Set placute frana

Fotografiile produselor au caracter informativ si nu creeaza obligatii contractuale.

Set placute frana punte fata AC ACE, ACECA, COBRA; FORD ESCORT VI, VII, MONDEO I, II, SCORPIO II 1.8-5.8 01.90-
ProducătorNumăr
IC Krosy0 986 460 962
IC Krosy0 986 460 963
IC Krosy0 986 560 971
MEYLE0252139618PD
MEYLE0252139618W
METZGER043202
METZGER043702
METZGER057502
OE FORD06827586
OE FORD1022079
OE FORD1073732
OE FORD1079348
OE FORD1095202
OE FORD1096940
OE FORD1130758
FRI.TECH.1481
OE FORD1521325
FRI.TECH.2020
IC Krosy21396 18,3 0 5
ZIMMERMANN213961801
FRI.TECH.2141
ZIMMERMANN215601852
IC Krosy21638 18,5 0 5 T403
METELLI2201461
METELLI2202051
METELLI2206561
NK222519
OE FORD USA2S8Z2001AA
A.B.S.36808
A.B.S.36808OE
REMSA43202
OE FORD5029148
IC Krosy5201-10-0344P
IC Krosy5201-10-0345P
BENDIX571351B
JURID571351D
JURID571351J
BENDIX571351X
BENDIX571522B
JURID571522D
JURID571522J
BENDIX571522X
JURID571745D
BENDIX571832B
JURID571832D
JURID571832J
BENDIX571832X
BENDIX571849B
JURID571849J
IC Krosy571849J---
BENDIX571851B
JURID571851J
GIRLING6111082
MAPCO6369
MAPCO6381
MAPCO6506
OE FORD6800104
OE FORD6877837
OE FORD6882582
PEX7254
PEX7254S
PEX7373
KAWE81036
TRISCAN811016004
TRISCAN811016160
TRISCAN811016969
TRISCAN811016970
KAWE81106
QUINTON HAZELL839100
QUINTON HAZELL839200
QUINTON HAZELL843200
OE FORD93BB2K021FB
OE FORD93BX2K021BA
OE FORD93BX2K021DC
OE FORD93GB2K021AC
OE FORD93VX2K021AA
OE FORD93VX2K021BA
OE FORD95GB2K021AA
AC DelcoAC493081D
AC DelcoAC667781D
BORG & BECKBBP1343
BORG & BECKBBP1394
BORG & BECKBBP1408
FTEBL1324A1
FTEBL1325A1
FTEBL1349A2
FTEBL1361A4
FTEBL1479A1
QUINTON HAZELLBLF599
QUINTON HAZELLBLF835
QUINTON HAZELLBP594
QUINTON HAZELLBP595
QUINTON HAZELLBP599
QUINTON HAZELLBP832
QUINTON HAZELLBP834
QUINTON HAZELLBP835
IC KrosyC1G030PR
IC KrosyC1G031PR
IC KrosyFCP766S
NECTOFD6474A
NECTOFD6474N
NECTOFD6475A
NECTOFD6475N
NECTOFD6800N
NECTOFD6800V
NECTOFD6801N
NECTOFD6801V
IC KrosyFDB767
IC KrosyFDS766
IC KrosyFSL766
IC KrosyG1020265
IC KrosyGLR2355000
IC KrosyHP300 603
IC KrosyHP300 636
IC KrosyHP300 637
IC KrosyICE180917
IC KrosyLP781
IC KrosyLUBKIO11191
MINTEXMDB1622
MINTEXMDB1895
MINTEXMDB2193
MINTEXMDK0050
MINTEXMDK0084
IC KrosyP 24 034
Brake ENGINEERIPA730
IC KrosyRL491981
IC KrosyRL493081
IC KrosySF2701
PAGIDT1061
PAGIDT1081
PAGIDT1105
PAGIDT1127
IC KrosyTAR766
IC KrosyVAL598033
IC KrosyWOKP5323.00
IC KrosyWOKP5323.02
OE FORD USAXS8Z2001AA
OE FORD USAXS8Z2001DA
Parametri generali
Cod bare3322936411086
Cod tarifar87083091

Spune-ţi opinia

Autentifică-te sau Înregistrează un cont nou pentru a putea scie o opinie

Magazinul online MIIDEPIESE.RO are stabilite urmatoarele taxe si comisioane:

  • 25 leiTaxa de transport pentru comenzi pana in 500 lei, in limita a 10 kg.
    NOTA: Anvelopele, jantele si reperele agabaritice se taxeaza separat in functie de greutatea volumetrica. In acest ultim caz, taxa va fi comunicata telefonic dupa plasarea comenzii. Livrarea produselor se va realiza doar dupa confirmarea telefonica.
  • 10 lei - Comision procesare comanda cu valoare pana in 100 de lei. Reprezinta costul serviciului de pregatire a produselor din comanda in vederea livrarii (de exemplu, dar fara a se limita la, sortare, manipulare, impachetare, etc).
  • 19% TVA -  INCLUS IN PRETUL DE ACHIZITIE
  • Taxa ECOVALOARE Anvelope - INCLUSA IN PRETUL ANVELOPELOR ACHIZITIONATE
    • pentru camioane  de 20.9 lei/buc (fara TVA)
    • pentru restul anvelopelor de 4.6 lei (fara TVA)

Set placute frana

  • Numar produs: GDB1108
  • Disponibilitate: In stoc furnizor (confirmare telefonica)
  • Livrare in: 2 zile
  • 161,02 Lei
  • Fără taxe: 135,31 Lei

Garantie

Informatii suplimentare despre garantie le puteti citi aici

Comenzi prin telefon

0734 607 269 sau prin WhatsApp: Luni - Vineri, 7:00 - 16:00

0734 493 934 sau prin WhatsApp: Luni - Vineri, 9:00 - 18:00

0744.642.897 sau prin WhatsApp, in weekend si in cursul saptamanii dupa ora 18:00

Costuri de livare gratuite

Transport gratuit in Romania, la comenzi mai mari de 500 lei in limita a 10kg. Anvelopele, jantele si reperele agabaritice se taxeaza separat in functie de greutatea volumetrica.

Optiuni de plata online

Majoritatea clientilor nostri utilizeaza plata online la achizita pieselor dorite.

Etichete: Set placute frana, TRW AUTOMOTIVE, GDB1108, SF9A71FE, 0252139618PD, 0252139618W, 043202, 043702, 057502, 06827586, 0986460962, 0986460963, 0986560971, 1022079, 1073732, 1079348, 1095202, 1096940, 1130758, 1481, 1521325, 2020, 213961801, 2139618305, 2141, 215601852, 2163818505T403, 2201461, 2202051, 2206561, 222519, 2S8Z2001AA, 36808, 36808OE, 43202, 5029148, 5201100344P, 5201100345P, 571351B, 571351D, 571351J, 571351X, 571522B, 571522D, 571522J, 571522X, 571745D, 571832B, 571832D, 571832J, 571832X, 571849B, 571849J, 571851B, 571851J, 6111082, 6369, 6381, 6506, 6800104, 6877837, 6882582, 7254, 7254S, 7373, 81036, 811016004, 811016160, 811016969, 811016970, 81106, 839100, 839200, 843200, 93BB2K021FB, 93BX2K021BA, 93BX2K021DC, 93GB2K021AC, 93VX2K021AA, 93VX2K021BA, 95GB2K021AA, AC493081D, AC667781D, BBP1343, BBP1394, BBP1408, BL1324A1, BL1325A1, BL1349A2, BL1361A4, BL1479A1, BLF599, BLF835, BP594, BP595, BP599, BP832, BP834, BP835, C1G030PR, C1G031PR, FCP766S, FD6474A, FD6474N, FD6475A, FD6475N, FD6800N, FD6800V, FD6801N, FD6801V, FDB767, FDS766, FSL766, G1020265, GLR2355000, HP300603, HP300636, HP300637, ICE180917, LP781, LUBKIO11191, MDB1622, MDB1895, MDB2193, MDK0050, MDK0084, P240