Momentan indisponibil (confirmare telefonica) Set placute frana

Fotografiile produselor au caracter informativ si nu creeaza obligatii contractuale.

Klocek hamulcowy kpl. ty³ BMW 3 (E46), 5 (E39), 7 (E38), X3 (E83), X5 (E53), Z4 (E85), Z4 (E86), Z8 (E52) 2.0-5.4 10.94-
ProducătorNumăr
MEYLE0252148717
MEYLE0252148717PD
METZGER038120
REMSA038130
ZIMMERMANN212821701
ZIMMERMANN214871701
ZIMMERMANN214871702
ZIMMERMANN214871709
METELLI2205600
NK221518
OE BMW34211163324
OE BMW34211163326
OE BMW34211163833
OE BMW34211164581
OE BMW34211164582
OE BMW34212157576
OE BMW34212180421
OE BMW34212357231
OE BMW34213403241
OE BMW34216750160
OE BMW34216752632
OE BMW34216761240
OE BMW34216761247
OE BMW34216761248
OE BMW34216761250
OE BMW34216761251
OE BMW34216790071
A.B.S.36715
REMSA38120
REMSA38130
BENDIX571918B
JURID571918J
JURID571918JAS
FRI.TECH.5760
MAPCO6774
PEX7583
PEX7583S
TRISCAN811011005
TRISCAN811011019
KAWE81116
KAWE81602
AC DelcoAC661481D
BORG & BECKBBP1562
BORG & BECKBBP1844
BORG & BECKBBP1871
BORG & BECKBBP1872
FTEBL1329A2
QUINTON HAZELLBLF1018
QUINTON HAZELLBP1357
QUINTON HAZELLBP827
BENDIXDB1397
NECTOFD6957A
MINTEXMDB2004
MINTEXMDB2418
MINTEXMDB2534
PAGIDT1117
PAGIDT1230
PAGIDT1563
PAGIDT1563EP
Parametri generali
Cod tarifar87083091

Spune-ţi opinia

Autentifică-te sau Înregistrează un cont nou pentru a putea scie o opinie

Magazinul online MIIDEPIESE.RO are stabilite urmatoarele taxe si comisioane:

  • 25 leiTaxa de transport pentru comenzi pana in 500 lei, in limita a 10 kg.
    NOTA: Anvelopele, jantele si reperele agabaritice se taxeaza separat in functie de greutatea volumetrica. In acest ultim caz, taxa va fi comunicata telefonic dupa plasarea comenzii. Livrarea produselor se va realiza doar dupa confirmarea telefonica.
  • 10 lei - Comision procesare comanda cu valoare pana in 100 de lei. Reprezinta costul serviciului de pregatire a produselor din comanda in vederea livrarii (de exemplu, dar fara a se limita la, sortare, manipulare, impachetare, etc).
  • 19% TVA -  INCLUS IN PRETUL DE ACHIZITIE
  • Taxa ECOVALOARE Anvelope - INCLUSA IN PRETUL ANVELOPELOR ACHIZITIONATE
    • pentru camioane  de 20.9 lei/buc (fara TVA)
    • pentru restul anvelopelor de 4.6 lei (fara TVA)

Set placute frana

  • Numar produs: GDB1530DTE
  • Pot exista costuri suplimentare de transport. Se vor comunica ulterior plasarii comenzii, dupa verificarea stocului la furnizor.
  • Disponibilitate: Momentan indisponibil (confirmare telefonica)
  • Livrare in: 2 zile
  • 199,53 Lei
  • Fără taxe: 167,67 Lei

Garantie

Informatii suplimentare despre garantie le puteti citi aici

Comenzi prin telefon

0734 607 269 sau prin WhatsApp: Luni - Vineri, 7:00 - 16:00

0734 493 934 sau prin WhatsApp: Luni - Vineri, 9:00 - 18:00

0744.642.897 sau prin WhatsApp, in weekend si in cursul saptamanii dupa ora 18:00

Costuri de livare gratuite

Transport gratuit in Romania, la comenzi mai mari de 500 lei in limita a 10kg. Anvelopele, jantele si reperele agabaritice se taxeaza separat in functie de greutatea volumetrica.

Optiuni de plata online

Majoritatea clientilor nostri utilizeaza plata online la achizita pieselor dorite.

Etichete: Set placute frana, TRW AUTOMOTIVE, GDB1530DTE, SFD376E9, 0252148717, 0252148717PD, 038120, 038130, 212821701, 214871701, 214871702, 214871709, 2205600, 221518, 34211163324, 34211163326, 34211163833, 34211164581, 34211164582, 34212157576, 34212180421, 34212357231, 34213403241, 34216750160, 34216752632, 34216761240, 34216761247, 34216761248, 34216761250, 34216761251, 34216790071, 36715, 38120, 38130, 571918B, 571918J, 571918JAS, 5760, 6774, 7583, 7583S, 811011005, 811011019, 81116, 81602, AC661481D, BBP1562, BBP1844, BBP1871, BBP1872, BL1329A2, BLF1018, BP1357, BP827, DB1397, FD6957A, MDB2004, MDB2418, MDB2534, T1117, T1230, T1563, T1563EP, 87083091