Valva frana - remorca

Fotografiile produselor au caracter informativ si nu creeaza obligatii contractuale.

Zawór hamulcowy przyczepy DAF 2100-2300; IVECO; MERCEDES ; SCANIA 2
ProducătorNumăr
OE SCANIA0 293 139
OE SCANIA0 295 489
OE MERCEDES-BEN001 431 18 05
OE MERCEDES-BEN001 431 37 05
OE DB-TRUCK0014311805
OE DB-TRUCK0014312805
OE DB-TRUCK0014313405
OE DB-TRUCK0014313705
OE DB-TRUCK001431370580
OE DB-TRUCK0014314805
OE DB-TRUCK0024312805
OE DAF0167 846
OE IVECO0251 6806
OE IVECO0251 6838
OE IVECO0251 6864
MEYLE034 043 0039
OE IVECO0445 8404
OE IVECO0468 2684
OE DAF0631119
OE IVECO099481532
OE DAF1505146R
OE DAF1506636
OE VOLVO1577560
OE VOLVO1577940
OE DAF167846
OE SCANIA1935631
OE IVECO2516806
OE IVECO2516838
OE IVECO2516864
OE SCANIA293139
OE SCANIA295489
OE SCANIA324697
IC Krosy3522 001 001 0
OE IVECO4206 6122
OE IVECO42070559
OE IVECO4458404
OE LIEBHERR502966308
OE SCANIA571101
OE DAF611119
OE DAF631119
OE STEYR791.00.36.0085
OE STEYR792.00.36.0050
OE MAN81.52301.6064
OE MAN81523016031
OE MAN81523019031
OE BEDFORD91125858
OE STEYR991.00.36.0062
OE DB-TRUCKA0014313705
OE DB-TRUCKA00143137050080
KNORR-BREMSEBR 5522
IC KrosyWA.05.010
  • Camioane
    • DAF
      • F 2100
        • FT 2100 DH,FT 2105 DH 07/1978 - 08/1991 156 CP 115 KW
        • FT 2100 DHR 07/1978 - 08/1991 204 CP 150 KW
        • FT 2105 DHTD 07/1981 - 09/1986 205 CP 151 KW
        • FT 2105 DHTD 06/1986 - 08/1991 205 CP 151 KW
        • FT 2105 DHT 07/1981 - 09/1986 220 CP 162 KW
        • FT 2105 DHT 07/1981 - 09/1986 220 CP 162 KW
      • F 2300
        • FAT 2305 DH 07/1978 - 12/1981 156 CP 115 KW
        • FAT 2305 DHR 07/1978 - 12/1981 204 CP 150 KW
        • FAT 2305 DHU,FAT 2335 DHT 07/1978 - 09/1986 220 CP 162 KW
        • FAT 2335 DHT 06/1986 - 08/1991 227 CP 167 KW
        • FAT 2300 HT 01/1990 - 10/1993 228 CP 168 KW
        • FT 2300 DHU,FT 2305 DHU 07/1978 - 12/1983 230 CP 169 KW
        • FT 2300 HT 01/1990 - 10/1993 228 CP 168 KW
    • IVECO
      • P/PA-Haubenfahrzeuge
        • 120-13 ANW 01/1983 - 09/1990 131 CP 96 KW
        • 160-17 AN 07/1989 - 12/1993 169 CP 124 KW
        • 160-17 ANW 07/1989 - 12/1993 169 CP 124 KW
        • 190-30 N 04/1987 - 12/1990 305 CP 224 KW
        • 190-30 N 01/1991 - 12/1993 305 CP 224 KW
        • 330-30 AN 05/1986 - 09/1990 306 CP 225 KW
        • 330-30 AN 05/1986 - 09/1990 306 CP 225 KW
        • 330-30 AN 05/1986 - 09/1990 306 CP 225 KW
    • MERCEDES-BENZ
      • O 407
        • O 407 03/1987 - 11/2001 241 CP 177 KW
        • O 407 11/1991 - 11/2001 299 CP 220 KW
      • O 408
        • O 408 01/1991 - 12/1998 241 CP 177 KW
        • O 408 08/1992 - 12/1998 299 CP 220 KW
      • O 405
        • O 405 ST,O 405 N 12/1984 - ... 204 CP 150 KW
        • O 405 ST,O 405 N 11/1985 - ... 241 CP 177 KW
        • O 405 ST 11/1985 - ... 280 CP 206 KW
        • O 405 ST,O 405 N 11/1991 - ... 299 CP 220 KW
        • O 405 G,O 405 GN,O 405 GTD 11/1985 - ... 241 CP 177 KW
        • O 405 G,O 405 GTD 01/1986 - ... 280 CP 206 KW
        • O 405 G,O 405 GN,O 405 GTD, O405 GNTD, O 405 GNDE 09/1991 - ... 299 CP 220 KW
    • SCANIA
      • 4 - series
        • 94 C/260 12/1996 - ... 260 CP 191 KW
        • 94 C/260 12/1996 - ... 260 CP 191 KW
        • 94 C/260 12/1996 - ... 260 CP 191 KW
        • 94 C/260 12/1996 - ... 260 CP 191 KW
        • 94 C/260 12/1996 - ... 260 CP 191 KW
        • 94 C/260 12/1996 - ... 260 CP 191 KW
        • 94 C/260 12/1996 - ... 260 CP 191 KW
        • 94 C/310 08/1996 - ... 310 CP 228 KW
        • 94 C/310 08/1996 - ... 310 CP 228 KW
        • 94 C/310 08/1996 - ... 310 CP 228 KW
        • 94 C/310 08/1996 - ... 310 CP 228 KW
        • 94 C/310 08/1996 - ... 310 CP 228 KW
        • 94 C/310 08/1996 - ... 310 CP 228 KW
        • 94 C/310 08/1996 - ... 310 CP 228 KW
        • 94 C/310 08/1996 - ... 310 CP 228 KW
        • 94 C/310 08/1996 - ... 310 CP 228 KW
        • 94 D/220 08/1996 - ... 220 CP 162 KW
        • 94 D/220 08/1996 - ... 220 CP 162 KW
        • 94 D/220 08/1996 - ... 220 CP 162 KW
        • 94 D/260 08/1996 - ... 260 CP 191 KW
        • 94 D/260 08/1996 - ... 260 CP 191 KW
        • 94 D/260 08/1996 - ... 260 CP 191 KW
        • 94 D/310 12/1996 - ... 310 CP 228 KW
        • 94 D/310 01/1998 - ... 310 CP 228 KW
        • 94 D/310 12/1996 - ... 310 CP 228 KW
        • 94 G/220 08/1996 - ... 220 CP 162 KW
        • 94 G/220 01/1998 - ... 220 CP 162 KW
        • 94 G/220 08/1996 - ... 220 CP 162 KW
        • 94 G/260 08/1996 - ... 260 CP 191 KW
        • 94 G/260 01/1998 - ... 260 CP 191 KW
        • 94 G/260 08/1996 - ... 260 CP 191 KW
        • 94 G/310 08/1996 - ... 310 CP 228 KW
        • 94 G/310 08/1996 - ... 310 CP 228 KW
        • 94 G/310 08/1996 - ... 310 CP 228 KW
        • 94 L/310 08/1996 - ... 310 CP 228 KW
        • 94 L/310 08/1996 - ... 310 CP 228 KW
        • 94 L/310 08/1996 - ... 310 CP 228 KW
        • 94 L/310 08/1996 - ... 310 CP 228 KW
        • 94 L/310 08/1996 - ... 310 CP 228 KW
        • 114 C/340 03/1998 - ... 340 CP 250 KW
        • 114 C/340 03/1998 - ... 340 CP 250 KW
        • 114 C/340 03/1998 - ... 340 CP 250 KW
        • 114 C/340 03/1998 - ... 340 CP 250 KW
        • 114 C/340 03/1998 - ... 340 CP 250 KW
        • 114 C/340 03/1998 - ... 340 CP 250 KW
        • 114 C/340 03/1998 - ... 340 CP 250 KW
        • 114 C/340 03/1998 - ... 340 CP 250 KW
        • 114 C/340 03/1998 - ... 340 CP 250 KW
        • 114 C/380 03/1998 - ... 381 CP 280 KW
        • 114 C/380 03/1998 - ... 381 CP 280 KW
        • 114 C/380 03/1998 - ... 381 CP 280 KW
        • 114 C/380 03/1998 - ... 381 CP 280 KW
        • 114 C/380 03/1998 - ... 381 CP 280 KW
        • 114 C/380 03/1998 - ... 381 CP 280 KW
        • 114 C/380 03/1998 - ... 381 CP 280 KW
        • 114 C/380 03/1998 - ... 381 CP 280 KW
        • 114 C/380 03/1998 - ... 381 CP 280 KW
        • 114 G/340 05/1996 - ... 340 CP 250 KW
        • 114 G/340 05/1996 - ... 340 CP 250 KW
        • 114 G/340 05/1996 - ... 340 CP 250 KW
        • 114 G/340 05/1996 - ... 340 CP 250 KW
        • 114 G/340 05/1996 - ... 340 CP 250 KW
        • 114 G/340 05/1996 - ... 340 CP 250 KW
        • 114 G/340 05/1996 - ... 340 CP 250 KW
        • 114 G/340 05/1996 - ... 340 CP 250 KW
        • 114 G/380 03/1998 - ... 381 CP 280 KW
        • 114 G/380 03/1998 - ... 381 CP 280 KW
        • 114 G/380 03/1998 - ... 381 CP 280 KW
        • 114 G/380 03/1998 - ... 381 CP 280 KW
        • 114 G/380 03/1998 - ... 381 CP 280 KW
        • 114 G/380 03/1998 - ... 381 CP 280 KW
        • 114 G/380 03/1998 - ... 381 CP 280 KW
        • 114 G/380 03/1998 - ... 381 CP 280 KW
        • 114 L/340 03/1998 - ... 340 CP 250 KW
        • 114 L/340 03/1998 - ... 340 CP 250 KW
        • 114 L/340 03/1998 - ... 340 CP 250 KW
        • 114 L/340 03/1998 - ... 340 CP 250 KW
        • 114 L/340 03/1998 - ... 340 CP 250 KW
        • 114 L/380 03/1998 - ... 381 CP 280 KW
        • 114 L/380 03/1998 - ... 381 CP 280 KW
        • 114 L/380 03/1998 - ... 381 CP 280 KW
        • 114 L/380 03/1998 - ... 381 CP 280 KW
        • 114 L/380 03/1998 - ... 381 CP 280 KW
        • 124 C/360 09/1996 - ... 360 CP 265 KW
        • 124 C/360 09/1996 - ... 360 CP 265 KW
        • 124 C/360 09/1996 - ... 360 CP 265 KW
        • 124 C/360 09/1996 - ... 360 CP 265 KW
        • 124 C/360 09/1996 - ... 360 CP 265 KW
        • 124 C/360 09/1996 - ... 360 CP 265 KW
        • 124 C/360 09/1996 - ... 360 CP 265 KW
        • 124 C/360 09/1996 - ... 360 CP 265 KW
        • 124 C/360 09/1996 - ... 360 CP 265 KW
        • 124 C/400 09/1996 - ... 400 CP 294 KW
        • 124 C/400 09/1996 - ... 400 CP 294 KW
        • 124 C/400 09/1996 - ... 400 CP 294 KW
        • 124 C/400 09/1996 - ... 400 CP 294 KW
        • 124 C/400 09/1996 - ... 400 CP 294 KW
        • 124 C/400 09/1996 - ... 400 CP 294 KW
        • 124 C/400 09/1996 - ... 400 CP 294 KW
        • 124 C/400 09/1996 - ... 400 CP 294 KW
        • 124 C/400 09/1996 - ... 400 CP 294 KW
        • 124 C/400 09/1996 - ... 400 CP 294 KW
        • 124 G/360 05/1996 - ... 360 CP 265 KW
        • 124 G/360 05/1996 - ... 360 CP 265 KW
        • 124 G/360 05/1996 - ... 360 CP 265 KW
        • 124 G/360 05/1996 - ... 360 CP 265 KW
        • 124 G/360 05/1996 - ... 360 CP 265 KW
        • 124 G/360 05/1996 - ... 360 CP 265 KW
        • 124 G/360 05/1996 - ... 360 CP 265 KW
        • 124 G/360 05/1996 - ... 360 CP 265 KW
        • 124 G/400 05/1996 - ... 400 CP 294 KW
        • 124 G/400 05/1996 - ... 400 CP 294 KW
        • 124 G/400 05/1996 - ... 400 CP 294 KW
        • 124 G/400 05/1996 - ... 400 CP 294 KW
        • 124 G/400 05/1996 - ... 400 CP 294 KW
        • 124 G/400 05/1996 - ... 400 CP 294 KW
        • 124 G/400 05/1996 - ... 400 CP 294 KW
        • 124 G/400 05/1996 - ... 400 CP 294 KW
        • 124 L/360 09/1996 - ... 360 CP 265 KW
        • 124 L/360 09/1996 - ... 360 CP 265 KW
        • 124 L/360 09/1996 - ... 360 CP 265 KW
        • 124 L/360 09/1996 - ... 360 CP 265 KW
        • 124 L/360 09/1996 - ... 360 CP 265 KW
        • 124 L/360 09/1996 - ... 360 CP 265 KW
        • 124 L/400 09/1996 - ... 400 CP 294 KW
        • 124 L/400 09/1996 - ... 400 CP 294 KW
        • 124 L/400 09/1996 - ... 400 CP 294 KW
        • 124 L/400 09/1996 - ... 400 CP 294 KW
        • 124 L/400 09/1996 - ... 400 CP 294 KW
        • 124 L/400 09/1996 - ... 400 CP 294 KW
        • 124 L/420 09/1997 - ... 420 CP 309 KW
        • 124 L/420 09/1997 - ... 420 CP 309 KW
        • 124 L/420 09/1997 - ... 420 CP 309 KW
        • 124 L/420 09/1997 - ... 420 CP 309 KW
        • 124 L/420 09/1997 - ... 420 CP 308 KW
        • 124 L/420 09/1997 - ... 420 CP 309 KW
        • 144 C/460 09/1996 - ... 460 CP 338 KW
        • 144 C/460 09/1996 - ... 460 CP 338 KW
        • 144 C/460 09/1996 - ... 460 CP 338 KW
        • 144 C/460 09/1996 - ... 460 CP 338 KW
        • 144 C/460 09/1996 - ... 460 CP 338 KW
        • 144 C/460 09/1996 - ... 460 CP 338 KW
        • 144 C/530 09/1996 - ... 530 CP 390 KW
        • 144 C/530 09/1996 - ... 530 CP 390 KW
        • 144 C/530 09/1996 - ... 530 CP 390 KW
        • 144 C/530 09/1996 - ... 530 CP 390 KW
        • 144 C/530 09/1996 - ... 530 CP 390 KW
        • 144 C/530 09/1996 - ... 530 CP 390 KW
        • 144 G/460 04/1996 - ... 460 CP 338 KW
        • 144 G/460 04/1996 - ... 460 CP 338 KW
        • 144 G/460 04/1996 - ... 460 CP 338 KW
        • 144 G/460 04/1996 - ... 460 CP 338 KW
        • 144 G/460 04/1996 - ... 460 CP 338 KW
        • 144 G/460 04/1996 - ... 460 CP 338 KW
        • 144 G/460 04/1996 - ... 460 CP 338 KW
        • 144 G/460 04/1996 - ... 460 CP 338 KW
        • 144 G/530 04/1996 - ... 530 CP 390 KW
        • 144 G/530 04/1996 - ... 530 CP 390 KW
        • 144 G/530 04/1996 - ... 530 CP 390 KW
        • 144 G/530 04/1996 - ... 530 CP 390 KW
        • 144 G/530 04/1996 - ... 530 CP 390 KW
        • 144 G/530 04/1996 - ... 530 CP 390 KW
        • 144 G/530 04/1996 - ... 530 CP 390 KW
        • 144 G/530 04/1996 - ... 530 CP 390 KW
        • 144 L/460 11/1995 - ... 460 CP 338 KW
        • 144 L/460 11/1995 - ... 460 CP 338 KW
        • 144 L/460 11/1995 - ... 460 CP 338 KW
        • 144 L/460 11/1995 - ... 460 CP 338 KW
        • 144 L/460 11/1995 - ... 460 CP 338 KW
        • 144 L/460 11/1995 - ... 460 CP 338 KW
        • 144 L/530 11/1995 - ... 530 CP 390 KW
        • 144 L/530 11/1995 - ... 530 CP 390 KW
        • 144 L/530 11/1995 - ... 530 CP 390 KW
        • 144 L/530 11/1995 - ... 530 CP 390 KW
        • 144 L/530 11/1995 - ... 530 CP 390 KW
        • 144 L/530 11/1995 - ... 530 CP 390 KW
        • T 114 G/340 05/1996 - ... 340 CP 250 KW
        • T 114 G/340 05/1996 - ... 340 CP 250 KW
        • T 114 G/340 05/1996 - ... 340 CP 250 KW
        • T 114 G/340 05/1996 - ... 340 CP 250 KW
        • T 114 G/340 05/1996 - ... 340 CP 250 KW
        • T 114 G/340 05/1996 - ... 340 CP 250 KW
        • T 114 L/340 05/1996 - ... 340 CP 250 KW
        • T 124 G/360 03/1997 - ... 360 CP 265 KW
        • T 124 G/360 03/1997 - ... 360 CP 265 KW
        • T 124 G/360 03/1997 - ... 360 CP 265 KW
        • T 124 G/360 03/1997 - ... 360 CP 265 KW
        • T 124 G/360 03/1997 - ... 360 CP 265 KW
        • T 124 G/360 03/1997 - ... 360 CP 265 KW
        • T 124 G/400 03/1997 - ... 400 CP 294 KW
        • T 124 G/400 03/1997 - ... 400 CP 294 KW
        • T 124 G/400 03/1997 - ... 400 CP 294 KW
        • T 124 G/400 03/1997 - ... 400 CP 294 KW
        • T 124 G/400 03/1997 - ... 400 CP 294 KW
        • T 124 G/400 03/1997 - ... 400 CP 294 KW
        • T 124 L/360 02/1997 - ... 360 CP 265 KW
        • T 124 L/400 02/1997 - ... 400 CP 294 KW
        • T 144 G/460 03/1997 - ... 460 CP 338 KW
        • T 144 G/460 03/1997 - ... 460 CP 338 KW
        • T 144 G/460 03/1997 - ... 460 CP 338 KW
        • T 144 G/460 03/1997 - ... 460 CP 338 KW
        • T 144 G/460 03/1997 - ... 460 CP 338 KW
        • T 144 G/460 03/1997 - ... 460 CP 338 KW
        • T 144 G/530 03/1997 - ... 530 CP 390 KW
        • T 144 G/530 03/1997 - ... 530 CP 390 KW
        • T 144 G/530 03/1997 - ... 530 CP 390 KW
        • T 144 G/530 03/1997 - ... 530 CP 390 KW
        • T 144 G/530 03/1997 - ... 530 CP 390 KW
        • T 144 G/530 03/1997 - ... 530 CP 390 KW
        • T 144 L/460 03/1997 - ... 460 CP 338 KW
        • T 144 L/530 03/1997 - ... 530 CP 390 KW
      • 3 - series
        • 93 H/220 12/1991 - 12/1996 220 CP 162 KW
        • 93 H/250 01/1990 - 12/1996 252 CP 185 KW
        • 93 H/250 01/1990 - 12/1996 252 CP 185 KW
        • 93 H/250 01/1990 - 12/1996 252 CP 185 KW
        • 93 H/250 01/1990 - 12/1996 252 CP 185 KW
        • 93 H/250 01/1989 - 12/1989 252 CP 185 KW
        • 93 H/250 01/1990 - 12/1996 252 CP 185 KW
        • 93 H/250 03/1988 - 12/1989 252 CP 185 KW
        • 93 H/280 12/1991 - 12/1996 282 CP 207 KW
        • 93 H/280 12/1991 - 12/1996 282 CP 207 KW
        • 93 H/280 12/1991 - 12/1996 282 CP 207 KW
        • 93 H/280 12/1991 - 12/1996 282 CP 207 KW
        • 93 H/280 12/1991 - 12/1996 282 CP 207 KW
        • 93 M/210 03/1988 - 12/1991 211 CP 155 KW
        • 93 M/220 12/1991 - 12/1996 220 CP 162 KW
        • 93 M/220 12/1991 - 12/1996 220 CP 162 KW
        • 93 M/220 12/1991 - 12/1996 220 CP 162 KW
        • 93 M/230 03/1988 - 12/1989 227 CP 167 KW
        • 93 M/230 01/1990 - 12/1991 227 CP 167 KW
        • 93 M/230 03/1988 - 12/1989 227 CP 167 KW
        • 93 M/230 03/1988 - 12/1989 227 CP 167 KW
        • 93 M/230 01/1990 - 12/1991 227 CP 167 KW
        • 93 M/230 01/1990 - 12/1991 227 CP 167 KW
        • 93 M/250 01/1990 - 12/1996 252 CP 185 KW
        • 93 M/250 03/1988 - 12/1989 252 CP 185 KW
        • 93 M/250 01/1990 - 12/1996 252 CP 185 KW
        • 93 M/250 01/1990 - 12/1996 252 CP 185 KW
        • 93 M/250 01/1990 - 12/1996 252 CP 185 KW
        • 93 M/250 01/1990 - 12/1996 252 CP 185 KW
        • 93 M/250 01/1990 - 12/1996 252 CP 185 KW
        • 93 M/250 03/1988 - 12/1989 252 CP 185 KW
        • 93 M/250 03/1988 - 12/1989 252 CP 185 KW
        • 93 M/250 10/1990 - 12/1996 252 CP 185 KW
        • 93 M/280 03/1988 - 12/1989 282 CP 207 KW
        • 93 M/280 01/1990 - 12/1996 282 CP 207 KW
        • 93 M/280 01/1990 - 12/1996 282 CP 207 KW
        • 93 M/280 01/1990 - 12/1996 282 CP 207 KW
        • 93 M/280 03/1988 - 12/1989 282 CP 207 KW
        • 93 M/280 01/1990 - 12/1996 282 CP 207 KW
        • 93 M/280 01/1990 - 12/1996 282 CP 207 KW
        • 93 M/280 01/1990 - 12/1996 282 CP 207 KW
        • 93 M/280 03/1988 - 12/1989 282 CP 207 KW
        • 113 E/320 11/1991 - 12/1996 320 CP 235 KW
        • 113 E/320 11/1991 - 12/1996 320 CP 235 KW
        • 113 E/320 11/1991 - 12/1996 320 CP 235 KW
        • 113 E/320 11/1991 - 12/1996 320 CP 235 KW
        • 113 E/360 01/1990 - 12/1996 360 CP 265 KW
        • 113 E/360 01/1990 - 12/1996 360 CP 265 KW
        • 113 E/360 01/1990 - 12/1996 360 CP 265 KW
        • 113 E/380 01/1991 - 12/1996 381 CP 280 KW
        • 113 E/380 01/1991 - 12/1996 381 CP 280 KW
        • 113 E/380 01/1991 - 12/1996 381 CP 280 KW
        • 113 H/310 05/1988 - 12/1989 310 CP 228 KW
        • 113 H/310 05/1988 - 12/1989 310 CP 228 KW
        • 113 H/310 01/1990 - 12/1991 310 CP 228 KW
        • 113 H/310 01/1990 - 12/1991 310 CP 228 KW
        • 113 H/310 05/1988 - 12/1989 310 CP 228 KW
        • 113 H/310 01/1990 - 12/1991 310 CP 228 KW
        • 113 H/320 01/1990 - 12/1996 320 CP 235 KW
        • 113 H/320 01/1990 - 12/1996 320 CP 235 KW
        • 113 H/320 05/1988 - 12/1989 325 CP 239 KW
        • 113 H/320 05/1988 - 12/1989 325 CP 239 KW
        • 113 H/320 01/1990 - 12/1996 320 CP 235 KW
        • 113 H/320 01/1990 - 12/1996 320 CP 235 KW
        • 113 H/320 01/1990 - 12/1996 320 CP 235 KW
        • 113 H/320 01/1990 - 12/1996 320 CP 235 KW
        • 113 H/320 01/1990 - 12/1996 320 CP 235 KW
        • 113 H/320 01/1990 - 12/1996 320 CP 235 KW
        • 113 H/320 01/1990 - 12/1996 320 CP 235 KW
        • 113 H/320 01/1990 - 12/1996 320 CP 235 KW
        • 113 H/320 05/1988 - 12/1989 325 CP 239 KW
        • 113 H/320 05/1988 - 12/1989 325 CP 239 KW
        • 113 H/320 01/1990 - 12/1996 320 CP 235 KW
        • 113 H/320 05/1988 - 12/1989 325 CP 239 KW
        • 113 H/320 01/1990 - 12/1996 320 CP 235 KW
        • 113 H/320 05/1988 - 12/1989 325 CP 239 KW
        • 113 H/320 01/1990 - 12/1996 320 CP 235 KW
        • 113 H/320 05/1988 - 12/1989 325 CP 239 KW
        • 113 H/320 01/1990 - 12/1996 320 CP 235 KW
        • 113 H/360 05/1988 - 12/1989 363 CP 267 KW
        • 113 H/360 01/1990 - 12/1996 360 CP 265 KW
        • 113 H/360 01/1990 - 12/1996 360 CP 265 KW
        • 113 H/360 01/1990 - 12/1996 360 CP 265 KW
        • 113 H/360 05/1988 - 12/1989 363 CP 267 KW
        • 113 H/360 01/1990 - 12/1996 360 CP 265 KW
        • 113 H/360 01/1990 - 12/1996 360 CP 265 KW
        • 113 H/360 01/1990 - 12/1996 360 CP 265 KW
        • 113 H/360 01/1990 - 12/1996 360 CP 265 KW
        • 113 H/360 01/1990 - 12/1996 360 CP 265 KW
        • 113 H/360 01/1989 - 12/1989 363 CP 267 KW
        • 113 H/360 01/1990 - 12/1996 360 CP 265 KW
        • 113 H/360 01/1990 - 12/1996 360 CP 265 KW
        • 113 H/360 01/1989 - 12/1989 363 CP 267 KW
        • 113 H/360 01/1990 - 12/1996 360 CP 265 KW
        • 113 H/360 05/1988 - 12/1989 363 CP 267 KW
        • 113 H/360 01/1990 - 12/1996 360 CP 265 KW
        • 113 H/360 05/1988 - 12/1989 363 CP 267 KW
        • 113 H/360 01/1990 - 12/1996 360 CP 265 KW
        • 113 H/360 05/1988 - 12/1989 363 CP 267 KW
        • 113 H/360 01/1990 - 12/1996 360 CP 265 KW
        • 113 H/360 05/1988 - 12/1989 363 CP 267 KW
        • 113 H/380 01/1991 - 12/1996 381 CP 280 KW
        • 113 H/380 01/1991 - 12/1996 381 CP 280 KW
        • 113 H/380 01/1991 - 12/1996 381 CP 280 KW
        • 113 H/380 01/1991 - 12/1996 381 CP 280 KW
        • 113 H/380 01/1991 - 12/1996 381 CP 280 KW
        • 113 H/380 01/1991 - 12/1996 381 CP 280 KW
        • 113 H/380 01/1991 - 12/1996 381 CP 280 KW
        • 113 H/380 01/1991 - 12/1996 381 CP 280 KW
        • 113 H/380 01/1991 - 12/1996 381 CP 280 KW
        • 113 M/320 01/1990 - 12/1996 320 CP 235 KW
        • 113 M/320 05/1988 - 12/1989 325 CP 239 KW
        • 113 M/320 01/1990 - 12/1996 320 CP 235 KW
        • 113 M/320 05/1988 - 12/1989 325 CP 239 KW
        • 113 M/320 05/1988 - 12/1989 325 CP 239 KW
        • 113 M/320 01/1990 - 12/1996 320 CP 235 KW
        • 113 M/320 05/1988 - 12/1989 325 CP 239 KW
        • 113 M/320 01/1990 - 12/1996 320 CP 235 KW
        • 113 M/320 01/1990 - 12/1996 320 CP 235 KW
        • 113 M/320 01/1990 - 12/1996 320 CP 235 KW
        • 113 M/360 01/1990 - 12/1996 360 CP 265 KW
        • 113 M/360 05/1988 - 12/1989 363 CP 267 KW
        • 113 M/360 01/1990 - 12/1996 360 CP 265 KW
        • 113 M/360 01/1990 - 12/1996 360 CP 265 KW
        • 113 M/360 01/1990 - 12/1996 360 CP 265 KW
        • 113 M/360 05/1988 - 12/1989 363 CP 267 KW
        • 113 M/360 05/1988 - 12/1989 363 CP 267 KW
        • 113 M/360 01/1990 - 12/1996 360 CP 265 KW
        • 113 M/360 05/1988 - 12/1989 363 CP 267 KW
        • 113 M/380 01/1991 - 12/1996 381 CP 280 KW
        • 113 M/380 01/1991 - 12/1996 381 CP 280 KW
        • 113 M/380 01/1991 - 12/1996 381 CP 280 KW
        • 113 M/380 01/1991 - 12/1996 381 CP 280 KW
        • 113 M/400 01/1992 - 12/1996 401 CP 295 KW
        • 113 M/400 01/1993 - 12/1996 401 CP 295 KW
        • 113 M/400 01/1992 - 12/1996 401 CP 295 KW
        • 143 E/420 01/1991 - 12/1996 420 CP 309 KW
        • 143 E/420 01/1991 - 12/1996 420 CP 309 KW
        • 143 E/420 01/1991 - 12/1996 420 CP 309 KW
        • 143 E/420 01/1991 - 12/1996 420 CP 309 KW
        • 143 E/450 01/1988 - 12/1996 450 CP 331 KW
        • 143 E/450 01/1988 - 12/1996 450 CP 331 KW
        • 143 E/450 01/1988 - 12/1996 450 CP 331 KW
        • 143 E/450 01/1988 - 12/1996 450 CP 331 KW
        • 143 E/500 01/1991 - 12/1996 500 CP 368 KW
        • 143 E/500 01/1991 - 12/1996 500 CP 368 KW
        • 143 E/500 01/1991 - 12/1996 500 CP 368 KW
        • 143 E/500 01/1991 - 12/1996 500 CP 368 KW
        • 143 H/400 05/1988 - 12/1989 404 CP 297 KW
        • 143 H/400 01/1988 - 12/1996 404 CP 297 KW
        • 143 H/400 05/1988 - 12/1989 404 CP 297 KW
        • 143 H/400 01/1988 - 12/1996 404 CP 297 KW
        • 143 H/400 05/1988 - 12/1989 404 CP 297 KW
        • 143 H/400 01/1988 - 12/1996 404 CP 297 KW
        • 143 H/400 01/1988 - 12/1996 404 CP 297 KW
        • 143 H/400 05/1988 - 12/1989 404 CP 297 KW
        • 143 H/400 01/1990 - 12/1991 404 CP 297 KW
        • 143 H/400 05/1988 - 12/1989 404 CP 297 KW
        • 143 H/400 05/1988 - 12/1989 404 CP 297 KW
        • 143 H/400 01/1990 - 12/1991 404 CP 297 KW
        • 143 H/420 01/1991 - 12/1996 420 CP 309 KW
        • 143 H/420 01/1991 - 12/1993 420 CP 309 KW
        • 143 H/420 01/1991 - 12/1996 420 CP 309 KW
        • 143 H/420 01/1991 - 12/1996 420 CP 309 KW
        • 143 H/420 01/1991 - 12/1996 420 CP 309 KW
        • 143 H/420 01/1991 - 12/1996 420 CP 309 KW
        • 143 H/420 01/1991 - 12/1996 420 CP 309 KW
        • 143 H/450 05/1988 - 12/1989 450 CP 331 KW
        • 143 H/450 05/1988 - 12/1989 450 CP 331 KW
        • 143 H/450 01/1990 - 12/1996 450 CP 331 KW
        • 143 H/450 01/1990 - 12/1996 450 CP 331 KW
        • 143 H/450 05/1988 - 12/1989 450 CP 331 KW
        • 143 H/450 01/1990 - 12/1996 450 CP 331 KW
        • 143 H/450 05/1988 - 12/1989 450 CP 331 KW
        • 143 H/450 05/1988 - 12/1989 450 CP 331 KW
        • 143 H/450 01/1990 - 12/1996 450 CP 331 KW
        • 143 H/450 05/1988 - 12/1989 450 CP 331 KW
        • 143 H/450 01/1990 - 12/1996 450 CP 331 KW
        • 143 H/450 01/1988 - 12/1996 450 CP 331 KW
        • 143 H/470 03/1988 - 12/1989 471 CP 346 KW
        • 143 H/470 03/1988 - 12/1989 471 CP 346 KW
        • 143 H/470 01/1988 - 12/1996 471 CP 346 KW
        • 143 H/470 01/1990 - 05/1991 471 CP 346 KW
        • 143 H/470 03/1988 - 12/1989 471 CP 346 KW
        • 143 H/470 01/1988 - 12/1996 471 CP 346 KW
        • 143 H/470 03/1988 - 12/1989 471 CP 346 KW
        • 143 H/470 01/1990 - 05/1991 471 CP 346 KW
        • 143 H/470 01/1988 - 12/1996 471 CP 346 KW
        • 143 H/470 03/1988 - 12/1989 471 CP 346 KW
        • 143 H/500 01/1991 - 12/1996 500 CP 368 KW
        • 143 H/500 01/1991 - 12/1996 500 CP 368 KW
        • 143 H/500 01/1991 - 12/1996 500 CP 368 KW
        • 143 H/500 01/1991 - 12/1996 500 CP 368 KW
        • 143 H/500 01/1991 - 12/1996 500 CP 368 KW
        • 143 H/500 01/1991 - 12/1996 500 CP 368 KW
        • 143 M/420 01/1991 - 12/1996 420 CP 309 KW
        • 143 M/420 01/1991 - 12/1996 420 CP 309 KW
        • 143 M/420 01/1991 - 12/1996 420 CP 309 KW
        • 143 M/450 01/1990 - 12/1996 450 CP 331 KW
        • 143 M/450 01/1990 - 12/1996 450 CP 331 KW
        • 143 M/450 05/1988 - 12/1989 450 CP 331 KW
        • 143 M/450 05/1988 - 12/1989 450 CP 331 KW
        • 143 M/470 01/1990 - 05/1991 471 CP 346 KW
        • 143 M/500 01/1991 - 12/1996 500 CP 368 KW
        • 143 M/500 01/1991 - 12/1996 500 CP 368 KW
        • 143 M/450 01/1990 - 12/1996 450 CP 331 KW
        • 143 M/450 05/1988 - 12/1989 450 CP 331 KW
        • 143 M/420 01/1991 - 12/1996 420 CP 309 KW
        • 143 M/470 03/1988 - 12/1989 471 CP 346 KW
        • 143 M/450 01/1990 - 12/1996 450 CP 331 KW
        • 143 M/470 03/1988 - 12/1989 471 CP 346 KW
        • 143 M/450 05/1988 - 12/1989 450 CP 331 KW
        • 143 M/470 01/1988 - 12/1996 471 CP 346 KW
        • 143 M/470 01/1988 - 12/1996 471 CP 346 KW
        • 143 M/500 01/1991 - 12/1996 500 CP 368 KW
        • 143 M/470 03/1988 - 12/1989 471 CP 346 KW
        • 143 M/470 01/1990 - 05/1991 471 CP 346 KW
        • 143 M/470 03/1988 - 12/1989 471 CP 346 KW
        • 143 M/500 01/1991 - 12/1996 500 CP 368 KW
        • T 93 H/250 01/1990 - 12/1996 252 CP 185 KW
        • T 93 H/250 01/1990 - 12/1996 252 CP 185 KW
        • T 93 H/250 01/1990 - 12/1996 252 CP 185 KW
        • T 93 H/280 12/1991 - 12/1996 282 CP 207 KW
        • T 93 H/280 12/1991 - 12/1996 282 CP 207 KW
        • T 93 H/280 12/1991 - 12/1996 282 CP 207 KW
        • T 113 E/320 01/1990 - 12/1996 320 CP 235 KW
        • T 113 E/320 01/1990 - 12/1996 320 CP 235 KW
        • T 113 H/320 01/1990 - 12/1996 320 CP 235 KW
        • T 113 E/360 01/1990 - 12/1996 362 CP 266 KW
        • T 113 E/360 01/1990 - 12/1996 362 CP 266 KW
        • T 113 H/320 01/1990 - 12/1996 320 CP 235 KW
        • T 113 H/320 01/1990 - 12/1996 320 CP 235 KW
        • T 113 H/320 01/1990 - 12/1996 320 CP 235 KW
        • T 113 H/320 01/1990 - 12/1996 320 CP 235 KW
        • T 113 H/320 01/1990 - 12/1996 320 CP 235 KW
        • T 113 H/320 01/1990 - 12/1996 320 CP 235 KW
        • T 113 H/360 01/1990 - 12/1996 362 CP 266 KW
        • T 113 H/360 01/1990 - 12/1996 362 CP 266 KW
        • T 113 H/360 01/1990 - 12/1996 362 CP 266 KW
        • T 113 H/360 01/1990 - 12/1996 362 CP 266 KW
        • T 113 H/360 01/1990 - 12/1996 362 CP 266 KW
        • T 143 E/420 01/1991 - 12/1996 420 CP 309 KW
        • T 143 E/450 01/1988 - 12/1996 450 CP 331 KW
        • T 143 E/500 01/1991 - 12/1996 500 CP 368 KW
        • T 143 H/420 01/1991 - 12/1996 420 CP 309 KW
        • T 143 H/420 01/1991 - 12/1996 420 CP 309 KW
        • T 143 H/420 01/1991 - 12/1996 420 CP 309 KW
        • T 143 H/420 01/1991 - 12/1996 420 CP 309 KW
        • T 143 H/450 01/1990 - 12/1996 450 CP 331 KW
        • T 143 H/450 01/1990 - 12/1996 450 CP 331 KW
        • T 143 H/500 01/1991 - 12/1996 500 CP 368 KW
        • T 143 H/500 01/1991 - 12/1996 500 CP 368 KW
      • 2 - series
        • 82 H/210 01/1981 - 12/1986 211 CP 155 KW
        • 82 H/210 01/1981 - 12/1986 211 CP 155 KW
        • 82 M/190 10/1982 - 03/1988 190 CP 140 KW
        • 82 M/210 01/1981 - 12/1986 211 CP 155 KW
        • 82 M/210 01/1981 - 12/1986 211 CP 155 KW
        • 82 M/210 01/1981 - 12/1986 211 CP 155 KW
        • 82 M/210 01/1981 - 12/1986 211 CP 155 KW
        • 92 H/245 01/1985 - 12/1986 245 CP 180 KW
        • 92 H/245 01/1987 - 12/1988 245 CP 180 KW
        • 92 H/275 01/1985 - 12/1986 275 CP 202 KW
        • 92 H/275 01/1987 - 12/1988 275 CP 202 KW
        • 92 M/245 01/1985 - 12/1986 245 CP 180 KW
        • 92 M/245 01/1985 - 12/1986 245 CP 180 KW
        • 92 M/245 01/1987 - 12/1988 245 CP 180 KW
        • 92 M/245 01/1987 - 12/1988 245 CP 180 KW
        • 92 M/245 01/1985 - 12/1986 245 CP 180 KW
        • 92 M/245 01/1987 - 12/1988 245 CP 180 KW
        • 92 M/275 01/1985 - 03/1988 275 CP 202 KW
        • 92 M/275 01/1985 - 12/1986 275 CP 202 KW
        • 92 M/275 01/1987 - 12/1988 275 CP 202 KW
        • 92 M/275 01/1987 - 12/1988 275 CP 202 KW
        • 92 M/275 01/1985 - 12/1986 275 CP 202 KW
        • 92 M/275 01/1987 - 12/1988 275 CP 202 KW
        • 112 H/280 01/1981 - 12/1986 280 CP 206 KW
        • 112 H/280 01/1981 - 12/1986 280 CP 206 KW
        • 112 H/280 01/1981 - 12/1986 280 CP 206 KW
        • 112 H/280 01/1981 - 12/1986 280 CP 206 KW
        • 112 H/280 01/1981 - 12/1986 280 CP 206 KW
        • 112 H/280 01/1981 - 12/1986 280 CP 206 KW
        • 112 H/280 01/1981 - 12/1986 280 CP 206 KW
        • 112 H/280 01/1981 - 12/1986 280 CP 206 KW
        • 112 H/280 01/1981 - 12/1986 280 CP 206 KW
        • 112 H/305 01/1981 - 12/1986 305 CP 224 KW
        • 112 H/305 01/1981 - 12/1986 305 CP 224 KW
        • 112 H/305 01/1981 - 12/1986 305 CP 224 KW
        • 112 H/305 01/1981 - 12/1986 305 CP 224 KW
        • 112 H/305 01/1981 - 12/1986 305 CP 224 KW
        • 112 H/305 01/1981 - 12/1986 305 CP 224 KW
        • 112 H/305 01/1981 - 12/1986 305 CP 224 KW
        • 112 H/305 01/1981 - 12/1986 305 CP 224 KW
        • 112 H/305 01/1981 - 12/1986 305 CP 224 KW
        • 112 M/305 01/1981 - 12/1986 305 CP 224 KW
        • 112 M/305 01/1981 - 12/1986 305 CP 224 KW
        • 112 M/305 01/1981 - 12/1986 305 CP 224 KW
        • 112 M/305 01/1981 - 12/1986 305 CP 224 KW
    • VOLVO
      • FLC
        • FLC 140 09/1996 - 09/2000 135 CP 99 KW
        • FLC 140 09/1996 - 09/2000 135 CP 99 KW
      • FH 12
        • FH 12/340 08/1993 - ... 340 CP 250 KW
        • FH 12/340 08/1993 - ... 340 CP 250 KW
        • FH 12/340 08/1993 - ... 340 CP 250 KW
        • FH 12/340 08/1993 - ... 340 CP 250 KW
        • FH 12/340 08/1993 - ... 340 CP 250 KW
        • FH 12/340 08/1993 - ... 340 CP 250 KW
        • FH 12/340 08/1993 - ... 340 CP 250 KW
        • FH 12/340 01/1995 - ... 340 CP 250 KW
        • FH 12/340 08/1993 - ... 340 CP 250 KW
        • FH 12/340 08/1993 - ... 340 CP 250 KW
        • FH 12/380 08/1993 - ... 379 CP 279 KW
        • FH 12/380 08/1993 - ... 379 CP 279 KW
        • FH 12/380 08/1993 - ... 379 CP 279 KW
        • FH 12/380 08/1993 - ... 379 CP 279 KW
        • FH 12/380 08/1993 - ... 379 CP 279 KW
        • FH 12/380 08/1993 - ... 379 CP 279 KW
        • FH 12/380 08/1993 - ... 379 CP 279 KW
        • FH 12/380 01/1995 - ... 379 CP 279 KW
        • FH 12/380 08/1993 - ... 379 CP 279 KW
        • FH 12/380 08/1993 - ... 379 CP 279 KW
        • FH 12/420 08/1993 - ... 420 CP 309 KW
        • FH 12/420 08/1993 - ... 420 CP 309 KW
        • FH 12/420 08/1993 - ... 420 CP 309 KW
        • FH 12/420 08/1993 - ... 420 CP 309 KW
        • FH 12/420 08/1993 - ... 420 CP 309 KW
        • FH 12/420 08/1993 - ... 420 CP 309 KW
        • FH 12/420 08/1993 - ... 420 CP 309 KW
        • FH 12/420 01/1995 - ... 420 CP 309 KW
        • FH 12/420 08/1993 - ... 420 CP 309 KW
        • FH 12/420 08/1993 - ... 420 CP 309 KW
        • FH 12/460 08/1998 - ... 460 CP 338 KW
        • FH 12/460 08/1998 - ... 460 CP 338 KW
        • FH 12/460 08/1998 - ... 460 CP 338 KW
        • FH 12/460 08/1998 - ... 460 CP 338 KW
        • FH 12/460 08/1998 - ... 460 CP 338 KW
        • FH 12/460 08/1998 - ... 460 CP 338 KW
        • FH 12/460 08/1998 - ... 460 CP 338 KW
        • FH 12/460 08/1998 - ... 460 CP 338 KW
        • FH 12/460 08/1998 - ... 460 CP 338 KW
        • FH 12/460 08/1998 - ... 460 CP 338 KW
      • FM 7
        • FM 7/250 08/1998 - 12/2001 250 CP 184 KW
        • FM 7/250 08/1998 - 12/2001 250 CP 184 KW
        • FM 7/250 08/1998 - 12/2001 250 CP 184 KW
        • FM 7/250 08/1998 - 12/2001 250 CP 184 KW
        • FM 7/250 08/1998 - 12/2001 250 CP 184 KW
        • FM 7/250 08/1998 - 12/2001 250 CP 184 KW
        • FM 7/290 08/1998 - 12/2001 290 CP 213 KW
        • FM 7/290 08/1998 - 12/2001 290 CP 213 KW
        • FM 7/290 08/1998 - 12/2001 290 CP 213 KW
        • FM 7/290 08/1998 - 12/2001 290 CP 213 KW
        • FM 7/290 08/1998 - 12/2001 290 CP 213 KW
        • FM 7/290 08/1998 - 12/2001 290 CP 213 KW
      • FH 16
        • FH 16/520 08/1993 - 12/2002 520 CP 382 KW
        • FH 16/520 01/1995 - ... 520 CP 382 KW
        • FH 16/520 08/1993 - 12/2002 520 CP 382 KW
        • FH 16/520 08/1993 - 12/2002 520 CP 382 KW
        • FH 16/520 08/1993 - 12/2002 520 CP 382 KW
        • FH 16/520 08/1993 - 12/2002 520 CP 382 KW
        • FH 16/520 08/1993 - 12/2002 520 CP 382 KW
      • FM 12
        • FM 12/340 08/1998 - 09/2005 340 CP 250 KW
        • FM 12/340 08/1998 - 09/2005 340 CP 250 KW
        • FM 12/340 08/1998 - 09/2005 340 CP 250 KW
        • FM 12/340 08/1998 - 09/2005 340 CP 250 KW
        • FM 12/340 08/1998 - 09/2005 340 CP 250 KW
        • FM 12/340 08/1998 - 09/2005 340 CP 250 KW
        • FM 12H/340 08/1998 - 09/2005 340 CP 250 KW
        • FM 12/340 08/1998 - 09/2005 340 CP 250 KW
        • FM 12/340 08/1998 - 09/2005 340 CP 250 KW
        • FM 12/380 08/1998 - 09/2005 379 CP 279 KW
        • FM 12/380 08/1998 - 09/2005 379 CP 279 KW
        • FM 12/380 08/1998 - 09/2005 379 CP 279 KW
        • FM 12/380 08/1998 - 09/2005 379 CP 279 KW
        • FM 12/380 08/1998 - 09/2005 379 CP 279 KW
        • FM 12/380 08/1998 - 09/2005 379 CP 279 KW
        • FM 12H/380 08/1998 - 09/2005 379 CP 279 KW
        • FM 12/380 08/1998 - 09/2005 379 CP 279 KW
        • FM 12/380 08/1998 - 09/2005 379 CP 279 KW
        • FM 12/420 08/1998 - 09/2005 420 CP 309 KW
        • FM 12/420 08/1998 - 09/2005 420 CP 309 KW
        • FM 12/420 08/1998 - 09/2005 420 CP 309 KW
        • FM 12/420 08/1998 - 09/2005 420 CP 309 KW
        • FM 12/420 08/1998 - 09/2005 420 CP 309 KW
        • FM 12/420 08/1998 - 09/2005 420 CP 309 KW
        • FM 12H/420 08/1998 - 09/2005 420 CP 309 KW
        • FM 12/420 08/1998 - 09/2005 420 CP 309 KW
        • FM 12/420 08/1998 - 09/2005 420 CP 309 KW
      • FL 6
        • FL 608 10/1985 - 12/1999 147 CP 108 KW
        • FL 608 01/1991 - 12/1999 171 CP 126 KW
        • FL 608 01/1993 - 12/1999 209 CP 154 KW
        • FL 608 10/1985 - 12/1999 147 CP 108 KW
        • FL 608 01/1991 - 12/1999 171 CP 126 KW
        • FL 608 01/1993 - 12/1999 209 CP 154 KW
        • FL 611 09/1985 - 11/1994 147 CP 108 KW
        • FL 611 09/1985 - 03/2000 171 CP 126 KW
        • FL 611 12/1994 - 03/2000 209 CP 154 KW
        • FL 611 09/1985 - 03/2000 171 CP 126 KW
        • FL 611 12/1994 - 03/2000 209 CP 154 KW
        • FL 612 09/1985 - 12/1999 180 CP 132 KW
        • FL 612 11/1991 - 12/1999 209 CP 154 KW
        • FL 612 09/1985 - 12/1999 178 CP 131 KW
        • FL 612 11/1991 - 12/1999 209 CP 154 KW
        • FL 612 12/1995 - 12/1999 230 CP 169 KW
        • FL 612 12/1995 - 12/1999 250 CP 184 KW
        • FL 614 09/1985 - 03/2000 178 CP 131 KW
        • FL 614 09/1985 - 03/2000 204 CP 150 KW
        • FL 614 12/1995 - 03/2000 230 CP 169 KW
        • FL 614 12/1995 - 03/2000 250 CP 184 KW
        • FL 614 12/1995 - 03/2000 180 CP 132 KW
        • FL 614 12/1995 - 03/2000 209 CP 154 KW
        • FL 614 12/1995 - 03/2000 230 CP 169 KW
        • FL 614 12/1995 - 03/2000 250 CP 184 KW
        • FL 614 09/1985 - 03/2000 178 CP 131 KW
        • FL 614 12/1995 - 03/2000 209 CP 154 KW
        • FL 614 12/1995 - 03/2000 230 CP 169 KW
        • FL 614 12/1995 - 03/2000 250 CP 184 KW
        • FL 615 11/1991 - 03/2000 180 CP 132 KW
        • FL 615 11/1991 - 03/2000 209 CP 154 KW
        • FL 615 12/1995 - 03/2000 230 CP 169 KW
        • FL 615 12/1995 - 03/2000 250 CP 184 KW
        • FL 615 11/1991 - 03/2000 180 CP 132 KW
        • FL 615 11/1991 - 03/2000 209 CP 154 KW
        • FL 615 12/1995 - 03/2000 230 CP 169 KW
        • FL 615 12/1995 - 03/2000 250 CP 184 KW
        • FL 618 11/1991 - 03/2000 180 CP 132 KW
        • FL 618 11/1991 - 03/2000 209 CP 154 KW
        • FL 618 12/1995 - 03/2000 230 CP 169 KW
        • FL 618 12/1995 - 03/2000 250 CP 184 KW
        • FL 618 11/1991 - 03/2000 180 CP 132 KW
        • FL 618 11/1991 - 03/2000 209 CP 154 KW
        • FL 618 12/1995 - 03/2000 230 CP 169 KW
        • FL 618 12/1995 - 03/2000 250 CP 184 KW
      • FL 10
        • FL 10/280 09/1985 - 12/1990 275 CP 202 KW
        • FL 10/280 09/1985 - 12/1990 275 CP 202 KW
        • FL 10/280 09/1985 - 12/1990 275 CP 202 KW
        • FL 10/280 09/1985 - 12/1990 275 CP 202 KW
        • FL 10/320 12/1995 - 09/1998 320 CP 235 KW
        • FL 10/320 12/1995 - 09/1998 320 CP 235 KW
        • FL 10/320 12/1995 - 09/1998 320 CP 235 KW
        • FL 10/320 12/1995 - 09/1998 320 CP 235 KW
        • FL 10/320 12/1995 - 09/1998 320 CP 235 KW
        • FL 10/320 12/1995 - 09/1998 320 CP 235 KW
        • FL 10H/320 12/1995 - 09/1998 320 CP 235 KW
        • FL 10H/320 12/1995 - 09/1998 320 CP 235 KW
        • FL 10H/320 12/1995 - 09/1998 320 CP 235 KW
        • FL 10H/320 12/1995 - 09/1998 320 CP 235 KW
        • FL 10/320 12/1995 - 09/1998 320 CP 235 KW
        • FL 10/320 12/1995 - 09/1998 320 CP 235 KW
        • FL 10/320 12/1995 - 09/1998 320 CP 235 KW
        • FL 10/360 12/1995 - 09/1998 360 CP 265 KW
        • FL 10/360 12/1995 - 09/1998 360 CP 265 KW
        • FL 10/360 12/1995 - 09/1998 360 CP 265 KW
        • FL 10/360 12/1995 - 09/1998 360 CP 265 KW
        • FL 10/360 12/1995 - 09/1998 360 CP 265 KW
        • FL 10/360 12/1995 - 09/1998 360 CP 265 KW
        • FL 10H/360 12/1995 - 09/1998 360 CP 265 KW
        • FL 10H/360 12/1995 - 09/1998 360 CP 265 KW
        • FL 10H/360 12/1995 - 09/1998 360 CP 265 KW
        • FL 10H/360 12/1995 - 09/1998 360 CP 265 KW
        • FL 10/360 12/1995 - 09/1998 360 CP 265 KW
        • FL 10/360 12/1995 - 09/1998 360 CP 265 KW
        • FL 10/360 12/1995 - 09/1998 360 CP 265 KW
      • FL 7
        • FL 7/230 09/1985 - 09/1998 230 CP 169 KW
        • FL 7/230 09/1985 - 09/1998 230 CP 169 KW
        • FL 7/230 09/1985 - 09/1998 230 CP 169 KW
        • FL 7/230 09/1985 - 09/1998 230 CP 169 KW
        • FL 7/230 09/1985 - 09/1998 230 CP 169 KW
        • FL 7/230 09/1985 - 09/1998 230 CP 169 KW
        • FL 7/260 11/1991 - 09/1998 260 CP 191 KW
        • FL 7/260 11/1991 - 09/1998 260 CP 191 KW
        • FL 7/260 11/1991 - 09/1998 260 CP 191 KW
        • FL 7/260 11/1991 - 09/1998 260 CP 191 KW
        • FL 7/260 11/1991 - 09/1998 260 CP 191 KW
        • FL 7/260 11/1991 - 09/1998 260 CP 191 KW
        • FL 7/290 10/1993 - 09/1998 286 CP 210 KW
        • FL 7/290 10/1993 - 09/1998 286 CP 210 KW
        • FL 7/290 10/1993 - 09/1998 286 CP 210 KW
        • FL 7/290 10/1993 - 09/1998 286 CP 210 KW
        • FL 7/290 10/1993 - 09/1998 286 CP 210 KW
        • FL 7/290 10/1993 - 09/1998 286 CP 210 KW
        • FL 7/290 10/1993 - 09/1998 286 CP 210 KW
      • FL 12
        • FL 12/380 09/1995 - 09/1998 379 CP 279 KW
        • FL 12/380 09/1995 - 09/1998 379 CP 279 KW
        • FL 12/380 09/1995 - 09/1998 379 CP 279 KW
        • FL 12/380 09/1995 - 09/1998 379 CP 279 KW
        • FL 12H/380 09/1995 - 09/1998 379 CP 279 KW
        • FL 12H/380 09/1995 - 09/1998 379 CP 279 KW
        • FL 12H/380 09/1995 - 09/1998 379 CP 279 KW
        • FL 12H/380 09/1995 - 09/1998 379 CP 279 KW
        • FL 12/380 09/1995 - 09/1998 379 CP 279 KW
        • FL 12/380 09/1995 - 09/1998 379 CP 279 KW
        • FL 12/420 09/1995 - 09/1998 420 CP 309 KW
        • FL 12/420 09/1995 - 09/1998 420 CP 309 KW
        • FL 12/420 09/1995 - 09/1998 420 CP 309 KW
        • FL 12/420 09/1995 - 09/1998 420 CP 309 KW
        • FL 12H/420 09/1995 - 09/1998 420 CP 309 KW
        • FL 12H/420 09/1995 - 09/1998 420 CP 309 KW
        • FL 12H/420 09/1995 - 09/1998 420 CP 309 KW
        • FL 12H/420 09/1995 - 09/1998 420 CP 309 KW
        • FL 12/420 09/1995 - 09/1998 420 CP 309 KW
        • FL 12/420 09/1995 - 09/1998 420 CP 309 KW
      • F 10
        • F 10/260 02/1982 - 06/1985 261 CP 192 KW
        • F 10/260 02/1982 - 06/1985 261 CP 192 KW
        • F 10/260 01/1983 - 06/1985 261 CP 192 KW
        • F 10/260 02/1982 - 06/1985 261 CP 192 KW
        • F 10/260 02/1982 - 06/1985 261 CP 192 KW
        • F 10/260 02/1982 - 06/1985 261 CP 192 KW
        • F 10/260 02/1982 - 06/1985 261 CP 192 KW
        • F 10/280 08/1977 - 02/1982 280 CP 206 KW
        • F 10/280 08/1977 - 02/1982 280 CP 206 KW
        • F 10/280 08/1977 - 02/1982 280 CP 206 KW
        • F 10/280 08/1977 - 02/1982 280 CP 206 KW
        • F 10/280 08/1977 - 02/1982 280 CP 206 KW
        • F 10/300 10/1983 - 12/1986 292 CP 215 KW
        • F 10/300 01/1987 - 12/1987 292 CP 215 KW
        • F 10/300 01/1984 - 12/1986 292 CP 215 KW
        • F 10/300 01/1987 - 12/1987 292 CP 215 KW
        • F 10/300 01/1984 - 12/1986 292 CP 215 KW
        • F 10/300 01/1984 - 12/1986 292 CP 215 KW
        • F 10/320 10/1987 - 12/1990 310 CP 228 KW
        • F 10/320 12/1990 - 12/1994 310 CP 228 KW
        • F 10/320 10/1987 - 12/1990 310 CP 228 KW
        • F 10/320 12/1990 - 12/1994 310 CP 228 KW
        • F 10/320 10/1987 - 12/1990 310 CP 228 KW
        • F 10/320 12/1990 - 12/1994 310 CP 228 KW
        • F 10/320 12/1990 - 12/1994 310 CP 228 KW
        • F 10/320 10/1987 - 12/1990 310 CP 228 KW
        • F 10/320 12/1990 - 12/1994 310 CP 228 KW
        • F 10/320 10/1987 - 12/1990 310 CP 228 KW
        • F 10/320 12/1990 - 12/1994 310 CP 228 KW
      • F 12
        • F 12/320,F 12/330 08/1977 - 12/1986 320 CP 235 KW
        • F 12/320 01/1987 - 12/1987 320 CP 235 KW
        • F 12/320,F 12/330 08/1977 - 12/1986 320 CP 235 KW
        • F 12/320,F 12/330 08/1977 - 12/1986 320 CP 235 KW
        • F 12/320 01/1987 - 12/1987 320 CP 235 KW
        • F 12/320 01/1987 - 12/1987 320 CP 235 KW
        • F 12/320,F 12/330 08/1977 - 12/1986 320 CP 235 KW
        • F 12/320 01/1987 - 12/1987 320 CP 235 KW
        • F 12/320,F 12/330 08/1977 - 12/1986 320 CP 235 KW
        • F 12/320 01/1987 - 12/1987 320 CP 235 KW
        • F 12/320,F 12/330 08/1977 - 12/1986 320 CP 235 KW
        • F 12/320,F 12/330 08/1977 - 12/1986 320 CP 235 KW
        • F 12/320 01/1987 - 12/1987 320 CP 235 KW
        • F 12/320 01/1987 - 12/1987 320 CP 235 KW
        • F 12/360 01/1988 - 12/1990 356 CP 262 KW
        • F 12/360 12/1990 - 12/1994 356 CP 262 KW
        • F 12/360 01/1988 - 12/1990 356 CP 262 KW
        • F 12/360 01/1988 - 12/1990 356 CP 262 KW
        • F 12/360 12/1990 - 12/1994 356 CP 262 KW
        • F 12/360 12/1990 - 12/1994 356 CP 262 KW
        • F 12/360 01/1988 - 12/1990 356 CP 262 KW
        • F 12/360 12/1990 - 12/1994 356 CP 262 KW
        • F 12/360 01/1991 - 12/1994 356 CP 262 KW
        • F 12/360 01/1988 - 12/1990 356 CP 262 KW
        • F 12/360 12/1990 - 12/1994 356 CP 262 KW
        • F 12/360 01/1988 - 12/1990 356 CP 262 KW
        • F 12/360 01/1988 - 12/1990 356 CP 262 KW
        • F 12/360 12/1990 - 12/1994 356 CP 262 KW
        • F 12/360 10/1990 - 12/1994 356 CP 262 KW
        • F 12/370 08/1977 - 12/1986 370 CP 272 KW
        • F 12/370 01/1987 - 12/1987 370 CP 272 KW
        • F 12/370 08/1977 - 12/1986 370 CP 272 KW
        • F 12/370 08/1977 - 12/1986 370 CP 272 KW
        • F 12/370 01/1987 - 12/1987 370 CP 272 KW
        • F 12/370 01/1987 - 12/1987 370 CP 272 KW
        • F 12/370 08/1977 - 12/1986 370 CP 272 KW
        • F 12/370 01/1987 - 12/1987 370 CP 272 KW
        • F 12/370 08/1977 - 12/1986 370 CP 272 KW
        • F 12/370 08/1977 - 12/1986 370 CP 272 KW
        • F 12/370 01/1987 - 12/1987 370 CP 272 KW
        • F 12/370 01/1987 - 12/1987 370 CP 272 KW
        • F 12/400 01/1988 - 12/1990 396 CP 291 KW
        • F 12/400 12/1990 - 12/1994 396 CP 291 KW
        • F 12/400 01/1988 - 12/1990 396 CP 291 KW
        • F 12/400 01/1988 - 12/1990 396 CP 291 KW
        • F 12/400,F 12/410 12/1990 - 12/1994 396 CP 291 KW
        • F 12/400,F 12/410 12/1990 - 12/1994 396 CP 291 KW
        • F 12/400 01/1988 - 12/1990 396 CP 291 KW
        • F 12/400,F 12/410 12/1990 - 12/1994 396 CP 291 KW
        • F 12/400,F 12/410 01/1988 - 12/1994 396 CP 291 KW
        • F 12/400 01/1988 - 12/1990 396 CP 291 KW
        • F 12/400 12/1990 - 12/1994 396 CP 291 KW
        • F 12/400,F 12/410 12/1990 - 12/1994 396 CP 291 KW
      • F 16
        • F 16/470 01/1988 - 12/1989 465 CP 342 KW
        • F 16/470 01/1988 - 12/1989 465 CP 342 KW
        • F 16/470 01/1988 - 12/1989 465 CP 342 KW
        • F 16/470 01/1988 - 12/1989 465 CP 342 KW
        • F 16/485 01/1990 - 12/1992 486 CP 357 KW
        • F 16/485 01/1990 - 12/1992 486 CP 357 KW
        • F 16/485 01/1990 - 12/1992 486 CP 357 KW
        • F 16/485 01/1990 - 12/1992 486 CP 357 KW
        • F 16/485 01/1990 - 12/1992 486 CP 357 KW
        • F 16/485 01/1990 - 12/1992 486 CP 357 KW
        • F 16/500 01/1992 - 12/1994 500 CP 368 KW
        • F 16/500 01/1992 - 12/1994 500 CP 368 KW
        • F 16/500 01/1992 - 12/1994 500 CP 368 KW
        • F 16/500 01/1992 - 12/1994 500 CP 368 KW
        • F 16/500 01/1992 - 12/1994 500 CP 368 KW
        • F 16/500 01/1992 - 12/1994 500 CP 368 KW
      • F 4
        • F 408 04/1978 - 02/1986 109 CP 80 KW
      • F 6
        • F 609 03/1975 - 02/1980 120 CP 88 KW
        • F 610 02/1980 - 10/1986 147 CP 108 KW
        • F 611 09/1975 - 01/1980 120 CP 88 KW
        • F 611 02/1980 - 02/1986 154 CP 113 KW
        • F 613,F 614 09/1975 - 02/1986 174 CP 128 KW
      • F 7
        • F 7 08/1978 - 12/1985 220 CP 162 KW
        • F 7 08/1978 - 12/1985 220 CP 162 KW
        • F 7 08/1978 - 12/1985 220 CP 162 KW
        • F 7 08/1978 - 12/1985 220 CP 162 KW
      • FL 4
        • FL 408 02/1986 - 10/1989 112 CP 82 KW
        • FL 408 02/1986 - 10/1989 112 CP 82 KW
Parametri generali
Cod tarifar84812090
Parametri tehnici
Presiune de actionare [bar]10

Spune-ţi opinia

Autentifică-te sau Înregistrează un cont nou pentru a putea scie o opinie

Magazinul online MIIDEPIESE.RO are stabilite urmatoarele taxe si comisioane:

  • 25 leiTaxa de transport pentru comenzi pana in 500 lei, in limita a 10 kg.
    NOTA: Anvelopele, jantele si reperele agabaritice se taxeaza separat in functie de greutatea volumetrica. In acest ultim caz, taxa va fi comunicata telefonic dupa plasarea comenzii. Livrarea produselor se va realiza doar dupa confirmarea telefonica.
    NOTA: Produsele care sunt disponibile doar la furnizori vor avea cost suplimentar pentru livrare, incepand cu 25 lei. Taxa suplimentara, daca se aplica, se comunica clientului in momentul confirmarii comenzii.
  • 10 lei - Comision procesare comanda cu valoare pana in 100 de lei. Reprezinta costul serviciului de pregatire a produselor din comanda in vederea livrarii (de exemplu, dar fara a se limita la, sortare, manipulare, impachetare, etc).
  • 19% TVA -  INCLUS IN PRETUL DE ACHIZITIE
  • Taxa ECOVALOARE Anvelope - INCLUSA IN PRETUL ANVELOPELOR ACHIZITIONATE
    • pentru camioane  de 20.9 lei/buc (fara TVA)
    • pentru restul anvelopelor de 4.6 lei (fara TVA)

Valva frana - remorca

  • Numar produs: PN-10109
  • Pot exista costuri suplimentare de transport. Se vor comunica ulterior plasarii comenzii, dupa verificarea stocului la furnizor.
  • Disponibilitate: In stoc furnizor (confirmare telefonica)
  • Livrare in: 2 zile
  • 154,28 Lei
  • Pretul include TVA

Garantie

Informatii suplimentare despre garantie le puteti citi aici

Comenzi prin telefon

0734 607 269 sau prin WhatsApp: Luni - Vineri, 7:00 - 16:00

0734 493 934 sau prin WhatsApp: Luni - Vineri, 9:00 - 18:00

0744.642.897 sau prin WhatsApp, in weekend si in cursul saptamanii dupa ora 18:00

Costuri de livare gratuite

Transport gratuit in Romania, la comenzi mai mari de 500 lei in limita a 10kg. Anvelopele, jantele si reperele agabaritice se taxeaza separat in functie de greutatea volumetrica.

Etichete: Valva frana - remorca, PNEUMATICS, PN10109, SFC4765B, 0014311805, 0014312805, 0014313405, 0014313705, 001431370580, 0014314805, 0024312805, 0167846, 02516806, 02516838, 02516864, 0293139, 0295489, 0340430039, 04458404, 04682684, 0631119, 099481532, 1505146R, 1506636, 1577560, 1577940, 167846, 1935631, 2516806, 2516838, 2516864, 293139, 295489, 324697, 35220010010, 42066122, 42070559, 4458404, 502966308, 571101, 611119, 631119, 79100360085, 79200360050, 81523016031, 81523016064, 81523019031, 91125858, 99100360062, A0014313705, A00143137050080, BR5522, WA05010, 84812090