Set placute frana

Fotografiile produselor au caracter informativ si nu creeaza obligatii contractuale.

9947996 LUCAS frână set pad. P Fiat Palio, SIENA 97 -
ProducătorNumăr
IC Krosy0 986 424 543
OE FIAT0000009948038
OE FIAT0000009949124
OE FIAT0000077362171
MEYLE0252322018W
MEYLE0252377518
REMSA028142
METELLI2202730
METELLI2202731
NK222359
ZIMMERMANN232181801
ZIMMERMANN237761801
REMSA28140
REMSA28142
FRI.TECH.2820
FRI.TECH.2821
A.B.S.37121
IC Krosy5201-10-0530P
BENDIX571916B
JURID571916J
BENDIX571917B
JURID571917J
BENDIX573109B
JURID573109J
GIRLING6113932
OE FIAT71738156
OE FIAT71738157
OE FIAT71738158
OE FIAT77362175
OE FIAT77362310
PEX7741
TRISCAN811015011
TRISCAN811015058
KAWE81268
OE FIAT9947996
OE FIAT9948037
AC DelcoAC673181D
FTEBL1662A2
FTEBL1664A2
QUINTON HAZELLBP1014
IC KrosyC1F017JC
IC KrosyC1F017PR
NECTOFD6761A
IC KrosyFDB1121
IC KrosyG1020389
IC KrosyG1020427
IC KrosyGLR2338500
IC KrosyLUBKIO10791
MINTEXMDB1949
MINTEXMDB2616
MINTEXMDB2617
IC KrosyP 23 122
IC KrosyP 23 123
PAGIDT1147
PAGIDT1148
PAGIDT1185
IC KrosyVAL598423
IC KrosyWOKP3813.42
Parametri generali
Cod bare3322937250837
Cod tarifar87083091

Spune-ţi opinia

Autentifică-te sau Înregistrează un cont nou pentru a putea scie o opinie

Magazinul online MIIDEPIESE.RO are stabilite urmatoarele taxe si comisioane:

  • 25 leiTaxa de transport pentru comenzi pana in 500 lei, in limita a 10 kg.
    NOTA: Anvelopele, jantele si reperele agabaritice se taxeaza separat in functie de greutatea volumetrica. In acest ultim caz, taxa va fi comunicata telefonic dupa plasarea comenzii. Livrarea produselor se va realiza doar dupa confirmarea telefonica.
  • 10 lei - Comision procesare comanda cu valoare pana in 100 de lei. Reprezinta costul serviciului de pregatire a produselor din comanda in vederea livrarii (de exemplu, dar fara a se limita la, sortare, manipulare, impachetare, etc).
  • 19% TVA -  INCLUS IN PRETUL DE ACHIZITIE
  • Taxa ECOVALOARE Anvelope - INCLUSA IN PRETUL ANVELOPELOR ACHIZITIONATE
    • pentru camioane  de 20.9 lei/buc (fara TVA)
    • pentru restul anvelopelor de 4.6 lei (fara TVA)

Set placute frana

Pret anterior oferit de producator. 
Contactati-ne pentru pretul actualizat.

  • Numar produs: GDB1393
  • Disponibilitate: In stoc furnizor (confirmare telefonica)
  • Livrare in: 3-4 zile
  • 141,90 Lei
  • Fără taxe: 119,25 Lei

Garantie

Informatii suplimentare despre garantie le puteti citi aici

Comenzi prin telefon

0734 607 269 sau prin WhatsApp: Luni - Vineri, 7:00 - 16:00

0734 493 934 sau prin WhatsApp: Luni - Vineri, 9:00 - 18:00

0744.642.897 sau prin WhatsApp, in weekend si in cursul saptamanii dupa ora 18:00

Costuri de livare gratuite

Transport gratuit in Romania, la comenzi mai mari de 500 lei in limita a 10kg. Anvelopele, jantele si reperele agabaritice se taxeaza separat in functie de greutatea volumetrica.

Optiuni de plata online

Majoritatea clientilor nostri utilizeaza plata online la achizita pieselor dorite.

Etichete: Set placute frana, TRW AUTOMOTIVE, GDB1393, SF9A71E8, 0000009948038, 0000009949124, 0000077362171, 0252322018W, 0252377518, 028142, 0986424543, 2202730, 2202731, 222359, 232181801, 237761801, 28140, 28142, 2820, 2821, 37121, 5201100530P, 571916B, 571916J, 571917B, 571917J, 573109B, 573109J, 6113932, 71738156, 71738157, 71738158, 77362175, 77362310, 7741, 811015011, 811015058, 81268, 9947996, 9948037, AC673181D, BL1662A2, BL1664A2, BP1014, C1F017JC, C1F017PR, FD6761A, FDB1121, G1020389, G1020427, GLR2338500, LUBKIO10791, MDB1949, MDB2616, MDB2617, P23122, P23123, T1147, T1148, T1185, VAL598423, WOKP381342, 3322937250837, 87083091