Set placute frana

Fotografiile produselor au caracter informativ si nu creeaza obligatii contractuale.

Set placute frana punte fata TOYOTA CAMRY, CARINA E, CELICA, COROLLA, PICNIC, RAV 4 I 1.3-2.2 06.91-01.02
ProducătorNumăr
IC Krosy0 986 561 123
METZGER016704
MEYLE0252160117W
METZGER040202
OE TOYOTA04465-20120
OE TOYOTA04465-33020
OE TOYOTA04465-YZZBE
OE TOYOTA0446505010
OE LEXUS0446512110
OE TOYOTA0446512500
OE TOYOTA0446512550
OE TOYOTA0446533040
OE TOYOTA0446533050
OE LEXUS0446533090
OE TOYOTA0446533210
OE TOYOTA0446542010
OE LEXUS0446542040
OE LEXUS0446542041
OE TOYOTA0446542050
OE TOYOTA0446542100
OE TOYOTA04465YZZAB
OE LEXUS0449102030
OE TOYOTA0449105010
OE TOYOTA0449106030
OE LEXUS0449112640
OE TOYOTA0449112650
OE TOYOTA0449112651
OE TOYOTA0449120880
OE TOYOTA0449120890
OE TOYOTA044912B010
OE LEXUS0449133010
OE TOYOTA0449133011
OE TOYOTA0449133030
OE LEXUS0449133080
OE TOYOTA0449142010
OE TOYOTA0449142011
OE TOYOTA0449142012
FRI.TECH.1520
ZIMMERMANN216011751
METELLI2201490
NK224528
KAGER35-0095
A.B.S.36535OE
A.B.S.36777
A.B.S.36777OE
REMSA40202
OE TOYOTA446505010
OE TOYOTA446520120
OE TOYOTA446533020
OE TOYOTA446533040
OE TOYOTA446533050
OE TOYOTA446542010
OE TOYOTA449105010
OE TOYOTA449112650
OE TOYOTA449112651
OE TOYOTA449120890
OE TOYOTA449133010
OE TOYOTA449133011
OE TOYOTA449133030
ASHIKA5002264
IC Krosy5201-10-0397P
BENDIX572255B
JURID572255J
BENDIX572333B
JURID572333J
GIRLING6111439
MAPCO6215/1
MAPCO6461
PEX7472
PEX7472S
KAWE81007
TRISCAN811013021
TRISCAN811013157
AC DelcoAC481681D
BLUE PRINTADT34283
BORG & BECKBBP1267
BORG & BECKBBP1502
BORG & BECKBBP1683
FTEBL1353A2
QUINTON HAZELLBLF742
QUINTON HAZELLBP742
IC KrosyC12064FBK
IC KrosyC12064JC
IC KrosyC12064K
IC KrosyC12064WIN
MK KASHYAMAD2118
MK KASHYAMAD2118M
NECTOFD6584A
NECTOFD6584N
IC KrosyFDS867
IC KrosyFE16616
IC KrosyFSL867
NIPPARTSJ3602064
IC KrosyLP789
MINTEXMDB1658
MINTEXMDK0094
MINTEXMDK0095
MINTEXMDK0096
JAPANPARTSPA264AF
IC KrosyRL481681
IC KrosySF2725
PAGIDT3013
IC KrosyTAR867
IC KrosyVAL301551
Parametri generali
Cod bare3322936411437
Cod tarifar87083091

Spune-ţi opinia

Autentifică-te sau Înregistrează un cont nou pentru a putea scie o opinie

Magazinul online MIIDEPIESE.RO are stabilite urmatoarele taxe si comisioane:

  • 25 leiTaxa de transport pentru comenzi pana in 500 lei, in limita a 10 kg.
    NOTA: Anvelopele, jantele si reperele agabaritice se taxeaza separat in functie de greutatea volumetrica. In acest ultim caz, taxa va fi comunicata telefonic dupa plasarea comenzii. Livrarea produselor se va realiza doar dupa confirmarea telefonica.
  • 10 lei - Comision procesare comanda cu valoare pana in 100 de lei. Reprezinta costul serviciului de pregatire a produselor din comanda in vederea livrarii (de exemplu, dar fara a se limita la, sortare, manipulare, impachetare, etc).
  • 19% TVA -  INCLUS IN PRETUL DE ACHIZITIE
  • Taxa ECOVALOARE Anvelope - INCLUSA IN PRETUL ANVELOPELOR ACHIZITIONATE
    • pentru camioane  de 20.9 lei/buc (fara TVA)
    • pentru restul anvelopelor de 4.6 lei (fara TVA)

Set placute frana

  • Numar produs: GDB1143
  • Disponibilitate: In stoc furnizor (confirmare telefonica)
  • Livrare in: 2 zile
  • 98,36 Lei
  • Fără taxe: 82,66 Lei

Garantie

Informatii suplimentare despre garantie le puteti citi aici

Comenzi prin telefon

0734 607 269 sau prin WhatsApp: Luni - Vineri, 7:00 - 16:00

0734 493 934 sau prin WhatsApp: Luni - Vineri, 9:00 - 18:00

0744.642.897 sau prin WhatsApp, in weekend si in cursul saptamanii dupa ora 18:00

Costuri de livare gratuite

Transport gratuit in Romania, la comenzi mai mari de 500 lei in limita a 10kg. Anvelopele, jantele si reperele agabaritice se taxeaza separat in functie de greutatea volumetrica.

Optiuni de plata online

Majoritatea clientilor nostri utilizeaza plata online la achizita pieselor dorite.

Etichete: Set placute frana, TRW AUTOMOTIVE, GDB1143, SF9A744F, 016704, 0252160117W, 040202, 0446505010, 0446512110, 0446512500, 0446512550, 0446520120, 0446533020, 0446533040, 0446533050, 0446533090, 0446533210, 0446542010, 0446542040, 0446542041, 0446542050, 0446542100, 04465YZZAB, 04465YZZBE, 0449102030, 0449105010, 0449106030, 0449112640, 0449112650, 0449112651, 0449120880, 0449120890, 044912B010, 0449133010, 0449133011, 0449133030, 0449133080, 0449142010, 0449142011, 0449142012, 0986561123, 1520, 216011751, 2201490, 224528, 350095, 36535OE, 36777, 36777OE, 40202, 446505010, 446520120, 446533020, 446533040, 446533050, 446542010, 449105010, 449112650, 449112651, 449120890, 449133010, 449133011, 449133030, 5002264, 5201100397P, 572255B, 572255J, 572333B, 572333J, 6111439, 62151, 6461, 7472, 7472S, 81007, 811013021, 811013157, AC481681D, ADT34283, BBP1267, BBP1502, BBP1683, BL1353A2, BLF742, BP742, C12064FBK, C12064JC, C12064K, C12064WIN, D2118, D2118M, FD6584A, FD6584N, FDS867, FE16616, FSL867, J3602064, LP789, MDB1658, MDK0094, MDK0095, MDK0096, PA264AF, RL481681, SF2725, T3013, TAR867, VAL301551, 3322936411437, 87083091