Set placute frana

Fotografiile produselor au caracter informativ si nu creeaza obligatii contractuale.

Set placute frana punte spate MITSUBISHI CARISMA, COLT IV, LANCER V; PROTON PERSONA 1.3-2.0D 04.92-
ProducătorNumăr
IC Krosy21861 15,3 1 4 T4096
IC Krosy21861 16,8 1 5 T4096
OE VOLVO30620770
IC Krosy306207705
OE VOLVO30623264
OE VOLVO30630613
OE VOLVO30638455
OE VOLVO30799186
OE VOLVO30850978
OE VOLVO308509785
OE VOLVO31262468
OE VOLVO3345678
OE VOLVO33456781
NIPPARTS3615012
OE SMART4544201020
ASHIKA5105507
JURID571941
FMSI-VERBAND7713-D838
ADLADC44244
ABCAZ-C25009
ABCAZ-KHC25009
IC KrosyC25004JC
IC KrosyC25009AKE
IC KrosyC25009FBK
IC KrosyC25009JC
IC KrosyC25009PR
IC KrosyC2V005PR
FIDID6068
IC KrosyD6120
MK KASHYAMAD6120-01
LEILING GD838-7713(15.2MM)
OE MITSUBISHIDBP521160
IC KrosyGLR2388200
IC KrosyHP407 961
IPS PARTSIBR1507
IC KrosyICE181165
NIPPARTSJ3615012
IC KrosyLP1023
SOLID AUTOM304025
OE MITSUBISHIM620770
OE MITSUBISHIM850978
IC KrosyMB850978
OE MITSUBISHIMN125772
IC KrosyMN125772 JP
IC KrosyMR205377
OE MITSUBISHIMR389569
IC KrosyMR850978
IC KrosyMW3062077
OE MITSUBISHIMW30620770
JAPANPARTSPP507AF
PROTONPW890084
IC KrosyVAL598319
IC KrosyWOKP7053.02
OE MITSUBISHIX3516005
  • Autoturisme
    • MITSUBISHI
      • CARISMA (DA_)
        • 1.6 (DA1A) 07/1995 - 06/2006 90 CP 66 KW
        • 1.6 (DA1A) 05/1997 - 06/2006 99 CP 73 KW
        • 1.6 (DA1A) 09/2000 - 06/2006 103 CP 76 KW
        • 1.8 (DA2A) 07/1995 - 06/2006 116 CP 85 KW
        • 1.8 GDI (DA2A) 10/2000 - 06/2006 122 CP 90 KW
        • 1.8 16V GDI (DA2A) 09/1997 - 06/2006 125 CP 92 KW
        • 1.8 16V (DA2A) 07/1995 - 06/2006 140 CP 103 KW
        • 1.9 DI-D (DA5A) 09/2000 - 06/2006 102 CP 75 KW
        • 1.9 DI-D 09/2000 - 06/2006 115 CP 85 KW
      • CARISMA sedan (DA_)
        • 1.3 (DA6A) 09/2000 - 10/2004 75 CP 55 KW
        • 1.6 (DA1A) 09/1996 - 06/2006 90 CP 66 KW
        • 1.6 (DA1A) 05/1997 - 06/2006 99 CP 73 KW
        • 1.6 (DA1A) 09/2000 - 06/2006 103 CP 76 KW
        • 1.8 (DA2A) 09/1996 - 06/2006 115 CP 85 KW
        • 1.8 GDI (DA2A) 10/2000 - 06/2006 122 CP 90 KW
        • 1.8 16V GDI (DA2A) 09/1997 - 06/2006 125 CP 92 KW
        • 1.9 DI-D (DA5A) 09/2000 - 06/2006 102 CP 75 KW
        • 1.9 DI-D 09/2000 - 06/2006 115 CP 85 KW
      • SPACE STAR (DG_A)
        • 1.3 16V (DG1A) 09/2000 - 12/2004 82 CP 60 KW
        • 1.3 16V (DG1A) 12/1998 - 12/2004 83 CP 61 KW
        • 1.3 16V (DG1A) 06/1998 - 12/2004 86 CP 63 KW
        • 1.6 16V (DG3A) 01/2001 - 12/2004 98 CP 72 KW
        • 1.8 MPI 10/2002 - 12/2004 112 CP 82 KW
        • 1.8 GDI (DG5A) 06/1998 - 12/2004 118 CP 87 KW
        • 1.8 GDI (DG5A) 06/1998 - 12/2004 122 CP 90 KW
        • 1.9 DI-D (DG4A) 02/2001 - 12/2004 102 CP 75 KW
        • 1.9 DI-D 10/2002 - 12/2004 115 CP 85 KW
      • COLT VI (Z3_A, Z2_A)
        • 1.1 10/2004 - 06/2012 75 CP 55 KW
        • 1.3 06/2004 - 06/2012 95 CP 70 KW
        • 1.5 06/2004 - 06/2012 109 CP 80 KW
        • 1.5 CZT 03/2005 - 06/2012 150 CP 110 KW
        • 1.5 DI-D 08/2004 - 06/2012 68 CP 50 KW
        • 1.5 DI-D 08/2004 - 06/2012 95 CP 70 KW
      • COLT CZC kabriolet (RG)
        • 1.5 05/2006 - 07/2009 109 CP 80 KW
        • 1.5 Turbo 05/2006 - 07/2009 150 CP 110 KW
    • VOLVO
      • S40 I (VS)
        • 1.6 03/1999 - 12/2003 109 CP 80 KW
        • 1.6 09/1995 - 08/1999 105 CP 77 KW
        • 1.8 07/1995 - 08/1999 115 CP 85 KW
        • 1.8 03/1999 - 12/2003 122 CP 90 KW
        • 1.8 i 06/2001 - 12/2003 122 CP 90 KW
        • 1.8 i 03/1998 - 12/2003 125 CP 92 KW
        • 1.9 T4 05/1997 - 07/2000 200 CP 147 KW
        • 2.0 07/1995 - 12/2003 136 CP 100 KW
        • 2.0 07/1995 - 08/1999 140 CP 103 KW
        • 2.0 T 10/1997 - 12/2003 160 CP 118 KW
        • 2.0 T 06/2001 - 12/2003 163 CP 120 KW
        • 2.0 T 07/2000 - 06/2001 165 CP 121 KW
        • 2.0 T4 07/2000 - 12/2003 200 CP 147 KW
        • 1.9 TD 07/1995 - 08/1999 90 CP 66 KW
        • 1.9 DI 03/1999 - 07/2000 95 CP 70 KW
        • 1.9 DI 07/2000 - 12/2003 102 CP 75 KW
        • 1.9 DI 07/2000 - 12/2003 115 CP 85 KW
      • V40 kombi (VW)
        • 1.6 03/1999 - 06/2004 109 CP 80 KW
        • 1.6 12/1995 - 08/1999 105 CP 77 KW
        • 1.8 07/1995 - 08/1999 115 CP 85 KW
        • 1.8 03/1999 - 06/2004 122 CP 90 KW
        • 1.8 i 06/2001 - 06/2004 122 CP 90 KW
        • 1.8 i 03/1998 - 06/2004 125 CP 92 KW
        • 1.9 T4 05/1997 - 07/2000 200 CP 147 KW
        • 2.0 07/1995 - 06/2004 136 CP 100 KW
        • 2.0 07/1995 - 08/1999 140 CP 103 KW
        • 2.0 T 10/1997 - 07/2000 160 CP 118 KW
        • 2.0 T 06/2001 - 06/2004 163 CP 120 KW
        • 2.0 T 07/1999 - 06/2004 165 CP 121 KW
        • 2.0 T4 07/2000 - 06/2004 200 CP 147 KW
        • 1.9 TD 07/1995 - 08/1999 90 CP 66 KW
        • 1.9 DI 03/1999 - 07/2000 95 CP 70 KW
        • 1.9 DI 07/2000 - 06/2004 102 CP 75 KW
        • 1.9 DI 07/2000 - 06/2004 115 CP 85 KW
    • SMART
      • FORFOUR (454)
        • 1.1 (454.033) 02/2005 - 06/2006 64 CP 47 KW
        • 1.1 (454.030) 01/2004 - 06/2006 75 CP 55 KW
        • 1.3 (454.031) 01/2004 - 06/2006 95 CP 70 KW
        • 1.5 (454.032) 01/2004 - 06/2006 109 CP 80 KW
        • 1.5 (454.032) 01/2004 - 06/2006 122 CP 90 KW
        • 1.5 BRABUS (454.034) 05/2005 - 06/2006 177 CP 130 KW
        • 1.5 CDI (454.000) 09/2004 - 06/2006 68 CP 50 KW
        • 1.5 CDI (454.001) 09/2004 - 06/2006 95 CP 70 KW
Parametri generali
Cod bare5900427353114
Cod tarifar87083091
Parametri tehnici
Lungime [mm]87,2
Partea de montarepuntea spate
Înaltime [mm]47,1
Grosime [mm]16,7

Spune-ţi opinia

Autentifică-te sau Înregistrează un cont nou pentru a putea scie o opinie

Magazinul online MIIDEPIESE.RO are stabilite urmatoarele taxe si comisioane:

  • 25 leiTaxa de transport pentru comenzi pana in 500 lei, in limita a 10 kg.
    NOTA: Anvelopele, jantele si reperele agabaritice se taxeaza separat in functie de greutatea volumetrica. In acest ultim caz, taxa va fi comunicata telefonic dupa plasarea comenzii. Livrarea produselor se va realiza doar dupa confirmarea telefonica.
  • 10 lei - Comision procesare comanda cu valoare pana in 100 de lei. Reprezinta costul serviciului de pregatire a produselor din comanda in vederea livrarii (de exemplu, dar fara a se limita la, sortare, manipulare, impachetare, etc).
  • 19% TVA -  INCLUS IN PRETUL DE ACHIZITIE
  • Taxa ECOVALOARE Anvelope - INCLUSA IN PRETUL ANVELOPELOR ACHIZITIONATE
    • pentru camioane  de 20.9 lei/buc (fara TVA)
    • pentru restul anvelopelor de 4.6 lei (fara TVA)

Set placute frana

Pret anterior oferit de producator. 
Contactati-ne pentru pretul actualizat.

  • Numar produs: C25009
  • Disponibilitate: In stoc furnizor (confirmare telefonica)
  • Livrare in: 2 zile
  • 72,95 Lei
  • Fără taxe: 61,30 Lei

Garantie

Informatii suplimentare despre garantie le puteti citi aici

Comenzi prin telefon

0734 607 269 sau prin WhatsApp: Luni - Vineri, 7:00 - 16:00

0734 493 934 sau prin WhatsApp: Luni - Vineri, 9:00 - 18:00

0744.642.897 sau prin WhatsApp, in weekend si in cursul saptamanii dupa ora 18:00

Costuri de livare gratuite

Transport gratuit in Romania, la comenzi mai mari de 500 lei in limita a 10kg. Anvelopele, jantele si reperele agabaritice se taxeaza separat in functie de greutatea volumetrica.

Optiuni de plata online

Majoritatea clientilor nostri utilizeaza plata online la achizita pieselor dorite.

Etichete: Set placute frana, KASHIYAMA, C25009, SF9F364A, 2186115314T4096, 2186116815T4096, 30620770, 306207705, 30623264, 30630613, 30638455, 30799186, 30850978, 308509785, 31262468, 3345678, 33456781, 3615012, 4544201020, 5105507, 571941, 7713D838, ADC44244, AZC25009, AZKHC25009, C25004JC, C25009AKE, C25009FBK, C25009JC, C25009PR, C2V005PR, D6068, D6120, D612001, D8387713152MM, DBP521160, GLR2388200, HP407961, IBR1507, ICE181165, J3615012, LP1023, M304025, M620770, M850978, MB850978, MN125772, MN125772JP, MR205377, MR389569, MR850978, MW3062077, MW30620770, PP507AF, PW890084, VAL598319, WOKP705302, X3516005, 5900427353114, 87083091