Ca urmare a situatiei mondiale curente, intampinam dificultati cu transportul international al produselor. Astfel nu putem garanta termenii de livrare pentru piesele aduse de la furnizorii externi. Va stam la dispozitie pentru orice informatie suplimentara. Va multumim pentru intelegere.

Valva reglare inaltime

Fotografiile produselor au caracter informativ si nu creeaza obligatii contractuale.

PNEUMATICS dwuobwodowy zawór zawieszenia pneumatycznego MAN F/L/M2000,NFG,SCANIA
ProducătorNumăr
OE NEOPLAN110224300
OE DAF1518855R
OE VOLVO-TRUCK1587153
OE SCANIA405674
IC Krosy464 002 532 7
OE RVI5000590255
OE MAN81436106028
OE MAN81436106033
OE MAN81436106054
OE MAN81436106079
OE MAN81436106106
  • Camioane
    • MAN
      • L 2000
        • 8.103 LC, 8.103 LLC 10/1993 - 06/1996 102 CP 75 KW
        • 8.103 LK 10/1993 - 06/1996 102 CP 75 KW
        • 8.113 LC, 8.113 LLC 08/1995 - ... 110 CP 81 KW
        • 8.113 LC,8.113 LLC, LRC, LLRC (LE110C) 09/2000 - ... 113 CP 83 KW
        • 8.113 LK, L-KI, LRK, LR-KI, LRK-L, LK-L 08/1995 - ... 110 CP 81 KW
        • 8.113 LK, L-KI, LRK, LR-KI, LRK-L, LK-L 08/1995 - ... 110 CP 81 KW
        • 8.145 LC, LLC, LLRC, LRC (LE140C) 09/2000 - ... 140 CP 103 KW
        • 8.145 LLS, LLRS (LE140C) 09/2000 - ... 140 CP 103 KW
        • 8.145 LK, LRK, L-KI, LRK-L, LK-L, LR-KILK (LE140C) 09/2000 - ... 140 CP 103 KW
        • 8.145 L-LF 09/2000 - ... 140 CP 103 KW
        • 8.145, LA-LF LAE-LF 07/2000 - ... 140 CP 103 KW
        • 8.145 LA-LF, LAE-LF 07/2000 - ... 140 CP 103 KW
        • 8.150 FOC,8.150 FOCL 02/1995 - ... 155 CP 114 KW
        • 8.153 LC,8.153 LLC 10/1993 - 07/1997 155 CP 114 KW
        • 8.153 LLS 10/1993 - 06/1996 155 CP 114 KW
        • 8.153 LK 10/1993 - 07/1997 155 CP 114 KW
        • 8.153 LAEC 01/1995 - 06/1996 155 CP 114 KW
        • 8.153 LAEK 01/1995 - 09/1996 155 CP 114 KW
        • 8.155 LC, LLC, LRC, LLRC 02/2004 - ... 155 CP 114 KW
        • 8.155 L, LR, LC, LLC, LRC, LLRC, L-LF 02/2004 - ... 155 CP 114 KW
        • 8.155 LLS, LLRS 02/2004 - ... 155 CP 114 KW
        • 8.155 LLS, LLRS 02/2004 - ... 155 CP 114 KW
        • 8.155 LK, L-KI, LR-KI, LRK-L, LK-L 02/2004 - ... 155 CP 114 KW
        • 8.155 LK, LRK 02/2004 - ... 155 CP 114 KW
        • 8.155 L-LF 02/2004 - ... 155 CP 114 KW
        • 8.163 LC,8.163 LLC, LRC, LLRC, L-LF 08/1995 - ... 141 CP 104 KW
        • 8.163 LC,8.163 LLC 05/1994 - ... 155 CP 114 KW
        • 8.163 LC, LLC, LLRC, LRC (LE160C) 09/2000 - ... 155 CP 114 KW
        • 8.163 LLS, LLRS 05/1994 - ... 155 CP 114 KW
        • 8.163 LLS, LLRS 05/1994 - ... 155 CP 114 KW
        • 8.163 LK, L-KI, LRK, LR-KI, LRK-L, LK-L 05/1994 - ... 155 CP 114 KW
        • 8.163 LK, L-KI, LRK, LR-KI, LRK-L, LK-L 05/1994 - ... 155 CP 114 KW
        • 8.163 LAEC 08/1995 - 03/1997 141 CP 104 KW
        • 8.163 LAC, LAEC, LARC, LAERC 01/1995 - ... 155 CP 114 KW
        • 8.163 LAC, LAEC, LARC, LAERC, LA-LF, LAE-LF 01/1995 - ... 155 CP 114 KW
        • 8.163 LAEK, LAEK-L, LAERK, LAERK-L, LAK, LAK-L, LARK, LARK-L 04/2000 - ... 141 CP 104 KW
        • 8.163 LAK, LARK, LAEK, LAERK 04/2000 - ... 141 CP 104 KW
        • 8.163 LA-LF, LAE-LF 01/1995 - ... 155 CP 114 KW
        • 8.163 L-LF 05/1994 - ... 155 CP 114 KW
        • 8.185 LC, LLC, LRC, LLRC (LE180C) 09/2000 - ... 180 CP 132 KW
        • 8.185 LLS, LLRS (LE180C) 09/2000 - ... 180 CP 132 KW
        • 8.185 LK, L-KI, LRK, LR-KI LRK-L, LK-L(LE180C) 09/2000 - ... 180 CP 132 KW
        • 8.185 LAC, LAEC, LARC, LAERC, LA-LF, LAE-LF (LE180C) 09/2000 - ... 180 CP 132 KW
        • 8.185 LAEK, LAEK-L, LAERK, LAERK-L, LAK, LAK-L, LARK, LARK-L 09/2000 - ... 180 CP 132 KW
        • 8.185 LA-LF, LAE-LF 09/2000 - ... 180 CP 132 KW
        • 8.185 L-LF 09/2000 - ... 180 CP 132 KW
        • 8.220 FOC,8.220 FOCL 04/1995 - ... 220 CP 162 KW
        • 8.223 LC,8.223 LLC 10/1993 - 06/1996 220 CP 162 KW
        • 8.223 LLS 10/1993 - 06/1996 220 CP 162 KW
        • 8.223 LK 10/1993 - 06/1996 220 CP 162 KW
        • 8.223 LAEC 01/1995 - 06/1996 220 CP 162 KW
        • 8.224 LC, LLC, LRC, LLRC 05/1994 - ... 220 CP 162 KW
        • 8.224 LC,8.224 LLC, LRC, LLRC 05/1994 - ... 220 CP 162 KW
        • 8.224 LLS, LLRS 05/1994 - ... 220 CP 162 KW
        • 8.224 LK, LRK, L-KI, LR-KI 05/1994 - ... 220 CP 162 KW
        • 8.224 LK, LRK, L-KI, LR-KI 05/1994 - ... 220 CP 162 KW
        • 8.224 LAC, LAEC, LARC, LAERC 01/1995 - ... 220 CP 162 KW
        • 8.224 LAC, LAEC, LARC, LAERC 01/1995 - ... 220 CP 162 KW
        • 8.224 LAEK, LAEK-L, LAERK, LAERK-L, LAK, LAK-L, LARK, LARK-L 01/1995 - ... 220 CP 162 KW
        • 8.224 LAK, LAEK, LARK, LAERK 01/1995 - ... 220 CP 162 KW
        • 8.225 LC,8.225 LLC, LRC, LLRC (LE220C) 09/2000 - ... 220 CP 162 KW
        • 8.224 LLS, LLRS 05/1994 - ... 220 CP 162 KW
        • 8.225 LLS, LLRS (LE220C) 09/2000 - ... 220 CP 162 KW
        • 8.225 LK, L-KI, LRK, LR-KI, LRK-L, LK-L (LE220C) 09/2000 - ... 220 CP 162 KW
        • 8.225 LAC, LAEC, LARC, LAERC (LE220C) 09/2000 - ... 220 CP 162 KW
        • 8.225 LAEK, LAEK-L, LAERK, LAERK-L, LAK, LAK-L, LARK, LARK-L 09/2000 - ... 220 CP 162 KW
        • 9.145 LC,9.145 LLC, LRC, LLRC (LE140C) 09/2000 - ... 140 CP 103 KW
        • 9.145 LLS, LLRS (LE140C) 09/2000 - ... 140 CP 103 KW
        • 9.145 LK, L-KI, LRK, LR-KI, LRK-L, LK-L (LE140C) 09/2000 - ... 140 CP 103 KW
        • 9.153 LC,9.153 LLC 10/1993 - 06/1996 155 CP 114 KW
        • 9.153 LLS 10/1993 - 12/1995 155 CP 114 KW
        • 9.153 LK 10/1993 - 06/1996 155 CP 114 KW
        • 9.155 L, LC, LLC, LRC, LLRC 02/2004 - ... 155 CP 114 KW
        • 9.155 LLS, LLRS 02/2004 - ... 155 CP 114 KW
        • 9.155 LK, L-KI, LRK, LR-KI, LRK-L, LK-L 02/2004 - ... 155 CP 114 KW
        • 9.163 LC 08/1995 - 03/1997 141 CP 104 KW
        • 9.163 LC,9.163 LLC, LRC, LLRC 05/1994 - ... 155 CP 114 KW
        • 9.163 LLS, LLRS 05/1994 - ... 155 CP 114 KW
        • 9.163 LK 08/1995 - 03/1997 141 CP 104 KW
        • 9.163 LK, L-KI, LRK, LR-KI, LRK-L, LK-L 05/1994 - ... 155 CP 114 KW
        • 9.185 LC,9.185 LLC, LRC, LLRC (LE180C) 09/2000 - ... 180 CP 132 KW
        • 9.185 LLS, LLRS (LE 180C) 09/2000 - ... 180 CP 132 KW
        • 9.185 LK, L-KI, LRK, LR-KI, LRK-L, LK-L (LE180C) 09/2000 - ... 180 CP 132 KW
        • 9.223 LC,9.223 LLC 10/1993 - 06/1996 220 CP 162 KW
        • 9.223 LLS 10/1993 - 06/1996 220 CP 162 KW
        • 9.223 LK 10/1993 - 06/1996 220 CP 162 KW
        • 9.224 LC,9.224 LLC, LRC, LLRC 05/1994 - ... 220 CP 162 KW
        • 9.224 LLS, LLRS 05/1994 - ... 220 CP 162 KW
        • 9.224 LK, L-KI, LRK, LR-KI, LRK-L, LK-L 05/1994 - ... 220 CP 162 KW
        • 9.225 LC,9.225 LLC, LRC, LLRC (LE220C) 09/2000 - ... 220 CP 162 KW
        • 9.225 LLS, LLRS (LE220C) 09/2000 - ... 220 CP 162 KW
        • 9.225 LK, L-KI, LRK, LR-KI, LRK-KI, LK-L (LE220C) 09/2000 - ... 220 CP 162 KW
        • 10.145 LC,10.145 LLC, LRC, LLRC (LE140C) 09/2000 - ... 140 CP 103 KW
        • 10.145 LLS, LLRS (LE140C) 09/2000 - ... 140 CP 103 KW
        • 10.145 LK, L-KI, LRK, LR-KI, LRK-L, LK-L (LE140C) 09/2000 - ... 140 CP 103 KW
        • 10.150 FOC 02/1995 - 01/1996 155 CP 114 KW
        • 10.153 LC,10.153 LLC 10/1993 - 06/1996 155 CP 114 KW
        • 10.153 LLS 10/1993 - 06/1996 155 CP 114 KW
        • 10.153 LK 10/1993 - 06/1996 155 CP 114 KW
        • 10.153 LAEK 10/1993 - 06/1996 155 CP 114 KW
        • 10.153 F 10/1993 - ... 155 CP 114 KW
        • 10.153 FA 10/1993 - ... 155 CP 114 KW
        • 10.155 LC, LLC, LLRC, LRC, LLRC 09/2000 - ... 155 CP 114 KW
        • 10.155 LK, L-KI, LRK, LR-KI, LK-L 02/2004 - ... 155 CP 114 KW
        • 10.163 LC,10.163 LLC 05/1994 - ... 155 CP 114 KW
        • 10.163 LC,10.163 LLC, LRC, LLRC (LE160C) 09/2000 - ... 155 CP 114 KW
        • 10.163 LLS, LLRS 05/1994 - ... 155 CP 114 KW
        • 10.163 LK, L-KI, LRK, LR-KI, LRK-L, LK-L 05/1994 - ... 155 CP 114 KW
        • 10.163 LAC, LAEC, LARC, LAERC 05/1994 - ... 155 CP 114 KW
        • 10.163 LAEK, LAEK-L, LAERK, LAERK-L, LAK, LAK-L, LARK 01/1995 - ... 155 CP 114 KW
        • 10.163 F 05/1994 - ... 155 CP 114 KW
        • 10.163 FA 05/1994 - ... 155 CP 114 KW
        • 10.185 LC,10.185 LLC, LRC, LLRC (LE180C) 09/2000 - ... 180 CP 132 KW
        • 10.185 LLS, LLRS (LE180C) 09/2000 - ... 180 CP 132 KW
        • 10.185 LK, L-KI, LRK, LR-KI, LRK-L, LK-L (LE180C) 09/2000 - ... 180 CP 132 KW
        • 10.185 LAC, LAEC, LARC, LAERC, LA-LA (LE180C) 09/2000 - ... 180 CP 132 KW
        • 10.185 LAEK, LAEK-L, LAERK, LAERK-L, LAK, LAK-L, LARK 09/2000 - ... 180 CP 132 KW
        • 10.185 LAE-GT, LAE-LF 09/2000 - ... 180 CP 132 KW
        • 10.220 FOC,10.220 FOCL 02/1995 - ... 220 CP 162 KW
        • 10.223 LC,10.223 LLC 10/1993 - 06/1996 220 CP 162 KW
        • 10.223 LLS 10/1993 - 06/1996 220 CP 162 KW
        • 10.223 LK 10/1993 - 06/1996 220 CP 162 KW
        • 10.223 LAEC 01/1995 - 06/1996 220 CP 162 KW
        • 10.223 F, 10.223 FL 10/1993 - 06/1996 220 CP 162 KW
        • 10.223 FA 10/1993 - 06/1996 220 CP 162 KW
        • 10.224 LC,10.224 LLC, LRC, LLRC 05/1994 - ... 220 CP 162 KW
        • 10.224 LLS, LLRS 05/1994 - ... 220 CP 162 KW
        • 10.224 LK, L-KI, LRK, LR-KI, LRK-L, LK-L 05/1994 - ... 220 CP 162 KW
        • 10.224 LAC, LAEC, LARC, LAERC 01/1995 - ... 220 CP 162 KW
        • 10.224 LAEK, LAEK-L, LAERK, LAERK-L, LAK, LAK-L, LARK 01/1995 - ... 220 CP 162 KW
        • 10.224 F, 10.224 FL 05/1994 - ... 220 CP 162 KW
        • 10.224 FA 05/1994 - ... 220 CP 162 KW
        • 10.225 LC, 10.225 LLC, LRC, LLRC (LE220C) 09/2000 - ... 220 CP 162 KW
        • 10.225 LC, 10.225 LLC, LRC, LLRC 09/2000 - ... 220 CP 162 KW
        • 10.225 LLS, LLRS (LE220C) 09/2000 - ... 220 CP 162 KW
        • 10.225 LK, L-KI, LRK, LR-KI, LRK-L, LK-L (LE220C) 09/2000 - ... 220 CP 162 KW
        • 10.225 LAC, LAEC, LARC, LAERC (LE220C) 09/2000 - ... 220 CP 162 KW
        • 10.225 LAEK, LAEK-L, LAERK, LAERK-L, LAK, LAK-L, LARK 09/2000 - ... 220 CP 162 KW
        • 10.225 LAE-GT, LAE-LF 09/2000 - ... 220 CP 162 KW
        • 12.185 LC, LLC (LE180C) 09/1999 - ... 180 CP 132 KW
        • 12.225 LC, LLC (LE220C) 09/1999 - ... 220 CP 162 KW
      • M 2000 L
        • 12.145 LC, LLC, LRC, LLRC 05/2001 - ... 145 CP 107 KW
        • 12.145 LK, LRK 05/2001 - ... 145 CP 107 KW
        • 12.163 LC, LLC, LRC, LLRC 08/1995 - ... 155 CP 114 KW
        • 12.163 LK, LRK 08/1995 - ... 155 CP 114 KW
        • 12.185 LC, LLC, LRC, LLRC 05/2001 - ... 180 CP 132 KW
        • 12.185 LK, LRK 05/2001 - ... 180 CP 132 KW
        • 12.224 LC, LLC, LRC, LLRC 08/1995 - ... 220 CP 162 KW
        • 12.224, 12.225, LK, LRK 08/1995 - ... 220 CP 162 KW
        • 12.225 LC, LLC, LLLC, LRC, LLRC 05/2001 - ... 220 CP 162 KW
        • 12.255 LC, LLC, LLLC, LLRC, LRC 08/2002 - ... 245 CP 180 KW
        • 12.255 LK, LRK 10/2003 - ... 245 CP 180 KW
        • 12.285 LC, LLC, LLLC, LLRC, LRC 08/2002 - ... 280 CP 206 KW
        • 12.285 LK, LRK 10/2003 - ... 280 CP 206 KW
        • 14.163 LC, LLC, LRC, LLRC 08/1995 - ... 155 CP 114 KW
        • 14.163 LK, LRK 08/1995 - ... 155 CP 114 KW
        • 14.185 LC, LLC, LRC, LLRC 05/2001 - ... 180 CP 132 KW
        • 14.185 LK, LRK 05/2001 - ... 180 CP 132 KW
        • 14.224 LC, LLC, LLLC, LRC, LLRC, LLLRC 08/1995 - ... 220 CP 162 KW
        • 14.224 LK, LRK 08/1995 - ... 220 CP 162 KW
        • 14.224 LAC, LARC 08/1995 - ... 220 CP 162 KW
        • 14.224 LAK, LARK, LAK-L 08/1995 - ... 220 CP 162 KW
        • 14.224, 14.225, LA-LF 07/2003 - ... 220 CP 162 KW
        • 14.225 LC, LLC, LLLC, LRC, LLRC, LLLRC (LE220B) 09/2000 - ... 220 CP 162 KW
        • 14.225 LK, LRK (LE220B) 09/2000 - ... 220 CP 162 KW
        • 14.225 LAC, LARC, (LE220B) 09/2000 - ... 220 CP 162 KW
        • 14.225 LAK, LARK, LAK-L, (LE220B) 09/2000 - ... 220 CP 162 KW
        • 14.255 LC, LLC, LLLC, LRC, LLRC, LLLRC (LE250B) 09/2000 - ... 245 CP 180 KW
        • 14.255 LK, LRK 11/2002 - ... 245 CP 180 KW
        • 14.255 LAC, LARC 11/2002 - ... 245 CP 180 KW
        • 14.255 LAK, LARK, LAK-L 11/2002 - ... 245 CP 180 KW
        • 14.255 LA-LF 07/2003 - ... 245 CP 180 KW
        • 14.263, 14.264 LC, LLC, LLLC, LRC, LLRC, LLLRC 08/1995 - ... 260 CP 191 KW
        • 14.263, 14.264 LAC, LARC 08/1995 - ... 260 CP 191 KW
        • 14.263, 14.264 LK, LRK 08/1995 - ... 260 CP 191 KW
        • 14.263, 14.264 LAK, LARK, LAK-L 08/1995 - ... 260 CP 191 KW
        • 14.264 LA-LF 07/2003 - ... 260 CP 191 KW
        • 14.284 LC, LLC, LLLC, LRC, LLRC, LLLRC 10/1998 - ... 280 CP 206 KW
        • 14.284, 14.285, LAC, LARC 06/1998 - ... 280 CP 206 KW
        • 14.284, 14.285, LK, LRK 10/1998 - ... 280 CP 206 KW
        • 14.284, 14.285, LAK, LARK, LAK-L 06/1998 - ... 280 CP 206 KW
        • 14.284, 14.285, LA-LF 06/1998 - ... 280 CP 206 KW
        • 14.285 LC, LLC, LLLC, LRC, LLRC, LLLRC, (LE280B) 09/2000 - ... 280 CP 206 KW
        • 15.163 LC, LLC, LLLC, LLLRC, LLRC, LRC 08/1995 - ... 155 CP 114 KW
        • 15.163 LK, LRK, LK-L 08/1995 - ... 155 CP 114 KW
        • 15.185 LC, LLC, LLLC, LLLRC, LLRC, LRC 05/2001 - ... 180 CP 132 KW
        • 15.185 LK, LRK, LK-L 11/2002 - ... 180 CP 132 KW
        • 15.224 LC, LLC, LLLC, LRC, LLRC, LLLRC 08/1995 - ... 220 CP 162 KW
        • 15.224 LK, LRK, LK-L 08/1995 - ... 220 CP 162 KW
        • 15.225 LC, LLC, LLLC, LRC, LLRC, LLLRC, (LE220B) 09/1999 - ... 220 CP 162 KW
        • 15.225 LK, LRK, LK-L, (LE220B) 09/1999 - ... 220 CP 162 KW
        • 15.255 LC, LLC, LLLC, LRC, LLRC, LLLRC, (LE250B) 09/1999 - ... 245 CP 180 KW
        • 15.255 LK, LRK, LK-L, (LE250B) 09/1999 - ... 245 CP 180 KW
        • 15.263, 15.264 LC, LLC, LLLC, LRC, LLRC, LLLRC 08/1995 - ... 260 CP 191 KW
        • 15.263, 15.264 LK, LRK, LK-L 08/1995 - ... 260 CP 191 KW
        • 15.284 LC, LLC, LLLC, LRC, LLRC, LLLRC 06/1998 - ... 280 CP 206 KW
        • 15.284 LK, LRK, LK-L 06/1998 - ... 280 CP 206 KW
        • 15.285 LC, LLC, LLLC, LRC, LLRC, LLLRC, (LE280B) 09/1999 - ... 280 CP 206 KW
        • 15.285 LK, LRK, LK-L, (LE280B) 09/1999 - ... 280 CP 206 KW
        • 18.224, 18.225, LC, LLC, LLLC, LRC, LLRC, LLLRC 08/1995 - ... 220 CP 162 KW
        • 18.224, 18.225, LAC, LARC 08/1995 - ... 220 CP 162 KW
        • 18.224, 18.225, LK, LK-L, LLK, LLK-L, LLRK, LRK 08/1995 - ... 220 CP 162 KW
        • 18.224, 18.225, LAK, LARK, LAK-L 08/1995 - ... 220 CP 162 KW
        • 18.224, 18.225, L-KO, LR-KO 05/2001 - ... 220 CP 162 KW
        • 18.255 LAK, LARK, LAK-L 05/2001 - ... 245 CP 180 KW
        • 18.255 LAC, LARC 05/2001 - ... 245 CP 180 KW
        • 18.255 LC, LLC, LLLC, LRC, LLRC, LLLRC, (LE250B) 09/1999 - ... 245 CP 180 KW
        • 18.255 LK, LK-L, LLK, LLK-L,LLRK, LRK 11/2002 - ... 245 CP 180 KW
        • 18.255 L-KO, LR-KO 05/2001 - ... 245 CP 180 KW
        • 18.263, 18.264, LC, LLC, LLLC, LRC, LLRC, LLLRC 08/1995 - ... 260 CP 191 KW
        • 18.263, 18.264, LAC, LARC 08/1995 - ... 260 CP 191 KW
        • 18.263, 18.264, LK, LK-L, LLK, LLK-L,LLRK, LRK 08/1995 - ... 260 CP 191 KW
        • 18.263, 18.264, LAK, LARK, LAK-L 08/1995 - ... 260 CP 191 KW
        • 18.263, 18.264, L-KO, LR-KO 05/2001 - ... 260 CP 191 KW
        • 18.284 LC, LLC, LLLC, LRC, LLRC, LLLRC 06/1998 - ... 280 CP 206 KW
        • 18.284 LAC, LARC 06/1998 - ... 280 CP 206 KW
        • 18.284, 18.285, LK, LK-L, LLK, LLK-L,LLRK, LRK 06/1998 - ... 280 CP 206 KW
        • 18.284 LAK, LARK, LAK-L 06/1998 - ... 280 CP 206 KW
        • 18.284, 18.285, L-KO, LR-KO 06/1998 - ... 280 CP 206 KW
        • 18.285 LC, LLC, LLLC, LRC, LLRC, LLLRC, (LE280B) 09/1999 - ... 280 CP 206 KW
        • 18.285 LAC, LARC (LE280B) 09/1999 - ... 280 CP 206 KW
        • 18.285 LAK, LARK, LAK-L, (LE280B) 09/1999 - ... 280 CP 206 KW
        • 19.224, 19.225, LC, LLC, LLC, LLLRC, LLRC, LRC 05/2001 - ... 224 CP 162 KW
        • 19.255 LC, LLC, LLLC, LLLRC, LLRC, LRC 05/2001 - ... 245 CP 180 KW
        • 19.264 LC, LLC, LLLC, LLLRC, LLRC, LRC 05/2001 - ... 260 CP 191 KW
        • 19.284, 19.285, LC, LLC, LLLC, LLLRC, LLRC, LRC 05/2001 - ... 280 CP 206 KW
        • 20.224, 20225 LNLC, LNLLC 05/2001 - ... 224 CP 162 KW
        • 20.224 LNLC, LNLLC 05/2001 - ... 224 CP 162 KW
        • 20.255 LNLC, LNLLC 05/2001 - ... 245 CP 180 KW
        • 20.264 LNLC, LNLLC 05/2001 - ... 260 CP 191 KW
        • 20.284, 20.285, LNLC, LNLLC 05/2001 - ... 280 CP 206 KW
        • 26.224, 26.225, DL-HK, DLR-HK 11/2002 - ... 245 CP 180 KW
        • 26.255 DL-HK, DLR-HK 11/2002 - ... 245 CP 180 KW
        • 26.284, 26.285, DL-HK, DLR-HK 11/2002 - ... 280 CP 206 KW
        • 26.284 DL-TM, DLR-TM 05/2001 - ... 280 CP 206 KW
        • 26.285 DL-TM, DLR-TM 05/2001 - ... 280 CP 206 KW
      • F 2000
        • 18.273 F, FL, FLL 06/1994 - ... 269 CP 198 KW
        • 19.233 FC CNG 03/2000 - ... 231 CP 170 KW
        • 19.233 FK, FK-L, CNG 03/2000 - ... 231 CP 170 KW
        • 19.273 F, FL, FLL 01/1994 - ... 269 CP 198 KW
        • 19.273 FA 01/1994 - ... 269 CP 198 KW
        • 19.273 FS,19.273 FLS 01/1994 - 12/1995 269 CP 198 KW
        • 19.273 FK 01/1994 - ... 269 CP 198 KW
        • 19.273 FAK 01/1994 - ... 269 CP 198 KW
        • 19.293 FC,19.293 FLC,19.293 FLLC 01/1994 - ... 290 CP 213 KW
        • 19.293 FS,19.293 FLS,19.293 FLLS 01/1994 - ... 290 CP 213 KW
        • 19.293 FK,19.293 FLK 01/1994 - ... 290 CP 213 KW
        • 19.293 FAC 01/1994 - ... 290 CP 213 KW
        • 19.293 FAS 01/1994 - ... 290 CP 213 KW
        • 19.293 FAK 01/1994 - ... 290 CP 213 KW
        • 19.314 FC, FLC, FLLC, FLLW, FRC, FLRC, FLLRC, FLL, FLLR, F-N 06/1998 - ... 310 CP 228 KW
        • 19.314 FS, FLS, FLLS, FRS, FLRS, FLLRS 06/1998 - ... 310 CP 228 KW
        • 19.314 FAC 05/2001 - ... 310 CP 228 KW
        • 19.314 FAS 06/1998 - ... 310 CP 228 KW
        • 19.314 FAK, FA-KI, FAK-L 05/2001 - ... 310 CP 228 KW
        • 19.314 FK, FK-L, F-KI, FL-KI, F-NL, FLK 06/1998 - ... 310 CP 228 KW
        • 19.323 FC,19.323 FLC,19.323 FLLC 01/1994 - 12/1995 320 CP 235 KW
        • 19.323 FAC 01/1994 - 12/1995 320 CP 235 KW
        • 19.323 FS,19.323 FLS,19.323 FLLS 01/1994 - 12/1995 320 CP 235 KW
        • 19.323 FAS 01/1994 - 12/1995 320 CP 235 KW
        • 19.323 FK,19.323 FLK 01/1994 - 12/1995 320 CP 235 KW
        • 19.323 FAK 01/1994 - 12/1995 320 CP 235 KW
        • 19.343 FC,19.343 FLC,19.343 FLLC 01/1994 - ... 340 CP 250 KW
        • 19.343 FAC 01/1994 - ... 340 CP 250 KW
        • 19.343 FS,19.343 FLS,19.343 FLLS 01/1994 - ... 340 CP 250 KW
        • 19.343 FAS 01/1994 - ... 340 CP 250 KW
        • 19.343 FK,19.343 FLK 01/1994 - ... 340 CP 250 KW
        • 19.343 FAK 01/1994 - ... 340 CP 250 KW
        • 19.364 FC, FLC, FLLC, FLLW, FRC, FLRC, FLLRC, FLL, FLLR, F-N 06/1998 - ... 360 CP 265 KW
        • 19.364 FAC 06/1998 - ... 360 CP 265 KW
        • 19.364 FS, FLS, FLLS, FRS, FLRS, FLLRS 06/1998 - ... 360 CP 265 KW
        • 19.364 FAS 06/1998 - ... 360 CP 265 KW
        • 19.364 FK, FK-L, F-KI, FL-KI, F-NL, FLK 06/1998 - ... 360 CP 265 KW
        • 19.364 FAK, FA-KI, FAK-L 06/1998 - ... 360 CP 265 KW
        • 19.373 FC, FLC, FLLC, FRC, FLRC, F-NL 01/1994 - ... 370 CP 272 KW
        • 19.373 FAC 01/1994 - ... 370 CP 272 KW
        • 19.373 FS, FLS, FLLS, FRS, FLRS, FLLRS 01/1994 - ... 370 CP 272 KW
        • 19.373 FAS 01/1994 - ... 370 CP 272 KW
        • 19.373 FK, FK-L, F-KI, FL-KI, F-NL, FLK 01/1994 - ... 370 CP 272 KW
        • 19.373 FAK, FA-KI, FAK-L 01/1994 - ... 370 CP 272 KW
        • 19.403 FC, FLC, FLLC, FRC, FLRC, F-NL 01/1994 - ... 400 CP 294 KW
        • 19.403 FAC 01/1994 - ... 400 CP 294 KW
        • 19.403 FS, FLS, FLLS, FRS, FLRS, FLLRS 01/1994 - ... 400 CP 294 KW
        • 19.403 FAS 01/1994 - ... 400 CP 294 KW
        • 19.403 FK, F-KI, FK-L,FLK, FL-KI, F-NL 01/1994 - ... 400 CP 294 KW
        • 19.403 FAK, FA-KI 01/1994 - ... 400 CP 294 KW
        • 19.414 FC, FLC, FLLC, FRC, FLRC, FLLRC, FLL, FLLR, F-NL 06/1998 - ... 409 CP 301 KW
        • 19.414 FAC 06/1998 - ... 409 CP 301 KW
        • 19.414 FS, FLS, FLLS, FRS, FLRS, FLLRS 06/1998 - ... 409 CP 301 KW
        • 19.414 FAS 06/1998 - ... 409 CP 301 KW
        • 19.414 FK, F-KI, FK-L,FLK, FL-KI, F-NL 06/1998 - ... 409 CP 301 KW
        • 19.414 FAK, FA-KI, FAK-L 06/1998 - ... 409 CP 301 KW
        • 19.423 FC, FLC, FLLC, F-NL 01/1994 - ... 420 CP 309 KW
        • 19.423 FAC 01/1994 - 12/1995 420 CP 309 KW
        • 19.423 FS, FLS, FLLS 01/1994 - ... 420 CP 309 KW
        • 19.423 FAS 01/1994 - 12/1995 420 CP 309 KW
        • 19.423 FK, F-KI, FK-L,FLK, FL-KI, F-NL 01/1994 - ... 420 CP 309 KW
        • 19.423 FAK, FA-KI 01/1994 - ... 420 CP 309 KW
        • 19.463 FC, FLC, FLLC, FRC, FLRC, F-NL 01/1994 - ... 460 CP 338 KW
        • 19.463 FAC 01/1994 - ... 460 CP 338 KW
        • 19.463 FS, FLS, FLLS, FRS, FLRS, FLLRS 01/1994 - ... 460 CP 338 KW
        • 19.463 FAS 01/1994 - ... 460 CP 338 KW
        • 19.463 FK, F-KI, FK-L,FLK, FL-KI, F-NL 01/1994 - ... 460 CP 338 KW
        • 19.463 FAK, FA-KI, FAK-L 01/1994 - ... 460 CP 338 KW
        • 19.464 FC, FLC, FLLC, FLL, FRC, FLLR, FLLRC, FLLW, F-NL 06/1998 - ... 460 CP 338 KW
        • 19.464 FS, FLS, FLLS, FRS, FLRS, FLLRS 06/1998 - ... 460 CP 338 KW
        • 19.464 FK, F-KI, FK-L,FLK, FL-KI, F-NL 06/1998 - ... 460 CP 338 KW
        • 19.464 FAC 06/1998 - ... 460 CP 338 KW
        • 19.464 FAK, FA-KI, FAK-L 06/1998 - ... 460 CP 338 KW
        • 19.464 FAS 06/1998 - ... 460 CP 338 KW
        • 19.603 FLS, 19604 FLS 04/1996 - ... 600 CP 441 KW
        • 23.293 FNLLC 01/1994 - ... 290 CP 213 KW
        • 23.314 FNLLC 05/2001 - ... 310 CP 228 KW
        • 23.314 FNLLC 05/2001 - ... 310 CP 228 KW
        • 23.343 FNLLC 01/1994 - ... 340 CP 250 KW
        • 23.364 FNLLC 05/2001 - ... 360 CP 265 KW
        • 23.364 FNLLC 05/2001 - ... 360 CP 265 KW
        • 23.403 FNLLC 01/1994 - ... 400 CP 294 KW
        • 23.414 FNLLC 05/2001 - ... 409 CP 301 KW
        • 23.414 FNLLC 05/2001 - ... 409 CP 301 KW
        • 23.463 FNLLC 01/1994 - ... 460 CP 338 KW
        • 23.464 FNLLC 05/2001 - ... 460 CP 338 KW
        • 23.464 FNLLC 05/2001 - ... 460 CP 338 KW
        • 24.273 FNLLC 01/1994 - 12/1995 269 CP 198 KW
        • 24.293 FNLLC 01/1994 - ... 290 CP 213 KW
        • 24.314 FNLLRC 05/2001 - ... 310 CP 228 KW
        • 24.323 FNLLC 01/1994 - 12/1995 320 CP 235 KW
        • 24.343 FNLLC 01/1994 - ... 340 CP 250 KW
        • 24.364 FNLLRC 05/2001 - ... 360 CP 265 KW
        • 24.373 FNLLC 01/1994 - 12/1995 370 CP 272 KW
        • 24.403 FNLLC 01/1994 - ... 400 CP 294 KW
        • 24.414 FNLLRC 05/2001 - ... 409 CP 301 KW
        • 24.423 FNLLC 01/1994 - 12/1995 420 CP 309 KW
        • 24.463 FNLLC 01/1994 - ... 460 CP 338 KW
        • 24.464 FNLLRC 05/2001 - ... 460 CP 338 KW
        • 26.233 FVLC CNG 09/1996 - ... 231 CP 170 KW
        • 26.233 FVL-KO 03/2000 - ... 231 CP 170 KW
        • 26.273 DFC,26.273 DFLC 01/1994 - 12/1995 269 CP 198 KW
        • 26.273 DFS,26.273 DFLS 01/1994 - 12/1995 269 CP 198 KW
        • 26.273 DFK,26.273 DFLK 01/1994 - 12/1995 269 CP 198 KW
        • 26.273 FNLC,26.273 FNLLC,26.273 FVLC 01/1994 - 12/1995 269 CP 198 KW
        • 26.273 FNLS,26.273 FVLS 01/1994 - 12/1995 269 CP 198 KW
        • 26.293 DFC,26.293 DFLC 01/1994 - ... 290 CP 213 KW
        • 26.293 DFS,26.293 DFLS 01/1994 - ... 290 CP 213 KW
        • 26.293 DFK,26.293 DFLK 01/1994 - ... 290 CP 213 KW
        • 26.293 FNLC,26.293 FNLLC,26.293 FVLC 01/1994 - ... 290 CP 213 KW
        • 26.293 FNLS,26.293 FVLS 01/1994 - ... 290 CP 213 KW
        • 26.314 DFC, DFLC 05/2001 - ... 310 CP 228 KW
        • 26.314 DFS, DFLS 05/2001 - ... 310 CP 228 KW
        • 26.314 DFK, DFLK, DFLK-L 05/2001 - ... 310 CP 228 KW
        • 26.314 FNLC, FNLLC, FNLLRC, FNLLW, FNLRC, FNLLRC, FVLC 05/2001 - ... 310 CP 228 KW
        • 26.314 FNLS 05/2001 - ... 310 CP 228 KW
        • 26.314 FVLS, FVLRS 05/2001 - ... 310 CP 228 KW
        • 26.314 FVL-KO 05/2001 - ... 310 CP 228 KW
        • 26.314 DF-TM 05/2001 - ... 310 CP 228 KW
        • 26.323 DFC,26.323 DFLC 01/1994 - 12/1995 320 CP 235 KW
        • 26.323 DFS,26.323 DFLS 01/1994 - 12/1995 320 CP 235 KW
        • 26.323 DFK,26.323 DFLK 01/1994 - 12/1995 320 CP 235 KW
        • 26.323 FNLC,26.323 FNLLC,26.323 FVLC 01/1994 - 12/1995 320 CP 235 KW
        • 26.323 FNLS,26.323 FVLS 01/1994 - 12/1995 320 CP 235 KW
        • 26.343 DFC,26.343 DFLC 01/1994 - ... 340 CP 250 KW
        • 26.343 DFS,26.343 DFLS 01/1994 - ... 340 CP 250 KW
        • 26.343 DFK,26.343 DFLK 01/1994 - ... 340 CP 250 KW
        • 26.343 FNLC,26.343 FNLLC,26.343 FVLC 01/1994 - ... 340 CP 250 KW
        • 26.343 FNLS,26.343 FVLS 01/1994 - ... 340 CP 250 KW
        • 26.364 DFC, DFLC 05/2001 - ... 360 CP 265 KW
        • 26.364 DFS, DFLS 05/2001 - ... 360 CP 265 KW
        • 26.364 DFK, DFLK, DFLK-L 05/2001 - ... 360 CP 265 KW
        • 26.364 FNLC, FNLLC, FNLLRC, FNLLW, FNLRC, FNLLRC, FVLC 05/2001 - ... 360 CP 265 KW
        • 26.364 FNLS 05/2001 - ... 360 CP 265 KW
        • 26.364 FVLS, FVLRS 05/2001 - ... 360 CP 265 KW
        • 26.364 FVL-KO 05/2001 - ... 360 CP 265 KW
        • 26.364 DF-TM 05/2001 - ... 360 CP 265 KW
        • 26.373 DFC,26.373 DFLC 01/1994 - 12/1995 370 CP 272 KW
        • 26.373 DFS,26.373 DFLS 01/1994 - 12/1995 370 CP 272 KW
        • 26.373 DFK,26.373 DFLK 01/1994 - 12/1995 370 CP 272 KW
        • 26.373 FNLC,26.373 FNLLC,26.373 FVLC 01/1994 - 12/1995 370 CP 272 KW
        • 26.373 FNLS,26.373 FVLS 01/1994 - 12/1995 370 CP 272 KW
        • 26.403 DFC,26.403 DFLC 01/1994 - ... 400 CP 294 KW
        • 26.403 DFS,26.403 DFLS 01/1994 - ... 400 CP 294 KW
        • 26.403 DFK,26.403 DFLK 01/1994 - ... 400 CP 294 KW
        • 26.403 FNLC,26.403 FNLLC,26.403 FVLC 01/1994 - ... 400 CP 294 KW
        • 26.403 FNLS,26.403 FVLS 01/1994 - ... 400 CP 294 KW
        • 26.414 DFC, DFLC 05/2001 - ... 409 CP 301 KW
        • 26.414 DFS, DFLS 05/2001 - ... 409 CP 301 KW
        • 26.414 DFK, DFLK, DFLK-L 05/2001 - ... 409 CP 301 KW
        • 26.414 FNLC, FNLLC, FNLLRC, FNLLW, FNLRC, FNLLRC, FVLC 05/2001 - ... 409 CP 301 KW
        • 26.414 FNLS 05/2001 - ... 409 CP 301 KW
        • 26.414 FVLS, FVLRS 05/2001 - ... 409 CP 301 KW
        • 26.414 FVL-KO 05/2001 - ... 409 CP 301 KW
        • 26.414 DF-TM 05/2001 - ... 409 CP 301 KW
        • 26.423 DFC,26.423 DFLC 01/1994 - 12/1995 420 CP 309 KW
        • 26.423 DFS,26.423 DFLS 01/1994 - 12/1995 420 CP 309 KW
        • 26.423 DFK,26.423 DFLK 01/1994 - 12/1995 420 CP 309 KW
        • 26.423 FNLC,26.423 FNLLC,26.423 FVLC 01/1994 - 12/1995 420 CP 309 KW
        • 26.423 FNLS,26.423 FVLS 01/1994 - 12/1995 420 CP 309 KW
        • 26.463 DFC, DFLC 01/1994 - ... 460 CP 338 KW
        • 26.463 DFS, DFLS 01/1994 - ... 460 CP 338 KW
        • 26.463 DFK, DFLK, DFLK-L 01/1994 - ... 460 CP 338 KW
        • 26.463 FNLC, FNLLC, FNLLRC, FNLLW, FNLRC, FNLLRC, FVLC 01/1994 - ... 460 CP 338 KW
        • 26.463 FNLS, FVLS, FVLRS 01/1994 - ... 460 CP 338 KW
        • 26.464 DFC, DFLC 05/2001 - ... 460 CP 338 KW
        • 26.464 DFS, DFLS 05/2001 - ... 460 CP 338 KW
        • 26.464 DFK, DFLK, DFLK-L 05/2001 - ... 460 CP 338 KW
        • 26.464 FNLC, FNLLC, FNLLRC, FNLLW, FNLRC, FNLLRC, FVLC 05/2001 - ... 460 CP 338 KW
        • 26.464 FNLS 05/2001 - ... 460 CP 338 KW
        • 26.464 FVLS, FVLRS 05/2001 - ... 460 CP 338 KW
        • 26.464 FVL-KO 05/2001 - ... 460 CP 338 KW
        • 26.464 DF-TM 05/2001 - ... 460 CP 338 KW
        • 26.603 DFC, DFLC 06/1996 - ... 600 CP 441 KW
        • 26.603 DFS, DFLS 06/1996 - ... 600 CP 441 KW
        • 26.603 DFK, DFLK 06/1996 - ... 600 CP 441 KW
        • 26.604 DFLS 04/2000 - ... 600 CP 441 KW
        • 27.273 DFC 01/1994 - 12/1995 269 CP 198 KW
        • 27.273 DFS 01/1994 - 12/1995 269 CP 198 KW
        • 27.273 DFK 01/1994 - 12/1995 269 CP 198 KW
        • 27.273 DFAC 01/1994 - 12/1995 269 CP 198 KW
        • 27.273 DFAS 01/1994 - 12/1995 269 CP 198 KW
        • 27.273 DFAK 01/1994 - 12/1995 269 CP 198 KW
        • 27.293 DFC 01/1994 - ... 290 CP 213 KW
        • 27.293 DFS 01/1994 - ... 290 CP 213 KW
        • 27.293 DFK 01/1994 - ... 290 CP 213 KW
        • 27.293 DFAC 01/1994 - ... 290 CP 213 KW
        • 27.293 DFAS 01/1994 - ... 290 CP 213 KW
        • 27.293 DFAK 01/1994 - ... 290 CP 213 KW
        • 27.314 FVL 06/1998 - ... 310 CP 228 KW
        • 27.314 DFC 05/2001 - ... 310 CP 228 KW
        • 27.314 DFS 05/2001 - ... 310 CP 228 KW
        • 27.314 DFK, DFLK, DFLK-L, DF-KI 05/2001 - ... 310 CP 228 KW
        • 27.314 DFAC 05/2001 - ... 310 CP 228 KW
        • 27.314 DFAS 05/2001 - ... 310 CP 228 KW
        • 27.314 DFAK, DFA-KI, DFAK-L 05/2001 - ... 310 CP 228 KW
        • 27.314 DF-TM 05/2001 - ... 310 CP 228 KW
        • 27.323 DFC 01/1994 - 12/1995 320 CP 235 KW
        • 27.323 DFS 01/1994 - 12/1995 320 CP 235 KW
        • 27.323 DFK, DF-KI 01/1994 - ... 320 CP 235 KW
        • 27.323 DFAC 01/1994 - 12/1995 320 CP 235 KW
        • 27.323 DFAS 01/1994 - 12/1995 320 CP 235 KW
        • 27.323 DFAK, DFA-KI 01/1994 - ... 320 CP 235 KW
        • 27.343 DFC 01/1994 - ... 340 CP 250 KW
        • 27.343 DFS 01/1994 - ... 340 CP 250 KW
        • 27.343 DFK 01/1994 - ... 340 CP 250 KW
        • 27.343 DFAC 01/1994 - ... 340 CP 250 KW
        • 27.343 DFAS 01/1994 - ... 340 CP 250 KW
        • 27.343 DFAK 01/1994 - ... 340 CP 250 KW
        • 27.364 FVL 06/1998 - ... 360 CP 265 KW
        • 27.364 DFC 05/2001 - ... 360 CP 265 KW
        • 27.364 DFS 05/2001 - ... 360 CP 265 KW
        • 27.364 DFK, DFK-KI, DFK-L, DF-KI 05/2001 - ... 360 CP 265 KW
        • 27.364 DFAC 05/2001 - ... 360 CP 265 KW
        • 27.364 DFAS 05/2001 - ... 360 CP 265 KW
        • 27.364 DFAK, DFA-KI, DFAK-L 05/2001 - ... 360 CP 265 KW
        • 27.364 DF-TM 05/2001 - ... 360 CP 265 KW
        • 27.373 DFC 01/1994 - ... 370 CP 272 KW
        • 27.373 DFS 01/1994 - ... 370 CP 272 KW
        • 27.373 DFK, DFK-KI, DFK-L, DF-KI 01/1994 - ... 370 CP 272 KW
        • 27.373 DFAC 01/1994 - ... 370 CP 272 KW
        • 27.373 DFAS 01/1994 - ... 370 CP 272 KW
        • 27.373 DFAK, DFA-KI, DFAK-L 01/1994 - ... 370 CP 272 KW
        • 27.373 DF-TM 07/2000 - ... 370 CP 272 KW
        • 27.403 DFC 01/1994 - ... 400 CP 294 KW
        • 27.403 DFS 01/1994 - ... 400 CP 294 KW
        • 27.403 DFK, DFK-KI, DFK-L, DF-KI 01/1994 - ... 400 CP 294 KW
        • 27.403 DFAC 01/1994 - ... 400 CP 294 KW
        • 27.403 DFAS 01/1994 - ... 400 CP 294 KW
        • 27.403 DFAK, DFA-KI, DFAK-L 01/1994 - ... 400 CP 294 KW
        • 27.403 DF-TM 07/2000 - ... 400 CP 294 KW
        • 27.414 FVL 06/1998 - ... 409 CP 301 KW
        • 27.414 DFC 05/2001 - ... 409 CP 301 KW
        • 27.414 DFS 05/2001 - ... 409 CP 301 KW
        • 27.414 DFK, DFK-KI, DFK-L, DF-KI 05/2001 - ... 409 CP 301 KW
        • 27.414 DFAC 05/2001 - ... 409 CP 301 KW
        • 27.414 DFAS 05/2001 - ... 409 CP 301 KW
        • 27.414 DFAK, DFA-KI, DFAK-L 05/2001 - ... 409 CP 301 KW
        • 27.414 DF-TM 05/2001 - ... 409 CP 301 KW
        • 27.423 DFC 01/1994 - ... 420 CP 309 KW
        • 27.423 DFS 01/1994 - ... 420 CP 309 KW
        • 27.423 DFK, DFK-KI, DFK-L, DF-KI 01/1994 - ... 420 CP 309 KW
        • 27.423 DFAC 01/1994 - ... 420 CP 309 KW
        • 27.423 DFAS 01/1994 - 12/1995 420 CP 309 KW
        • 27.423 DFAK, DFA-KI, DFAK-L 01/1994 - ... 420 CP 309 KW
        • 27.423 DF-TM 07/2000 - ... 420 CP 309 KW
        • 27.463 DFC 01/1994 - ... 460 CP 338 KW
        • 27.463 DFS 01/1994 - ... 460 CP 338 KW
        • 27.463 DFK, DFK-KI, DFK-L, DF-KI 01/1994 - ... 460 CP 338 KW
        • 27.463 DFAC 01/1994 - ... 460 CP 338 KW
        • 27.463 DFAS 01/1994 - ... 460 CP 338 KW
        • 27.463 DFAK, DFA-KI, DFAK-L 01/1994 - ... 460 CP 338 KW
        • 27.463 DF-TM 07/2000 - ... 460 CP 338 KW
        • 27.464 FVL 06/1998 - ... 460 CP 338 KW
        • 27.464 DFC 01/1994 - ... 460 CP 338 KW
        • 27.464 DFS 01/1994 - ... 460 CP 338 KW
        • 27.464 DFK, DFK-KI, DFK-L, DF-KI 05/2001 - ... 460 CP 338 KW
        • 27.464 DFAC 05/2001 - ... 460 CP 338 KW
        • 27.464 DFAS 05/2001 - ... 460 CP 338 KW
        • 27.464 DFAK, DFA-KI, DFAK-L 05/2001 - ... 460 CP 338 KW
        • 27.464 DF-TM 05/2001 - ... 460 CP 338 KW
        • 27.603 DFS 01/1996 - ... 600 CP 441 KW
        • 27.603 DFAS 01/1996 - ... 600 CP 441 KW
        • 27.604 DFS 04/2000 - ... 600 CP 441 KW
        • 27.604 DFAS 04/2000 - ... 600 CP 441 KW
        • 32.293 VFC 08/1995 - ... 290 CP 213 KW
        • 32.314 VF, VFC 05/2001 - ... 310 CP 228 KW
        • 32.314 VFK, VF-HK 05/2001 - ... 310 CP 228 KW
        • 32.314 VF-TM 05/2001 - ... 310 CP 228 KW
        • 32.343 VFC 08/1995 - ... 340 CP 250 KW
        • 32.343 VFK 08/1995 - ... 340 CP 250 KW
        • 32.364 VF, VFC 05/2001 - ... 360 CP 265 KW
        • 32.364 VFK, VF-HK 05/2001 - ... 360 CP 265 KW
        • 32.364 VF-TM 05/2001 - ... 360 CP 265 KW
        • 32.403 VFC 08/1995 - ... 400 CP 294 KW
        • 32.403 VFK 08/1995 - ... 400 CP 294 KW
        • 32.414 VF, VFC 05/2001 - ... 409 CP 301 KW
        • 32.414 VFK, VF-HK 05/2001 - ... 409 CP 301 KW
        • 32.414 VF-TM 05/2001 - ... 409 CP 301 KW
        • 32.463 VFC 08/1995 - ... 460 CP 338 KW
        • 32.463 VFK 08/1995 - ... 460 CP 338 KW
        • 32.464 VF, VFC 05/2001 - ... 460 CP 338 KW
        • 32.464 VFK, VF-HK 05/2001 - ... 460 CP 338 KW
        • 32.464 VF-TM 05/2001 - ... 460 CP 338 KW
        • 33.323 DFC 01/1994 - 12/1995 320 CP 235 KW
        • 33.323 DFS 01/1994 - 12/1995 320 CP 235 KW
        • 33.323 DFK 01/1994 - 12/1995 320 CP 235 KW
        • 33.323 DFAC 01/1994 - 12/1995 320 CP 235 KW
        • 33.323 DFAS 01/1994 - 12/1995 320 CP 235 KW
        • 33.323 DFAK 01/1994 - 12/1995 320 CP 235 KW
        • 33.343 DFC 01/1994 - ... 340 CP 250 KW
        • 33.343 DFS 01/1994 - ... 340 CP 250 KW
        • 33.343 DFK 01/1994 - ... 340 CP 250 KW
        • 33.343 DFAC 01/1994 - ... 340 CP 250 KW
        • 33.343 DFAS 01/1994 - ... 340 CP 250 KW
        • 33.343 DFAK 01/1994 - ... 340 CP 250 KW
        • 33.364 DFC 05/2001 - ... 360 CP 265 KW
        • 33.364 DFS, DFRS 05/2001 - ... 360 CP 265 KW
        • 33.364 DFK, DF-KI 05/2001 - ... 360 CP 265 KW
        • 33.364 DFAC 05/2001 - ... 360 CP 265 KW
        • 33.364 DFAS 05/2001 - ... 360 CP 265 KW
        • 33.364 DFAK, DFAK-HK, DFA-KI 05/2001 - ... 360 CP 265 KW
        • 33.373 DFC 01/1994 - ... 370 CP 272 KW
        • 33.373 DFS, DFRS 01/1994 - ... 370 CP 272 KW
        • 33.373 DFK, DF-KI 01/1994 - ... 370 CP 272 KW
        • 33.373 DFAC 01/1994 - ... 370 CP 272 KW
        • 33.373 DFAS 01/1994 - ... 370 CP 272 KW
        • 33.373 DFAK, DFAK-HK, DFA-KI 01/1994 - ... 370 CP 272 KW
        • 33.403 DFC 01/1994 - ... 400 CP 294 KW
        • 33.403 DFS, DFRS 01/1994 - ... 400 CP 294 KW
        • 33.403 DFK, DF-KI 01/1994 - ... 400 CP 294 KW
        • 33.403 DFAC 01/1994 - ... 400 CP 294 KW
        • 33.403 DFAS 01/1994 - ... 400 CP 294 KW
        • 33.403 DFAK, DFAK-HK, DFA-KI 01/1994 - ... 400 CP 294 KW
        • 33.414 DFC 05/2001 - ... 409 CP 301 KW
        • 33.414 DFS, DFRS 05/2001 - ... 409 CP 301 KW
        • 33.414 DFK, DF-KI 05/2001 - ... 409 CP 301 KW
        • 33.414 DFAC 05/2001 - ... 409 CP 301 KW
        • 33.414 DFAS 05/2001 - ... 409 CP 301 KW
        • 33.414 DFAK, DFAK-HK, DFA-KI 05/2001 - ... 409 CP 301 KW
        • 33.423 DFC 01/1994 - ... 420 CP 309 KW
        • 33.423 DFS, DFRS 01/1994 - ... 420 CP 309 KW
        • 33.423 DFK, DF-KI 01/1994 - ... 420 CP 309 KW
        • 33.423 DFAC 01/1994 - ... 420 CP 309 KW
        • 33.423 DFAS 01/1994 - ... 420 CP 309 KW
        • 33.423 DFAK, DFAK-HK, DFA-KI 01/1994 - ... 420 CP 309 KW
        • 33.463 DFC 01/1994 - ... 460 CP 338 KW
        • 33.463 DFS, DFRS 01/1994 - ... 460 CP 338 KW
        • 33.463 DFK, DF-KI 01/1994 - ... 460 CP 338 KW
        • 33.463 DFAC 01/1994 - ... 460 CP 338 KW
        • 33.463 DFAS 01/1994 - ... 460 CP 338 KW
        • 33.463 DFAK, DFAK-HK, DFA-KI 01/1994 - ... 460 CP 338 KW
        • 33.464 DFC 05/2001 - ... 460 CP 338 KW
        • 33.464 DFS, DFRS 05/2001 - ... 460 CP 338 KW
        • 33.464 DFK, DF-KI 05/2001 - ... 460 CP 338 KW
        • 33.464 DFAC 05/2001 - ... 460 CP 338 KW
        • 33.464 DFAS 05/2001 - ... 460 CP 338 KW
        • 33.464 DFAK, DFAK-HK, DFA-KI 05/2001 - ... 460 CP 338 KW
        • 33.603 DFC 06/1996 - ... 600 CP 441 KW
        • 33.603 DFS, DFRS 06/1996 - ... 600 CP 441 KW
        • 33.603 DFAC 06/1996 - ... 600 CP 441 KW
        • 33.603 DFAS 06/1996 - ... 600 CP 441 KW
        • 33.604 DFS 04/2000 - ... 600 CP 441 KW
        • 33.604 DFAS 04/2000 - ... 600 CP 441 KW
        • 35.314 VF-TM 03/2002 - ... 310 CP 228 KW
        • 35.343 VFC 08/1995 - ... 340 CP 250 KW
        • 35.343 VFK 08/1995 - ... 340 CP 250 KW
        • 35.364 VF, VFC, VFRC 05/2001 - ... 360 CP 265 KW
        • 35.364 VFK, VF-HK, VF-KI 03/2002 - ... 360 CP 265 KW
        • 35.364 VF-TM 03/2002 - ... 360 CP 265 KW
        • 35.373 VF, VFC, VFRC 05/2001 - ... 370 CP 272 KW
        • 35.373 VFK, VF-HK, VF-KI 03/2002 - ... 370 CP 272 KW
        • 35.403 VF, VFC, VFRC 08/1995 - ... 400 CP 294 KW
        • 35.403 VFK, VF-HK, VF-KI 03/2002 - ... 400 CP 294 KW
        • 35.414 VF, VFC, VFRC 05/2001 - ... 409 CP 301 KW
        • 35.414 VFK, VF-HK, VF-KI 03/2002 - ... 409 CP 301 KW
        • 35.414 VF-TM 03/2002 - ... 409 CP 301 KW
        • 35.423 VF, VFC, VFRC 05/2001 - ... 420 CP 309 KW
        • 35.423 VFK, VF-HK, VF-KI 03/2002 - ... 420 CP 309 KW
        • 35.463 VF, VFC, VFRC 08/1995 - ... 460 CP 338 KW
        • 35.463 VFK, VF-HK, VF-KI 08/1995 - ... 460 CP 338 KW
        • 35.464 VF, VFC, VFRC 05/2001 - ... 460 CP 338 KW
        • 35.464 VFK, VF-HK, VF-KI 03/2002 - ... 460 CP 338 KW
        • 35.464 VF-TM 03/2002 - ... 460 CP 338 KW
        • 37.414 VFA 06/1998 - ... 409 CP 301 KW
        • 37.464 VFA 06/1998 - ... 460 CP 338 KW
        • 40.273 DFAK 01/1994 - ... 269 CP 198 KW
        • 40.273 DFK 01/1994 - ... 269 CP 198 KW
        • 40.373 DFK 05/2001 - ... 370 CP 272 KW
        • 40.373 DFAK 05/2001 - ... 370 CP 272 KW
        • 40.403 DFS 01/1994 - ... 400 CP 294 KW
        • 40.403 DFK 01/1994 - ... 400 CP 294 KW
        • 40.403 DFAS 01/1994 - ... 400 CP 294 KW
        • 40.403 DFAK 01/1994 - ... 400 CP 294 KW
        • 40.414 DFK 05/2001 - ... 409 CP 301 KW
        • 40.414 DFAK 05/2001 - ... 409 CP 301 KW
        • 40.423 DFK 05/2001 - ... 420 CP 309 KW
        • 40.423 DFAK 05/2001 - ... 420 CP 309 KW
        • 40.463 DFK 01/1994 - ... 460 CP 338 KW
        • 40.463 DFS 01/1994 - ... 460 CP 338 KW
        • 40.463 DFAK 01/1994 - ... 460 CP 338 KW
        • 40.463 DFAS 01/1994 - ... 460 CP 338 KW
        • 40.464 DFK 05/2001 - ... 460 CP 338 KW
        • 40.464 DFAS 05/2001 - ... 460 CP 338 KW
        • 40.464 DFAK 05/2001 - ... 460 CP 338 KW
        • 41.343 VFC 08/1995 - ... 340 CP 250 KW
        • 41.343 VFK 08/1995 - ... 340 CP 250 KW
        • 41.364 VF, VFC, VFRC 05/2001 - ... 360 CP 265 KW
        • 41.364 VFK, VF-HK, VF-KI 03/2002 - ... 360 CP 265 KW
        • 41.373 VF, VFC, VFRC 05/2001 - ... 370 CP 272 KW
        • 41.373 VFK, VF-HK, VF-KI 03/2002 - ... 370 CP 272 KW
        • 41.403 VF, VFC, VFRC 08/1995 - ... 400 CP 294 KW
        • 41.403 VFK, VF-HK, VF-KI 08/1995 - ... 400 CP 294 KW
        • 41.414 VF, VFC, VFRC 05/2001 - ... 409 CP 301 KW
        • 41.414 VFK, VF-HK, VF-KI 03/2002 - ... 409 CP 301 KW
        • 41.423 VF, VFC, VFRC 05/2001 - ... 420 CP 309 KW
        • 41.423 VFK, VF-HK, VF-KI 03/2002 - ... 420 CP 309 KW
        • 41.463 VF, VFC, VFRC 08/1995 - ... 460 CP 338 KW
        • 41.463 VFK, VF-HK, VF-KI 08/1995 - ... 460 CP 338 KW
        • 41.464 VF, VFC, VFRC 06/1998 - ... 460 CP 338 KW
        • 41.464 VFK, VF-HK, VF-KI 03/2002 - ... 460 CP 338 KW
      • M 2000 M
        • 12.224 MC, MLC, MLLC, MLRC, MRC, MLLRC 02/2003 - ... 220 CP 162 KW
        • 12.224 MLS, MLRS 02/2003 - ... 220 CP 162 KW
        • 12.225 MC, MLC, MLLC, MLRC, MRC, MLLRC 02/2003 - ... 220 CP 162 KW
        • 12.225 MLS, MLRS 02/2003 - ... 220 CP 162 KW
        • 12.255 MC, MLC, MLLC, MLRC, MRC, MLLRC 02/2003 - ... 245 CP 180 KW
        • 12.255 MLS 02/2003 - ... 245 CP 180 KW
        • 12.264 MC, MLC, MLLC, MLRC, MRC, MLLRC 02/2003 - ... 260 CP 191 KW
        • 12.264 MLS, MLRS 02/2003 - ... 260 CP 191 KW
        • 12.284 MC, MLC, MLLC, MLRC, MRC, MLLRC 02/2000 - ... 280 CP 206 KW
        • 12.284 MLS, MLRS 02/2000 - ... 280 CP 206 KW
        • 12.285 MC, MLC, MLLC, MLRC, MRC, MLLRC 02/2003 - ... 280 CP 206 KW
        • 12.285 MLS, MLRS 02/2000 - ... 280 CP 206 KW
        • 14.224 MC, MLC, MLLC, MLRC, MRC, MLLRC 08/1995 - 12/2005 220 CP 162 KW
        • 14.224 MLS, MLRS 08/1995 - 12/2005 220 CP 162 KW
        • 14.224 MK 08/1995 - 12/2005 220 CP 162 KW
        • 14.224 MAK, MAK-L, MARK 08/1995 - 12/2005 220 CP 162 KW
        • 14.224 MA-KO, MA-LF 11/2002 - ... 220 CP 162 KW
        • 14.225 MC, MLC, MLLC, MLRC, MRC, MLLRC 10/2000 - ... 220 CP 162 KW
        • 14.225 MLS, MLRS 02/2003 - ... 220 CP 162 KW
        • 14.225 MAK, MAK-L, MARK 08/1995 - 07/2005 220 CP 162 KW
        • 14.225 MA-KO, MA-LF 02/2003 - ... 220 CP 162 KW
        • 14.255 MC, MLC, MLLC, MLRC, MRC, MLLRC 10/2000 - ... 245 CP 180 KW
        • 14.255 MLS, MLRS 10/2000 - ... 245 CP 180 KW
        • 14.255 MAK, MAK-L, MARK 11/2002 - ... 245 CP 180 KW
        • 14.255 MA-KO, MA-LF 11/2002 - ... 245 CP 180 KW
        • 14.264 MC, MLC, MLLC, MLRC, MRC, MLLRC 08/1995 - 12/2005 260 CP 191 KW
        • 14.264 MLS, MLRS 08/1995 - 12/2005 260 CP 191 KW
        • 14.264 MAK, MAK-L, MARK 11/2002 - ... 260 CP 191 KW
        • 14.264 MA-KO, MA-LF 11/2002 - ... 260 CP 191 KW
        • 14.284 MC, MLC, MLLC, MLRC, MRC, MLLRC 06/1998 - 12/2005 280 CP 206 KW
        • 14.284 MLS, MLRS 06/1998 - 12/2005 280 CP 206 KW
        • 14.284 MAK, MAK-L, MARK 06/1998 - 12/2005 280 CP 206 KW
        • 14.284 MA-KO, MA-LF 06/1998 - 12/2005 280 CP 206 KW
        • 14.285 MC, MLC, MLLC, MLRC, MRC, MLLRC (ME280C) 09/1999 - 12/2005 280 CP 206 KW
        • 14.285 MLS, MLRS 02/2003 - ... 280 CP 206 KW
        • 14.285 MAK, MAK-L, MARK 02/2003 - ... 280 CP 206 KW
        • 14.285 MA-KO, MA-LF 02/2003 - ... 280 CP 206 KW
        • 18.224 MC, MLC, MLLC, MRC, MLRC, MLLRC 08/1995 - 12/2005 220 CP 162 KW
        • 18.224 MLS, MLRS 08/1995 - 12/2005 220 CP 162 KW
        • 18.224 MK, MK-L, MLK, MLRK, MRK 08/1995 - 12/2005 220 CP 162 KW
        • 18.224 M-KO, MR-KO 02/2000 - ... 220 CP 162 KW
        • 18.224 MAC, MARC 08/1995 - 12/2005 220 CP 162 KW
        • 18.224 MAK, MAK-L, MARK 08/1995 - 12/2005 220 CP 162 KW
        • 18.225 MC, MLC, MLLC, MRC, MLRC, MLLRC 10/2000 - ... 220 CP 162 KW
        • 18.225 MLS, MLRS 02/2003 - ... 220 CP 162 KW
        • 18.225 MK, MK-L, MLK, MLRK, MRK 10/2000 - ... 220 CP 162 KW
        • 18.225 M-KO, MR-KO 02/2003 - ... 220 CP 162 KW
        • 18.225 MAC, MARC 02/2003 - ... 220 CP 162 KW
        • 18.225 MAK, MAK-L, MARK 01/1996 - 07/2005 220 CP 162 KW
        • 18.255 MC, MLC, MLLC, MLRC, MRC, MLLRC 10/2000 - ... 245 CP 180 KW
        • 18.255 MLS, MLRS 10/2000 - ... 245 CP 180 KW
        • 18.255 MK, MK-L, MLK, MLRK, MRK 11/2002 - ... 245 CP 180 KW
        • 18.255 M-KO, MR-KO 10/2000 - ... 245 CP 180 KW
        • 18.255 MAC, MARC 10/2000 - ... 245 CP 180 KW
        • 18.255 MAK, MAK-L, MARK 10/2000 - ... 245 CP 180 KW
        • 18.264 MC, MLC, MLLC, MRC, MLRC, MLLRC 08/1995 - 12/2005 260 CP 191 KW
        • 18.264 MLS, MLRS 08/1995 - 12/2005 260 CP 191 KW
        • 18.264 MK, MK-L, MLK, MLRK, MRK 08/1995 - 12/2005 260 CP 191 KW
        • 18.264 M-KO, MR-KO 02/2000 - ... 260 CP 191 KW
        • 18.264 MAC, MARC 08/1995 - 12/2005 260 CP 191 KW
        • 18.264 MAK, MAK-L, MARK 08/1995 - 12/2005 260 CP 191 KW
        • 18.284 MC, MLC, MLLC, MLRC, MRC, MLLRC 06/1998 - 12/2005 280 CP 206 KW
        • 18.284 MLS, MLRS 06/1998 - 12/2005 280 CP 206 KW
        • 18.284 MK, MK-L, MLK, MLRK, MRK 06/1998 - 12/2005 280 CP 206 KW
        • 18.284 M-KO, MR-KO 02/2000 - ... 280 CP 206 KW
        • 18.284 MAC, MARC 06/1998 - 12/2005 280 CP 206 KW
        • 18.284 MAK, MAK-L, MARK 06/1998 - 12/2005 280 CP 206 KW
        • 18.285 MC, MLC, MLLC, MLRC, MRC, MLLRC 06/1998 - 12/2005 280 CP 206 KW
        • 18.285 MK, MK-L, MLK, MLRK, MRK 02/2003 - ... 280 CP 206 KW
        • 18.285 MLS, MLRS 02/2003 - ... 280 CP 206 KW
        • 18.285 M-KO, MR-KO 02/2003 - ... 280 CP 206 KW
        • 18.285 MAC, MARC 02/2003 - ... 280 CP 206 KW
        • 18.285 MAK, MAK-L, MARK 01/1996 - 07/2005 280 CP 206 KW
        • 25.224 MNLC, MNLLC, MNLRC, MNLLRC, MVLC 08/1995 - 12/2005 220 CP 162 KW
        • 25.225 MNLC, MNLLC, MNLRC, MNLLRC, MVLC 02/2003 - ... 220 CP 162 KW
        • 25.255 MNLC, MNLLC, MNLRC, MNLLRC, MVLC 10/2000 - ... 245 CP 180 KW
        • 25.264 MNLC, MNLLC, MNLRC, MNLLRC, MVLC 08/1995 - 12/2005 260 CP 191 KW
        • 25.284 MNLC, MNLLC, MNLRC, MNLLRC, MVLC 02/2000 - ... 280 CP 206 KW
        • 25.285 MNLC, MNLLC, MNLRC, MNLLRC, MVLC 02/2003 - ... 280 CP 206 KW
Parametri generali
Cod tarifar84812090

Spune-ţi opinia

Autentifică-te sau Înregistrează un cont nou pentru a putea scie o opinie

Magazinul online MIIDEPIESE.RO are stabilite urmatoarele taxe si comisioane:

  • 25 leiTaxa de transport pentru comenzi pana in 500 lei, in limita a 5 kg.
    NOTA: Anvelopele, jantele si reperele agabaritice se taxeaza separat in functie de greutatea volumetrica. In acest ultim caz, taxa va fi comunicata telefonic dupa plasarea comenzii. Livrarea produselor se va realiza doar dupa confirmarea telefonica.
    NOTA: Produsele care sunt disponibile doar la furnizori vor avea cost suplimentar pentru livrare, incepand cu 25 lei. Taxa suplimentara, daca se aplica, se comunica clientului in momentul confirmarii comenzii.
  • 10 lei - Comision procesare comanda cu valoare pana in 100 de lei. Reprezinta costul serviciului de pregatire a produselor din comanda in vederea livrarii (de exemplu, dar fara a se limita la, sortare, manipulare, impachetare, etc).
  • 19% TVA -  INCLUS IN PRETUL DE ACHIZITIE
  • Taxa ECOVALOARE Anvelope - INCLUSA IN PRETUL ANVELOPELOR ACHIZITIONATE
    • pentru camioane  de 20.9 lei/buc (fara TVA)
    • pentru restul anvelopelor de 4.6 lei (fara TVA)

Valva reglare inaltime

Pret anterior oferit de producator. 
Contactati-ne pentru pretul actualizat.

  • Numar produs: PN-10082
  • Disponibilitate: In stoc (confirmare telefonica)
  • Livrare in: 24 ore
  • 233,95 Lei
  • Pretul include TVA

Garantie

Informatii suplimentare despre garantie le puteti citi aici

Comenzi prin telefon

0734 607 269 sau prin WhatsApp: Luni - Vineri, 9:00 - 18:00

0744.642.897 sau prin WhatsApp, in weekend si in cursul saptamanii dupa ora 18:00

Costuri de livare gratuite

Transport gratuit in Romania, la comenzi mai mari de 500 lei in limita a 5kg. Anvelopele, jantele si reperele agabaritice se taxeaza separat in functie de greutatea volumetrica.

 

NOTA! ► Uleiurile si becurile nu pot fi retunate!

Etichete: Valva reglare inaltime, PNEUMATICS, PN10082, SFC4761C, 110224300, 1518855R, 1587153, 405674, 4640025327, 5000590255, 81436106028, 81436106033, 81436106054, 81436106079, 81436106106, 84812090