Toba finala esapament

Fotografiile produselor au caracter informativ si nu creeaza obligatii contractuale.

tobei de eșapament OPEL ASTRA F Estate 1.4iKat, 1.6iKat, 1.6i-16VKat, 1.8iKat, 2.0iKat, 1.7DKat, 1.7TDKat, 1.7TDSKat...... 91-96
ProducătorNumăr
IC Krosy0219-01-01721P
IC Krosy0219-01-01723P
EBERSPACHER0818683
EBERSPACHER0828584
EBERSPACHER0838584
EBERSPACHER0839388
OE VAUXHALL58 52 857
OE VAUXHALL58 52 990
OE VAUXHALL8 52 222
OE VAUXHALL8 52 223
OE VAUXHALL8 52 224
OE VAUXHALL8 52 937
OE VAUXHALL90183531
OE VAUXHALL90297677
OE VAUXHALL90297680
OE VAUXHALL90399062
OE VAUXHALL90411801
OE VAUXHALL90501107
IC KrosyASM05.012
IC KrosyEBE08.186.82
IC KrosyEBE08.186.83
IC KrosyIZA21.026A
IC KrosyP17.22
IC KrosyP17.22 ALU
IC KrosyP17.51
IC KrosyP17.51 ALU
IC KrosyTE210358
IC KrosyTE220113
IC KrosyTE220252
HAVAMU17892
HAVAMU17894
HAVAMU17896
HAVAMU17971
HAVAMU18017
  • Autoturisme
    • OPEL
      • KADETT E kombi (35_, 36_, 45_, 46_)
        • 1.2 09/1984 - 07/1986 55 CP 40 KW
        • 1.3 N 09/1984 - 08/1991 60 CP 44 KW
        • 1.3 i CAT 09/1985 - 08/1991 60 CP 44 KW
        • 1.3 S 09/1984 - 08/1987 75 CP 55 KW
        • 1.4 i 01/1990 - 08/1991 60 CP 44 KW
        • 1.4 S 01/1990 - 08/1991 75 CP 55 KW
        • 1.6 i 09/1986 - 08/1991 75 CP 55 KW
        • 1.6 i CAT 09/1986 - 08/1991 75 CP 55 KW
        • 1.6 09/1986 - 08/1991 82 CP 60 KW
        • 1.6 S 09/1984 - 08/1986 90 CP 66 KW
        • 1.8 S 09/1987 - 08/1991 84 CP 62 KW
        • 1.8 i 06/1985 - 08/1991 90 CP 66 KW
        • 1.8 E 10/1985 - 08/1986 100 CP 74 KW
        • 1.8 i 09/1984 - 08/1986 115 CP 85 KW
        • 2.0 i 09/1987 - 08/1991 115 CP 85 KW
        • 2.0 i CAT 09/1987 - 08/1991 115 CP 85 KW
        • 1.5 TD 07/1988 - 08/1991 72 CP 53 KW
        • 1.6 D 09/1984 - 01/1989 54 CP 40 KW
        • 1.7 D 02/1989 - 08/1991 57 CP 42 KW
      • ASTRA F kombi (51_, 52_)
        • 1.4 i 09/1991 - 01/1998 60 CP 44 KW
        • 1.4 Si 03/1992 - 01/1998 82 CP 60 KW
        • 1.6 i 05/1993 - 07/1996 71 CP 52 KW
        • 1.6 i 09/1991 - 01/1998 75 CP 55 KW
        • 1.6 Si 03/1992 - 12/1994 100 CP 74 KW
        • 1.6 i 16V 08/1994 - 01/1998 100 CP 74 KW
        • 1.8 i 09/1991 - 01/1998 90 CP 66 KW
        • 2.0 i 09/1991 - 07/1994 115 CP 85 KW
        • 1.7 D 12/1991 - 09/1992 57 CP 42 KW
        • 1.7 D 07/1992 - 01/1998 60 CP 44 KW
        • 1.7 TDS 12/1991 - 01/1998 82 CP 60 KW
      • ASTRA F Van (55_)
        • 1.4 i 10/1991 - 01/1999 60 CP 44 KW
        • 1.6 i 10/1991 - 04/1993 75 CP 55 KW
        • 1.6 i 02/1993 - 07/1996 71 CP 52 KW
        • 1.7 D 12/1991 - 09/1992 57 CP 42 KW
        • 1.7 D 07/1992 - 01/1999 60 CP 44 KW
      • KADETT E nadwozie pe³ne (37_, 47_)
        • 1.6 D 08/1984 - 08/1988 54 CP 40 KW
Parametri generali
Cod bare.P1571, .P15710, 5914913656962
Cod tarifar87089235

Spune-ţi opinia

Autentifică-te sau Înregistrează un cont nou pentru a putea scie o opinie

Magazinul online MIIDEPIESE.RO are stabilite urmatoarele taxe si comisioane:

  • 25 leiTaxa de transport pentru comenzi pana in 500 lei, in limita a 10 kg.
    NOTA: Anvelopele, jantele si reperele agabaritice se taxeaza separat in functie de greutatea volumetrica. In acest ultim caz, taxa va fi comunicata telefonic dupa plasarea comenzii. Livrarea produselor se va realiza doar dupa confirmarea telefonica.
  • 10 lei - Comision procesare comanda cu valoare pana in 100 de lei. Reprezinta costul serviciului de pregatire a produselor din comanda in vederea livrarii (de exemplu, dar fara a se limita la, sortare, manipulare, impachetare, etc).
  • 19% TVA -  INCLUS IN PRETUL DE ACHIZITIE
  • Taxa ECOVALOARE Anvelope - INCLUSA IN PRETUL ANVELOPELOR ACHIZITIONATE
    • pentru camioane  de 20.9 lei/buc (fara TVA)
    • pentru restul anvelopelor de 4.6 lei (fara TVA)

Toba finala esapament

Pret anterior oferit de producator. 
Contactati-ne pentru pretul actualizat.

  • Numar produs: 0219-01-01751P
  • Pot exista costuri suplimentare de transport. Se vor comunica ulterior plasarii comenzii, dupa verificarea stocului la furnizor.
  • Disponibilitate: In stoc furnizor (confirmare telefonica)
  • Livrare in: 2 zile
  • 94,78 Lei
  • Fără taxe: 79,65 Lei

Garantie

Informatii suplimentare despre garantie le puteti citi aici

Comenzi prin telefon

0734 607 269 sau prin WhatsApp: Luni - Vineri, 7:00 - 16:00

0734 493 934 sau prin WhatsApp: Luni - Vineri, 9:00 - 18:00

0744.642.897 sau prin WhatsApp, in weekend si in cursul saptamanii dupa ora 18:00

Costuri de livare gratuite

Transport gratuit in Romania, la comenzi mai mari de 500 lei in limita a 10kg. Anvelopele, jantele si reperele agabaritice se taxeaza separat in functie de greutatea volumetrica.

Optiuni de plata online

Majoritatea clientilor nostri utilizeaza plata online la achizita pieselor dorite.

Etichete: Toba finala esapament, 4Max Exhaust, 02190101751P, SFA32F21, 02190101721P, 02190101723P, 0818683, 0828584, 0838584, 0839388, 5852857, 5852990, 852222, 852223, 852224, 852937, 90183531, 90297677, 90297680, 90399062, 90411801, 90501107, ASM05012, EBE0818682, EBE0818683, IZA21026A, P1722, P1722ALU, P1751, P1751ALU, TE210358, TE220113, TE220252, U17892, U17894, U17896, U17971, U18017, 5914913656962, P15710, P1571, 87089235