Set placute frana

Fotografiile produselor au caracter informativ si nu creeaza obligatii contractuale.

Set placute frana punte fata PEUGEOT 205 I, II, 309 I, II 1.6i/1.9GTI 16V 11.85-10.94
ProducătorNumăr
REMSA014102
ROADHOUSE214102
JURID2840882
OE PEUGEOT425041
OE PEUGEOT425070
ASHIKA5103314
IC Krosy5201-10-0386P
BENDIX571327B
JURID571327J
OE RENAULT6025071042
OE RENAULT7701201775
OE RENAULT7701202285
OE RENAULT7701202516
OE RENAULT7701202539
OE RENAULT7701202540
OE RENAULT7701202712
OE RENAULT7701202894
OE RENAULT7701202895
OE RENAULT7701203129
OE RENAULT7701203282
OE RENAULT7701349970
OE RENAULT7701349973
CIFAM8221200K
QUINTON HAZELLBP200
IC KrosyFSL845
IC KrosyLP0838
IC KrosyP 68 008
IC KrosyP 68 037
Brake ENGINEERIPA339
JAPANPARTSPP314AF
IC KrosyRL724281
IC KrosySAS6214010
IC KrosyVAL598084
Parametri generali
Cod bare8032532057445
Cod tarifar87083091

Spune-ţi opinia

Autentifică-te sau Înregistrează un cont nou pentru a putea scie o opinie

Magazinul online MIIDEPIESE.RO are stabilite urmatoarele taxe si comisioane:

  • 25 leiTaxa de transport pentru comenzi pana in 500 lei, in limita a 10 kg.
    NOTA: Anvelopele, jantele si reperele agabaritice se taxeaza separat in functie de greutatea volumetrica. In acest ultim caz, taxa va fi comunicata telefonic dupa plasarea comenzii. Livrarea produselor se va realiza doar dupa confirmarea telefonica.
  • 10 lei - Comision procesare comanda cu valoare pana in 100 de lei. Reprezinta costul serviciului de pregatire a produselor din comanda in vederea livrarii (de exemplu, dar fara a se limita la, sortare, manipulare, impachetare, etc).
  • 19% TVA -  INCLUS IN PRETUL DE ACHIZITIE
  • Taxa ECOVALOARE Anvelope - INCLUSA IN PRETUL ANVELOPELOR ACHIZITIONATE
    • pentru camioane  de 20.9 lei/buc (fara TVA)
    • pentru restul anvelopelor de 4.6 lei (fara TVA)

Set placute frana

  • Numar produs: LPR05P220
  • Disponibilitate: In stoc furnizor (confirmare telefonica)
  • Livrare in: 2 zile
  • 49,11 Lei
  • Fără taxe: 41,27 Lei

Garantie

Informatii suplimentare despre garantie le puteti citi aici

Comenzi prin telefon

0734 607 269 sau prin WhatsApp: Luni - Vineri, 7:00 - 16:00

0734 493 934 sau prin WhatsApp: Luni - Vineri, 9:00 - 18:00

0744.642.897 sau prin WhatsApp, in weekend si in cursul saptamanii dupa ora 18:00

Costuri de livare gratuite

Transport gratuit in Romania, la comenzi mai mari de 500 lei in limita a 10kg. Anvelopele, jantele si reperele agabaritice se taxeaza separat in functie de greutatea volumetrica.

Optiuni de plata online

Majoritatea clientilor nostri utilizeaza plata online la achizita pieselor dorite.

Etichete: Set placute frana, LPR, LPR05P220, SFAF50EB, 014102, 214102, 2840882, 425041, 425070, 5103314, 5201100386P, 571327B, 571327J, 6025071042, 7701201775, 7701202285, 7701202516, 7701202539, 7701202540, 7701202712, 7701202894, 7701202895, 7701203129, 7701203282, 7701349970, 7701349973, 8221200K, BP200, FSL845, LP0838, P68008, P68037, PA339, PP314AF, RL724281, SAS6214010, VAL598084, 8032532057445, 87083091