Momentan indisponibil Unitate de injectie PD

Fotografiile produselor au caracter informativ si nu creeaza obligatii contractuale.

BOSCH injector SCANIA DC12.01/DC16.01-04R
ProducătorNumăr
OE SCANIA0574368
OE SCANIA0574381
OE SCANIA1420379
OE SCANIA1455860
OE SCANIA1497385
OE SCANIA1529750
  • Camioane
    • SCANIA
      • 4 - series
        • 124 C/420 05/1996 - ... 420 CP 309 KW
        • 124 C/420 05/1996 - ... 420 CP 309 KW
        • 124 C/420 05/1996 - ... 420 CP 309 KW
        • 124 C/420 05/1996 - ... 420 CP 309 KW
        • 124 C/420 05/1996 - ... 420 CP 309 KW
        • 124 C/420 05/1996 - ... 420 CP 309 KW
        • 124 G/420 05/1996 - ... 420 CP 309 KW
        • 124 G/420 05/1996 - ... 420 CP 309 KW
        • 124 L/420 09/1997 - ... 420 CP 309 KW
        • 124 L/420 09/1997 - ... 420 CP 309 KW
        • 124 L/420 09/1997 - ... 420 CP 309 KW
        • 124 L/420 05/1996 - ... 420 CP 309 KW
        • 124 L/420 05/1996 - ... 419 CP 308 KW
        • 124 L/420 09/1997 - ... 420 CP 308 KW
        • 164 C/580 05/2000 - ... 580 CP 426 KW
        • 164 C/580 05/2000 - ... 580 CP 426 KW
        • 164 C/580 05/2000 - ... 580 CP 426 KW
        • 164 C/580 05/2000 - ... 580 CP 426 KW
        • 164 G/580 05/2000 - ... 580 CP 426 KW
        • 164 G/580 05/2000 - ... 580 CP 426 KW
        • 164 G/580 01/2000 - ... 579 CP 426 KW
        • 164 G/580 05/2000 - ... 580 CP 426 KW
        • 164 G/580 05/2000 - ... 580 CP 426 KW
        • 164 G/580 05/2000 - ... 580 CP 426 KW
        • 164 L/580 05/2000 - ... 580 CP 426 KW
        • 164 L/580 05/2000 - ... 580 CP 426 KW
        • 164 L/580 05/2000 - ... 580 CP 426 KW
        • 164 L/580 05/2000 - ... 580 CP 426 KW
        • 164 L/580 01/2000 - ... 579 CP 426 KW
        • 164 L/580 01/2000 - ... 579 CP 426 KW
        • 164 L/580 05/2000 - ... 580 CP 426 KW
        • 164 L/580 05/2000 - ... 580 CP 426 KW
        • T 124 C/420 05/1996 - ... 420 CP 309 KW
        • T 124 C/420 05/1996 - ... 420 CP 309 KW
        • T 124 C/420 05/1996 - ... 420 CP 309 KW
        • T 124 C/420 09/1997 - ... 420 CP 309 KW
        • T 124 C/420 05/1996 - ... 420 CP 309 KW
        • T 124 G/420 09/1997 - ... 420 CP 309 KW
        • T 124 G/420 05/1996 - ... 420 CP 309 KW
        • T 124 G/420 09/1997 - ... 420 CP 309 KW
        • T 124 G/420 09/1997 - ... 420 CP 309 KW
        • T 124 G/420 09/1997 - ... 420 CP 309 KW
        • T 124 L/420 05/1996 - ... 420 CP 309 KW
        • T 124 L/420 05/1996 - ... 420 CP 309 KW
        • T 124 L/420 09/1997 - ... 420 CP 309 KW
        • T 124 L/420 09/1997 - ... 420 CP 309 KW
Parametri generali
Piesă la schimbDa
Cod bare4047024816008
Cod tarifar84099900
Parametri tehnici
Preparare combustibilInjectie pompa-jet

Spune-ţi opinia

Autentifică-te sau Înregistrează un cont nou pentru a putea scie o opinie

Magazinul online MIIDEPIESE.RO are stabilite urmatoarele taxe si comisioane:

  • 25 leiTaxa de transport pentru comenzi pana in 500 lei, in limita a 10 kg.
    NOTA: Anvelopele, jantele si reperele agabaritice se taxeaza separat in functie de greutatea volumetrica. In acest ultim caz, taxa va fi comunicata telefonic dupa plasarea comenzii. Livrarea produselor se va realiza doar dupa confirmarea telefonica.
  • 10 lei - Comision procesare comanda cu valoare pana in 100 de lei. Reprezinta costul serviciului de pregatire a produselor din comanda in vederea livrarii (de exemplu, dar fara a se limita la, sortare, manipulare, impachetare, etc).
  • 19% TVA -  INCLUS IN PRETUL DE ACHIZITIE
  • Taxa ECOVALOARE Anvelope - INCLUSA IN PRETUL ANVELOPELOR ACHIZITIONATE
    • pentru camioane  de 20.9 lei/buc (fara TVA)
    • pentru restul anvelopelor de 4.6 lei (fara TVA)

Unitate de injectie PD

  • Numar produs: 0 986 441 107
  • Pot exista costuri suplimentare de transport. Se vor comunica ulterior plasarii comenzii, dupa verificarea stocului la furnizor.
  • Disponibilitate: Momentan indisponibil
  • Livrare in: 2 zile
  • 2.113,16 Lei
  • Fără taxe: 1.775,76 Lei

Garantie

Informatii suplimentare despre garantie le puteti citi aici

Comenzi prin telefon

0734 607 269: Luni - Vineri, 9:00 - 18:00

0744.642.897 sau prin WhatsApp, in weekend si in cursul saptamanii dupa ora 18:00 

Costuri de livare gratuite

Transport gratuit in Romania, la comenzi mai mari de 500 lei in limita a 10kg. Anvelopele, jantele si reperele agabaritice se taxeaza separat in functie de greutatea volumetrica.

Optiuni de plata online

Majoritatea clientilor nostri utilizeaza plata online la achizita pieselor dorite.

Acest produs necesită piesă la schimb

Criterii de acceptare a pieselor vechi

Produsele cu Piesa la schimb "DA" trebuie sa respecte criteriile de acceptare a pieselor vechi. Pentru informatii suplimentare, va rugam sa ne contactati.

Etichete: Unitate de injectie PD, BOSCH Injection, 0986441107, SFBF71AB, 0574368, 0574381, 1420379, 1455860, 1497385, 1529750, 4047024816008, 84099900