Momentan indisponibil Toba finala esapament

Fotografiile produselor au caracter informativ si nu creeaza obligatii contractuale.

amortizor de zgomot Ford Fiesta 1.4i (01 / 96 -)
ProducătorNumăr
EBERSPACHER0439683
OE FORD1015799
OE FORD1015801
OE FORD1054593
OE FORD1054731
OE FORD1065919
OE FORD1076379
OE FORD1094580
OE FORD1459393
OE MAZDA1E0740500
OE MAZDA1E0740500A
IC KrosyHP301 625
Parametri generali
Cod bare3351641542693
Cod tarifar87089235

Spune-ţi opinia

Autentifică-te sau Înregistrează un cont nou pentru a putea scie o opinie

Toba finala esapament

  • Numar produs: BOS154-269
  • Pot exista costuri suplimentare de transport. Se vor comunica ulterior plasarii comenzii, dupa verificarea stocului la furnizor.
  • Disponibilitate: Momentan indisponibil
  • Livrare in: 3-4 zile
  • 178,31 Lei
  • Fără taxe: 149,84 Lei

Garantie

Informatii suplimentare despre garantie le puteti citi aici

Comenzi prin telefon

0734 607 269: Luni - Vineri, 9:00 - 18:00

0744.642.897 sau prin WhatsApp, in weekend si in cursul saptamanii dupa ora 18:00 

Costuri de livare gratuite

Transport gratuit in Romania, la comenzi mai mari de 500 lei in limita a 10kg. Anvelopele, jantele si reperele agabaritice se taxeaza separat in functie de greutatea volumetrica.

Optiuni de plata online

Majoritatea clientilor nostri utilizeaza plata online la achizita pieselor dorite.

Etichete: Toba finala esapament, BOSAL, BOS154269, SF454292, 0439683, 1015799, 1015801, 1054593, 1054731, 1065919, 1076379, 1094580, 1459393, 1E0740500, 1E0740500A, HP301625, 3351641542693, 87089235