Set placute frana

Fotografiile produselor au caracter informativ si nu creeaza obligatii contractuale.

LPR de frână pad set. P LEGANZA DAEWOO, Nubira, Lanos
ProducătorNumăr
IC Krosy0 986 591 900
IC Krosy01-3016050911-A
REMSA064502
ROADHOUSE264502
OE DAEWOO38296253
IC Krosy5201-10-0528P
IC Krosy5201-10-0584P
BENDIX572403B
JURID572403J
CIFAM8222940
OE DAEWOO93796281
OE DAEWOO96281939
OE DAEWOO96319060
OE DAEWOO96349060
OE CHEVROLET96391891
OE CHEVROLET96405129
QUINTON HAZELLBP1069
IC KrosyC10003D
IC KrosyC10003JC
IC KrosyC10004
IC KrosyC10008
IC KrosyC10015OEM
IC KrosyFDB584A
IC KrosyFDB584C
IC KrosyFNKFDP-44
IC KrosyFNKFDP-49
IC KrosyFSL1116
IC KrosyJ3600902
IC KrosyKORS4510018
IC KrosyLP1083
IC KrosyLUBKIOJ3600902
MINTEXMDB1900
Brake ENGINEERIPA1146
IC KrosyRL443381
IC KrosyRL649781
IC KrosyRL666081
IC KrosyS4510005
OE DAEWOOS4510011
IC KrosyVAL598244
Parametri generali
Cod bare8032532063491
Cod tarifar87083091

Spune-ţi opinia

Autentifică-te sau Înregistrează un cont nou pentru a putea scie o opinie

Magazinul online MIIDEPIESE.RO are stabilite urmatoarele taxe si comisioane:

  • 25 leiTaxa de transport pentru comenzi pana in 500 lei, in limita a 10 kg.
    NOTA: Anvelopele, jantele si reperele agabaritice se taxeaza separat in functie de greutatea volumetrica. In acest ultim caz, taxa va fi comunicata telefonic dupa plasarea comenzii. Livrarea produselor se va realiza doar dupa confirmarea telefonica.
  • 10 lei - Comision procesare comanda cu valoare pana in 100 de lei. Reprezinta costul serviciului de pregatire a produselor din comanda in vederea livrarii (de exemplu, dar fara a se limita la, sortare, manipulare, impachetare, etc).
  • 19% TVA -  INCLUS IN PRETUL DE ACHIZITIE
  • Taxa ECOVALOARE Anvelope - INCLUSA IN PRETUL ANVELOPELOR ACHIZITIONATE
    • pentru camioane  de 20.9 lei/buc (fara TVA)
    • pentru restul anvelopelor de 4.6 lei (fara TVA)

Set placute frana

  • Numar produs: LPR05P682
  • Disponibilitate: In stoc (confirmare telefonica)
  • Livrare in: 24 ore
  • 57,36 Lei
  • Fără taxe: 48,21 Lei

Garantie

Informatii suplimentare despre garantie le puteti citi aici

Comenzi prin telefon

0734 607 269 sau prin WhatsApp: Luni - Vineri, 7:00 - 16:00

0734 493 934 sau prin WhatsApp: Luni - Vineri, 9:00 - 18:00

0744.642.897 sau prin WhatsApp, in weekend si in cursul saptamanii dupa ora 18:00

Costuri de livare gratuite

Transport gratuit in Romania, la comenzi mai mari de 500 lei in limita a 10kg. Anvelopele, jantele si reperele agabaritice se taxeaza separat in functie de greutatea volumetrica.

Optiuni de plata online

Majoritatea clientilor nostri utilizeaza plata online la achizita pieselor dorite.

Etichete: Set placute frana, LPR, LPR05P682, H0178390, 013016050911A, 064502, 0986591900, 264502, 38296253, 5201100528P, 5201100584P, 572403B, 572403J, 8222940, 93796281, 96281939, 96319060, 96349060, 96391891, 96405129, BP1069, C10003D, C10003JC, C10004, C10008, C10015OEM, FDB584A, FDB584C, FNKFDP44, FNKFDP49, FSL1116, J3600902, KORS4510018, LP1083, LUBKIOJ3600902, MDB1900, PA1146, RL443381, RL649781, RL666081, S4510005, S4510011, VAL598244, 8032532063491, 87083091