• CONTACT
  • Euro €
  • Lei Lei
  • £Pound Sterling
  • $US Dollar
  • office@miidepiese.ro
  • Compara
  • Wish List (0)
Mii de piese®
  • Coșul este gol!

Meniu
  • +
  • Piese masina mea +
  • Uleiuri / lichide

    Uleiuri/Vaseline/Compusi chimici

    • Uleiuri
    • Vaseline
    • Lichid racire
    • Lichid frana
    • Produse chimice pentru domeniul auto
    • Apa distilata
    • Aditivi catalitici AD BLUE

    Uleiuri/Vaseline/Epuratori

    • Uleiuri
    • Vaseline
    • Lichid de frana
    • Antigel

    Produse speciale pentru motociclete

    Uleiuri si lichide

    • Uleiuri de motor
    • Transmission oil
    • Lichid de frana

    Speciale pentru tuning

    +
  • Roti

    Anvelope

    • Anvelope vara
    • Anvelope iarna
    • Anvelope industrale
    • Anvelope pentru agricultura
    • Anvelope all season
    • Anvelope camion
    • Altele

    Materiale reparatie

    • Petece
    • Capac supapa
    • Snururi
    • Pasta reparat
    • Lame
    • Valva roata
    • Echipament echilibrare
    • Frezy
    • Alte materiale vulcanizare
    • Solutii vulcanizare
    • Mai multe

    Fixare roata

    • Inel central
    • Prezoane roata
    • Piulite roata
    • Stifturi filetate
    • Saiba butuc roata
    • Butuc roata
    • Prezon de siguranta
    • Piulita de protectie
    • Wheel pins
    • Kit de montaj
    • Mai multe

    Lanturi antiderapante

    • Off-road
    • Autoturisme
    • Camion

    Camere auto

    • Camere auto agrare
    • Camere auto pentru camioane
    • Protectie camera
    • Camere auto industriale
    • Camere personale

    Jante

    • Janta aluminiu
    • Janta otel
    +
  • Motociclete

    Anvelope

    • Alte elemente ale rotii
    • Anvelope cursa
    • Carte anvelopa
    • Camera aer roti
    • Anvelope asfalt
    • Anvelope off-road
    • Anvelope scuter
    • Anvelopa ATV
    • Supapa aer/blocari janta/ si altele pentru anvelope

    Accesorii

    • Protectie anti-furt
    • Tampon
    • Mansoane ghidon
    • Alte accesorii
    • Suruburi carenaj
    • Accesorii Off-Road
    • Postament rezervor
    • Huse protectie
    • Cataloage motociclete

    Imbracaminte

    • Imbracaminte calduroasa
    • Incaltaminte
    • Jachete si tricouri off-road
    • Pantaloni
    • Combinezon
    • Manusi
    • Aparatoare/Protectii
    • Haine casual
    • Imbracaminte impermeabila

    Casti

    • Casca Inchisa
    • Casca off-road
    • Accesorii casca
    • Ochelari de soare si protectie
    • Intercom
    • Casca viziera rabatabila
    • Casca deschisa

    Service

    • Scule
    • Accesorii service
    • Macarale/elevatoare

    Uleiuri/Vaseline/Epuratori

    • Uleiuri
    • Vaseline
    • Lichid de frana
    • Antigel

    Bagaj

    • Rucsaci
    • Cutii/carcase
    • Saci, rucsaci
    • Alte accesorii bagaje
    • Cos piele
    • Cos textil
    +
  • Camioane
    • Caroserii camioane
    • Lampi camioane
    • Accesorii camioane cu remorca
    • Componente semiremorca/remorca
    • Lanturi antiderapante
    • Janta camion otel
    • Janta camion mic tonaj
    +
  • Accesorii

    Accesorii autoturism

    • Lamela stergator/elemente cauciuc
    • Sisteme remorcare/accesorii
    • Frigider
    • Curatare/cosmetice
    • Capac roata
    • Lichide/sistem curatare geamuri
    • Statie emisie-receptie
    • Accesorii biciclete
    • Accesorii pentru iarna
    • Tester alcoolemie
    • Senzori de parcare
    • Transport copii
    • Camera foto de competitii cu inregistrare video
    • Accesorii pentru calatorie
    • Huse pedale
    • Mai multe

    Accesorii Off Road

    • Cabluri, benzi adezive, camere
    • Cătușe, cârlige, blocuri
    • Jack, pasarelă
    • Undercarriage shield
    • Bracket
    • Accesorii Off Road
    • Accesorii Off Road

    Motociclete/Accesorii

    • Piese de schimb
    • Bagaj
    • Service
    • Imbracaminte
    • Casti
    • Anvelope
    • Uleiuri/Vaseline/Epuratori
    • ANUNT IMPORTANT!
      In urma actualizarii tarifelor serviciilor firmelor de curierat, incepand cu 1 mai 2022 costul aferent livrarii produselor (comenzile pana in 5kg, cu valoare toatala mai mica de 500 lei) va fi majorat la 28 lei pentru comenzile achitate online cu plata prin card bancar.
      Pentru comenzile cu plata ramburs, se va adauga suplimentar un cost de 3.7 lei pentru procesarea platilor in contul colector.
    • Prima pagină
    • Căutare
    • Placa de presiune

    Ca urmare a situatiei mondiale curente, intampinam dificultati cu transportul international al produselor. Astfel nu putem garanta termenii de livrare pentru piesele aduse de la furnizorii externi. Va stam la dispozitie pentru orice informatie suplimentara. Va multumim pentru intelegere.

    Placa de presiune
    Imagini produs
    Placa de presiune Placa de presiune

    Fotografiile produselor au caracter informativ si nu creeaza obligatii contractuale.

    Placa de presiune Placa de presiune
    • Descriere
    • Referințe OEM
    • Utilizat în
    • Specificaţii
    • Opinii (0)
    • Info taxe si comisoane
    MAN LUK ambreiaj sub presiune
    ProducătorNumăr
    OE AVIA402-150031
    OE MAN81.30305-0206
    OE MAN81.30305-0209
    OE MAN81.30305-0224
    OE MAN81.30305-0232
    OE MAN81.30305-9206
    OE MAN81.30305-9232
    • Camioane
      • MAN
        • L 2000
          • 8.103 LC, 8.103 LLC 10/1993 - 06/1996 102 CP 75 KW
          • 8.103 LK 10/1993 - 06/1996 102 CP 75 KW
          • 8.113 LC, 8.113 LLC 08/1995 - ... 110 CP 81 KW
          • 8.113 LC,8.113 LLC, LRC, LLRC (LE110C) 09/2000 - ... 113 CP 83 KW
          • 8.113 LK, L-KI, LRK, LR-KI, LRK-L, LK-L 08/1995 - ... 110 CP 81 KW
          • 8.145 LC, LLC, LLRC, LRC (LE140C) 09/2000 - ... 140 CP 103 KW
          • 8.145 LLS, LLRS (LE140C) 09/2000 - ... 140 CP 103 KW
          • 8.145 LK, LRK, L-KI, LRK-L, LK-L, LR-KILK (LE140C) 09/2000 - ... 140 CP 103 KW
          • 8.150 FOC,8.150 FOCL 02/1995 - ... 155 CP 114 KW
          • 8.153 LC,8.153 LLC 10/1993 - 07/1997 155 CP 114 KW
          • 8.153 LLS 10/1993 - 06/1996 155 CP 114 KW
          • 8.153 LK 10/1993 - 07/1997 155 CP 114 KW
          • 8.153 LAEC 01/1995 - 06/1996 155 CP 114 KW
          • 8.153 LAEK 01/1995 - 09/1996 155 CP 114 KW
          • 8.163 LC,8.163 LLC, LRC, LLRC, L-LF 08/1995 - ... 141 CP 104 KW
          • 8.163 LC,8.163 LLC 05/1994 - ... 155 CP 114 KW
          • 8.163 LC, LLC, LLRC, LRC (LE160C) 09/2000 - ... 155 CP 114 KW
          • 8.163 LLS, LLRS 05/1994 - ... 155 CP 114 KW
          • 8.163 LK, L-KI, LRK, LR-KI, LRK-L, LK-L 05/1994 - ... 155 CP 114 KW
          • 8.163 LAEC 08/1995 - 03/1997 141 CP 104 KW
          • 8.163 LAC, LAEC, LARC, LAERC, LA-LF, LAE-LF 01/1995 - ... 155 CP 114 KW
          • 8.185 LC, LLC, LRC, LLRC (LE180C) 09/2000 - ... 180 CP 132 KW
          • 8.185 LLS, LLRS (LE180C) 09/2000 - ... 180 CP 132 KW
          • 8.185 LK, L-KI, LRK, LR-KI LRK-L, LK-L(LE180C) 09/2000 - ... 180 CP 132 KW
          • 8.185 LAC, LAEC, LARC, LAERC, LA-LF, LAE-LF (LE180C) 09/2000 - ... 180 CP 132 KW
          • 8.185 LAEK, LAEK-L, LAERK, LAERK-L, LAK, LAK-L, LARK, LARK-L 09/2000 - ... 180 CP 132 KW
          • 8.220 FOC,8.220 FOCL 04/1995 - ... 220 CP 162 KW
          • 8.223 LC,8.223 LLC 10/1993 - 06/1996 220 CP 162 KW
          • 8.223 LLS 10/1993 - 06/1996 220 CP 162 KW
          • 8.223 LK 10/1993 - 06/1996 220 CP 162 KW
          • 8.223 LAEC 01/1995 - 06/1996 220 CP 162 KW
          • 8.224 LC,8.224 LLC, LRC, LLRC 05/1994 - ... 220 CP 162 KW
          • 8.224 LLS, LLRS 05/1994 - ... 220 CP 162 KW
          • 8.224 LK, LRK, L-KI, LR-KI 05/1994 - ... 220 CP 162 KW
          • 8.224 LAC, LAEC, LARC, LAERC 01/1995 - ... 220 CP 162 KW
          • 8.224 LAK, LAEK, LARK, LAERK 01/1995 - ... 220 CP 162 KW
          • 8.225 LC,8.225 LLC, LRC, LLRC (LE220C) 09/2000 - ... 220 CP 162 KW
          • 8.225 LLS, LLRS (LE220C) 09/2000 - ... 220 CP 162 KW
          • 8.225 LK, L-KI, LRK, LR-KI, LRK-L, LK-L (LE220C) 09/2000 - ... 220 CP 162 KW
          • 8.225 LAC, LAEC, LARC, LAERC (LE220C) 09/2000 - ... 220 CP 162 KW
          • 8.225 LAEK, LAEK-L, LAERK, LAERK-L, LAK, LAK-L, LARK, LARK-L 09/2000 - ... 220 CP 162 KW
          • 9.145 LC,9.145 LLC, LRC, LLRC (LE140C) 09/2000 - ... 140 CP 103 KW
          • 9.145 LLS, LLRS (LE140C) 09/2000 - ... 140 CP 103 KW
          • 9.145 LK, L-KI, LRK, LR-KI, LRK-L, LK-L (LE140C) 09/2000 - ... 140 CP 103 KW
          • 9.153 LC,9.153 LLC 10/1993 - 06/1996 155 CP 114 KW
          • 9.153 LLS 10/1993 - 12/1995 155 CP 114 KW
          • 9.153 LK 10/1993 - 06/1996 155 CP 114 KW
          • 9.163 LC 08/1995 - 03/1997 141 CP 104 KW
          • 9.163 LC,9.163 LLC, LRC, LLRC 05/1994 - ... 155 CP 114 KW
          • 9.163 LLS, LLRS 05/1994 - ... 155 CP 114 KW
          • 9.163 LK 08/1995 - 03/1997 141 CP 104 KW
          • 9.163 LK, L-KI, LRK, LR-KI, LRK-L, LK-L 05/1994 - ... 155 CP 114 KW
          • 9.185 LC,9.185 LLC, LRC, LLRC (LE180C) 09/2000 - ... 180 CP 132 KW
          • 9.185 LLS, LLRS (LE 180C) 09/2000 - ... 180 CP 132 KW
          • 9.185 LK, L-KI, LRK, LR-KI, LRK-L, LK-L (LE180C) 09/2000 - ... 180 CP 132 KW
          • 9.223 LC,9.223 LLC 10/1993 - 06/1996 220 CP 162 KW
          • 9.223 LLS 10/1993 - 06/1996 220 CP 162 KW
          • 9.223 LK 10/1993 - 06/1996 220 CP 162 KW
          • 9.224 LC,9.224 LLC, LRC, LLRC 05/1994 - ... 220 CP 162 KW
          • 9.224 LLS, LLRS 05/1994 - ... 220 CP 162 KW
          • 9.224 LK, L-KI, LRK, LR-KI, LRK-L, LK-L 05/1994 - ... 220 CP 162 KW
          • 9.225 LC,9.225 LLC, LRC, LLRC (LE220C) 09/2000 - ... 220 CP 162 KW
          • 9.225 LLS, LLRS (LE220C) 09/2000 - ... 220 CP 162 KW
          • 9.225 LK, L-KI, LRK, LR-KI, LRK-KI, LK-L (LE220C) 09/2000 - ... 220 CP 162 KW
          • 10.145 LC,10.145 LLC, LRC, LLRC (LE140C) 09/2000 - ... 140 CP 103 KW
          • 10.145 LLS, LLRS (LE140C) 09/2000 - ... 140 CP 103 KW
          • 10.145 LK, L-KI, LRK, LR-KI, LRK-L, LK-L (LE140C) 09/2000 - ... 140 CP 103 KW
          • 10.150 FOC 02/1995 - 01/1996 155 CP 114 KW
          • 10.153 LC,10.153 LLC 10/1993 - 06/1996 155 CP 114 KW
          • 10.153 LLS 10/1993 - 06/1996 155 CP 114 KW
          • 10.153 LK 10/1993 - 06/1996 155 CP 114 KW
          • 10.153 LAEK 10/1993 - 06/1996 155 CP 114 KW
          • 10.163 LC,10.163 LLC 05/1994 - ... 155 CP 114 KW
          • 10.163 LC,10.163 LLC, LRC, LLRC (LE160C) 09/2000 - ... 155 CP 114 KW
          • 10.163 LLS, LLRS 05/1994 - ... 155 CP 114 KW
          • 10.163 LK, L-KI, LRK, LR-KI, LRK-L, LK-L 05/1994 - ... 155 CP 114 KW
          • 10.163 LAC, LAEC, LARC, LAERC 05/1994 - ... 155 CP 114 KW
          • 10.163 LAEK, LAEK-L, LAERK, LAERK-L, LAK, LAK-L, LARK 01/1995 - ... 155 CP 114 KW
          • 10.185 LC,10.185 LLC, LRC, LLRC (LE180C) 09/2000 - ... 180 CP 132 KW
          • 10.185 LLS, LLRS (LE180C) 09/2000 - ... 180 CP 132 KW
          • 10.185 LK, L-KI, LRK, LR-KI, LRK-L, LK-L (LE180C) 09/2000 - ... 180 CP 132 KW
          • 10.185 LAC, LAEC, LARC, LAERC, LA-LA (LE180C) 09/2000 - ... 180 CP 132 KW
          • 10.185 LAEK, LAEK-L, LAERK, LAERK-L, LAK, LAK-L, LARK 09/2000 - ... 180 CP 132 KW
          • 10.220 FOC,10.220 FOCL 02/1995 - ... 220 CP 162 KW
          • 10.223 LC,10.223 LLC 10/1993 - 06/1996 220 CP 162 KW
          • 10.223 LLS 10/1993 - 06/1996 220 CP 162 KW
          • 10.223 LK 10/1993 - 06/1996 220 CP 162 KW
          • 10.223 LAEC 01/1995 - 06/1996 220 CP 162 KW
          • 10.224 LC,10.224 LLC, LRC, LLRC 05/1994 - ... 220 CP 162 KW
          • 10.224 LLS, LLRS 05/1994 - ... 220 CP 162 KW
          • 10.224 LK, L-KI, LRK, LR-KI, LRK-L, LK-L 05/1994 - ... 220 CP 162 KW
          • 10.224 LAC, LAEC, LARC, LAERC 01/1995 - ... 220 CP 162 KW
          • 10.224 LAEK, LAEK-L, LAERK, LAERK-L, LAK, LAK-L, LARK 01/1995 - ... 220 CP 162 KW
          • 10.225 LC, 10.225 LLC, LRC, LLRC (LE220C) 09/2000 - ... 220 CP 162 KW
          • 10.225 LLS, LLRS (LE220C) 09/2000 - ... 220 CP 162 KW
          • 10.225 LK, L-KI, LRK, LR-KI, LRK-L, LK-L (LE220C) 09/2000 - ... 220 CP 162 KW
          • 10.225 LAC, LAEC, LARC, LAERC (LE220C) 09/2000 - ... 220 CP 162 KW
          • 10.225 LAEK, LAEK-L, LAERK, LAERK-L, LAK, LAK-L, LARK 09/2000 - ... 220 CP 162 KW
          • 12.185 LC, LLC (LE180C) 09/1999 - ... 180 CP 132 KW
          • 12.225 LC, LLC (LE220C) 09/1999 - ... 220 CP 162 KW
        • M 2000 L
          • 12.163 LC, LLC, LRC, LLRC 08/1995 - ... 155 CP 114 KW
          • 12.163 LK, LRK 08/1995 - ... 155 CP 114 KW
          • 12.224 LC, LLC, LRC, LLRC 08/1995 - ... 220 CP 162 KW
          • 12.224, 12.225, LK, LRK 08/1995 - ... 220 CP 162 KW
        • TGL
          • 7.150, 8.150 FC, FRC, FLC, FLRC 04/2005 - ... 150 CP 110 KW
          • 7.180, 8.180 FC, FLC, FRC, FLRC 04/2005 - ... 180 CP 132 KW
          • 7.220 FC, FLC, FRC, FLRC 04/2005 - ... 220 CP 162 KW
          • 8.150 FK, FK-L, FLK, FLK-L, FLRK, FLRK-L, FRK, FRK-L 10/2006 - ... 150 CP 110 KW
          • 8.180 FC, FRC, FLC, FLRC 04/2005 - ... 180 CP 132 KW
          • 8.180 FK, FK-L, FLK, FLK-L, FLRK, FLRK-L, FRK, FRK-L 04/2005 - ... 180 CP 132 KW
          • 8.210 FC, FRC, FLC, FLRC 04/2005 - ... 206 CP 151 KW
          • 8.210 FK, FK-L, FLK, FLK-L, FLRK, FLRK-L, FRK, FRK-L 04/2005 - ... 206 CP 151 KW
          • 8.220 FC, FLC, FRC, FLRC 04/2005 - ... 220 CP 162 KW
          • 8.220 FK, FK-L, FLK, FLK-L, FLRK, FLRK-L, FRK, FRK-L 04/2005 - ... 220 CP 162 KW
          • 10.180 FC, FRC, FLC, FLRC 04/2005 - ... 180 CP 132 KW
          • 10.180 FK, FLK, FLRK, FRK 04/2005 - ... 180 CP 132 KW
          • 10.210 FC, FRC, FLC, FLRC 04/2005 - ... 206 CP 151 KW
          • 10.210 FK, FLK, FLRK, FRK 04/2005 - ... 206 CP 151 KW
          • 10.220 FC, FLC, FRC, FLRC 04/2005 - ... 220 CP 162 KW
          • 10.220 FK, FLK, FLRK, FRK 04/2005 - ... 220 CP 162 KW
          • 12.180 FC, FRC, FLC, FLRC 04/2005 - ... 180 CP 132 KW
          • 12.180 FK, FLK, FLRK, FRK 04/2005 - ... 180 CP 132 KW
          • 12.210 FC, FRC, FLC, FLRC 04/2005 - ... 206 CP 151 KW
          • 12.210 FK, FLK, FLRK, FRK 04/2005 - ... 206 CP 151 KW
          • 12.220 FC, FRC, FLC, FLRC 04/2005 - ... 220 CP 162 KW
          • 12.220 FK, FLK, FLRK, FRK 04/2005 - ... 220 CP 162 KW
      • AVIA
        • D-Line
          • D 60 10/2001 - ... 150 CP 110 KW
          • D 75 10/2001 - ... 150 CP 110 KW
          • D 75 10/2001 - ... 170 CP 125 KW
          • D 75 T 10/2001 - ... 170 CP 125 KW
          • D 90 10/2001 - ... 150 CP 110 KW
          • D 90 10/2001 - ... 170 CP 125 KW
    Parametri generali
    Cod bare4005108289476
    Cod tarifar87089390
    Parametri tehnici
    Diametru [mm]360

    Spune-ţi opinia

    Autentifică-te sau Înregistrează un cont nou pentru a putea scie o opinie

    Magazinul online MIIDEPIESE.RO are stabilite urmatoarele taxe si comisioane:

    • 28 lei - Taxa de transport pentru comenzi pana in 500 lei, in limita a 5 kg.
      NOTA: Anvelopele, jantele si reperele agabaritice se taxeaza separat in functie de greutatea volumetrica. In acest ultim caz, taxa va fi comunicata telefonic dupa plasarea comenzii. Livrarea produselor se va realiza doar dupa confirmarea telefonica.
      NOTA: Produsele care sunt disponibile doar la furnizori vor avea cost suplimentar pentru livrare, incepand cu 28 lei. Taxa suplimentara, daca se aplica, se comunica clientului in momentul confirmarii comenzii.
    • 10 lei - Comision procesare comanda cu valoare pana in 100 de lei. Reprezinta costul serviciului de pregatire a produselor din comanda in vederea livrarii (de exemplu, dar fara a se limita la, sortare, manipulare, impachetare, etc).
    • 3.7 lei - Procesare plata in cont colector. Nu se aplica pentru plata cu cardul.
    • 19% TVA -  INCLUS IN PRETUL DE ACHIZITIE
    • Taxa ECOVALOARE Anvelope - INCLUSA IN PRETUL ANVELOPELOR ACHIZITIONATE
      • pentru camioane  de 20.9 lei/buc (fara TVA)
      • pentru restul anvelopelor de 4.6 lei (fara TVA)

    Placa de presiune

    Pret anterior oferit de producator. 
    Contactati-ne pentru pretul actualizat.

    • Numar produs: 136 0212 20
    • Pot exista costuri suplimentare de transport. Se vor comunica ulterior plasarii comenzii, dupa verificarea stocului la furnizor.
    • Disponibilitate: In stoc furnizor (confirmare telefonica)
    • Livrare in: 2 zile
    • 1.179,72 Lei
    • Pretul include TVA
    Adaugă in Wishlist Compară produsul

    0 opinii / Spune-ţi opinia

    Garantie

    Informatii suplimentare despre garantie le puteti citi aici

    Comenzi prin telefon

    ​0734 607 269 sau prin WhatsApp: Luni - Vineri, 9:00 - 18:00

    0744.642.897 sau prin WhatsApp, in weekend si in cursul saptamanii dupa ora 18:00

    Costuri de livare gratuite

    Transport gratuit in Romania, la comenzi mai mari de 500 lei in limita a 5kg. Anvelopele, jantele si reperele agabaritice se taxeaza separat in functie de greutatea volumetrica.

     

    NOTA! ► Uleiurile si becurile nu pot fi retunate!

    Etichete: Placa de presiune, LUK, 136021220, SFA3EF96, 402150031, 81303050206, 81303050209, 81303050224, 81303050232, 81303059206, 81303059232, 4005108289476, 87089390

    Informatii utile

    • Termeni si conditii
    • Cum platesc?
    • Informatii livrare
    • Garantie
    • Informatii GDPR
    • Politica de confidentialitate si utilizare cookie-uri
    • Criterii de acceptare a pieselor vechi
    • Returnări
    • Informatii utilie jante si roti

    Servicii clienti

    TELEFON:

    0744.642.897  - L- V, dupa 18:00 si S-D

     
    EMAIL: office@miidepiese.ro

    SOLICITARI GDPR

    • Solicitare stergere cont
    • Solicitare raport date personale

    Luni - Vineri: 09:00 - 18:00

    Sambata: 08:00 - 13:00

    Duminica: inchis

    Comenzi online non-stop 24/7

    Despre companie

    S.C. MUNTRISIMA S.R.L.

    CONTACT

    Nr. Inreg. Reg. Comertului: J04/449/2012

    CIF: RO30173720


     

    Viziteaza site-ul Miidepiese.ro pe ShopMania

    ANPC

    Metode de plata

    Metode de plata

    Rate prin BCR - MiidePiese.roRate prin BT - MiidePiese.roRate prin BRD - MiidePiese.roRate prin AlfaBank - MiidePiese.ro

    © 2018 MIIDEPIESE.RO ® Toate drepturile rezervate. Proiect sustinut de LISAL