• CONTACT
  • Euro €
  • Lei Lei
  • £Pound Sterling
  • $US Dollar
  • office@miidepiese.ro
  • Compara
  • Wish List (0)
Mii de piese®
  • Coșul este gol!

Meniu
  • +
  • Piese masina mea +
  • Uleiuri / lichide

    Uleiuri/Vaseline/Compusi chimici

    • Uleiuri
    • Vaseline
    • Lichid racire
    • Lichid frana
    • Produse chimice pentru domeniul auto
    • Apa distilata
    • Aditivi catalitici AD BLUE

    Uleiuri/Vaseline/Epuratori

    • Uleiuri
    • Vaseline
    • Lichid de frana
    • Antigel

    Produse speciale pentru motociclete

    Uleiuri si lichide

    • Uleiuri de motor
    • Transmission oil
    • Lichid de frana

    Speciale pentru tuning

    +
  • Roti

    Anvelope

    • Anvelope vara
    • Anvelope iarna
    • Anvelope industrale
    • Anvelope pentru agricultura
    • Anvelope all season
    • Anvelope camion
    • Altele

    Materiale reparatie

    • Petece
    • Capac supapa
    • Snururi
    • Pasta reparat
    • Lame
    • Valva roata
    • Echipament echilibrare
    • Frezy
    • Alte materiale vulcanizare
    • Solutii vulcanizare
    • Mai multe

    Fixare roata

    • Inel central
    • Prezoane roata
    • Piulite roata
    • Stifturi filetate
    • Saiba butuc roata
    • Butuc roata
    • Prezon de siguranta
    • Piulita de protectie
    • Wheel pins
    • Kit de montaj
    • Mai multe

    Lanturi antiderapante

    • Off-road
    • Autoturisme
    • Camion

    Camere auto

    • Camere auto agrare
    • Camere auto pentru camioane
    • Protectie camera
    • Camere auto industriale
    • Camere personale

    Jante

    • Janta aluminiu
    • Janta otel
    +
  • Motociclete

    Anvelope

    • Alte elemente ale rotii
    • Anvelope cursa
    • Carte anvelopa
    • Camera aer roti
    • Anvelope asfalt
    • Anvelope off-road
    • Anvelope scuter
    • Anvelopa ATV
    • Supapa aer/blocari janta/ si altele pentru anvelope

    Accesorii

    • Protectie anti-furt
    • Tampon
    • Mansoane ghidon
    • Alte accesorii
    • Suruburi carenaj
    • Accesorii Off-Road
    • Postament rezervor
    • Huse protectie
    • Cataloage motociclete

    Imbracaminte

    • Imbracaminte calduroasa
    • Incaltaminte
    • Jachete si tricouri off-road
    • Pantaloni
    • Combinezon
    • Manusi
    • Aparatoare/Protectii
    • Haine casual
    • Imbracaminte impermeabila

    Casti

    • Casca Inchisa
    • Casca off-road
    • Accesorii casca
    • Ochelari de soare si protectie
    • Intercom
    • Casca viziera rabatabila
    • Casca deschisa

    Service

    • Scule
    • Accesorii service
    • Macarale/elevatoare

    Uleiuri/Vaseline/Epuratori

    • Uleiuri
    • Vaseline
    • Lichid de frana
    • Antigel

    Bagaj

    • Rucsaci
    • Cutii/carcase
    • Saci, rucsaci
    • Alte accesorii bagaje
    • Cos piele
    • Cos textil
    +
  • Camioane
    • Caroserii camioane
    • Lampi camioane
    • Accesorii camioane cu remorca
    • Componente semiremorca/remorca
    • Lanturi antiderapante
    • Janta camion otel
    • Janta camion mic tonaj
    +
  • Accesorii

    Accesorii autoturism

    • Lamela stergator/elemente cauciuc
    • Sisteme remorcare/accesorii
    • Frigider
    • Curatare/cosmetice
    • Capac roata
    • Lichide/sistem curatare geamuri
    • Statie emisie-receptie
    • Accesorii biciclete
    • Accesorii pentru iarna
    • Tester alcoolemie
    • Senzori de parcare
    • Transport copii
    • Camera foto de competitii cu inregistrare video
    • Accesorii pentru calatorie
    • Huse pedale
    • Mai multe

    Accesorii Off Road

    • Cabluri, benzi adezive, camere
    • Cătușe, cârlige, blocuri
    • Jack, pasarelă
    • Undercarriage shield
    • Bracket
    • Accesorii Off Road
    • Accesorii Off Road

    Motociclete/Accesorii

    • Piese de schimb
    • Bagaj
    • Service
    • Imbracaminte
    • Casti
    • Anvelope
    • Uleiuri/Vaseline/Epuratori
    • ANUNT IMPORTANT!
      In urma actualizarii tarifelor serviciilor firmelor de curierat, incepand cu 1 mai 2022 costul aferent livrarii produselor (comenzile pana in 5kg, cu valoare toatala mai mica de 500 lei) va fi majorat la 28 lei pentru comenzile achitate online cu plata prin card bancar.
      Pentru comenzile cu plata ramburs, se va adauga suplimentar un cost de 3.7 lei pentru procesarea platilor in contul colector.
    • Prima pagină
    • Compresor aer conditionat

    Ca urmare a situatiei mondiale curente, intampinam dificultati cu transportul international al produselor. Astfel nu putem garanta termenii de livrare pentru piesele aduse de la furnizorii externi. Va stam la dispozitie pentru orice informatie suplimentara. Va multumim pentru intelegere.

    Momentan indisponibil (confirmare telefonica) Compresor aer conditionat
    Imagini produs

    Fotografiile produselor au caracter informativ si nu creeaza obligatii contractuale.

    Compresor aer conditionat
    • Descriere
    • Referințe OEM
    • Utilizat în
    • Specificaţii
    • Opinii (0)
    • Info taxe si comisoane
    compresor de aer Opel-Vauxhall Astra G 1.6i - 1.6i 1.8i Astra H - Zafira II 1.6i - 1.6i Meriva
    ProducătorNumăr
    SIDAT1.4062
    SIDAT1.4062 KRIOS
    SIDAT1.4O62
    SIDAT1.4O62 KRIOS
    OE VAUXHALL1139074
    OE VAUXHALL1139087
    OE VAUXHALL1139O74
    OE VAUXHALL1139O87
    CTR1201233
    CTR12O1233
    OE VAUXHALL13124750
    OE VAUXHALL1312475O
    OE VAUXHALL13297437
    OE VAUXHALL13297442
    OE VAUXHALL1854170
    OE VAUXHALL1854172
    OE VAUXHALL185417O
    OE VAUXHALL1854188
    OE VAUXHALL1854528
    OE VAUXHALL1854534
    OE VAUXHALL24466994
    VAN WEZEL3700K428
    VAN WEZEL37OOK428
    ELSTOCK51-0247
    ELSTOCK51-O247
    4SEASONS68295
    OE VAUXHALL6854059
    OE VAUXHALL6854062
    OE VAUXHALL6854O59
    OE VAUXHALL6854O62
    OE VAUXHALL93168627
    OE VAUXHALL93169375
    OE VAUXHALL93169381
    OE VAUXHALL93187227
    OE VAUXHALL93196859
    OE VAUXHALL93196865
    OE VAUXHALL94711789
    OE VAUXHALL96168625
    DENSODCP20044
    DENSODCP2OO44
    OE VAUXHALLR1580053
    OE VAUXHALLR1580071
    OE VAUXHALLR1580077
    OE VAUXHALLR158OO53
    OE VAUXHALLR158OO71
    OE VAUXHALLR158OO77
    IC KrosyV40-15-0027
    • Autoturisme
      • OPEL
        • ASTRA G hatchback (F48_, F08_)
          • 1.6 16V 02/1998 - 01/2005 101 CP 74 KW
          • 1.6 12/2002 - 12/2009 103 CP 76 KW
        • ASTRA G kombi (F35_)
          • 1.6 02/1998 - 09/2000 75 CP 55 KW
          • 1.6 16V 02/1998 - 07/2004 101 CP 74 KW
          • 1.6 12/2002 - 07/2009 103 CP 76 KW
        • ASTRA G sedan (F69_)
          • 1.6 09/1998 - 09/2000 75 CP 55 KW
          • 1.6 16V 09/1998 - 01/2005 101 CP 74 KW
          • 1.6 12/2002 - 12/2009 103 CP 76 KW
        • ASTRA G coupe (F07_)
          • 1.6 16V 03/2000 - 05/2005 101 CP 74 KW
          • 1.6 16V 03/2000 - 05/2005 103 CP 76 KW
        • ASTRA G kabriolet (F67)
          • 1.6 16V 03/2001 - 10/2005 101 CP 74 KW
          • 1.6 01/2003 - 10/2005 103 CP 76 KW
        • MERIVA
          • 1.6 16V 05/2003 - 01/2006 100 CP 74 KW
          • 1.6 01/2006 - 05/2010 105 CP 77 KW
          • 1.6 Turbo 09/2005 - 05/2010 180 CP 132 KW
        • ASTRA H (L48)
          • 1.6 03/2004 - ... 105 CP 77 KW
          • 1.6 12/2006 - ... 116 CP 85 KW
          • 1.6 Turbo 02/2007 - ... 180 CP 132 KW
          • 1.8 01/2006 - ... 140 CP 103 KW
        • ASTRA H kombi (L35)
          • 1.6 08/2004 - ... 105 CP 77 KW
          • 1.6 12/2006 - ... 116 CP 85 KW
          • 1.6 Turbo 02/2007 - ... 180 CP 132 KW
          • 1.8 08/2005 - ... 140 CP 103 KW
        • ASTRA H GTC (L08)
          • 1.6 03/2005 - ... 105 CP 77 KW
          • 1.6 12/2006 - ... 116 CP 85 KW
          • 1.6 Turbo 02/2007 - ... 180 CP 132 KW
          • 1.8 01/2006 - ... 140 CP 103 KW
        • ZAFIRA B (A05)
          • 1.6 CNG 01/2006 - ... 94 CP 69 KW
          • 1.6 07/2005 - ... 105 CP 77 KW
          • 1.6 01/2008 - ... 115 CP 85 KW
          • 1.8 07/2005 - ... 140 CP 103 KW
        • ASTRA H TwinTop (L67)
          • 1.6 09/2005 - ... 105 CP 77 KW
          • 1.6 12/2006 - ... 116 CP 85 KW
          • 1.6 Turbo 02/2007 - ... 180 CP 132 KW
          • 1.8 09/2005 - ... 140 CP 103 KW
        • ASTRA H sedan (L69)
          • 1.6 02/2007 - ... 116 CP 85 KW
          • 1.8 02/2007 - ... 140 CP 103 KW
        • ZAFIRA B Van
          • 1.6 CNG Turbo 02/2009 - ... 150 CP 110 KW
          • 1.8 07/2005 - ... 140 CP 103 KW
    Parametri generali
    Cod bare5012759359228
    Cod tarifar84159000
    Parametri tehnici
    Restrictiile producatoruluiDelphi
    Fulie curea -? [mm]105
    Identificare compresor6 CVC
    Ulei compresorPAG 46

    Spune-ţi opinia

    Autentifică-te sau Înregistrează un cont nou pentru a putea scie o opinie

    Magazinul online MIIDEPIESE.RO are stabilite urmatoarele taxe si comisioane:

    • 28 lei - Taxa de transport pentru comenzi pana in 500 lei, in limita a 5 kg.
      NOTA: Anvelopele, jantele si reperele agabaritice se taxeaza separat in functie de greutatea volumetrica. In acest ultim caz, taxa va fi comunicata telefonic dupa plasarea comenzii. Livrarea produselor se va realiza doar dupa confirmarea telefonica.
      NOTA: Produsele care sunt disponibile doar la furnizori vor avea cost suplimentar pentru livrare, incepand cu 28 lei. Taxa suplimentara, daca se aplica, se comunica clientului in momentul confirmarii comenzii.
    • 10 lei - Comision procesare comanda cu valoare pana in 100 de lei. Reprezinta costul serviciului de pregatire a produselor din comanda in vederea livrarii (de exemplu, dar fara a se limita la, sortare, manipulare, impachetare, etc).
    • 3.7 lei - Procesare plata in cont colector. Nu se aplica pentru plata cu cardul.
    • 19% TVA -  INCLUS IN PRETUL DE ACHIZITIE
    • Taxa ECOVALOARE Anvelope - INCLUSA IN PRETUL ANVELOPELOR ACHIZITIONATE
      • pentru camioane  de 20.9 lei/buc (fara TVA)
      • pentru restul anvelopelor de 4.6 lei (fara TVA)

    Compresor aer conditionat

    Pret anterior oferit de producator. 
    Contactati-ne pentru pretul actualizat.

    • DELPHI KLIMA
    • Numar produs: TSP0155449
    • Pot exista costuri suplimentare de transport. Se vor comunica ulterior plasarii comenzii, dupa verificarea stocului la furnizor.
    • Disponibilitate: Momentan indisponibil (confirmare telefonica)
    • Livrare in: 3-4 zile
    • 1.229,90 Lei
    • Pretul include TVA
    Notifica-ma cand revine pe stoc
    Adaugă in Wishlist Compară produsul

    0 opinii / Spune-ţi opinia

    Garantie

    Informatii suplimentare despre garantie le puteti citi aici

    Comenzi prin telefon

    ​0734 607 269 sau prin WhatsApp: Luni - Vineri, 9:00 - 18:00

    0744.642.897 sau prin WhatsApp, in weekend si in cursul saptamanii dupa ora 18:00

    Costuri de livare gratuite

    Transport gratuit in Romania, la comenzi mai mari de 500 lei in limita a 5kg. Anvelopele, jantele si reperele agabaritice se taxeaza separat in functie de greutatea volumetrica.

     

    NOTA! ► Uleiurile si becurile nu pot fi retunate!

    Etichete: Compresor aer conditionat, DELPHI KLIMA, TSP0155449, SFBADCE6, 1139074, 1139087, 1139O74, 1139O87, 1201233, 12O1233, 13124750, 1312475O, 13297437, 13297442, 14062, 14062KRIOS, 14O62, 14O62KRIOS, 1854170, 1854172, 185417O, 1854188, 1854528, 1854534, 24466994, 3700K428, 37OOK428, 510247, 51O247, 68295, 6854059, 6854062, 6854O59, 6854O62, 93168627, 93169375, 93169381, 93187227, 93196859, 93196865, 94711789, 96168625, DCP20044, DCP2OO44, R1580053, R1580071, R1580077, R158OO53, R158OO71, R158OO77, V40150027, 5012759359228, 84159000

    Piese componente disponibile
    CodNumeProducatorPretNr. buc.CantitateActiuni
    0165010/0
    Ambreiaj compresor aer conditionat
    353,65 Lei
    1
    Adaugă în coş
    Echivalente / Conexe
    Compresor aer conditionat
    Compresor aer conditionat
    KTT090019
    Compresor aer conditionat  OPEL ASTRA G, ASTRA H, ASTRA H GTC, MERIVA, ZAFIRA B 1.6-1.8 12.02-..
    1.259,17 Lei
    Pretul include TVA1.040,63 Lei
    Adaugă în coş
    Adaugă in Wishlist
    Compară produsul
    Compresor aer conditionat
    VALEO KLIMA
    Compresor aer conditionat
    VALEO KLIMA VAL699362
    Compresor aer conditionat OPEL ASTRA G, ASTRA H, ASTRA H GTC, MERIVA, ZAFIRA B 1.6/1.6CNG/1.8 03.00-..
    1.487,86 Lei
    Pretul include TVA1.229,64 Lei
    Adaugă în coş
    Adaugă in Wishlist
    Compară produsul
    Compresor aer conditionat Momentan indisponibil (confirmare telefonica)
    TEAMEC
    Compresor aer conditionat
    TEAMEC TM8600261
    compresor de aer 1.6 02-04 Astra G, Astra H / Astra / Zafira B 1.6/1.8 02 - (aer condiționat manual)..
    1.743,66 Lei
    Pretul include TVA1.441,04 Lei
    Notifica-ma cand revine pe stoc
    Adaugă in Wishlist
    Compară produsul
    Compresor aer conditionat Momentan indisponibil (confirmare telefonica)
    HELLA KLIMA
    Compresor aer conditionat
    HELLA KLIMA 8FK351 135-801
    Kompresor klimatyzacji OPEL ASTRA G, ASTRA H, ASTRA H GTC, MERIVA, ZAFIRA B 1.6-1.8 03.00-..
    1.929,38 Lei
    Pretul include TVA1.594,53 Lei
    Notifica-ma cand revine pe stoc
    Adaugă in Wishlist
    Compară produsul

    Informatii utile

    • Termeni si conditii
    • Cum platesc?
    • Informatii livrare
    • Garantie
    • Informatii GDPR
    • Politica de confidentialitate si utilizare cookie-uri
    • Criterii de acceptare a pieselor vechi
    • Returnări
    • Informatii utilie jante si roti

    Servicii clienti

    TELEFON:

    0744.642.897  - L- V, dupa 18:00 si S-D

     
    EMAIL: office@miidepiese.ro

    SOLICITARI GDPR

    • Solicitare stergere cont
    • Solicitare raport date personale

    Luni - Vineri: 09:00 - 18:00

    Sambata: 08:00 - 13:00

    Duminica: inchis

    Comenzi online non-stop 24/7

    Despre companie

    S.C. MUNTRISIMA S.R.L.

    CONTACT

    Nr. Inreg. Reg. Comertului: J04/449/2012

    CIF: RO30173720


     

    Viziteaza site-ul Miidepiese.ro pe ShopMania

    ANPC

    Metode de plata

    Metode de plata

    Rate prin BCR - MiidePiese.roRate prin BT - MiidePiese.roRate prin BRD - MiidePiese.roRate prin AlfaBank - MiidePiese.ro

    © 2018 MIIDEPIESE.RO ® Toate drepturile rezervate. Proiect sustinut de LISAL