Simering arbore cotit

Fotografiile produselor au caracter informativ si nu creeaza obligatii contractuale.

CORTECO față Etanșarea arborelui (105x130x12mm B1BAPTRDX7 (SL SPEC).) MAN
ProducătorNumăr
IC Krosy0221-03-0041P
IC Krosy5031931700
OE MAN51015016010
OE MAN51015016011
OE MAN51015016013
OE MAN51015016014
OE MAN51015016015
OE MAN51015016016
OE MAN51015016017
OE MAN51015016018
OE MAN51015100197
OE MAN51015100226
OE MAN51015106002
OE MAN51015106004
GLASER76327
IC KrosyFE11481
PAYENNB928
GLASERS31279
GLASERS36256
GLASERS36257
GLASERS36258
GLASERS36259
Parametri generali
Cod bare3358960877628
Cod tarifar84879090

Spune-ţi opinia

Autentifică-te sau Înregistrează un cont nou pentru a putea scie o opinie

Simering arbore cotit

  • Numar produs: CO01017541B
  • Disponibilitate: In stoc furnizor
  • Livrare in: 2 zile
  • 117,48 Lei
  • Fără taxe: 98,72 Lei

Garantie

Informatii suplimentare despre garantie le puteti citi aici

Comenzi prin telefon

0734 607 269: Luni - Vineri, 9:00 - 18:00

0744.642.897 sau prin WhatsApp, in weekend si in cursul saptamanii dupa ora 18:00 

Costuri de livare gratuite

Transport gratuit in Romania, la comenzi mai mari de 500 lei in limita a 10kg. Anvelopele, jantele si reperele agabaritice se taxeaza separat in functie de greutatea volumetrica.

Optiuni de plata online

Majoritatea clientilor nostri utilizeaza plata online la achizita pieselor dorite.

Etichete: Simering arbore cotit, CORTECO, CO01017541, SF9DC2CA, 0221030041P, 5031931700, 51015016010, 51015016011, 51015016013, 51015016014, 51015016015, 51015016016, 51015016017, 51015016018, 51015100197, 51015100226, 51015106002, 51015106004, 76327, FE11481, NB928, S31279, S36256, S36257, S36258, S36259, 3358960877628, 84879090