Set placute frana

Fotografiile produselor au caracter informativ si nu creeaza obligatii contractuale.

Set placute frana punte spate MERCEDES A (W176), B (W246), CLA (C117), SLK(R172) 1.5-3.5 02.11-
ProducătorNumăr
OE MERCEDES-BEN0064202320
OE MERCEDES-BEN0064207920
OE MERCEDES-BEN0064208020
OE MERCEDES-BEN0064208320
OE MERCEDES-BEN0074209420
OE MERCEDES-BEN0074209520
OE MERCEDES-BEN0074209620
OE MERCEDES-BEN0084202320
REMSA1477.00
BENDIX573370B
JURID573370D
JURID573370J
JURID573370J-AS
OE MERCEDES-BENA0074209520
OE MERCEDES-BENA0074209620
NECTOFD7544A
MINTEXMDB3206
IC KrosyP 50 091
PAGIDT2110
IC KrosyV30-2138
Parametri generali
Cod bare4044197599592
Cod tarifar87083091

Spune-ţi opinia

Autentifică-te sau Înregistrează un cont nou pentru a putea scie o opinie

Magazinul online MIIDEPIESE.RO are stabilite urmatoarele taxe si comisioane:

  • 25 leiTaxa de transport pentru comenzi pana in 500 lei, in limita a 10 kg.
    NOTA: Anvelopele, jantele si reperele agabaritice se taxeaza separat in functie de greutatea volumetrica. In acest ultim caz, taxa va fi comunicata telefonic dupa plasarea comenzii. Livrarea produselor se va realiza doar dupa confirmarea telefonica.
  • 10 lei - Comision procesare comanda cu valoare pana in 100 de lei. Reprezinta costul serviciului de pregatire a produselor din comanda in vederea livrarii (de exemplu, dar fara a se limita la, sortare, manipulare, impachetare, etc).
  • 19% TVA -  INCLUS IN PRETUL DE ACHIZITIE
  • Taxa ECOVALOARE Anvelope - INCLUSA IN PRETUL ANVELOPELOR ACHIZITIONATE
    • pentru camioane  de 20.9 lei/buc (fara TVA)
    • pentru restul anvelopelor de 4.6 lei (fara TVA)

Set placute frana

  • Numar produs: FDB4163
  • Pot exista costuri suplimentare de transport. Se vor comunica ulterior plasarii comenzii, dupa verificarea stocului la furnizor.
  • Disponibilitate: In stoc furnizor
  • Livrare in: 2 zile
  • 134,60 Lei
  • Fără taxe: 113,11 Lei

Garantie

Informatii suplimentare despre garantie le puteti citi aici

Comenzi prin telefon

0734 607 269: Luni - Vineri, 9:00 - 18:00

0744.642.897 sau prin WhatsApp, in weekend si in cursul saptamanii dupa ora 18:00 

Costuri de livare gratuite

Transport gratuit in Romania, la comenzi mai mari de 500 lei in limita a 10kg. Anvelopele, jantele si reperele agabaritice se taxeaza separat in functie de greutatea volumetrica.

Optiuni de plata online

Majoritatea clientilor nostri utilizeaza plata online la achizita pieselor dorite.

Etichete: Set placute frana, FERODO, FDB4163, SFD127AC, 0064202320, 0064207920, 0064208020, 0064208320, 0074209420, 0074209520, 0074209620, 0084202320, 147700, 573370B, 573370D, 573370J, 573370JAS, A0074209520, A0074209620, FD7544A, MDB3206, P50091, T2110, V302138, 4044197599592, 87083091