Momentan indisponibil Set placute frana

Fotografiile produselor au caracter informativ si nu creeaza obligatii contractuale.

Set placute de frana punte fata ALFA ROMEO 1750-2000, GT, MONTREAL, SPIDER; PORSCHE 911 1.6-2.6 03.63-12.93
ProducătorNumăr
IC Krosy0 986 464 681
IC Krosy0 986 466 693
REMSA0002.00
OE MERCEDES-BEN0004206620
OE MERCEDES-BEN0004206720
OE MERCEDES-BEN0005860042
OE MERCEDES-BEN0005860542
OE MERCEDES-BEN0005860642
OE MERCEDES-BEN0005861942
OE MERCEDES-BEN0005862942
OE MERCEDES-BEN0005863142
OE MERCEDES-BEN0005863742
OE MERCEDES-BEN0005863842
OE MERCEDES-BEN0005867242
OE MERCEDES-BEN0014207720
OE MERCEDES-BEN0015861942
OE MERCEDES-BEN0015863142
OE MERCEDES-BEN0015867242
OE ALFA ROMEO0060713 601
OE ALFA ROMEO105412205200
OE ALFA ROMEO105412205300
OE ALFA ROMEO1054122520
OE ALFA ROMEO10541225300
OE ALFA ROMEO105642205201
OE ALFA ROMEO105642205202
OE ALFA ROMEO1056422521
OE ALFA ROMEO1056422522
OE ALFA ROMEO140202203600
OE ALFA ROMEO1402223600
OE OPEL1605001
OE OPEL1605143
OE OPEL1605152
OE OPEL1605154
OE OPEL1605189
OE OPEL1605190
OE OPEL1605191
OE OPEL1605217
OE OPEL1605238
OE OPEL1605239
OE OPEL1605433
OE OPEL1605513
IC Krosy16134
IC Krosy180314
IC Krosy20011 15,0 0 4 T4078
ROADHOUSE2002
ROADHOUSE2002.1
ROADHOUSE200200
IC Krosy20669 19,6 1 5 T429
OE VOLKSWAGEN211698151
OE VOLKSWAGEN211698151A
OE VOLKSWAGEN211698151B
OE VOLKSWAGEN211698151D
OE VOLKSWAGEN211698151F
METELLI22-0078-1
OE BMW34111103103
OE BMW34112660187
IC Krosy5201-10-0717P
BENDIX571215B
JURID571215D
JURID571215J
BENDIX571541B
IC Krosy598017
GIRLING6101002
FMSI-VERBAND734-D45
OE FORD800962
AC DelcoAC463283D
IC KrosyAZC1A000JC
QUINTON HAZELLBP215
IC KrosyFCP11S
NECTOFD51A
IC KrosyFDB11X
IC KrosyLP20
MINTEXMDB1003
MINTEXMDB1235
Brake ENGINEERIPA205
PAGIDT0303
PAGIDT0475
IC KrosyV40-8039-1
  • Autoturisme
    • BEDFORD
    • MERCEDES-BENZ
      • /8 (W115)
        • 200 (115.015) 01/1968 - 01/1977 86 CP 63 KW
        • 200 01/1968 - 01/1977 95 CP 70 KW
        • 220 (115.010) 01/1968 - 07/1973 90 CP 66 KW
        • 220 (115.010) 01/1968 - 07/1973 105 CP 77 KW
        • 230.4 (115.017) 08/1973 - 12/1976 110 CP 81 KW
        • 200 D (115.115) 01/1968 - 01/1977 55 CP 40 KW
        • 220 D (115.110) 01/1968 - 01/1977 60 CP 44 KW
        • 240 D (115.117) 08/1973 - 01/1977 65 CP 48 KW
      • CABRIOLET (W111)
        • 280 SE 3.5 (111.025) 01/1969 - 12/1971 200 CP 147 KW
    • OPEL
      • COMMODORE B coupe
        • 2.5 01/1972 - 07/1978 115 CP 85 KW
        • 2.5 GS 01/1972 - 08/1975 130 CP 96 KW
        • 2.8 GS 03/1975 - 07/1978 140 CP 103 KW
        • 2.8 GS 12/1972 - 07/1978 141 CP 104 KW
        • 2.8 GS/E 03/1975 - 07/1978 155 CP 114 KW
        • 2.8 GS/E 07/1972 - 02/1975 160 CP 118 KW
      • COMMODORE B
        • 2.5 01/1972 - 07/1978 115 CP 85 KW
        • 2.5 GS 01/1972 - 08/1975 130 CP 96 KW
        • 2.8 GS 03/1975 - 07/1978 140 CP 103 KW
        • 2.8 GS 01/1972 - 07/1978 141 CP 104 KW
        • 2.8 GS/E 03/1975 - 07/1978 155 CP 114 KW
        • 2.8 GS/E 07/1972 - 02/1975 160 CP 118 KW
      • COMMODORE C kombi (61)
        • 2.5 S 12/1980 - 12/1982 115 CP 85 KW
        • 2.5 E 12/1980 - 12/1982 130 CP 96 KW
      • SENATOR A (29_)
        • 2.0 E 03/1983 - 10/1984 115 CP 85 KW
        • 2.5 05/1978 - 12/1980 115 CP 85 KW
        • 2.5 E 01/1983 - 08/1984 136 CP 100 KW
        • 2.8 02/1978 - 04/1981 140 CP 103 KW
        • 3.0 04/1978 - 07/1982 150 CP 110 KW
        • 3.0 E 02/1978 - 12/1986 180 CP 132 KW
      • MONZA A (22_)
        • 2.0 E 03/1983 - 10/1984 115 CP 85 KW
        • 2.5 E 05/1981 - 08/1986 136 CP 100 KW
        • 2.8 02/1978 - 04/1981 140 CP 103 KW
        • 3.0 04/1978 - 07/1982 150 CP 110 KW
        • 3.0 GSE 02/1978 - 08/1986 180 CP 132 KW
      • COMMODORE C (14_, 19_)
        • 2.5 S 08/1978 - 12/1982 115 CP 85 KW
        • 2.5 E 05/1981 - 12/1982 130 CP 96 KW
      • CORSA D
        • 1.0 01/2010 - ... 65 CP 48 KW
        • 1.2 06/2010 - ... 69 CP 51 KW
        • 1.2 07/2006 - ... 80 CP 59 KW
        • 1.2 LPG 09/2009 - ... 80 CP 59 KW
        • 1.2 LPG 06/2011 - ... 83 CP 61 KW
        • 1.2 06/2010 - ... 86 CP 63 KW
        • 1.2 LPG 08/2011 - ... 86 CP 63 KW
        • 1.4 07/2006 - ... 90 CP 66 KW
        • 1.4 09/2009 - ... 87 CP 64 KW
        • 1.4 LPG 09/2009 - ... 87 CP 64 KW
        • 1.4 06/2010 - ... 100 CP 74 KW
        • 1.3 CDTI 07/2006 - ... 75 CP 55 KW
        • 1.3 CDTI 06/2010 - ... 95 CP 70 KW
      • CORSA D Van
        • 1.0 07/2006 - ... 60 CP 44 KW
        • 1.0 01/2010 - ... 65 CP 48 KW
        • 1.2 06/2010 - ... 69 CP 51 KW
        • 1.2 07/2009 - ... 80 CP 59 KW
        • 1.2 06/2010 - ... 86 CP 63 KW
        • 1.3 CDTI 07/2006 - ... 75 CP 55 KW
        • 1.3 CDTI 06/2010 - ... 95 CP 70 KW
Parametri generali
Cod bare5016687065077
Cod tarifar87083091
Parametri tehnici
Lungime [mm]77
Partea de montarepunte fata
Înaltime [mm]70
Sistem frânareATE
Grosime [mm]15
Latime [mm]77
Contact indicator uzurafara contact avertizare uzura
Greutate (în kg)1.135
Sistem de frânareATE
Numar WVA20011
Numar de placute4
Pozitie de montareFront
Senzor uzura franaNu
Wear sensorNu
WVA number20011

Spune-ţi opinia

Autentifică-te sau Înregistrează un cont nou pentru a putea scie o opinie

Magazinul online MIIDEPIESE.RO are stabilite urmatoarele taxe si comisioane:

  • 25 leiTaxa de transport pentru comenzi pana in 500 lei, in limita a 10 kg.
    NOTA: Anvelopele, jantele si reperele agabaritice se taxeaza separat in functie de greutatea volumetrica. In acest ultim caz, taxa va fi comunicata telefonic dupa plasarea comenzii. Livrarea produselor se va realiza doar dupa confirmarea telefonica.
  • 10 lei - Comision procesare comanda cu valoare pana in 100 de lei. Reprezinta costul serviciului de pregatire a produselor din comanda in vederea livrarii (de exemplu, dar fara a se limita la, sortare, manipulare, impachetare, etc).
  • 19% TVA -  INCLUS IN PRETUL DE ACHIZITIE
  • Taxa ECOVALOARE Anvelope - INCLUSA IN PRETUL ANVELOPELOR ACHIZITIONATE
    • pentru camioane  de 20.9 lei/buc (fara TVA)
    • pentru restul anvelopelor de 4.6 lei (fara TVA)

Set placute frana

  • Numar produs: FDB11
  • Pot exista costuri suplimentare de transport. Se vor comunica ulterior plasarii comenzii, dupa verificarea stocului la furnizor.
  • Disponibilitate: Momentan indisponibil
  • Livrare in: 3-4 zile
  • 85,88 Lei
  • Fără taxe: 72,16 Lei

Garantie

Informatii suplimentare despre garantie le puteti citi aici

Comenzi prin telefon

0734 607 269 sau prin WhatsApp: Luni - Vineri, 7:00 - 16:00

0734 493 934 sau prin WhatsApp: Luni - Vineri, 9:00 - 18:00

0744.642.897 sau prin WhatsApp, in weekend si in cursul saptamanii dupa ora 18:00

Costuri de livare gratuite

Transport gratuit in Romania, la comenzi mai mari de 500 lei in limita a 10kg. Anvelopele, jantele si reperele agabaritice se taxeaza separat in functie de greutatea volumetrica.

Optiuni de plata online

Majoritatea clientilor nostri utilizeaza plata online la achizita pieselor dorite.

Etichete: Set placute frana, FERODO, FDB11, H0131282, 000200, 0004206620, 0004206720, 0005860042, 0005860542, 0005860642, 0005861942, 0005862942, 0005863142, 0005863742, 0005863842, 0005867242, 0014207720, 0015861942, 0015863142, 0015867242, 0060713601, 0986464681, 0986466693, 105412205200, 105412205300, 1054122520, 10541225300, 105642205201, 105642205202, 1056422521, 1056422522, 140202203600, 1402223600, 1605001, 1605143, 1605152, 1605154, 1605189, 1605190, 1605191, 1605217, 1605238, 1605239, 1605433, 1605513, 16134, 180314, 2001115004T4078, 2002, 200200, 20021, 2066919615T429, 211698151, 211698151A, 211698151B, 211698151D, 211698151F, 2200781, 34111103103, 34112660187, 5016687065077, 5201100717P, 571215B, 571215D, 571215J, 571541B, 598017, 6101002, 734D45, 800962, 87083091, AC463283D, AZC1A000JC, BP215, FCP11S, FD51A, FDB11X, LP20, MDB1003, MDB1235, PA205, T0303, T0475, V4080391