Toba finala esapament

Fotografiile produselor au caracter informativ si nu creeaza obligatii contractuale.

tobei de eșapament FORD MONDEO 1.6i Wagon-16VKat, 1.8i-16VKat.. 01/93-05/98 Nota 2 produse
ProducătorNumăr
EBERSPACHER0439483
OE FORD1011120
OE FORD1040545
OE FORD1041173
OE FORD7038899
OE FORD7116126
IC KrosyHP301 612
IC KrosyIZA17.228A
IC KrosyP08.231
IC KrosyP08.231 ALU
IC KrosyTE250105
IC KrosyTE250343
IC KrosyTE250465
IC KrosyVFM1153
IC KrosyWALK17561
  • Autoturisme
    • FORD
      • MONDEO I kombi (BNP)
        • 1.6 i 16V 07/1994 - 08/1996 88 CP 65 KW
        • 1.6 i 16V 04/1993 - 08/1996 90 CP 66 KW
        • 1.8 i 16V 07/1994 - 08/1996 112 CP 82 KW
        • 1.8 i 16V 04/1993 - 08/1996 115 CP 85 KW
      • MONDEO II kombi (BNP)
        • 1.6 i 09/1996 - 11/2000 90 CP 66 KW
        • 1.8 i 09/1996 - 11/2000 115 CP 85 KW
Parametri generali
Cod bare.P1328, .P13280, 5914913653558
Cod tarifar87089235

Spune-ţi opinia

Autentifică-te sau Înregistrează un cont nou pentru a putea scie o opinie

Magazinul online MIIDEPIESE.RO are stabilite urmatoarele taxe si comisioane:

  • 25 leiTaxa de transport pentru comenzi pana in 500 lei, in limita a 10 kg.
    NOTA: Anvelopele, jantele si reperele agabaritice se taxeaza separat in functie de greutatea volumetrica. In acest ultim caz, taxa va fi comunicata telefonic dupa plasarea comenzii. Livrarea produselor se va realiza doar dupa confirmarea telefonica.
  • 10 lei - Comision procesare comanda cu valoare pana in 100 de lei. Reprezinta costul serviciului de pregatire a produselor din comanda in vederea livrarii (de exemplu, dar fara a se limita la, sortare, manipulare, impachetare, etc).
  • 19% TVA -  INCLUS IN PRETUL DE ACHIZITIE
  • Taxa ECOVALOARE Anvelope - INCLUSA IN PRETUL ANVELOPELOR ACHIZITIONATE
    • pentru camioane  de 20.9 lei/buc (fara TVA)
    • pentru restul anvelopelor de 4.6 lei (fara TVA)

Toba finala esapament

  • Numar produs: 0219-01-08231P
  • Disponibilitate: In stoc furnizor
  • Livrare in: 2 zile
  • 156,50 Lei
  • Fără taxe: 131,51 Lei

Garantie

Informatii suplimentare despre garantie le puteti citi aici

Comenzi prin telefon

0734 607 269 sau prin WhatsApp: Luni - Vineri, 7:00 - 16:00

0734 493 934 sau prin WhatsApp: Luni - Vineri, 9:00 - 18:00

0744.642.897 sau prin WhatsApp, in weekend si in cursul saptamanii dupa ora 18:00

Costuri de livare gratuite

Transport gratuit in Romania, la comenzi mai mari de 500 lei in limita a 10kg. Anvelopele, jantele si reperele agabaritice se taxeaza separat in functie de greutatea volumetrica.

Optiuni de plata online

Majoritatea clientilor nostri utilizeaza plata online la achizita pieselor dorite.

Etichete: Toba finala esapament, 4Max Exhaust, 02190108231P, SFA330A8, 0439483, 1011120, 1040545, 1041173, 7038899, 7116126, HP301612, IZA17228A, P08231, P08231ALU, TE250105, TE250343, TE250465, VFM1153, WALK17561, 5914913653558, P1328, P13280, 87089235