Set placute frana

Fotografiile produselor au caracter informativ si nu creeaza obligatii contractuale.

Klocek hamulcowy kpl. przód ALFA ROMEO 164; DAEWOO LANOS, NEXIA; OPEL ASTRA F, ASTRA F CLASSIC, COMBO, CORSA A, CORSA A TR, CORSA B, KADETT E COMBO, TIGRA, VECTRA A 1.0-3.0 09.82-
ProducătorNumăr
OE DAEWOO11046148
OE CHEVROLET11046948372
OE OPEL1605087
OE OPEL1605455
OE OPEL1605810
OE OPEL1605824
OE OPEL1605881
OE OPEL1605907
IC Krosy470081
JURID571492D
JURID571492J
JURID571492J-AS
OE OPEL90421736
OE OPEL90442995
OE OPEL90485140
OE OPEL90510331
OE OPEL93176120
OE OPEL93192639
IC KrosyP 59 011
PAGIDT1045
Parametri generali
Cod bare4044197844326
Cod tarifar87083091
Parametri tehnici
Grosime [mm]16,5
Latime [mm]49
Sistem de frânareATE
Latime 2 [mm]59
Pozitie de montareFront
Senzor uzura franaDa
Wear sensorDa
WVA number20547; 21311

Spune-ţi opinia

Autentifică-te sau Înregistrează un cont nou pentru a putea scie o opinie

Magazinul online MIIDEPIESE.RO are stabilite urmatoarele taxe si comisioane:

  • 25 leiTaxa de transport pentru comenzi pana in 500 lei, in limita a 10 kg.
    NOTA: Anvelopele, jantele si reperele agabaritice se taxeaza separat in functie de greutatea volumetrica. In acest ultim caz, taxa va fi comunicata telefonic dupa plasarea comenzii. Livrarea produselor se va realiza doar dupa confirmarea telefonica.
  • 10 lei - Comision procesare comanda cu valoare pana in 100 de lei. Reprezinta costul serviciului de pregatire a produselor din comanda in vederea livrarii (de exemplu, dar fara a se limita la, sortare, manipulare, impachetare, etc).
  • 19% TVA -  INCLUS IN PRETUL DE ACHIZITIE
  • Taxa ECOVALOARE Anvelope - INCLUSA IN PRETUL ANVELOPELOR ACHIZITIONATE
    • pentru camioane  de 20.9 lei/buc (fara TVA)
    • pentru restul anvelopelor de 4.6 lei (fara TVA)

Set placute frana

  • Numar produs: FDB4749
  • Disponibilitate: In stoc furnizor (confirmare telefonica)
  • Livrare in: 3-4 zile
  • 113,16 Lei
  • Fără taxe: 95,09 Lei

Garantie

Informatii suplimentare despre garantie le puteti citi aici

Comenzi prin telefon

0734 607 269 sau prin WhatsApp: Luni - Vineri, 7:00 - 16:00

0734 493 934 sau prin WhatsApp: Luni - Vineri, 9:00 - 18:00

0744.642.897 sau prin WhatsApp, in weekend si in cursul saptamanii dupa ora 18:00

Costuri de livare gratuite

Transport gratuit in Romania, la comenzi mai mari de 500 lei in limita a 10kg. Anvelopele, jantele si reperele agabaritice se taxeaza separat in functie de greutatea volumetrica.

Optiuni de plata online

Majoritatea clientilor nostri utilizeaza plata online la achizita pieselor dorite.

Etichete: Set placute frana, FERODO, FDB4749, SFDA9577, 11046148, 11046948372, 1605087, 1605455, 1605810, 1605824, 1605881, 1605907, 4044197844326, 470081, 571492D, 571492J, 571492JAS, 87083091, 90421736, 90442995, 90485140, 90510331, 93176120, 93192639, P59011, T1045