Set placute frana

Fotografiile produselor au caracter informativ si nu creeaza obligatii contractuale.

Set placute frana punte spate MERCEDES CLS (C219), E (W211, W212), S (W220) 3.0-5.5 09.99-
ProducătorNumăr
OE MERCEDES-BEN0004230230
OE MERCEDES-BEN0034205120
OE MERCEDES-BEN0044204420
OE MERCEDES-BEN0054207920
OE MERCEDES-BEN0054209320
OE MERCEDES-BEN0054209420
METZGER099100
METELLI2205680
METELLI2205680K
NK223353
ZIMMERMANN233341651
JURID571989JAS
MAPCO6795
PEX7589
TRISCAN811023036
QUINTON HAZELLBP1432
NECTOFD7019A
IC KrosyG1020652
IC KrosyG1020985
MINTEXMDB2587
MINTEXMDB2946
IC KrosyP 50 052
IC KrosyRL914481
PAGIDT1733
PAGIDT5155
IC KrosyV30-8149-1
IC KrosyWOKP8913.00
  • Autoturisme
    • MERCEDES-BENZ
      • KLASA S (W220)
        • S 280 (220.063, 220.163) 10/1998 - 08/2005 204 CP 150 KW
        • S 320 (220.065, 220.165) 10/1998 - 08/2005 224 CP 165 KW
        • S 350 (220.067, 220.167) 09/2002 - 08/2005 245 CP 180 KW
        • S 350 4-matic (220.087, 220.187) 06/2003 - 08/2005 245 CP 180 KW
        • S 430 (220.070, 220.170) 10/1998 - 08/2005 279 CP 205 KW
        • S 430 4-matic (220.083, 220.183) 09/2002 - 08/2005 279 CP 205 KW
        • S 500 (220.075, 220.175, 220.875) 10/1998 - 08/2005 306 CP 225 KW
        • S 500 4-matic (220.084, 220.184) 09/2002 - 08/2005 306 CP 225 KW
        • S 600 (220.176) 09/2002 - 08/2005 500 CP 368 KW
        • S 600 (220.878, 220.178) 01/2000 - 08/2005 367 CP 270 KW
        • S 320 CDI (220.026, 220.126) 08/1999 - 09/2002 197 CP 145 KW
        • S 320 CDI (220.025, 220.125) 09/2002 - 08/2005 204 CP 150 KW
        • S 400 CDI (220.028, 220.128) 06/2000 - 08/2005 250 CP 184 KW
        • S 400 CDI (220.028, 220.128) 06/2003 - 08/2005 260 CP 191 KW
      • KLASA S coupe (C215)
        • CL 500 (215.375) 03/1999 - 03/2006 306 CP 225 KW
      • KLASA C (W203)
        • C 55 AMG (203.076) 02/2004 - 02/2007 367 CP 270 KW
      • KLASA C T-Model (S203)
        • C 55 AMG (203.276) 02/2004 - 08/2007 367 CP 270 KW
      • SL (R230)
        • 280 03/2008 - 01/2012 231 CP 170 KW
        • 300 04/2009 - 01/2012 231 CP 170 KW
        • 350 03/2006 - 01/2012 272 CP 200 KW
        • 350 (230.467) 03/2003 - 01/2012 245 CP 180 KW
        • 350 04/2008 - 01/2012 316 CP 232 KW
        • 500 (230.475) 10/2001 - 01/2012 306 CP 225 KW
        • 500 03/2006 - 01/2012 388 CP 285 KW
      • KLASA E (W211)
        • E 200 Kompressor (211.042) 11/2002 - 12/2008 163 CP 120 KW
        • E 200 NGT (211.041) 03/2004 - 12/2008 163 CP 120 KW
        • E 200 Kompressor (211.041) 04/2006 - 12/2008 184 CP 135 KW
        • E 230 (211.052) 09/2007 - 12/2008 204 CP 150 KW
        • E 240 (211.061) 03/2002 - 12/2008 177 CP 130 KW
        • E 240 4-matic (211.080) 03/2003 - 12/2008 177 CP 130 KW
        • E 280 (211.054) 03/2005 - 12/2008 231 CP 170 KW
        • E 280 4-matic (211.092) 01/2006 - 12/2008 231 CP 170 KW
        • E 320 (211.065) 03/2002 - 12/2008 224 CP 165 KW
        • E 320 4-matic (211.082) 03/2003 - 12/2008 224 CP 165 KW
        • E 350 (211.056) 03/2005 - 12/2008 272 CP 200 KW
        • E 350 4-matic (211.087) 03/2005 - 12/2008 272 CP 200 KW
        • E 350 CGI (211.057) 09/2007 - 12/2008 292 CP 215 KW
        • E 500 (211.070) 03/2002 - 12/2008 306 CP 225 KW
        • E 500 4-matic (211.083) 10/2003 - 12/2008 306 CP 225 KW
        • E 500 (211.072) 04/2006 - 12/2008 388 CP 285 KW
        • E 500 4-matic (211.090) 04/2006 - 12/2008 388 CP 285 KW
        • E 200 CDI (211.004) 07/2002 - 12/2008 102 CP 75 KW
        • E 200 CDI (211.004) 07/2002 - 12/2008 122 CP 90 KW
        • E 200 CDI (211.007) 04/2006 - 12/2008 136 CP 100 KW
        • E 220 CDI (211.006) 03/2002 - 12/2008 136 CP 100 KW
        • E 220 CDI (211.006) 03/2002 - 12/2008 150 CP 110 KW
        • E 220 CDI (211.008) 04/2006 - 12/2008 170 CP 125 KW
        • E 220 CDI 03/2003 - 12/2008 163 CP 120 KW
        • E 270 CDI (211.016) 03/2002 - 12/2008 177 CP 130 KW
        • E 280 CDI (211.023) 05/2004 - 12/2008 177 CP 130 KW
        • E 280 CDI (211.020) 03/2005 - 12/2008 190 CP 140 KW
        • E 280 CDI 4-matic 03/2005 - 12/2008 190 CP 140 KW
        • E 300 BlueTEC 09/2007 - 12/2008 211 CP 155 KW
        • E 320 CDI (211.026) 11/2002 - 12/2008 204 CP 150 KW
        • E 320 CDI (211.022) 03/2005 - 12/2008 224 CP 165 KW
        • E 320 CDI 4-matic 03/2005 - 12/2008 224 CP 165 KW
        • E 400 CDI (211.028) 02/2003 - 12/2008 260 CP 191 KW
        • E 420 CDI (211.029) 01/2006 - 12/2008 314 CP 231 KW
      • KLASA E T-Model (S211)
        • E 200 T Kompressor (211.242) 03/2003 - 07/2009 163 CP 120 KW
        • E 200 Kompressor (211.241) 04/2006 - 07/2009 184 CP 135 KW
        • E 230 T (211.252) 05/2007 - 07/2009 204 CP 150 KW
        • E 240 T (211.261) 03/2003 - 07/2009 177 CP 130 KW
        • E 240 T 4-matic (211.280) 07/2003 - 07/2009 177 CP 130 KW
        • E 280 T (211.254) 03/2005 - 07/2009 231 CP 170 KW
        • E 280 T 4-matic (211.292) 03/2005 - 07/2009 231 CP 170 KW
        • E 320 T (211.265) 03/2003 - 07/2009 224 CP 165 KW
        • E 320 T 4-matic (211.282) 07/2003 - 07/2009 224 CP 165 KW
        • E 350 T (211.256) 03/2005 - 07/2009 272 CP 200 KW
        • E 350 T 4-matic (211.287) 03/2005 - 07/2009 272 CP 200 KW
        • 350 CGI (211.257) 05/2006 - 07/2009 292 CP 215 KW
        • E 500 T (211.270) 10/2003 - 07/2009 306 CP 225 KW
        • E 500 T 4-matic (211.283) 10/2003 - 07/2009 306 CP 225 KW
        • E 500 T (211.272) 04/2006 - 07/2009 388 CP 285 KW
        • E 500 T 4-matic (211.290) 04/2006 - 07/2009 388 CP 285 KW
        • E 200 CDI (211.207) 04/2006 - 07/2009 136 CP 100 KW
        • E 220 CDI (211.206) 03/2003 - 07/2009 136 CP 100 KW
        • E 220 T CDI (211.206) 03/2003 - 07/2009 150 CP 110 KW
        • E 220 T CDI 03/2003 - 07/2009 163 CP 120 KW
        • E 220 T CDI (211.208) 04/2006 - 07/2009 170 CP 125 KW
        • E 270 T CDI (211.216) 03/2003 - 07/2009 177 CP 130 KW
        • E 280 T CDI (211.223) 05/2004 - 07/2009 177 CP 130 KW
        • E 280 T CDI (211.220) 03/2005 - 07/2009 190 CP 140 KW
        • E 280 T CDI 4-matic (211.284) 03/2005 - 07/2009 190 CP 140 KW
        • E 320 T CDI (211.226) 03/2003 - 07/2009 204 CP 150 KW
        • E 320 T CDI (211.222) 03/2005 - 07/2009 224 CP 165 KW
        • E 320 T CDI 4-matic (211.289) 03/2005 - 07/2009 224 CP 165 KW
      • SLK (R171)
        • 55 AMG (171.473) 06/2004 - 02/2011 360 CP 265 KW
      • CLS (C219)
        • CLS 280 (219.354) 07/2008 - 12/2010 231 CP 170 KW
        • CLS 300 (219.354) 04/2009 - 12/2010 231 CP 170 KW
        • CLS 350 (219.356) 10/2004 - 12/2010 272 CP 200 KW
        • CLS 350 (219.357) 04/2006 - 12/2010 292 CP 215 KW
        • CLS 350 CGI (219.357) 04/2009 - 12/2010 292 CP 215 KW
        • CLS 500 (219.375) 10/2004 - 12/2010 306 CP 225 KW
        • CLS 500 (219.372) 04/2006 - 12/2010 388 CP 285 KW
        • CLS 320 CDI (219.322) 01/2005 - 12/2010 224 CP 165 KW
        • CLS 350 CDI (219.322) 04/2009 - 12/2010 224 CP 165 KW
      • KLASA S (W221)
        • S 280 (221.054) 08/2006 - ... 231 CP 170 KW
        • S 300 (221.054) 08/2006 - ... 231 CP 170 KW
        • S 350 (221.056, 221.156) 10/2005 - ... 272 CP 200 KW
        • S 350 4-matic (221.087, 221.187) 02/2008 - ... 272 CP 200 KW
        • S 350 CGI (221.057, 221.157) 04/2011 - ... 306 CP 225 KW
        • S 350 CGI 4-matic (221.082, 221.182) 04/2011 - ... 306 CP 225 KW
        • S 400 Hybrid (221.095, 221.195) 01/2009 - ... 279 CP 205 KW
        • S 450 (221.070, 221.170) 12/2005 - ... 340 CP 250 KW
        • S 450 4-matic (221.084, 221.184) 12/2005 - ... 340 CP 250 KW
        • S 500 CGI (221.073, 221.173) 04/2011 - ... 435 CP 320 KW
        • S 500 CGI 4-matic (221.094, 221.194) 03/2011 - ... 435 CP 320 KW
        • S 500 (221.071, 221.171) 10/2005 - ... 388 CP 285 KW
        • S 500 4-matic (221.086, 221.186) 10/2005 - ... 388 CP 285 KW
        • S 600 (221.176) 12/2005 - ... 517 CP 380 KW
        • S 250 CDI (221.003, 221.103) 01/2011 - ... 204 CP 150 KW
        • S 320 CDI 4-matic (221.080, 221.180) 10/2005 - ... 211 CP 155 KW
        • S 320 CDI (221.022, 221.122) 12/2005 - 06/2009 235 CP 173 KW
        • S 320 CDI 4-matic (221.080, 221.180) 10/2006 - ... 235 CP 173 KW
        • S 350 BlueTec (221.026, 221.126) 04/2011 - ... 258 CP 190 KW
        • S 350 BlueTEC 4-matic (221.083, 221.183) 04/2011 - ... 258 CP 190 KW
        • S 420 CDI / S 450 CDI (221.028, 221.128) 10/2006 - ... 320 CP 235 KW
      • KLASA S coupe (C216)
        • CL 500 (216.371) 06/2006 - ... 388 CP 285 KW
        • CL 500 4-matic (216.386) 02/2008 - ... 388 CP 285 KW
        • CL 500 (216.373) 02/2011 - ... 435 CP 320 KW
        • CL 500 4-matic (216.394) 02/2011 - ... 435 CP 320 KW
        • CL 600 (216.376) 05/2006 - ... 517 CP 380 KW
      • KLASA E (W212)
        • E 200 NGT (212.035) 07/2013 - ... 156 CP 115 KW
        • E 200 NGT (212.041) 03/2011 - ... 163 CP 120 KW
        • E 200 CGI (212.048, 212.148) 08/2009 - ... 184 CP 135 KW
        • E 250 CGI (212.047, 212.147) 01/2009 - ... 204 CP 150 KW
        • E 300 (212.055) 07/2011 - ... 252 CP 185 KW
        • E 300 4-matic (212.080) 07/2011 - ... 252 CP 185 KW
        • E 350 (212.056) 01/2009 - ... 272 CP 200 KW
        • E 350 4-matic (212.087) 01/2009 - 08/2011 272 CP 200 KW
        • E 350 CGI (212.057) 01/2009 - 08/2011 292 CP 215 KW
        • E 350 (212.059) 09/2011 - ... 306 CP 225 KW
        • E 350 4-matic (212.088) 09/2011 - ... 306 CP 225 KW
        • E 400 (212.065) 01/2013 - ... 333 CP 245 KW
        • E 400 4-matic (212.067) 01/2013 - ... 333 CP 245 KW
        • E 400 (212.061) 07/2014 - ... 333 CP 245 KW
        • E 400 4-matic (212.099) 07/2014 - ... 333 CP 245 KW
        • E 500 (212.072) 01/2009 - ... 388 CP 285 KW
        • E 500 4-matic (212.090) 01/2009 - ... 388 CP 285 KW
        • E 500 (212.073) 09/2011 - ... 408 CP 300 KW
        • E 500 4-matic (212.091) 09/2011 - ... 408 CP 300 KW
        • E 200 CDI / BlueTEC (212.005, 212.006) 01/2009 - ... 136 CP 100 KW
        • E 220 CDI 01/2009 - ... 163 CP 120 KW
        • E 220 CDI / BlueTEC (212.001, 212.002) 01/2009 - ... 170 CP 125 KW
        • E 220 BlueTEC 4-matic (212.011) 01/2015 - ... 170 CP 125 KW
        • E 250 CDI / BlueTEC (212.003, 212.004) 01/2009 - ... 204 CP 150 KW
        • E 250 CDI / BlueTEC 4-matic (212.082, 212.097) 01/2009 - ... 204 CP 150 KW
        • E 300 Hybrid / BlueTEC Hybrid (212.098) 12/2011 - ... 204 CP 150 KW
        • E 300 CDI (212.020) 12/2009 - 12/2010 204 CP 150 KW
        • E 300 CDI / BlueTEC (212.020, 212.021, 212.027) 03/2011 - ... 231 CP 170 KW
        • E 350 BlueTEC (212.024) 01/2009 - ... 211 CP 155 KW
        • E 350 CDI (212.025) 01/2009 - ... 231 CP 170 KW
        • E 350 CDI 4-matic (212.089) 09/2009 - ... 231 CP 170 KW
        • E 350 BlueTEC 11/2012 - ... 252 CP 185 KW
        • E 350 BlueTEC 4-matic (212.094) 11/2012 - ... 252 CP 185 KW
        • E 350 CDI (212.023) 03/2011 - ... 265 CP 195 KW
        • E 350 CDI 4-matic (212.093) 03/2011 - ... 265 CP 195 KW
      • KLASA E T-Model (S212)
        • E 200 (212.234) 11/2012 - ... 184 CP 135 KW
        • E 250 (212.236) 11/2012 - ... 211 CP 155 KW
        • E 200 CGI (212.248) 11/2009 - ... 184 CP 135 KW
        • E 250 CGI (212.247) 11/2009 - ... 204 CP 150 KW
        • E 300 11/2009 - ... 231 CP 170 KW
        • E 300 (212.255) 07/2011 - ... 252 CP 185 KW
        • E 300 4-matic (212.280) 07/2011 - ... 252 CP 185 KW
        • E 350 (212.256) 08/2009 - ... 272 CP 200 KW
        • E 350 4-matic (212.287) 11/2009 - ... 272 CP 200 KW
        • E 350 CGI (212.257) 11/2009 - ... 292 CP 215 KW
        • E 350 (212.259) 09/2011 - ... 306 CP 225 KW
        • E 350 4-matic (212.288, 212.287) 09/2011 - ... 306 CP 225 KW
        • E 400 01/2013 - ... 333 CP 245 KW
        • E 400 4-matic 01/2013 - ... 333 CP 245 KW
        • E 400 (212.261) 07/2014 - ... 333 CP 245 KW
        • E 400 4-matic (212.299) 07/2014 - ... 333 CP 245 KW
        • E 500 (212.272) 11/2009 - ... 388 CP 285 KW
        • E 500 (212.273) 09/2011 - ... 408 CP 300 KW
        • E 500 4-matic (212.291) 09/2011 - ... 408 CP 300 KW
        • E 200 CDI / BlueTEC (212.205, 212.206) 11/2009 - ... 136 CP 100 KW
        • E 220 CDI / BlueTEC (212.202, 212.201) 11/2009 - ... 170 CP 125 KW
        • E 220 BlueTEC 4-matic (212.211) 12/2014 - ... 170 CP 125 KW
        • E 250 CDI / BlueTEC (212.203, 212.204) 11/2009 - ... 204 CP 150 KW
        • E 250 CDI / BlueTEC 4-matic (212.282, 212.297) 07/2010 - ... 204 CP 150 KW
        • E 300 CDI (212.220) 03/2011 - ... 204 CP 150 KW
        • E 300 Hybrid / BlueTEC Hybrid (212.298) 12/2011 - ... 204 CP 150 KW
        • E 350 BlueTEC (212.224) 11/2009 - ... 211 CP 155 KW
        • E 350 CDI (212.225) 11/2009 - ... 231 CP 170 KW
        • E 350 CDI 4-matic (212.289) 11/2009 - ... 231 CP 170 KW
        • E 350 BlueTEC 11/2012 - ... 252 CP 185 KW
        • E 350 BlueTEC 4-matic 11/2012 - ... 252 CP 185 KW
        • E 350 BlueTEC (212.226) 07/2014 - ... 258 CP 190 KW
        • E 350 BlueTEC 4-matic (212.294) 07/2014 - ... 258 CP 190 KW
        • E 350 CDI (212.223) 07/2011 - ... 265 CP 195 KW
        • E 350 CDI 4-matic (212.293) 07/2011 - ... 265 CP 195 KW
      • CLS (C218)
        • CLS 350 (218.359) 01/2011 - ... 306 CP 225 KW
        • CLS 400 (218.361) 07/2014 - ... 333 CP 245 KW
        • CLS 400 4-matic (218.368) 07/2014 - ... 333 CP 245 KW
        • CLS 500 (218.373) 02/2011 - ... 408 CP 300 KW
        • CLS 500 4-matic (218.391) 09/2011 - ... 408 CP 300 KW
        • CLS 250 CDI / BlueTEC / CLS 250 d (218.303, 218.304) 04/2011 - ... 204 CP 150 KW
        • CLS 250 BlueTEC / CLS 250 d 4-matic (218.397) 05/2014 - ... 204 CP 150 KW
        • CLS 350 BlueTEC (218.326) 11/2012 - ... 252 CP 185 KW
        • CLS 350 BlueTEC 4-matic (218.394) 11/2012 - ... 252 CP 185 KW
        • CLS 350 BlueTEC / CLS 350 d (218.326) 06/2014 - ... 258 CP 190 KW
        • CLS 350 d 4-matic (218.394) 04/2015 - ... 258 CP 190 KW
        • CLS 350 CDI (218.323) 01/2011 - ... 265 CP 195 KW
        • CLS 350 CDI 4-matic (218.393) 09/2011 - ... 265 CP 195 KW
      • CLS Shooting Brake (X218)
        • CLS 350 (218.959) 10/2012 - ... 306 CP 225 KW
        • CLS 400 (218.965) 05/2014 - ... 333 CP 245 KW
        • CLS 400 4-matic (218.967) 05/2014 - ... 333 CP 245 KW
        • CLS 400 (218.961) 07/2014 - ... 333 CP 245 KW
        • CLS 400 4-matic (218.968) 07/2014 - ... 333 CP 245 KW
        • CLS 500 (218.973) 10/2012 - ... 408 CP 300 KW
        • CLS 500 4-matic (218.991) 10/2012 - ... 408 CP 300 KW
        • CLS 220 BlueTEC / CLS 220 d (218.901) 05/2014 - ... 170 CP 125 KW
        • CLS 250 CDI / BlueTEC / CLS 250 d (218.903, 218.904) 10/2012 - ... 204 CP 150 KW
        • CLS 250 BlueTEC / CLS 250 d 4-matic (218.997) 05/2014 - ... 204 CP 150 KW
        • CLS 350 BlueTEC 4-matic (218.994) 05/2014 - ... 252 CP 185 KW
        • CLS 350 BlueTEC / CLS 350 d (218.926) 05/2014 - ... 258 CP 190 KW
        • CLS 350 d 4-matic (218.994) 04/2015 - ... 258 CP 190 KW
        • CLS 350 CDI (218.923) 10/2012 - ... 265 CP 195 KW
        • CLS 350 CDI 4-matic (218.993) 10/2012 - ... 265 CP 195 KW
      • KLASA S (W222, V222, X222)
        • S 500 4-matic (222.085, 222.185) 05/2013 - ... 455 CP 335 KW
Parametri generali
Cod tarifar87083091
Parametri tehnici
Lungime [mm]141,5
Partea de montarepuntea spate
Înaltime [mm]59,7
Grosime [mm]16,5
Restrictiile producatoruluiATE

Spune-ţi opinia

Autentifică-te sau Înregistrează un cont nou pentru a putea scie o opinie

Magazinul online MIIDEPIESE.RO are stabilite urmatoarele taxe si comisioane:

  • 25 leiTaxa de transport pentru comenzi pana in 500 lei, in limita a 10 kg.
    NOTA: Anvelopele, jantele si reperele agabaritice se taxeaza separat in functie de greutatea volumetrica. In acest ultim caz, taxa va fi comunicata telefonic dupa plasarea comenzii. Livrarea produselor se va realiza doar dupa confirmarea telefonica.
  • 10 lei - Comision procesare comanda cu valoare pana in 100 de lei. Reprezinta costul serviciului de pregatire a produselor din comanda in vederea livrarii (de exemplu, dar fara a se limita la, sortare, manipulare, impachetare, etc).
  • 19% TVA -  INCLUS IN PRETUL DE ACHIZITIE
  • Taxa ECOVALOARE Anvelope - INCLUSA IN PRETUL ANVELOPELOR ACHIZITIONATE
    • pentru camioane  de 20.9 lei/buc (fara TVA)
    • pentru restul anvelopelor de 4.6 lei (fara TVA)

Set placute frana

  • Numar produs: C2M023ABE
  • Disponibilitate: In stoc
  • Livrare in: 24 ore
  • 91,07 Lei
  • Fără taxe: 76,53 Lei

Garantie

Informatii suplimentare despre garantie le puteti citi aici

Comenzi prin telefon

0734 607 269 sau prin WhatsApp: Luni - Vineri, 7:00 - 16:00

0734 493 934 sau prin WhatsApp: Luni - Vineri, 9:00 - 18:00

0744.642.897 sau prin WhatsApp, in weekend si in cursul saptamanii dupa ora 18:00

Costuri de livare gratuite

Transport gratuit in Romania, la comenzi mai mari de 500 lei in limita a 10kg. Anvelopele, jantele si reperele agabaritice se taxeaza separat in functie de greutatea volumetrica.

Optiuni de plata online

Majoritatea clientilor nostri utilizeaza plata online la achizita pieselor dorite.

Etichete: Set placute frana, ABE, C2M023ABE, SFBA856E, 0004230230, 0034205120, 0044204420, 0054207920, 0054209320, 0054209420, 099100, 2205680, 2205680K, 223353, 233341651, 571989JAS, 6795, 7589, 811023036, BP1432, FD7019A, G1020652, G1020985, MDB2587, MDB2946, P50052, RL914481, T1733, T5155, V3081491, WOKP891300, 87083091