 KW
          • 2.0 i 08/1987 - 08/1988 100 CP 74 KW
          • 2.0 i 09/1986 - 08/1988 115 CP 85 KW
          • 2.0 i CAT 09/1986 - 08/1988 116 CP 85 KW
          • 2.0 i GT 03/1987 - 08/1988 130 CP 95 KW
          • 1.6 D 03/1982 - 08/1988 54 CP 40 KW
        • ASCONA C hatchback (84_, 89_)
          • 1.3 N 09/1981 - 08/1986 60 CP 44 KW
          • 1.3 S 09/1981 - 08/1988 75 CP 55 KW
          • 1.6 09/1981 - 08/1988 75 CP 55 KW
          • 1.6 i 09/1987 - 08/1988 75 CP 55 KW
          • 1.6 i CAT 09/1986 - 08/1988 75 CP 55 KW
          • 1.6 09/1986 - 08/1988 82 CP 60 KW
          • 1.6 S 09/1981 - 08/1986 90 CP 66 KW
          • 1.8 09/1987 - 08/1988 84 CP 62 KW
          • 1.8 E 01/1985 - 08/1986 100 CP 74 KW
          • 1.8 i 09/1982 - 08/1986 115 CP 85 KW
          • 2.0 i 09/1986 - 08/1988 115 CP 85 KW
          • 2.0 i CAT 09/1986 - 08/1988 116 CP 85 KW
          • 2.0 i GT 03/1987 - 08/1988 130 CP 95 KW
          • 1.6 D 03/1982 - 08/1988 54 CP 40 KW
        • KADETT D kombi (35_, 36_, 45_, 46_)
          • 1.6 S 09/1981 - 08/1984 90 CP 66 KW
          • 1.6 D 03/1982 - 08/1984 54 CP 40 KW
        • KADETT D (32_,37_,39, _42)
          • 1.6 D 03/1982 - 08/1984 54 CP 40 KW
      • RENAULT
        • 20 (127_)
          • 1.6 (1271) 10/1975 - 05/1977 90 CP 66 KW
          • 1.6 (1271) 05/1977 - 12/1983 97 CP 71 KW
      • SEAT
        • RONDA (022A)
          • 1.6 08/1983 - 09/1985 92 CP 68 KW
      • TOYOTA
        • COROLLA hatchback (_E7_)
          • 1.6 GT (TE71) 05/1980 - 09/1983 110 CP 81 KW
        • LITEACE nadwozie pe³ne (CM3_V, KM3_V)
          • 1.5 (KM31_V, KM36_V) 05/1986 - 09/1991 69 CP 51 KW
        • STARLET (KP6_)
          • 1.0 (KP60) 02/1978 - 09/1984 45 CP 33 KW
        • CELICA coupe (_A6_)
          • 2.0 01/1982 - 12/1985 105 CP 77 KW
        • HILUX II pick-up (RN6_, RN5_, LN6_, YN6_, YN5_, LN5_)
          • 2.0 01/1984 - 12/1986 88 CP 65 KW
        • LITEACE Autobus (CM30_G, KM30_G)
          • 1.5 (KM30LG) 10/1985 - 08/1989 69 CP 51 KW
        • STARLET kombi (KP6_)
          • 1.0 (KP60) 02/1978 - 09/1984 45 CP 33 KW
        • 1000 nadwozie pe³ne (KP36V_)
          • 1.0 04/1969 - 08/1988 45 CP 33 KW
      • VW
        • JETTA I (16)
          • 1.5 08/1978 - 02/1984 70 CP 51 KW
          • 1.6 08/1978 - 02/1984 85 CP 63 KW
          • 1.6 GLI 08/1978 - 07/1982 110 CP 81 KW
          • 1.8 08/1982 - 02/1984 112 CP 82 KW
        • SCIROCCO (53)
          • 1.5 08/1977 - 07/1980 70 CP 51 KW
          • 1.6 08/1975 - 07/1979 75 CP 55 KW
          • 1.6 08/1975 - 07/1980 85 CP 63 KW
          • 1.6 06/1976 - 07/1980 110 CP 81 KW
        • SCIROCCO (53B)
          • 1.5 08/1980 - 12/1983 70 CP 51 KW
          • 1.6 08/1982 - 07/1983 75 CP 55 KW
          • 1.6 01/1983 - 12/1989 75 CP 55 KW
          • 1.6 08/1980 - 04/1984 85 CP 63 KW
          • 1.6 08/1980 - 07/1982 110 CP 81 KW
          • 1.6 04/1986 - 07/1990 72 CP 53 KW
          • 1.8 08/1983 - 07/1992 90 CP 66 KW
          • 1.8 08/1982 - 12/1989 112 CP 82 KW
        • PASSAT (32B)
          • 2.0 08/1983 - 03/1988 115 CP 85 KW
          • 2.2 08/1985 - 03/1988 115 CP 85 KW
          • 2.2 01/1985 - 03/1988 136 CP 100 KW
        • PASSAT Variant (32B)
          • 2.0 08/1983 - 03/1988 115 CP 85 KW
          • 2.0 Syncro 05/1984 - 03/1988 116 CP 85 KW
          • 2.2 08/1985 - 03/1988 115 CP 85 KW
          • 2.2 Syncro 08/1985 - 03/1988 120 CP 88 KW
          • 2.2 01/1985 - 03/1988 136 CP 100 KW
        • GOLF I (17)
          • 1.5 08/1977 - 07/1983 70 CP 51 KW
          • 1.6 08/1975 - 02/1984 75 CP 55 KW
          • 1.6 GTI 08/1976 - 07/1982 110 CP 81 KW
          • 1.8 GTI 08/1982 - 12/1983 112 CP 82 KW
        • GOLF II (19E, 1G1)
          • 1.6 10/1986 - 12/1992 70 CP 51 KW
          • 1.6 02/1986 - 10/1991 72 CP 53 KW
          • 1.6 08/1983 - 07/1992 75 CP 55 KW
          • 1.8 08/1986 - 01/1990 84 CP 62 KW
          • 1.8 Syncro 08/1987 - 07/1988 84 CP 62 KW
          • 1.8 08/1984 - 10/1991 90 CP 66 KW
          • 1.8 i CAT 08/1987 - 10/1991 90 CP 66 KW
          • 1.8 Syncro 02/1986 - 07/1991 90 CP 66 KW
          • 1.8 i Syncro CAT 08/1987 - 10/1991 90 CP 66 KW
          • 1.8 GTI 01/1985 - 07/1985 105 CP 77 KW
          • 1.8 GTI 08/1985 - 10/1987 107 CP 79 KW
          • 1.8 GTI CAT 01/1987 - 10/1991 107 CP 79 KW
          • 1.8 GTI 08/1983 - 10/1991 112 CP 82 KW
          • 1.8 GTI 16V 02/1986 - 10/1991 129 CP 95 KW
          • 1.8 GTI 16V 02/1986 - 06/1990 139 CP 102 KW
        • PASSAT sedan (32B)
          • 2.2 01/1985 - 03/1988 115 CP 85 KW
        • JETTA II (19E, 1G2, 165)
          • 1.6 03/1986 - 10/1991 72 CP 53 KW
          • 1.6 01/1984 - 07/1992 75 CP 55 KW
          • 1.8 08/1986 - 01/1990 84 CP 62 KW
          • 1.8 08/1984 - 10/1991 90 CP 66 KW
          • 1.8 CAT 08/1987 - 10/1991 90 CP 66 KW
          • 1.8 Syncro 08/1987 - 12/1988 90 CP 66 KW
          • 1.8 Syncro 08/1988 - 07/1991 98 CP 72 KW
          • 1.8 08/1985 - 10/1987 107 CP 79 KW
          • 1.8 CAT 01/1987 - 10/1991 107 CP 79 KW
          • 1.8 01/1984 - 10/1991 112 CP 82 KW
          • 1.8 16V 08/1986 - 10/1991 129 CP 95 KW
          • 1.8 16V 06/1987 - 12/1989 140 CP 102 KW
    Parametri generali
    Cod bare3165141180138
    Cod tarifar40103100
    Parametri tehnici
    Lungime [mm]850
    Latime [mm]10
    Cureadintat / margini deschise

    Spune-ţi opinia

    Autentifică-te sau Înregistrează un cont nou pentru a putea scie o opinie

    Magazinul online MIIDEPIESE.RO are stabilite urmatoarele taxe si comisioane:

    • 28 lei - Taxa de transport pentru comenzi pana in 500 lei, in limita a 5 kg.
      NOTA: Anvelopele, jantele si reperele agabaritice se taxeaza separat in functie de greutatea volumetrica. In acest ultim caz, taxa va fi comunicata telefonic dupa plasarea comenzii. Livrarea produselor se va realiza doar dupa confirmarea telefonica.
      NOTA: Produsele care sunt disponibile doar la furnizori vor avea cost suplimentar pentru livrare, incepand cu 28 lei. Taxa suplimentara, daca se aplica, se comunica clientului in momentul confirmarii comenzii.
    • 10 lei - Comision procesare comanda cu valoare pana in 100 de lei. Reprezinta costul serviciului de pregatire a produselor din comanda in vederea livrarii (de exemplu, dar fara a se limita la, sortare, manipulare, impachetare, etc).
    • 3.7 lei - Procesare plata in cont colector. Nu se aplica pentru plata cu cardul.
    • 19% TVA -  INCLUS IN PRETUL DE ACHIZITIE
    • Taxa ECOVALOARE Anvelope - INCLUSA IN PRETUL ANVELOPELOR ACHIZITIONATE
      • pentru camioane  de 20.9 lei/buc (fara TVA)
      • pentru restul anvelopelor de 4.6 lei (fara TVA)

    Curea transmisie V

    Pret anterior oferit de producator. 
    Contactati-ne pentru pretul actualizat.

    • BOSCH Belts
    • Numar produs: 1 987 947 606
    • Disponibilitate: In stoc (confirmare telefonica)
    • Livrare in: 24 ore
    • 21,23 Lei
    • Pretul include TVA
    Adaugă in Wishlist Compară produsul

    0 opinii / Spune-ţi opinia

    Garantie

    Informatii suplimentare despre garantie le puteti citi aici

    Comenzi prin telefon

    ​0734 607 269 sau prin WhatsApp: Luni - Vineri, 9:00 - 18:00

    0744.642.897 sau prin WhatsApp, in weekend si in cursul saptamanii dupa ora 18:00

    Costuri de livare gratuite

    Transport gratuit in Romania, la comenzi mai mari de 500 lei in limita a 5kg. Anvelopele, jantele si reperele agabaritice se taxeaza separat in functie de greutatea volumetrica.

     

    NOTA! ► Uleiurile si becurile nu pot fi retunate!

    Etichete: Curea transmisie V, BOSCH Belts, 1987947606, X0034270, 0023223083, 0029974992, 007753009504, 055903127G, 055903137C, 055903137G, 0855676100, 10A0850C, 10X850, 110259, 110259A, 113150210300, 11526149, 1172025604, 11720H1000, 11720N9400, 11720N9810, 11750G9600, 12311268678, 12686794, 1330, 1335, 1514851, 1629019, 2001251100000, 2001251120000, 23223083, 260015, 260077, 260096, 278546, 4158457, 4158857, 4165189, 4448400, 4466209, 4520320, 5490500, 5491218, 60504835, 6160185, 6214MC, 711F8620AA, 7631670, 7650608, 7700503052, 7700648156, 7701348229, 84FF8620AC, 84FF8620AE, 84FF8620AF, 86FF8A615AA, 90169084, 9091602040, 9497000180, 950361, 9932100845, 9932100850, 9932110850, 9932150850, 9933150640000, 9952100843000, 9952110843000, 9952110851, A0029974992, A007753009504, C29608, E010X850BAN, E010X850JC, E010X850MTI, E010X850REV, EAC1616, EJA74R, EJA85R, EJB84R, GAT6214, GY10AV0837, GY10AV0850, HP101046GB6, HUAV10840, J1100850, K4650361, K5650360, MD011350, MD011353, MD011530, MD017303, ROU1A0850, 3165141180138, 40103100

    Echivalente / Conexe
    Curea transmisie V
    BOSCH Belts
    Curea transmisie V
    BOSCH Belts 1 987 947 635
    BOSCH 10X838 V-curea TOYOTA VW T3,, SUZUKI, FIAT, CITROEN..
    20,62 Lei
    Pretul include TVA17,04 Lei
    Adaugă în coş
    Adaugă in Wishlist
    Compară produsul
    Curea transmisie V
    Curea transmisie V
    10 X 850
    V-curea 10X850 CONTI ALFA ROMEO, OPEL, FIAT, Toyota, Ford, VW, AUDI..
    22,43 Lei
    Pretul include TVA18,54 Lei
    Adaugă în coş
    Adaugă in Wishlist
    Compară produsul
    Curea transmisie V
    Curea transmisie V
    DAY10X0850
    STRAP WEDGE..
    23,18 Lei
    Pretul include TVA19,16 Lei
    Adaugă în coş
    Adaugă in Wishlist
    Compară produsul

    Informatii utile

    • Termeni si conditii
    • Cum platesc?
    • Informatii livrare
    • Garantie
    • Informatii GDPR
    • Politica de confidentialitate si utilizare cookie-uri
    • Criterii de acceptare a pieselor vechi
    • Returnări
    • Informatii utilie jante si roti

    Servicii clienti

    TELEFON:

    0744.642.897  - L- V, dupa 18:00 si S-D

     
    EMAIL: office@miidepiese.ro

    SOLICITARI GDPR

    • Solicitare stergere cont
    • Solicitare raport date personale

    Luni - Vineri: 09:00 - 18:00

    Sambata: 08:00 - 13:00

    Duminica: inchis

    Comenzi online non-stop 24/7

    Despre companie

    S.C. MUNTRISIMA S.R.L.

    CONTACT

    Nr. Inreg. Reg. Comertului: J04/449/2012

    CIF: RO30173720


     

    Viziteaza site-ul Miidepiese.ro pe ShopMania

    ANPC

    Metode de plata

    Metode de plata

    Rate prin BCR - MiidePiese.roRate prin BT - MiidePiese.roRate prin BRD - MiidePiese.roRate prin AlfaBank - MiidePiese.ro

    © 2018 MIIDEPIESE.RO ® Toate drepturile rezervate. Proiect sustinut de LISAL