Set placute frana

Fotografiile produselor au caracter informativ si nu creeaza obligatii contractuale.

bloc de frânã stabilite. P FORD FOCUS 09 -
ProducătorNumăr
REMSA130410
REMSA130420
OE FORD1551486
OE FORD1567730
OE FORD1577447
OE FORD1675380
OE FORD1705930
OE FORD1721654
OE FORD1761090
METELLI2207756
A.B.S.37728
GIRLING6118331
FRI.TECH.7916
OE FORD9M512K021AA
OE FORD9M512K021BA
OE FORD9M512K021BB
OE FORD9M512K021BE
OE FORD9M512K021BF
BORG & BECKBBP2392
BORG & BECKBBP2429
MINTEXMDB3041
PAGIDT1884
PAGIDT2078
IC KrosyV25-0521-1
  • Autoturisme
    • FORD
      • FOCUS II (DA_)
        • 2.5 RS 01/2009 - ... 305 CP 224 KW
        • 2.5 RS 500 05/2010 - ... 350 CP 257 KW
Parametri generali
Cod bare3322937995318
Cod tarifar87083091
Parametri tehnici
Lungime [mm]188
Înaltime [mm]73,4
Înaltime 1 [mm]72,97
Grosime [mm]18
Latime [mm]188
Contact indicator uzurapentru indicator avertizare
Restrictiile producatoruluiTRW
Înaltime 2 [mm]73,57
Sistem de frânareTRW
AprobareE9 90R - 01107/2234
Pozitie de montareFront
Senzor uzura franaDa
Wear sensorDa
WVA number24743
Fitting kitQB109-1845

Spune-ţi opinia

Autentifică-te sau Înregistrează un cont nou pentru a putea scie o opinie

Magazinul online MIIDEPIESE.RO are stabilite urmatoarele taxe si comisioane:

  • 25 leiTaxa de transport pentru comenzi pana in 500 lei, in limita a 10 kg.
    NOTA: Anvelopele, jantele si reperele agabaritice se taxeaza separat in functie de greutatea volumetrica. In acest ultim caz, taxa va fi comunicata telefonic dupa plasarea comenzii. Livrarea produselor se va realiza doar dupa confirmarea telefonica.
  • 10 lei - Comision procesare comanda cu valoare pana in 100 de lei. Reprezinta costul serviciului de pregatire a produselor din comanda in vederea livrarii (de exemplu, dar fara a se limita la, sortare, manipulare, impachetare, etc).
  • 19% TVA -  INCLUS IN PRETUL DE ACHIZITIE
  • Taxa ECOVALOARE Anvelope - INCLUSA IN PRETUL ANVELOPELOR ACHIZITIONATE
    • pentru camioane  de 20.9 lei/buc (fara TVA)
    • pentru restul anvelopelor de 4.6 lei (fara TVA)

Set placute frana

Pret anterior oferit de producator. 
Contactati-ne pentru pretul actualizat.

  • Numar produs: GDB1833
  • Disponibilitate: In stoc furnizor (confirmare telefonica)
  • Livrare in: 3-4 zile
  • 199,92 Lei
  • Fără taxe: 168,00 Lei

Garantie

Informatii suplimentare despre garantie le puteti citi aici

Comenzi prin telefon

0734 607 269 sau prin WhatsApp: Luni - Vineri, 7:00 - 16:00

0734 493 934 sau prin WhatsApp: Luni - Vineri, 9:00 - 18:00

0744.642.897 sau prin WhatsApp, in weekend si in cursul saptamanii dupa ora 18:00

Costuri de livare gratuite

Transport gratuit in Romania, la comenzi mai mari de 500 lei in limita a 10kg. Anvelopele, jantele si reperele agabaritice se taxeaza separat in functie de greutatea volumetrica.

Optiuni de plata online

Majoritatea clientilor nostri utilizeaza plata online la achizita pieselor dorite.

Etichete: Set placute frana, TRW AUTOMOTIVE, GDB1833, SFBBFCBE, 130410, 130420, 1551486, 1567730, 1577447, 1675380, 1705930, 1721654, 1761090, 2207756, 37728, 6118331, 7916, 9M512K021AA, 9M512K021BA, 9M512K021BB, 9M512K021BE, 9M512K021BF, BBP2392, BBP2429, MDB3041, T1884, T2078, V2505211, 3322937995318, 87083091