Toba finala esapament

Fotografiile produselor au caracter informativ si nu creeaza obligatii contractuale.

ASMET spate amortizor de zgomot de Vauxhall Astra 1.4-1.6i vagon kat/16v 96-98
ProducătorNumăr
OE OPEL5852892
OE OPEL5852903
OE OPEL5852949
OE OPEL5852955
OE OPEL5852987
OE OPEL90528872
OE OPEL90531943
ABCAS-05.100
IC KrosyHP206 590
IC KrosyIZA21.005A
IC KrosyP17.78
IC KrosyP17.78 ALU
IC KrosyTE220501
IC KrosyVFM1080
  • Autoturisme
    • OPEL
      • ASTRA F kombi (51_, 52_)
        • 1.4 i 09/1991 - 01/1998 60 CP 44 KW
        • 1.4 09/1991 - 09/1993 75 CP 55 KW
        • 1.4 Si 03/1992 - 01/1998 82 CP 60 KW
        • 1.4 i 16V 02/1996 - 01/1998 90 CP 66 KW
        • 1.6 i 16V 08/1994 - 01/1998 100 CP 74 KW
      • ASTRA F CLASSIC kombi
        • 1.4 i 01/1998 - 01/2005 60 CP 44 KW
        • 1.6 i 16V 01/1998 - 01/2005 101 CP 74 KW
Parametri generali
Cod bare5901170859083, 5907804595006
Cod tarifar87089235

Spune-ţi opinia

Autentifică-te sau Înregistrează un cont nou pentru a putea scie o opinie

Toba finala esapament

  • Numar produs: ASM05.100
  • Disponibilitate: In stoc furnizor
  • Livrare in: 3-4 zile
  • 145,28 Lei
  • Fără taxe: 122,08 Lei

Garantie

Informatii suplimentare despre garantie le puteti citi aici

Comenzi prin telefon

0734 607 269: Luni - Vineri, 9:00 - 18:00

0744.642.897 sau prin WhatsApp, in weekend si in cursul saptamanii dupa ora 18:00 

Costuri de livare gratuite

Transport gratuit in Romania, la comenzi mai mari de 500 lei in limita a 10kg. Anvelopele, jantele si reperele agabaritice se taxeaza separat in functie de greutatea volumetrica.

Optiuni de plata online

Majoritatea clientilor nostri utilizeaza plata online la achizita pieselor dorite.

Etichete: Toba finala esapament, ASMET, ASM05100, H0169061, 5852892, 5852903, 5852949, 5852955, 5852987, 90528872, 90531943, AS05100, HP206590, IZA21005A, P1778, P1778ALU, TE220501, VFM1080, 5901170859083, 5907804595006, 87089235