Set placute frana

Fotografiile produselor au caracter informativ si nu creeaza obligatii contractuale.

Set placute frana punte spate FORD TRANSIT 2.2TDCi-3.2TDCi 04.06-
ProducătorNumăr
OE FORD1371454
OE FORD1433958
OE FORD1530602
OE FORD1554524
OE FORD1560026
OE FORD1819638
OE FORD1824348
OE FORD1852717
METELLI22-0681-0
BENDIX573277B
JURID573277D
JURID573277J
JURID573277J-AS
OE FORD6C112M008AB
OE FORD6C112M008AC
OE FORD6C112M008AD
OE FORD6C112M008AE
OE FORD6C112M008AF
NECTOFD7273V
IC KrosyFE16701
IC KrosyG1020802
IC KrosyHP303 963
MINTEXMDB2853
OE FORDME6C1J2M008AA
OE FORDME6C1J2M008AB
IC KrosyRL925281
PAGIDT1642
IC KrosyV25-8127-1
  • Autoturisme
    • FORD
      • TRANSIT Autobus
        • 2.2 TDCi 04/2006 - ... 85 CP 63 KW
        • 2.2 TDCi 10/2011 - ... 100 CP 74 KW
        • 2.2 TDCi [RWD] 10/2011 - ... 100 CP 74 KW
        • 2.2 TDCi 04/2006 - ... 110 CP 81 KW
        • 2.2 TDCi 10/2008 - ... 115 CP 85 KW
        • 2.2 TDCi 10/2011 - ... 125 CP 92 KW
        • 2.2 TDCi [RWD] 10/2011 - ... 125 CP 92 KW
        • 2.2 TDCi 04/2006 - ... 130 CP 96 KW
        • 2.2 TDCi [RWD] 09/2011 - ... 135 CP 100 KW
        • 2.2 TDCi 10/2007 - ... 140 CP 103 KW
        • 2.4 TDCi 04/2006 - ... 100 CP 74 KW
        • 2.4 TDCi 04/2006 - ... 115 CP 85 KW
        • 2.4 TDCi 04/2006 - ... 140 CP 103 KW
        • 2.4 TDCi 4x4 11/2006 - ... 140 CP 103 KW
        • 3.2 TDCi 02/2008 - ... 200 CP 147 KW
      • TRANSIT nadwozie pe³ne
        • 2.3 16V [RWD] 04/2006 - ... 145 CP 107 KW
        • 2.2 TDCi 04/2006 - ... 85 CP 63 KW
        • 2.2 TDCi 10/2011 - ... 100 CP 74 KW
        • 2.2 TDCi [RWD] 10/2011 - ... 100 CP 74 KW
        • 2.2 TDCi 04/2006 - ... 110 CP 81 KW
        • 2.2 TDCi 10/2008 - ... 115 CP 85 KW
        • 2.2 TDCi 10/2011 - ... 125 CP 92 KW
        • 2.2 TDCi [RWD] 10/2011 - ... 125 CP 92 KW
        • 2.2 TDCi 4x4 10/2011 - ... 125 CP 92 KW
        • 2.2 TDCi 04/2006 - ... 130 CP 96 KW
        • 2.2 TDCi 10/2007 - ... 140 CP 103 KW
        • 2.2 TDCi [RWD] 10/2011 - ... 155 CP 114 KW
        • 2.4 TDCi [RWD] 04/2006 - ... 100 CP 74 KW
        • 2.4 TDCi [RWD] 04/2006 - ... 115 CP 85 KW
        • 2.4 TDCi [RWD] 04/2006 - ... 140 CP 103 KW
        • 2.4 TDCi 4x4 11/2006 - ... 140 CP 103 KW
        • 3.2 TDCi [RWD] 09/2007 - ... 200 CP 147 KW
      • TRANSIT platforma / podwozie
        • 2.3 16V [RWD] 04/2006 - ... 145 CP 107 KW
        • 2.2 TDCi 04/2006 - ... 85 CP 63 KW
        • 2.2 TDCi 10/2011 - ... 100 CP 74 KW
        • 2.2 TDCi [RWD] 10/2011 - ... 100 CP 74 KW
        • 2.2 TDCi 04/2006 - ... 110 CP 81 KW
        • 2.2 TDCi 10/2008 - ... 115 CP 85 KW
        • 2.2 TDCi 10/2011 - ... 125 CP 92 KW
        • 2.2 TDCi [RWD] 10/2011 - ... 125 CP 92 KW
        • 2.2 TDCi 4x4 10/2011 - ... 125 CP 92 KW
        • 2.2 TDCi 04/2006 - ... 130 CP 96 KW
        • 2.2 TDCi 10/2007 - ... 140 CP 103 KW
        • 2.2 TDCi [RWD] 10/2011 - ... 155 CP 114 KW
        • 2.4 TDCi [RWD] 04/2006 - ... 100 CP 74 KW
        • 2.4 TDCi [RWD] 04/2006 - ... 115 CP 85 KW
        • 2.4 TDCi [RWD] 04/2006 - ... 140 CP 103 KW
        • 2.4 TDCi 4x4 11/2006 - ... 140 CP 103 KW
        • 3.2 TDCi [RWD] 09/2007 - ... 200 CP 147 KW
      • TRANSIT TOURNEO
        • 2.2 TDCi 07/2006 - ... 110 CP 81 KW
        • 2.2 TDCi 10/2008 - ... 115 CP 85 KW
        • 2.2 TDCi 07/2006 - ... 131 CP 96 KW
        • 2.2 TDCi 10/2007 - ... 140 CP 103 KW
Parametri generali
Cod bare4044197328499
Cod tarifar87083091
Parametri tehnici
Lungime [mm]122,9
Partea de montarepuntea spate
Înaltime [mm]53,6
Articol extins/Info extins 2cu suruburi etrier
Sistem frânareBosch
Grosime [mm]17,2
Contact indicator uzurainclusiv contact avertizare uzura
Greutate (în kg)1.463
AprobareR90 Homologated
Numar WVA24486
Numar senzori uzura2
Numar de placute4

Spune-ţi opinia

Autentifică-te sau Înregistrează un cont nou pentru a putea scie o opinie

Magazinul online MIIDEPIESE.RO are stabilite urmatoarele taxe si comisioane:

  • 25 leiTaxa de transport pentru comenzi pana in 500 lei, in limita a 10 kg.
    NOTA: Anvelopele, jantele si reperele agabaritice se taxeaza separat in functie de greutatea volumetrica. In acest ultim caz, taxa va fi comunicata telefonic dupa plasarea comenzii. Livrarea produselor se va realiza doar dupa confirmarea telefonica.
  • 10 lei - Comision procesare comanda cu valoare pana in 100 de lei. Reprezinta costul serviciului de pregatire a produselor din comanda in vederea livrarii (de exemplu, dar fara a se limita la, sortare, manipulare, impachetare, etc).
  • 19% TVA -  INCLUS IN PRETUL DE ACHIZITIE
  • Taxa ECOVALOARE Anvelope - INCLUSA IN PRETUL ANVELOPELOR ACHIZITIONATE
    • pentru camioane  de 20.9 lei/buc (fara TVA)
    • pentru restul anvelopelor de 4.6 lei (fara TVA)

Set placute frana

  • Numar produs: FVR1930
  • Disponibilitate: In stoc furnizor (confirmare telefonica)
  • Livrare in: 2 zile
  • 208,30 Lei
  • Fără taxe: 175,05 Lei

Garantie

Informatii suplimentare despre garantie le puteti citi aici

Comenzi prin telefon

0734 607 269 sau prin WhatsApp: Luni - Vineri, 7:00 - 16:00

0734 493 934 sau prin WhatsApp: Luni - Vineri, 9:00 - 18:00

0744.642.897 sau prin WhatsApp, in weekend si in cursul saptamanii dupa ora 18:00

Costuri de livare gratuite

Transport gratuit in Romania, la comenzi mai mari de 500 lei in limita a 10kg. Anvelopele, jantele si reperele agabaritice se taxeaza separat in functie de greutatea volumetrica.

Optiuni de plata online

Majoritatea clientilor nostri utilizeaza plata online la achizita pieselor dorite.

Etichete: Set placute frana, FERODO, FVR1930, SFA8FC5B, 1371454, 1433958, 1530602, 1554524, 1560026, 1819638, 1824348, 1852717, 2206810, 573277B, 573277D, 573277J, 573277JAS, 6C112M008AB, 6C112M008AC, 6C112M008AD, 6C112M008AE, 6C112M008AF, FD7273V, FE16701, G1020802, HP303963, MDB2853, ME6C1J2M008AA, ME6C1J2M008AB, RL925281, T1642, V2581271, 4044197328499, 87083091