Momentan indisponibil Set placute frana

Fotografiile produselor au caracter informativ si nu creeaza obligatii contractuale.

12321422 LUCAS frânã pad set. P 6000 Pontiac BONNEVILLE, TRANS AM TRANS SPORT 83-92
ProducătorNumăr
REMSA051802
OE CHEVROLET12321410
OE CHEVROLET12321422
OE BUICK12321453
OE BUICK12510004
OE CHEVROLET12510008
OE PONTIAC18024918
OE CHEVROLET18024919
IC Krosy181414
NK229205
A.B.S.38215
REMSA51802
BENDIX571520B
JURID571520J
IC Krosy571520J---
GIRLING6140054
EVRD21571360
MINTEXMDB1600
IC KrosyWOKP4183.02
  • Autoturisme
    • CHEVROLET
    • PONTIAC
      • TRANS SPORT
        • 3.1 07/1989 - 03/1997 122 CP 90 KW
        • 3.8 07/1989 - 03/1997 167 CP 123 KW
        • 3.8 07/1989 - 03/1997 172 CP 127 KW
      • BONNEVILLE
        • 3.8 V6 09/1986 - ... 166 CP 122 KW
        • 3.8 V6 09/1991 - ... 203 CP 149 KW
    • BUICK
      • CENTURY sedan (A)
        • 3.8 10/1983 - 09/1986 128 CP 94 KW
      • CENTURY kombi (A)
        • 2.8 Custom 09/1983 - 09/1986 112 CP 82 KW
      • CENTURY sedan (4_69)
        • 2.5 01/1988 - 09/1991 90 CP 66 KW
        • 3.3 10/1986 - 12/1990 162 CP 119 KW
      • CENTURY kombi (4_35)
        • 3.3 10/1986 - 09/1991 162 CP 119 KW
      • CENTURY sedan (4_69)
        • 2.2 10/1991 - 09/1996 111 CP 82 KW
        • 2.2 Special 10/1991 - 12/1996 118 CP 87 KW
        • 3.1 10/1993 - 09/1996 177 CP 130 KW
      • CENTURY kombi (4_35)
        • 2.2 10/1991 - 09/1996 111 CP 82 KW
        • 2.2 Special 10/1991 - 12/1996 118 CP 87 KW
        • 3.1 10/1993 - 09/1996 177 CP 130 KW
      • ELECTRA
        • 3.0 10/1984 - 09/1985 110 CP 81 KW
        • 3.8 10/1984 - 09/1986 140 CP 103 KW
        • 3.8 10/1986 - 09/1989 152 CP 112 KW
        • 3.8 10/1986 - 09/1990 165 CP 121 KW
        • 3.8 10/1984 - 09/1990 167 CP 123 KW
        • 3.8 10/1990 - 09/1991 173 CP 127 KW
      • LE SABRE
        • 3.8 10/1985 - 09/1986 140 CP 103 KW
        • 3.8 10/1986 - 09/1987 152 CP 112 KW
        • 3.8 10/1987 - 09/1991 165 CP 121 KW
      • CENTURY sedan
        • 3.1 10/1996 - 02/2005 177 CP 130 KW
Parametri generali
Cod bare3322937185351
Cod tarifar87083091
Parametri tehnici
Lungime [mm]147,3
Înaltime [mm]58,1
Grosime [mm]11,7
Latime [mm]147,3
Contact indicator uzurainclusiv contact avertizare uzura
Restrictiile producatoruluiBOSCH
Sistem de frânareBOSCH
Pozitie de montareFront
Senzor uzura franaDa
Wear sensorDa
WVA number24769,2477

Spune-ţi opinia

Autentifică-te sau Înregistrează un cont nou pentru a putea scie o opinie

Magazinul online MIIDEPIESE.RO are stabilite urmatoarele taxe si comisioane:

  • 25 leiTaxa de transport pentru comenzi pana in 500 lei, in limita a 10 kg.
    NOTA: Anvelopele, jantele si reperele agabaritice se taxeaza separat in functie de greutatea volumetrica. In acest ultim caz, taxa va fi comunicata telefonic dupa plasarea comenzii. Livrarea produselor se va realiza doar dupa confirmarea telefonica.
  • 10 lei - Comision procesare comanda cu valoare pana in 100 de lei. Reprezinta costul serviciului de pregatire a produselor din comanda in vederea livrarii (de exemplu, dar fara a se limita la, sortare, manipulare, impachetare, etc).
  • 19% TVA -  INCLUS IN PRETUL DE ACHIZITIE
  • Taxa ECOVALOARE Anvelope - INCLUSA IN PRETUL ANVELOPELOR ACHIZITIONATE
    • pentru camioane  de 20.9 lei/buc (fara TVA)
    • pentru restul anvelopelor de 4.6 lei (fara TVA)

Set placute frana

  • Numar produs: GDB4005
  • Pot exista costuri suplimentare de transport. Se vor comunica ulterior plasarii comenzii, dupa verificarea stocului la furnizor.
  • Disponibilitate: Momentan indisponibil
  • Livrare in: 3-4 zile
  • 147,27 Lei
  • Fără taxe: 123,75 Lei

Garantie

Informatii suplimentare despre garantie le puteti citi aici

Comenzi prin telefon

0734 607 269: Luni - Vineri, 9:00 - 18:00

0744.642.897 sau prin WhatsApp, in weekend si in cursul saptamanii dupa ora 18:00 

Costuri de livare gratuite

Transport gratuit in Romania, la comenzi mai mari de 500 lei in limita a 10kg. Anvelopele, jantele si reperele agabaritice se taxeaza separat in functie de greutatea volumetrica.

Optiuni de plata online

Majoritatea clientilor nostri utilizeaza plata online la achizita pieselor dorite.

Etichete: Set placute frana, TRW AUTOMOTIVE, GDB4005, SF9A73CA, 051802, 12321410, 12321422, 12321453, 12510004, 12510008, 18024918, 18024919, 181414, 229205, 3322937185351, 38215, 51802, 571520B, 571520J, 6140054, 87083091, D21571360, MDB1600, WOKP418302