• CONTACT
  • Euro €
  • Lei Lei
  • £Pound Sterling
  • $US Dollar
  • office@miidepiese.ro
  • Compara
  • Wish List (0)
Mii de piese®
  • Coșul este gol!

Meniu
  • +
  • Piese masina mea +
  • Uleiuri / lichide

    Uleiuri/Vaseline/Compusi chimici

    • Uleiuri
    • Vaseline
    • Lichid racire
    • Lichid frana
    • Produse chimice pentru domeniul auto
    • Apa distilata
    • Aditivi catalitici AD BLUE

    Uleiuri/Vaseline/Epuratori

    • Uleiuri
    • Vaseline
    • Lichid de frana
    • Antigel

    Produse speciale pentru motociclete

    Uleiuri si lichide

    • Uleiuri de motor
    • Transmission oil
    • Lichid de frana

    Speciale pentru tuning

    +
  • Roti

    Anvelope

    • Anvelope vara
    • Anvelope iarna
    • Anvelope industrale
    • Anvelope pentru agricultura
    • Anvelope all season
    • Anvelope camion
    • Altele

    Materiale reparatie

    • Petece
    • Capac supapa
    • Snururi
    • Pasta reparat
    • Lame
    • Valva roata
    • Echipament echilibrare
    • Frezy
    • Alte materiale vulcanizare
    • Solutii vulcanizare
    • Mai multe

    Fixare roata

    • Inel central
    • Prezoane roata
    • Piulite roata
    • Stifturi filetate
    • Saiba butuc roata
    • Butuc roata
    • Prezon de siguranta
    • Piulita de protectie
    • Wheel pins
    • Kit de montaj
    • Mai multe

    Lanturi antiderapante

    • Off-road
    • Autoturisme
    • Camion

    Camere auto

    • Camere auto agrare
    • Camere auto pentru camioane
    • Protectie camera
    • Camere auto industriale
    • Camere personale

    Jante

    • Janta aluminiu
    • Janta otel
    +
  • Motociclete

    Anvelope

    • Alte elemente ale rotii
    • Anvelope cursa
    • Carte anvelopa
    • Camera aer roti
    • Anvelope asfalt
    • Anvelope off-road
    • Anvelope scuter
    • Anvelopa ATV
    • Supapa aer/blocari janta/ si altele pentru anvelope

    Accesorii

    • Protectie anti-furt
    • Tampon
    • Mansoane ghidon
    • Alte accesorii
    • Suruburi carenaj
    • Accesorii Off-Road
    • Postament rezervor
    • Huse protectie
    • Cataloage motociclete

    Imbracaminte

    • Imbracaminte calduroasa
    • Incaltaminte
    • Jachete si tricouri off-road
    • Pantaloni
    • Combinezon
    • Manusi
    • Aparatoare/Protectii
    • Haine casual
    • Imbracaminte impermeabila

    Casti

    • Casca Inchisa
    • Casca off-road
    • Accesorii casca
    • Ochelari de soare si protectie
    • Intercom
    • Casca viziera rabatabila
    • Casca deschisa

    Service

    • Scule
    • Accesorii service
    • Macarale/elevatoare

    Uleiuri/Vaseline/Epuratori

    • Uleiuri
    • Vaseline
    • Lichid de frana
    • Antigel

    Bagaj

    • Rucsaci
    • Cutii/carcase
    • Saci, rucsaci
    • Alte accesorii bagaje
    • Cos piele
    • Cos textil
    +
  • Camioane
    • Caroserii camioane
    • Lampi camioane
    • Accesorii camioane cu remorca
    • Componente semiremorca/remorca
    • Lanturi antiderapante
    • Janta camion otel
    • Janta camion mic tonaj
    +
  • Accesorii

    Accesorii autoturism

    • Lamela stergator/elemente cauciuc
    • Sisteme remorcare/accesorii
    • Frigider
    • Curatare/cosmetice
    • Capac roata
    • Lichide/sistem curatare geamuri
    • Statie emisie-receptie
    • Accesorii biciclete
    • Accesorii pentru iarna
    • Tester alcoolemie
    • Senzori de parcare
    • Transport copii
    • Camera foto de competitii cu inregistrare video
    • Accesorii pentru calatorie
    • Huse pedale
    • Mai multe

    Accesorii Off Road

    • Cabluri, benzi adezive, camere
    • Cătușe, cârlige, blocuri
    • Jack, pasarelă
    • Undercarriage shield
    • Bracket
    • Accesorii Off Road
    • Accesorii Off Road

    Motociclete/Accesorii

    • Piese de schimb
    • Bagaj
    • Service
    • Imbracaminte
    • Casti
    • Anvelope
    • Uleiuri/Vaseline/Epuratori
    • ANUNT IMPORTANT!
      In urma actualizarii tarifelor serviciilor firmelor de curierat, incepand cu 1 mai 2022 costul aferent livrarii produselor (comenzile pana in 5kg, cu valoare toatala mai mica de 500 lei) va fi majorat la 28 lei pentru comenzile achitate online cu plata prin card bancar.
      Pentru comenzile cu plata ramburs, se va adauga suplimentar un cost de 3.7 lei pentru procesarea platilor in contul colector.
    • Prima pagină
    • Căutare
    • Disc ambreiaj

    Ca urmare a situatiei mondiale curente, intampinam dificultati cu transportul international al produselor. Astfel nu putem garanta termenii de livrare pentru piesele aduse de la furnizorii externi. Va stam la dispozitie pentru orice informatie suplimentara. Va multumim pentru intelegere.

    Disc ambreiaj
    Imagini produs
    Disc ambreiaj Disc ambreiaj

    Fotografiile produselor au caracter informativ si nu creeaza obligatii contractuale.

    Disc ambreiaj Disc ambreiaj
    • Descriere
    • Referințe OEM
    • Specificaţii
    • Opinii (0)
    • Info taxe si comisoane
    SACHS disc ambreiaj 430mm MAN F90
    ProducătorNumăr
    IC Krosy1878 001 030
    IC Krosy1878 634 028
    IC Krosy3.40022
    IC Krosy343 0001 10
    IC Krosy343 0002 10
    IC Krosy343 0002 20
    IC Krosy343 0004 10
    IC Krosy343 0043 10
    IC Krosy343 0071 30
    IC Krosy343 0120 20
    IC Krosy343 0128 20
    IC Krosy343 0143 20
    IC Krosy343 0144 10
    IC Krosy343 0144 20
    IC Krosy4201-00-0426P
    OE RVI5010245455
    OE MAN81.30301.0578
    OE MAN81.30301.0588
    OE MAN81.30301.0622
    OE MAN81.30301.0627
    OE MAN81.30301.0628
    OE MAN81.30301.0669
    OE MAN81.30301.6099
    OE MAN81.30301.9627
    OE MAN81.30301.9669
    IC KrosyNEX-02-004
    Parametri generali
    Piesă la schimbDa
    Cod bare4013872724543, 4013872724567
    Cod tarifar87089390

    Spune-ţi opinia

    Autentifică-te sau Înregistrează un cont nou pentru a putea scie o opinie

    Magazinul online MIIDEPIESE.RO are stabilite urmatoarele taxe si comisioane:

    • 28 lei - Taxa de transport pentru comenzi pana in 500 lei, in limita a 5 kg.
      NOTA: Anvelopele, jantele si reperele agabaritice se taxeaza separat in functie de greutatea volumetrica. In acest ultim caz, taxa va fi comunicata telefonic dupa plasarea comenzii. Livrarea produselor se va realiza doar dupa confirmarea telefonica.
      NOTA: Produsele care sunt disponibile doar la furnizori vor avea cost suplimentar pentru livrare, incepand cu 28 lei. Taxa suplimentara, daca se aplica, se comunica clientului in momentul confirmarii comenzii.
    • 10 lei - Comision procesare comanda cu valoare pana in 100 de lei. Reprezinta costul serviciului de pregatire a produselor din comanda in vederea livrarii (de exemplu, dar fara a se limita la, sortare, manipulare, impachetare, etc).
    • 3.7 lei - Procesare plata in cont colector. Nu se aplica pentru plata cu cardul.
    • 19% TVA -  INCLUS IN PRETUL DE ACHIZITIE
    • Taxa ECOVALOARE Anvelope - INCLUSA IN PRETUL ANVELOPELOR ACHIZITIONATE
      • pentru camioane  de 20.9 lei/buc (fara TVA)
      • pentru restul anvelopelor de 4.6 lei (fara TVA)

    Disc ambreiaj

    Pret anterior oferit de producator. 
    Contactati-ne pentru pretul actualizat.

    • SACHS1
    • Numar produs: 1878 004 832
    • Pot exista costuri suplimentare de transport. Se vor comunica ulterior plasarii comenzii, dupa verificarea stocului la furnizor.
    • Disponibilitate: In stoc furnizor (confirmare telefonica)
    • Livrare in: 3-4 zile
    • 1.285,81 Lei
    • Pretul include TVA
    Adaugă in Wishlist Compară produsul

    0 opinii / Spune-ţi opinia

    Garantie

    Informatii suplimentare despre garantie le puteti citi aici

    Comenzi prin telefon

    ​0734 607 269 sau prin WhatsApp: Luni - Vineri, 9:00 - 18:00

    0744.642.897 sau prin WhatsApp, in weekend si in cursul saptamanii dupa ora 18:00

    Costuri de livare gratuite

    Transport gratuit in Romania, la comenzi mai mari de 500 lei in limita a 5kg. Anvelopele, jantele si reperele agabaritice se taxeaza separat in functie de greutatea volumetrica.

     

    NOTA! ► Uleiurile si becurile nu pot fi retunate!

    Acest produs necesită piesă la schimb

    Criterii de acceptare a pieselor vechi

    Produsele cu Piesa la schimb "DA" trebuie sa respecte criteriile de acceptare a pieselor vechi. Pentru informatii suplimentare, va rugam sa ne contactati.

    Etichete: Disc ambreiaj, SACHS1, 1878004832, SFB74843, 1878001030, 1878634028, 340022, 343000110, 343000210, 343000220, 343000410, 343004310, 343007130, 343012020, 343012820, 343014320, 343014410, 343014420, 4201000426P, 5010245455, 81303010578, 81303010588, 81303010622, 81303010627, 81303010628, 81303010669, 81303016099, 81303019627, 81303019669, NEX02004, 4013872724567, 4013872724543, 87089390

    Echivalente / Conexe
    Disc ambreiaj
    Disc ambreiaj
    3.40021
    disc ambreiaj MAN DT..
    666,88 Lei
    Pretul include TVA551,14 Lei
    Adaugă în coş
    Adaugă in Wishlist
    Compară produsul
    Disc ambreiaj
    VALEO1
    Disc ambreiaj
    VALEO1 VAL807734
    VALEO disc ambreiaj 430mm MAN F90, F2000..
    1.246,04 Lei
    Pretul include TVA1.029,78 Lei
    Adaugă în coş
    Adaugă in Wishlist
    Compară produsul
    Disc ambreiaj
    LUK
    Disc ambreiaj
    LUK 343 0202 10
    Disc ambreiaj organic (430mm) se potrivește: IVECO P/PA, STRALIS I, STRALIS II; MAN E2000, F2000, F9..
    1.302,66 Lei
    Pretul include TVA1.076,58 Lei
    Adaugă în coş
    Adaugă in Wishlist
    Compară produsul
    Disc ambreiaj Momentan indisponibil (confirmare telefonica)
    VALEO1
    Disc ambreiaj
    VALEO1 VAL806425
    Tarcza sprzêg³a (REGENEROWANA 430mm) RVI KERAX, PREMIUM, MAGNUM E-TECH 04.96-..
    1.663,30 Lei
    Pretul include TVA1.374,63 Lei
    Notifica-ma cand revine pe stoc
    Adaugă in Wishlist
    Compară produsul
    Disc ambreiaj
    Disc ambreiaj
    1878 004 832:N
    Disc ambreiaj (430mm) nou se potrivește: MAN E2000, F2000, F90, F90 UNTERFLUR, LION´S STAR, TGA, TGS..
    1.733,97 Lei
    Pretul include TVA1.433,03 Lei
    Adaugă în coş
    Adaugă in Wishlist
    Compară produsul
    Kit ambreiaj
    Kit ambreiaj
    3400 127 401
    SACHS ambreiaj, CPL. MAN TG-A 430mm..
    2.578,20 Lei
    Pretul include TVA2.130,74 Lei
    Adaugă în coş
    Adaugă in Wishlist
    Compară produsul
    Kit ambreiaj Momentan indisponibil (confirmare telefonica)
    Kit ambreiaj
    3400 127 401:N
    Zestaw sprzêg³a (430mm, NOWY) MAN TGA 04.00-..
    2.608,98 Lei
    Pretul include TVA2.156,18 Lei
    Notifica-ma cand revine pe stoc
    Adaugă in Wishlist
    Compară produsul
    Kit ambreiaj
    Kit ambreiaj
    3400 700 403
    SACHS ambreiaj, CPL. (430mm) MAN TG-A AS-TRONIC..
    3.378,82 Lei
    Pretul include TVA2.792,41 Lei
    Adaugă în coş
    Adaugă in Wishlist
    Compară produsul

    Informatii utile

    • Termeni si conditii
    • Cum platesc?
    • Informatii livrare
    • Garantie
    • Informatii GDPR
    • Politica de confidentialitate si utilizare cookie-uri
    • Criterii de acceptare a pieselor vechi
    • Returnări
    • Informatii utilie jante si roti

    Servicii clienti

    TELEFON:

    0744.642.897  - L- V, dupa 18:00 si S-D

     
    EMAIL: office@miidepiese.ro

    SOLICITARI GDPR

    • Solicitare stergere cont
    • Solicitare raport date personale

    Luni - Vineri: 09:00 - 18:00

    Sambata: 08:00 - 13:00

    Duminica: inchis

    Comenzi online non-stop 24/7

    Despre companie

    S.C. MUNTRISIMA S.R.L.

    CONTACT

    Nr. Inreg. Reg. Comertului: J04/449/2012

    CIF: RO30173720


     

    Viziteaza site-ul Miidepiese.ro pe ShopMania

    ANPC

    Metode de plata

    Metode de plata

    Rate prin BCR - MiidePiese.roRate prin BT - MiidePiese.roRate prin BRD - MiidePiese.roRate prin AlfaBank - MiidePiese.ro

    © 2018 MIIDEPIESE.RO ® Toate drepturile rezervate. Proiect sustinut de LISAL