Momentan indisponibil Set placute frana

Fotografiile produselor au caracter informativ si nu creeaza obligatii contractuale.

LPR de frână pad set. P Ford Scorpio 95 -, MONDEO senzor
ProducătorNumăr
REMSA043202
OE FORD1022079
OE FORD1073732
OE FORD1079348
OE FORD1095202
OE FORD1096940
OE FORD1130758
METELLI2201461
ROADHOUSE243202
KAGER35-0142
OE FORD5028168
OE FORD5028763
OE FORD5028764
OE FORD5029148
IC Krosy5201-10-0344P
BENDIX571522B
JURID571522J
OE FORD6877837
OE FORD6882582
CIFAM8221461
OE FORD93BB2K021FB
OE FORD93GB2K021AC
OE FORD97BG2K021AA
OE FORD97BG2K021AB
FTEBL1350A4
FTEBL1361A2
QUINTON HAZELLBP599
IC KrosyC1G029PR
IC KrosyC1G031PR
IC KrosyFDS766
IC KrosyFSL766
IC KrosyICE180917
MINTEXMDB1622
IC KrosyP 24 034
Brake ENGINEERIPA730
IC KrosyRL491981
IC KrosyRL493081
PAGIDT1061
PAGIDT9026
IC KrosyTAR766
IC KrosyV25-0252-1
IC KrosyVAL598033
IC KrosyWOKP5323.00
IC KrosyWOKP5323.02
Parametri generali
Cod bare8032532058695
Cod tarifar87083091

Spune-ţi opinia

Autentifică-te sau Înregistrează un cont nou pentru a putea scie o opinie

Magazinul online MIIDEPIESE.RO are stabilite urmatoarele taxe si comisioane:

  • 25 leiTaxa de transport pentru comenzi pana in 500 lei, in limita a 10 kg.
    NOTA: Anvelopele, jantele si reperele agabaritice se taxeaza separat in functie de greutatea volumetrica. In acest ultim caz, taxa va fi comunicata telefonic dupa plasarea comenzii. Livrarea produselor se va realiza doar dupa confirmarea telefonica.
  • 10 lei - Comision procesare comanda cu valoare pana in 100 de lei. Reprezinta costul serviciului de pregatire a produselor din comanda in vederea livrarii (de exemplu, dar fara a se limita la, sortare, manipulare, impachetare, etc).
  • 19% TVA -  INCLUS IN PRETUL DE ACHIZITIE
  • Taxa ECOVALOARE Anvelope - INCLUSA IN PRETUL ANVELOPELOR ACHIZITIONATE
    • pentru camioane  de 20.9 lei/buc (fara TVA)
    • pentru restul anvelopelor de 4.6 lei (fara TVA)

Set placute frana

  • Numar produs: LPR05P461
  • Pot exista costuri suplimentare de transport. Se vor comunica ulterior plasarii comenzii, dupa verificarea stocului la furnizor.
  • Disponibilitate: Momentan indisponibil
  • Livrare in: 2 zile
  • 79,98 Lei
  • Fără taxe: 67,21 Lei

Garantie

Informatii suplimentare despre garantie le puteti citi aici

Comenzi prin telefon

0734 607 269: Luni - Vineri, 9:00 - 18:00

0744.642.897 sau prin WhatsApp, in weekend si in cursul saptamanii dupa ora 18:00 

Costuri de livare gratuite

Transport gratuit in Romania, la comenzi mai mari de 500 lei in limita a 10kg. Anvelopele, jantele si reperele agabaritice se taxeaza separat in functie de greutatea volumetrica.

Optiuni de plata online

Majoritatea clientilor nostri utilizeaza plata online la achizita pieselor dorite.

Etichete: Set placute frana, LPR, LPR05P461, H0178325, 043202, 1022079, 1073732, 1079348, 1095202, 1096940, 1130758, 2201461, 243202, 350142, 5028168, 5028763, 5028764, 5029148, 5201100344P, 571522B, 571522J, 6877837, 6882582, 8221461, 93BB2K021FB, 93GB2K021AC, 97BG2K021AA, 97BG2K021AB, BL1350A4, BL1361A2, BP599, C1G029PR, C1G031PR, FDS766, FSL766, ICE180917, MDB1622, P24034, PA730, RL491981, RL493081, T1061, T9026, TAR766, V2502521, VAL598033, WOKP532300, WOKP532302, 8032532058695, 87083091