• CONTACT
  • Euro €
  • Lei Lei
  • £Pound Sterling
  • $US Dollar
  • office@miidepiese.ro
  • Compara
  • Wish List (0)
Mii de piese®
  • Coșul este gol!

Meniu
  • +
  • Piese masina mea +
  • Uleiuri / lichide

    Uleiuri/Vaseline/Compusi chimici

    • Uleiuri
    • Vaseline
    • Lichid racire
    • Lichid frana
    • Produse chimice pentru domeniul auto
    • Apa distilata
    • Aditivi catalitici AD BLUE

    Uleiuri/Vaseline/Epuratori

    • Uleiuri
    • Vaseline
    • Lichid de frana
    • Antigel

    Produse speciale pentru motociclete

    Uleiuri si lichide

    • Uleiuri de motor
    • Transmission oil
    • Lichid de frana

    Speciale pentru tuning

    +
  • Roti

    Anvelope

    • Anvelope vara
    • Anvelope iarna
    • Anvelope industrale
    • Anvelope pentru agricultura
    • Anvelope all season
    • Anvelope camion
    • Altele

    Materiale reparatie

    • Petece
    • Capac supapa
    • Snururi
    • Pasta reparat
    • Lame
    • Valva roata
    • Echipament echilibrare
    • Frezy
    • Alte materiale vulcanizare
    • Solutii vulcanizare
    • Mai multe

    Fixare roata

    • Inel central
    • Prezoane roata
    • Piulite roata
    • Stifturi filetate
    • Saiba butuc roata
    • Butuc roata
    • Prezon de siguranta
    • Piulita de protectie
    • Wheel pins
    • Kit de montaj
    • Mai multe

    Lanturi antiderapante

    • Off-road
    • Autoturisme
    • Camion

    Camere auto

    • Camere auto agrare
    • Camere auto pentru camioane
    • Protectie camera
    • Camere auto industriale
    • Camere personale

    Jante

    • Janta aluminiu
    • Janta otel
    +
  • Motociclete

    Anvelope

    • Alte elemente ale rotii
    • Anvelope cursa
    • Carte anvelopa
    • Camera aer roti
    • Anvelope asfalt
    • Anvelope off-road
    • Anvelope scuter
    • Anvelopa ATV
    • Supapa aer/blocari janta/ si altele pentru anvelope

    Accesorii

    • Protectie anti-furt
    • Tampon
    • Mansoane ghidon
    • Alte accesorii
    • Suruburi carenaj
    • Accesorii Off-Road
    • Postament rezervor
    • Huse protectie
    • Cataloage motociclete

    Imbracaminte

    • Imbracaminte calduroasa
    • Incaltaminte
    • Jachete si tricouri off-road
    • Pantaloni
    • Combinezon
    • Manusi
    • Aparatoare/Protectii
    • Haine casual
    • Imbracaminte impermeabila

    Casti

    • Casca Inchisa
    • Casca off-road
    • Accesorii casca
    • Ochelari de soare si protectie
    • Intercom
    • Casca viziera rabatabila
    • Casca deschisa

    Service

    • Scule
    • Accesorii service
    • Macarale/elevatoare

    Uleiuri/Vaseline/Epuratori

    • Uleiuri
    • Vaseline
    • Lichid de frana
    • Antigel

    Bagaj

    • Rucsaci
    • Cutii/carcase
    • Saci, rucsaci
    • Alte accesorii bagaje
    • Cos piele
    • Cos textil
    +
  • Camioane
    • Caroserii camioane
    • Lampi camioane
    • Accesorii camioane cu remorca
    • Componente semiremorca/remorca
    • Lanturi antiderapante
    • Janta camion otel
    • Janta camion mic tonaj
    +
  • Accesorii

    Accesorii autoturism

    • Lamela stergator/elemente cauciuc
    • Sisteme remorcare/accesorii
    • Frigider
    • Curatare/cosmetice
    • Capac roata
    • Lichide/sistem curatare geamuri
    • Statie emisie-receptie
    • Accesorii biciclete
    • Accesorii pentru iarna
    • Tester alcoolemie
    • Senzori de parcare
    • Transport copii
    • Camera foto de competitii cu inregistrare video
    • Accesorii pentru calatorie
    • Huse pedale
    • Mai multe

    Accesorii Off Road

    • Cabluri, benzi adezive, camere
    • Cătușe, cârlige, blocuri
    • Jack, pasarelă
    • Undercarriage shield
    • Bracket
    • Accesorii Off Road
    • Accesorii Off Road

    Motociclete/Accesorii

    • Piese de schimb
    • Bagaj
    • Service
    • Imbracaminte
    • Casti
    • Anvelope
    • Uleiuri/Vaseline/Epuratori
    • ANUNT IMPORTANT!
      In urma actualizarii tarifelor serviciilor firmelor de curierat, incepand cu 1 mai 2022 costul aferent livrarii produselor (comenzile pana in 5kg, cu valoare toatala mai mica de 500 lei) va fi majorat la 28 lei pentru comenzile achitate online cu plata prin card bancar.
      Pentru comenzile cu plata ramburs, se va adauga suplimentar un cost de 3.7 lei pentru procesarea platilor in contul colector.
    • Prima pagină
    • Căutare
    • Kit ambreiaj

    Ca urmare a situatiei mondiale curente, intampinam dificultati cu transportul international al produselor. Astfel nu putem garanta termenii de livrare pentru piesele aduse de la furnizorii externi. Va stam la dispozitie pentru orice informatie suplimentara. Va multumim pentru intelegere.

    Kit ambreiaj
    Imagini produs
    Kit ambreiaj Kit ambreiaj

    Fotografiile produselor au caracter informativ si nu creeaza obligatii contractuale.

    Kit ambreiaj Kit ambreiaj
    • Descriere
    • Referințe OEM
    • Utilizat în
    • Specificaţii
    • Opinii (0)
    • Info taxe si comisoane
    Zestaw sprzêg³a 235mm FORD FOCUS 1,8Di/TDDi 98-04; TRANSIT 1,8Di 06/02-06/06
    ProducătorNumăr
    OE FORD1331468
    OE FORD1331473
    OE FORD1378105
    OE FORD1406196
    OE FORD1422626
    OE FORD1526630
    OE FORD1772114
    OE FORD1772115
    OE FORD2T14 550F A
    OE FORD2T14 7540 AA
    OE FORD2T14 7540 AB
    OE FORD2T14 7540 AD
    OE FORD2T14 7540 AE
    OE FORD2T14 7540 AG
    OE FORD2T14 7540 AH
    OE FORD2T14 7540 AJ
    OE FORD2T14 7540 AK
    OE FORD2T14 7540 CK
    OE FORD2T14 7550 DA
    OE FORD2T14 7550 DD
    OE FORD2T14 7550 FA
    OE FORD2T14 7550 FC
    OE FORD4376947
    OE FORD4411323
    OE FORD4431709
    OE FORD4434302
    OE FORD4502416
    OE FORD4502423
    OE FORD4510723
    OE FORD4520492
    OE FORD4520503
    OE FORD5091040
    OE FORD5091042
    OE FORD5091043
    OE FORD7T16 7540 BA
    OE FORD7T16 7540 BB
    OE FORDRM 2T 14754 0AH
    OE FORDRM 2T 14754 0AK
    OE FORDRM 2T 14754 0CK
    • Autoturisme
      • FORD
        • TOURNEO CONNECT
          • 1.8 TDCi /TDDi /DI 06/2002 - ... 75 CP 55 KW
          • 1.8 TDCi 06/2002 - ... 90 CP 66 KW
          • 1.8 TDCi 08/2006 - ... 110 CP 81 KW
        • TRANSIT CONNECT (P65_, P70_, P80_)
          • 1.8 Di 06/2002 - ... 75 CP 55 KW
          • 1.8 TDCi 06/2002 - ... 90 CP 66 KW
          • 1.8 TDCi 08/2006 - ... 110 CP 81 KW
    Parametri generali
    Cod bare4005108841568
    Cod tarifar87089390
    Parametri tehnici
    Articol extins/Info extins 2cu disc ambreiaj / fara rulment presiune
    Diametru [mm]240
    Articol extins/Info extinscu placa de presiune ambreiaj
    Diametru exterior [mm]240
    With pulleyNu

    Spune-ţi opinia

    Autentifică-te sau Înregistrează un cont nou pentru a putea scie o opinie

    Magazinul online MIIDEPIESE.RO are stabilite urmatoarele taxe si comisioane:

    • 28 lei - Taxa de transport pentru comenzi pana in 500 lei, in limita a 5 kg.
      NOTA: Anvelopele, jantele si reperele agabaritice se taxeaza separat in functie de greutatea volumetrica. In acest ultim caz, taxa va fi comunicata telefonic dupa plasarea comenzii. Livrarea produselor se va realiza doar dupa confirmarea telefonica.
      NOTA: Produsele care sunt disponibile doar la furnizori vor avea cost suplimentar pentru livrare, incepand cu 28 lei. Taxa suplimentara, daca se aplica, se comunica clientului in momentul confirmarii comenzii.
    • 10 lei - Comision procesare comanda cu valoare pana in 100 de lei. Reprezinta costul serviciului de pregatire a produselor din comanda in vederea livrarii (de exemplu, dar fara a se limita la, sortare, manipulare, impachetare, etc).
    • 3.7 lei - Procesare plata in cont colector. Nu se aplica pentru plata cu cardul.
    • 19% TVA -  INCLUS IN PRETUL DE ACHIZITIE
    • Taxa ECOVALOARE Anvelope - INCLUSA IN PRETUL ANVELOPELOR ACHIZITIONATE
      • pentru camioane  de 20.9 lei/buc (fara TVA)
      • pentru restul anvelopelor de 4.6 lei (fara TVA)

    Kit ambreiaj

    Pret anterior oferit de producator. 
    Contactati-ne pentru pretul actualizat.

    • Numar produs: 624 3547 09
    • Disponibilitate: In stoc (confirmare telefonica)
    • Livrare in: 24 ore
    • 740,07 Lei
    • Pretul include TVA
    Adaugă in Wishlist Compară produsul

    0 opinii / Spune-ţi opinia

    Garantie

    Informatii suplimentare despre garantie le puteti citi aici

    Comenzi prin telefon

    ​0734 607 269 sau prin WhatsApp: Luni - Vineri, 9:00 - 18:00

    0744.642.897 sau prin WhatsApp, in weekend si in cursul saptamanii dupa ora 18:00

    Costuri de livare gratuite

    Transport gratuit in Romania, la comenzi mai mari de 500 lei in limita a 5kg. Anvelopele, jantele si reperele agabaritice se taxeaza separat in functie de greutatea volumetrica.

     

    NOTA! ► Uleiurile si becurile nu pot fi retunate!

    Etichete: Kit ambreiaj, LUK, 624354709, SFCFDE0C, 4510723, 4520492, 4520503, 1331468, 1331473, 5091040, 1378105, 5091042, 1406196, 5091043, 1422626, 7T167540BA, 1526630, 7T167540BB, 1772114, RM2T147540AH, 1772115, RM2T147540AK, 2T14550FA, RM2T147540CK, 2T147540AA, 4005108841568, 2T147540AB, 87089390, 2T147540AD, 2T147540AE, 2T147540AG, 2T147540AH, 2T147540AJ, 2T147540AK, 2T147540CK, 2T147550DA, 2T147550DD, 2T147550FA, 2T147550FC, 4376947, 4411323, 4431709, 4434302, 4502416, 4502423

    Echivalente / Conexe
    Clutch kit with hydraulic bearing
    Clutch kit with hydraulic bearing
    VAL834106
    Zestaw sprzêg³a z ³o¿yskiem hydraulicznym FORD TOURNEO CONNECT, TRANSIT CONNECT 1.8D 08.06-12.13..
    1.131,84 Lei
    Pretul include TVA935,41 Lei
    Adaugă în coş
    Adaugă in Wishlist
    Compară produsul
    Kit ambreiaj
    Kit ambreiaj
    3000 951 777
    SACHS ambreiaj (fără a avea) 235mm FORD TRANSIT 1.8 Di 02-06..
    794,15 Lei
    Pretul include TVA656,32 Lei
    Adaugă în coş
    Adaugă in Wishlist
    Compară produsul

    Informatii utile

    • Termeni si conditii
    • Cum platesc?
    • Informatii livrare
    • Garantie
    • Informatii GDPR
    • Politica de confidentialitate si utilizare cookie-uri
    • Criterii de acceptare a pieselor vechi
    • Returnări
    • Informatii utilie jante si roti

    Servicii clienti

    TELEFON:

    0744.642.897  - L- V, dupa 18:00 si S-D

     
    EMAIL: office@miidepiese.ro

    SOLICITARI GDPR

    • Solicitare stergere cont
    • Solicitare raport date personale

    Luni - Vineri: 09:00 - 18:00

    Sambata: 08:00 - 13:00

    Duminica: inchis

    Comenzi online non-stop 24/7

    Despre companie

    S.C. MUNTRISIMA S.R.L.

    CONTACT

    Nr. Inreg. Reg. Comertului: J04/449/2012

    CIF: RO30173720


     

    Viziteaza site-ul Miidepiese.ro pe ShopMania

    ANPC

    Metode de plata

    Metode de plata

    Rate prin BCR - MiidePiese.roRate prin BT - MiidePiese.roRate prin BRD - MiidePiese.roRate prin AlfaBank - MiidePiese.ro

    © 2018 MIIDEPIESE.RO ® Toate drepturile rezervate. Proiect sustinut de LISAL