Momentan indisponibil Set placute frana

Fotografiile produselor au caracter informativ si nu creeaza obligatii contractuale.

Set placute de frana punte fata ALFA ROMEO 145, 146, 155; FIAT BARCHETTA, PUNTO, TEMPRA, TIPO; LANCIA DEDRA, DELTA II, Y 1.2-2.0 01.90-06.00
ProducătorNumăr
IC Krosy0 986 568 380
OE FIAT0000792698
OE FIAT0005892601
OE FIAT0005983950
OE ALFA ROMEO0060810239
REMSA0146.11
IC Krosy13.0460-2813.2
ROADHOUSE2146.04
ROADHOUSE2146.14
ROADHOUSE2146.62
ROADHOUSE214611
METELLI22-0030-1
IC Krosy301219
A.B.S.36521
IC Krosy437381
OE FIAT4434879
OE FIAT44348791L1
ASHIKA50-00-0052
BENDIX571301B
BENDIX571309B
JURID571309D
JURID571309J
JURID571309J-AS
BENDIX571309X
BENDIX571905B
OE FIAT5888147
OE FIAT5888153
OE ALFA ROMEO5889089
OE FIAT5892481
OE FIAT5892549
OE LANCIA5892601
OE FIAT5892727
OE FIAT5892728
OE ALFA ROMEO5892730
OE FIAT5892732
OE FIAT5892733
OE FIAT5892734
OE ALFA ROMEO5892735
OE FIAT5892738
OE FIAT5983918
OE FIAT5983919
OE LANCIA5983950
OE ALFA ROMEO60777600
OE ALFA ROMEO60810239
GIRLING6104581
GIRLING6106981
GIRLING6108521
GIRLING6112231
OE FIAT71748385
OE ALFA ROMEO71752994
OE FIAT77362268
OE FIAT77362309
OE FIAT792487
OE FIAT792489
OE LANCIA792698
OE FIAT793 470
OE ALFA ROMEO793184
OE FIAT793220
OE FIAT793221
OE FIAT793323
OE FIAT793355
OE FIAT793357
OE FIAT793385
OE ALFA ROMEO793460
OE FIAT794091
OE FIAT794858
OE ALFA ROMEO794962
OE FIAT794963
OE FIAT795121
OE FIAT9947482
AC DelcoAC433781D
AC DelcoAC437381D
IC KrosyBL1571A4
QUINTON HAZELLBP216
QUINTON HAZELLBP353
IC KrosyC1F002ABE
IC KrosyC1F039ABE
IC KrosyC1F039PR
NECTOFD221A
NECTOFD221N
IC KrosyFDB370A
IC KrosyFSL370
IC KrosyLP459
MINTEXMDB1240
MINTEXMDB1257
MINTEXMDB2505
JAPANPARTSPA-0052AF
Brake ENGINEERIPA410
PAGIDT0221
IC KrosyWOKP0463.44
  • Autoturisme
    • ALFA ROMEO
      • 145 (930)
        • 1.4 i.e. 07/1994 - 12/1996 90 CP 66 KW
        • 1.6 i.e. 10/1994 - 12/1996 103 CP 76 KW
        • 1.7 i.e. 16V 10/1994 - 12/1996 129 CP 95 KW
        • 1.9 TD 10/1994 - 02/1999 90 CP 66 KW
      • 155 (167)
        • 1.6 16V T.S. 05/1996 - 12/1997 120 CP 88 KW
        • 1.7 T.S. 04/1993 - 04/1996 113 CP 83 KW
        • 1.7 T.S. (167.A4D, 167.A4H) 04/1993 - 04/1996 115 CP 85 KW
        • 1.7 T.S. 16V 05/1996 - 12/1997 140 CP 103 KW
        • 1.8 T.S. 02/1992 - 12/1997 105 CP 77 KW
        • 1.8 T.S. Sport (167.A4A, 167.A4C, 167.A4E) 01/1992 - 12/1996 127 CP 93 KW
        • 1.8 T.S. 02/1992 - 06/1993 129 CP 95 KW
        • 2.0 T.S. (167.A2A) 02/1992 - 02/1995 141 CP 104 KW
        • 2.0 T.S. (167.A2) 02/1992 - 04/1993 144 CP 106 KW
        • 1.9 TD (167.A3) 04/1993 - 12/1997 90 CP 66 KW
      • 146 (930)
        • 1.4 i.e. 12/1994 - 12/1996 90 CP 66 KW
        • 1.6 i.e. 12/1994 - 12/1996 103 CP 76 KW
        • 1.7 i.e. 16V 12/1994 - 12/1996 129 CP 95 KW
        • 1.9 TD 12/1994 - 02/1999 90 CP 66 KW
      • SPIDER (916S_)
        • 2.0 T.SPARK 16V (916S2C00) 06/1995 - 04/2005 150 CP 110 KW
    • FIAT
      • REGATA (138)
        • 85 1.5 05/1985 - 12/1987 79 CP 58 KW
        • 85 Super 1.5 09/1983 - 04/1985 82 CP 60 KW
        • 85 1.6 10/1983 - 06/1990 82 CP 60 KW
        • 90 i.e. 1.6 01/1987 - 07/1989 90 CP 66 KW
        • 100 Super 1.6 10/1983 - 07/1989 95 CP 70 KW
        • 100 Super 1.6 10/1983 - 12/1990 101 CP 74 KW
        • 60 Diesel 1.7 05/1985 - 03/1989 60 CP 44 KW
        • 60 Diesel 1.7 09/1983 - 12/1986 58 CP 43 KW
        • 65 Diesel 1.9 04/1984 - 07/1989 65 CP 48 KW
        • 80 Turbo Diesel 1.9 05/1986 - 07/1989 80 CP 59 KW
      • REGATA Weekend
        • 85 1.5 01/1984 - 04/1989 82 CP 60 KW
        • 90 i.e. 1.6 01/1987 - 07/1989 90 CP 66 KW
        • 100 1.6 (RF) 09/1984 - 12/1986 101 CP 74 KW
        • 100 i.e. 1.6 01/1987 - 12/1990 101 CP 74 KW
        • 60 Diesel 1.7 01/1984 - 12/1989 60 CP 44 KW
        • 65 Diesel 1.9 04/1984 - 07/1989 65 CP 48 KW
        • 80 Turbo Diesel 1.9 05/1986 - 07/1989 80 CP 59 KW
      • RITMO kabriolet
        • 85 1.5 03/1983 - 12/1986 82 CP 60 KW
        • 85 1.5 01/1980 - 07/1989 86 CP 63 KW
        • 100 1.6 10/1985 - 12/1987 100 CP 74 KW
        • 100 1.6 10/1985 - 12/1987 105 CP 77 KW
      • RITMO I (138A)
        • 125 TC Abarth 2.0 11/1981 - 09/1982 125 CP 92 KW
      • ARGENTA (132A)
        • 1600 i.e 04/1981 - 12/1985 90 CP 66 KW
        • 1600 04/1981 - 12/1985 98 CP 72 KW
        • 2000 06/1978 - 12/1985 113 CP 83 KW
        • 2000 i.e. 06/1981 - 07/1986 122 CP 90 KW
        • 2000 Volumex 06/1984 - 07/1985 135 CP 99 KW
        • 2500 Diesel 06/1981 - 11/1985 72 CP 53 KW
        • 2500 Turbodiesel 07/1983 - 08/1985 90 CP 66 KW
      • TEMPRA (159)
        • 1.4 i.e. (159.AC, 159.AX) 03/1992 - 08/1996 69 CP 51 KW
        • 1.6 i.e. (159.AS, 159.AT) 06/1992 - 08/1996 75 CP 55 KW
        • 1.6 i.e. (159.AE) 06/1990 - 07/1992 78 CP 57 KW
        • 1.6 03/1990 - 04/1993 86 CP 63 KW
        • 1.6 i.e. (159.AJ) 06/1994 - 08/1996 90 CP 66 KW
        • 1.8 i.e. (159.AZ) 09/1993 - 08/1996 90 CP 66 KW
        • 1.8 i.e. (159.BY) 10/1994 - 08/1996 101 CP 74 KW
        • 1.8 i.e. (159.AV) 09/1993 - 08/1996 103 CP 76 KW
        • 1.8 i.e. (159.AN) 03/1992 - 08/1996 105 CP 77 KW
        • 2.0 i.e. (159.AP) 10/1990 - 08/1996 113 CP 83 KW
        • 1.9 TD (159.AQ) 07/1992 - 08/1996 80 CP 59 KW
        • 1.9 TD (159.CU, 159.AU, 159.AI, 159.BI) 05/1990 - 08/1996 90 CP 66 KW
      • TEMPRA S.W. (159)
        • 1.4 i.e. (159.AC, 159.AX) 10/1992 - 08/1996 69 CP 51 KW
        • 1.6 i.e. (159.AS, 159.AT) 10/1992 - 08/1996 75 CP 55 KW
        • 1.6 i.e. (159.AE) 10/1990 - 08/1996 78 CP 57 KW
        • 1.6 12/1990 - 04/1993 86 CP 63 KW
        • 1.6 i.e. (159.AJ) 06/1994 - 08/1996 90 CP 66 KW
        • 1.8 i.e. (159.AZ) 09/1993 - 08/1996 90 CP 66 KW
        • 1.8 i.e. (159.BY) 10/1994 - 08/1996 101 CP 74 KW
        • 1.8 i.e. (159.AV) 09/1993 - 08/1996 103 CP 76 KW
        • 1.8 i.e. (159.AN) 03/1992 - 12/1993 105 CP 77 KW
        • 2.0 i.e. (159.AP) 01/1991 - 03/1995 113 CP 83 KW
        • 2.0 i.e. 4x4 (159.AP) 03/1992 - 03/1995 113 CP 83 KW
        • 1.9 TD (159.AQ) 03/1992 - 06/1993 80 CP 59 KW
        • 1.9 TD (159.AI, 159.BI, 159.CU, 159.AU) 07/1991 - 02/1995 90 CP 66 KW
      • PANDA (141A_)
        • 1000 4x4 01/1986 - 07/1989 44 CP 32 KW
        • 1000 01/1986 - 04/1992 44 CP 32 KW
        • 1000 i.e. CAT 10/1987 - 08/1998 45 CP 33 KW
        • 1000 4x4 05/1986 - 12/1994 45 CP 33 KW
        • 1000 01/1985 - 12/1992 50 CP 37 KW
        • 1000 4x4 01/1986 - 12/1992 50 CP 37 KW
        • 1100 05/1991 - 12/1999 50 CP 37 KW
        • 1100 Trekking 4x4 10/1991 - 07/2004 50 CP 37 KW
        • 1100 02/1995 - 09/2003 54 CP 40 KW
        • 1100 4x4 02/1995 - 07/2004 54 CP 40 KW
        • 1300 D 04/1986 - 12/1992 37 CP 27 KW
      • TIPO (160)
        • 1.1 (160.AA) 01/1988 - 10/1991 56 CP 41 KW
        • 1.4 i.e. (160.AP, 160.AD, 160.EA) 05/1989 - 04/1995 70 CP 51 KW
        • 1.4 (160.AC) 07/1987 - 12/1989 71 CP 52 KW
        • 1.4 i.e. 05/1989 - 04/1995 78 CP 57 KW
        • 1.6 i.e. (160.A1, 160.EC, 160.EB) 10/1992 - 04/1995 75 CP 55 KW
        • 1.6 i.e. (160.AF) 07/1990 - 01/1993 78 CP 57 KW
        • 1.6 (160.AE) 01/1988 - 10/1991 83 CP 61 KW
        • 1.6 i.e. 02/1988 - 05/1991 90 CP 66 KW
        • 1.8 i.e. 09/1993 - 04/1995 90 CP 66 KW
        • 1.8 i.e 03/1993 - 04/1995 97 CP 71 KW
        • 1.8 i.e. (160.EQ, 160.AM) 10/1994 - 10/1995 101 CP 74 KW
        • 1.8 i.e. (160.ED) 04/1993 - 04/1995 103 CP 76 KW
        • 1.8 i.e. (160.AY) 10/1990 - 06/1993 105 CP 77 KW
        • 1.8 i.e. 10/1990 - 06/1993 110 CP 81 KW
        • 1.8 i.e.16V Sport 11/1989 - 06/1992 136 CP 100 KW
        • 2.0 i.e. (160.AJ) 06/1990 - 03/1992 109 CP 80 KW
        • 2.0 i.e. (160.AT, 160.AJ) 03/1990 - 04/1995 113 CP 83 KW
        • 1.7 D (160.AG) 01/1988 - 10/1994 58 CP 43 KW
        • 1.9 TD (160.AW) 03/1992 - 06/1993 80 CP 59 KW
        • 1.9 TD (160.EL, 160.GL, 160.AQ, 160.EI, 160.AR) 09/1990 - 04/1995 90 CP 66 KW
      • PUNTO (176)
        • 55 1.1 09/1993 - 09/1999 54 CP 40 KW
        • 60 1.2 01/1994 - 09/1999 58 CP 43 KW
        • 60 1.2 03/1994 - 09/1999 60 CP 44 KW
        • 75 1.2 10/1993 - 09/1999 73 CP 54 KW
        • 1.4 GT Turbo 09/1996 - 09/1999 131 CP 96 KW
        • 1.4 GT Turbo 01/1994 - 09/1996 133 CP 98 KW
        • 1.6 01/1994 - 04/1997 88 CP 65 KW
        • 1.7 D 04/1994 - 09/1997 57 CP 42 KW
        • 1.7 TD 09/1996 - 09/1999 63 CP 46 KW
        • 1.7 TD 01/1994 - 09/1999 69 CP 51 KW
        • 1.7 TD 01/1994 - 09/1999 71 CP 52 KW
      • PUNTO kabriolet (176C)
        • 60 1.2 04/1994 - 06/2000 58 CP 43 KW
        • 60 1.2 05/1995 - 06/2000 60 CP 44 KW
        • 90 1.6 04/1994 - 04/1997 88 CP 65 KW
      • UNO (146A/E)
        • 1.3 Turbo i.e. 01/1987 - 12/1987 99 CP 73 KW
        • 1.3 Turbo i.e. 09/1989 - 03/1991 101 CP 74 KW
        • 1.3 Turbo i.e. 04/1985 - 08/1989 105 CP 77 KW
        • 1.4 Turbo i.e. 09/1989 - 09/1993 112 CP 82 KW
        • 1.4 Turbo i.e. 12/1989 - 12/1996 118 CP 87 KW
        • 1.6 12/1989 - 12/1993 88 CP 65 KW
        • 1.6 R 12/1992 - 12/1995 90 CP 66 KW
        • 60 Diesel 1.7 09/1989 - 12/1993 57 CP 42 KW
        • 60 Diesel 1.7 07/1986 - 08/1989 60 CP 44 KW
        • 1.9 D 09/1989 - 03/1994 60 CP 44 KW
      • BARCHETTA (183)
        • 1.8 16V 04/1995 - 05/2005 130 CP 96 KW
      • RITMO II (138A)
        • 90 1.6 i.e. 12/1985 - 12/1987 90 CP 66 KW
        • 100 1.6 01/1983 - 12/1987 100 CP 74 KW
        • 105 1.6 01/1983 - 12/1987 105 CP 77 KW
        • 130 TC Abarth 2.0 04/1983 - 12/1987 130 CP 96 KW
        • 80 Turbo Diesel 1.9 12/1985 - 12/1987 80 CP 59 KW
      • PUNTO Van (176L)
        • 1.1 04/1996 - 02/2000 54 CP 40 KW
        • 1.7 D 04/1996 - 02/2000 57 CP 42 KW
        • 1.7 TD 04/1996 - 02/2000 71 CP 52 KW
      • SEICENTO (187)
        • Elektra (187AEA1A, 187BEA1A) 01/1999 - 01/2010 41 CP 30 KW
      • 132
        • 1.6 05/1977 - 09/1982 88 CP 65 KW
        • 1.6 01/1976 - 12/1982 98 CP 72 KW
        • 2.0 i.e. 01/1980 - 12/1982 122 CP 90 KW
      • PANDA Van (141_)
        • 750 01/1986 - 07/1992 34 CP 25 KW
        • 1000 01/1986 - 02/1992 44 CP 32 KW
        • 1000 i.e 08/1992 - 02/2004 45 CP 33 KW
    • LANCIA
      • DEDRA (835)
        • 1.6 i.e. (835AN) 04/1993 - 07/1999 75 CP 55 KW
        • 1.6 i.e. (835AB) 08/1989 - 03/1993 78 CP 57 KW
        • 1.6 i.e. (835AA) 08/1989 - 06/1994 90 CP 66 KW
        • 1.8 i.e. (835AT) 08/1993 - 07/1999 90 CP 66 KW
        • 1.8 i.e. (835FA) 07/1994 - 07/1999 101 CP 74 KW
        • 1.8 i.e. (835BD, 835AD) 09/1989 - 07/1999 105 CP 77 KW
        • 1.8 i.e. (835AC, 835BC) 09/1989 - 06/1994 109 CP 80 KW
        • 2.0 i.e. (835AL) 09/1989 - 07/1999 113 CP 83 KW
        • 2.0 i.e. (835AI) 09/1989 - 07/1992 117 CP 86 KW
        • 2.0 16V (835ED) 07/1994 - 07/1999 139 CP 102 KW
        • 1.9 TDS (835EE, 835EF) 04/1989 - 07/1999 90 CP 66 KW
      • DELTA I (831AB0)
        • 1.6 GT i.e. (831AB.010) 05/1987 - 08/1992 90 CP 66 KW
        • 1.6 GT 11/1982 - 04/1986 105 CP 77 KW
        • 1.6 HF Turbo 10/1983 - 12/1986 131 CP 96 KW
        • 1.6 HF Turbo (831AB.020) 08/1986 - 08/1988 140 CP 103 KW
        • 1.8 S4 09/1985 - 10/1988 250 CP 184 KW
        • 1.9 Turbo DS (831AB.021) 10/1986 - 12/1989 80 CP 59 KW
      • DELTA II (836)
        • 1.4 i.e. (836AF, 836AH) 10/1994 - 08/1999 69 CP 51 KW
        • 1.6 i.e. (836AD) 06/1993 - 08/1999 75 CP 55 KW
        • 1.6 i.e. (836AP) 03/1996 - 08/1999 90 CP 66 KW
        • 1.6 i.e. 16V (836AO) 01/1996 - 08/1999 103 CP 76 KW
        • 1.8 i.e. 16V (836AQ) 03/1996 - 08/1999 113 CP 83 KW
        • 1.8 i.e. (836AG, 836AL) 07/1994 - 08/1999 90 CP 66 KW
        • 1.8 i.e. (836AE) 06/1993 - 08/1999 103 CP 76 KW
        • 1.9 TD (836AM, 836AN) 10/1994 - 08/1999 90 CP 66 KW
      • PRISMA (831AB0)
        • 1.6 i.e. Super 05/1987 - 12/1989 90 CP 66 KW
        • 1.6 08/1986 - 02/1992 99 CP 73 KW
        • 1.6 01/1983 - 04/1986 105 CP 77 KW
        • 1.6 i.e. 05/1986 - 12/1989 108 CP 80 KW
        • 1.9 Turbo Diesel 05/1985 - 12/1989 80 CP 59 KW
      • DEDRA SW (835)
        • 1.6 (835EB) 10/1994 - 07/1999 90 CP 66 KW
        • 1.6 16V (835EI) 01/1996 - 07/1999 103 CP 76 KW
        • 1.8 GT 16V (835EH) 03/1996 - 07/1999 131 CP 96 KW
        • 1.8 i.e. (835FA) 07/1994 - 07/1999 101 CP 74 KW
        • 2.0 16V (835ED) 07/1994 - 07/1999 139 CP 102 KW
        • 1.9 TDS (835EE, 835EF) 07/1994 - 07/1999 90 CP 66 KW
      • Y10 (156)
        • 1.0 Fire (156B, 156AD) 06/1985 - 06/1991 44 CP 32 KW
        • 1.0 Fire Napêd na 4 ko³a 12/1986 - 02/1989 44 CP 32 KW
        • 1.0 Fire (156AA) 03/1985 - 06/1989 45 CP 33 KW
        • 1.0 Fire (156AE) CAT 10/1987 - 02/1992 45 CP 33 KW
        • 1.0 Fire (156C) 03/1985 - 07/1989 56 CP 41 KW
        • 1.0 Turbo (156D) 03/1985 - 02/1989 84 CP 62 KW
        • 1.3 i.e. Fire (156AF) 02/1989 - 12/1995 72 CP 53 KW
      • Y (840A)
        • 1.1 (840AE) 11/1995 - 09/2003 54 CP 40 KW
        • 1.2 (840AA, 840AF1A) 03/1996 - 09/2003 60 CP 44 KW
        • 1.2 16V (840AD) 04/1997 - 09/2003 86 CP 63 KW
        • 1.4 12V (840AC) 03/1996 - 09/2003 75 CP 55 KW
        • 1.4 12V (840AB) 10/1996 - 09/2003 80 CP 59 KW
Parametri generali
Cod bare5016687022070
Cod tarifar87083091
Parametri tehnici
Lungime [mm]104
Partea de montarepunte fata
Înaltime [mm]67
Articol extins/Info extins 2cu suruburi etrier
Sistem frânareTRW
Grosime [mm]17
Latime [mm]104
Contact indicator uzurainclusiv contact avertizare uzura
Greutate (în kg)1,06
Sistem de frânareTRW
AprobareR90 Homologated
Numar WVA20833;20834
Numar senzori uzura2
Numar de placute4
Pozitie de montareFront
Senzor uzura franaDa
Wear sensorDa
WVA number20833,20834

Spune-ţi opinia

Autentifică-te sau Înregistrează un cont nou pentru a putea scie o opinie

Magazinul online MIIDEPIESE.RO are stabilite urmatoarele taxe si comisioane:

  • 25 leiTaxa de transport pentru comenzi pana in 500 lei, in limita a 10 kg.
    NOTA: Anvelopele, jantele si reperele agabaritice se taxeaza separat in functie de greutatea volumetrica. In acest ultim caz, taxa va fi comunicata telefonic dupa plasarea comenzii. Livrarea produselor se va realiza doar dupa confirmarea telefonica.
  • 10 lei - Comision procesare comanda cu valoare pana in 100 de lei. Reprezinta costul serviciului de pregatire a produselor din comanda in vederea livrarii (de exemplu, dar fara a se limita la, sortare, manipulare, impachetare, etc).
  • 19% TVA -  INCLUS IN PRETUL DE ACHIZITIE
  • Taxa ECOVALOARE Anvelope - INCLUSA IN PRETUL ANVELOPELOR ACHIZITIONATE
    • pentru camioane  de 20.9 lei/buc (fara TVA)
    • pentru restul anvelopelor de 4.6 lei (fara TVA)

Set placute frana

  • Numar produs: FDB370
  • Pot exista costuri suplimentare de transport. Se vor comunica ulterior plasarii comenzii, dupa verificarea stocului la furnizor.
  • Disponibilitate: Momentan indisponibil
  • Livrare in: 3-4 zile
  • 102,28 Lei
  • Fără taxe: 85,95 Lei

Garantie

Informatii suplimentare despre garantie le puteti citi aici

Comenzi prin telefon

0734 607 269 sau prin WhatsApp: Luni - Vineri, 7:00 - 16:00

0734 493 934 sau prin WhatsApp: Luni - Vineri, 9:00 - 18:00

0744.642.897 sau prin WhatsApp, in weekend si in cursul saptamanii dupa ora 18:00

Costuri de livare gratuite

Transport gratuit in Romania, la comenzi mai mari de 500 lei in limita a 10kg. Anvelopele, jantele si reperele agabaritice se taxeaza separat in functie de greutatea volumetrica.

Optiuni de plata online

Majoritatea clientilor nostri utilizeaza plata online la achizita pieselor dorite.

Etichete: Set placute frana, FERODO, FDB370, SFAFD80E, 0000792698, 0005892601, 0005983950, 0060810239, 014611, 0986568380, 13046028132, 214604, 214611, 214614, 214662, 2200301, 301219, 36521, 437381, 4434879, 44348791L1, 50000052, 5016687022070, 571301B, 571309B, 571309D, 571309J, 571309JAS, 571309X, 571905B, 5888147, 5888153, 5889089, 5892481, 5892549, 5892601, 5892727, 5892728, 5892730, 5892732, 5892733, 5892734, 5892735, 5892738, 5983918, 5983919, 5983950, 60777600, 60810239, 6104581, 6106981, 6108521, 6112231, 71748385, 71752994, 77362268, 77362309, 792487, 792489, 792698, 793184, 793220, 793221, 793323, 793355, 793357, 793385, 793460, 793470, 794091, 794858, 794962, 794963, 795121, 87083091, 9947482, AC433781D, AC437381D, BL1571A4, BP216, BP353, C1F002ABE, C1F039ABE, C1F039PR, FD221A, FD221N, FDB370A, FSL370, LP459, MDB1240, MDB1257, MDB2505, PA0052AF, PA410, T0221, WOKP046344