Momentan indisponibil Simering arbore cotit

Fotografiile produselor au caracter informativ si nu creeaza obligatii contractuale.

Etanșarea arborelui 154x180x12 DAF (DKL1160, DKDL1160, DK1160)
ProducătorNumăr
OE DAF0558114
OE DAF0681704
OE DAF1275083
OE DAF1340320
IC Krosy80-28539-81
IC KrosyDAF1275083
GLASERP76421-01
Parametri generali
Cod bare613313153495
Cod tarifar84879090

Spune-ţi opinia

Autentifică-te sau Înregistrează un cont nou pentru a putea scie o opinie

Simering arbore cotit

  • Numar produs: NB947
  • Disponibilitate: Momentan indisponibil
  • Livrare in: 2 zile
  • 94,59 Lei
  • Fără taxe: 79,49 Lei

Garantie

Informatii suplimentare despre garantie le puteti citi aici

Comenzi prin telefon

0734 607 269: Luni - Vineri, 9:00 - 18:00

0744.642.897 sau prin WhatsApp, in weekend si in cursul saptamanii dupa ora 18:00 

Costuri de livare gratuite

Transport gratuit in Romania, la comenzi mai mari de 500 lei in limita a 10kg. Anvelopele, jantele si reperele agabaritice se taxeaza separat in functie de greutatea volumetrica.

Optiuni de plata online

Majoritatea clientilor nostri utilizeaza plata online la achizita pieselor dorite.

Etichete: Simering arbore cotit, PAYEN, NB947, SFB9D40B, 0558114, 0681704, 1275083, 1340320, 802853981, DAF1275083, P7642101, 613313153495, 84879090