Set placute frana

Fotografiile produselor au caracter informativ si nu creeaza obligatii contractuale.

Set placute frana punte fata DACIA LOGAN, SANDERO, II; PEUGEOT 205 I, II, 309 I, II; RENAULT CLIO I, II, ESPACE I, FUEGO, LOGAN, MEGANE, I, RAPID, THALIA, SUPER 5, 9, 11, 18, 19 I, II, 20, 21 ,25,30
ProducătorNumăr
REMSA014130
MEYLE0252146318PD
MEYLE0252146318W
FRI.TECH.1220W
IC Krosy13.0463-2834.2
REMSA14130
ZIMMERMANN214631802
METELLI2201200K
A.B.S.36881
A.B.S.36881OE
JURID571526D
JURID571526J
GIRLING6114651
MAPCO6377
PEX7390
PEX7390S
OE RENAULT7701202147
OE RENAULT7701206082
OE RENAULT7701206085
OE RENAULT7701207960
OE RENAULT7701349751
OE DACIA7711130071
TRISCAN811025005
TRISCAN811025027
KAWE81625
AC DelcoAC724281D
BORG & BECKBBP1035
BORG & BECKBBP1386
BORG & BECKBBP1397
FTEBL1323A2
QUINTON HAZELLBP750
IC KrosyLUBKIOSAK 5SP220
MINTEXMDB1628
MINTEXMDB2192
MINTEXMDK0083
MINTEXMDK0175
MINTEXMDK0190
IC KrosyP 68 038
Brake ENGINEERIPA1952
IC KrosyRL724281
IC KrosySAS6214010
PAGIDT1629
PAGIDT5077
PAGIDT5077ECO
IC KrosyVAL598002
IC KrosyWOKP0413.10
Parametri generali
Cod bare3322937287697
Cod tarifar87083091

Spune-ţi opinia

Autentifică-te sau Înregistrează un cont nou pentru a putea scie o opinie

Magazinul online MIIDEPIESE.RO are stabilite urmatoarele taxe si comisioane:

  • 25 leiTaxa de transport pentru comenzi pana in 500 lei, in limita a 10 kg.
    NOTA: Anvelopele, jantele si reperele agabaritice se taxeaza separat in functie de greutatea volumetrica. In acest ultim caz, taxa va fi comunicata telefonic dupa plasarea comenzii. Livrarea produselor se va realiza doar dupa confirmarea telefonica.
  • 10 lei - Comision procesare comanda cu valoare pana in 100 de lei. Reprezinta costul serviciului de pregatire a produselor din comanda in vederea livrarii (de exemplu, dar fara a se limita la, sortare, manipulare, impachetare, etc).
  • 19% TVA -  INCLUS IN PRETUL DE ACHIZITIE
  • Taxa ECOVALOARE Anvelope - INCLUSA IN PRETUL ANVELOPELOR ACHIZITIONATE
    • pentru camioane  de 20.9 lei/buc (fara TVA)
    • pentru restul anvelopelor de 4.6 lei (fara TVA)

Set placute frana

Pret anterior oferit de producator. 
Contactati-ne pentru pretul actualizat.

  • Numar produs: GDB1465
  • Disponibilitate: In stoc (confirmare telefonica)
  • Livrare in: 24 ore
  • 98,36 Lei
  • Fără taxe: 82,66 Lei

Garantie

Informatii suplimentare despre garantie le puteti citi aici

Comenzi prin telefon

0734 607 269 sau prin WhatsApp: Luni - Vineri, 7:00 - 16:00

0734 493 934 sau prin WhatsApp: Luni - Vineri, 9:00 - 18:00

0744.642.897 sau prin WhatsApp, in weekend si in cursul saptamanii dupa ora 18:00

Costuri de livare gratuite

Transport gratuit in Romania, la comenzi mai mari de 500 lei in limita a 10kg. Anvelopele, jantele si reperele agabaritice se taxeaza separat in functie de greutatea volumetrica.

Optiuni de plata online

Majoritatea clientilor nostri utilizeaza plata online la achizita pieselor dorite.

Etichete: Set placute frana, TRW AUTOMOTIVE, GDB1465, SF9DB334, 014130, 0252146318PD, 0252146318W, 1220W, 13046328342, 14130, 214631802, 2201200K, 36881, 36881OE, 571526D, 571526J, 6114651, 6377, 7390, 7390S, 7701202147, 7701206082, 7701206085, 7701207960, 7701349751, 7711130071, 811025005, 811025027, 81625, AC724281D, BBP1035, BBP1386, BBP1397, BL1323A2, BP750, LUBKIOSAK5SP220, MDB1628, MDB2192, MDK0083, MDK0175, MDK0190, P68038, PA1952, RL724281, SAS6214010, T1629, T5077, T5077ECO, VAL598002, WOKP041310, 3322937287697, 87083091