Set placute frana

Fotografiile produselor au caracter informativ si nu creeaza obligatii contractuale.

Set placute frana punte spate TOYOTA AVENSIS, COROLLA VERSO 1.6VVT-i-2.4i 10.00-03.09
ProducătorNumăr
IC Krosy04466-05010 JP
OE TOYOTA04466-28110
OE TOYOTA0446605010
OE TOYOTA0446605020
IC Krosy446605010
IC Krosy446605020
ASHIKA5102200
BLUE PRINTADT342147
ABCAZ-C22031
IC KrosyC22031FBK
IC KrosyC22031PR
FIDID2239
IC KrosyD2239M
MK KASHYAMAD2239M01
IC KrosyFE16652
IPS PARTSIBR1292
IC KrosyJ3612030
IC KrosyP 83 047
JAPANPARTSPP200AF
IC KrosyRL924181
IC KrosyVAL598812
  • Autoturisme
    • TOYOTA
      • AVENSIS (_T22_)
        • 1.6 VVT-i 10/2000 - 02/2003 110 CP 81 KW
      • AVENSIS Liftback (_T22_)
        • 1.6 VVT-i 10/2000 - 02/2003 110 CP 81 KW
      • AVENSIS sedan (T25)
        • 1.6 VVT-i 04/2003 - 11/2008 110 CP 81 KW
        • 1.8 04/2003 - 11/2008 129 CP 95 KW
        • 2.0 04/2003 - 11/2008 147 CP 108 KW
        • 2.4 10/2003 - 11/2008 163 CP 120 KW
        • 2.4 09/2003 - 11/2008 170 CP 125 KW
        • 2.0 D-4D 04/2003 - 11/2008 116 CP 85 KW
        • 2.0 D-4D 03/2006 - 11/2008 126 CP 93 KW
        • 2.2 D-4D 10/2005 - 11/2008 150 CP 110 KW
        • 2.2 D-CAT 07/2005 - 11/2008 177 CP 130 KW
      • AVENSIS kombi (T25)
        • 1.6 VVT-i 04/2003 - 11/2008 110 CP 81 KW
        • 1.8 04/2003 - 11/2008 129 CP 95 KW
        • 2.0 04/2003 - 12/2009 147 CP 108 KW
        • 2.4 10/2003 - 11/2008 163 CP 120 KW
        • 2.4 09/2003 - 11/2008 170 CP 125 KW
        • 2.0 D-4D 04/2003 - 11/2008 116 CP 85 KW
        • 2.0 D-4D 03/2006 - 11/2008 126 CP 93 KW
        • 2.2 D-4D 10/2005 - 11/2008 150 CP 110 KW
        • 2.2 D-CAT 07/2005 - 11/2008 177 CP 130 KW
      • AVENSIS (T25_)
        • 1.6 VVT-i 04/2003 - 11/2008 110 CP 81 KW
        • 1.8 04/2003 - 11/2008 129 CP 95 KW
        • 2.0 04/2003 - 11/2008 147 CP 108 KW
        • 2.4 10/2003 - 11/2008 163 CP 120 KW
        • 2.4 09/2003 - 11/2008 170 CP 125 KW
        • 2.0 D-4D 04/2003 - 11/2008 116 CP 85 KW
        • 2.0 D-4D 03/2006 - 11/2008 126 CP 93 KW
        • 2.2 D-4D 10/2005 - 11/2008 150 CP 110 KW
        • 2.2 D-CAT 07/2005 - 11/2008 177 CP 130 KW
      • COROLLA Verso (ZER_, ZZE12_, R1_)
        • 1.6 04/2004 - 03/2009 110 CP 81 KW
        • 1.8 04/2004 - 03/2009 129 CP 95 KW
        • 2.0 D-4D 04/2004 - 03/2009 116 CP 85 KW
        • 2.2 D-4D 10/2005 - 03/2009 177 CP 130 KW
        • 2.2 D-4D 10/2005 - 03/2009 136 CP 100 KW
Parametri generali
Cod bare.13022C, 5263325263, 5900427683419, 5901170800740
Cod tarifar87083091
Parametri tehnici
Lungime [mm]102
Partea de montarepuntea spate
Înaltime [mm]46,1
Grosime [mm]16,3
Restrictiile producatoruluiBOSCH

Spune-ţi opinia

Autentifică-te sau Înregistrează un cont nou pentru a putea scie o opinie

Magazinul online MIIDEPIESE.RO are stabilite urmatoarele taxe si comisioane:

  • 25 leiTaxa de transport pentru comenzi pana in 500 lei, in limita a 10 kg.
    NOTA: Anvelopele, jantele si reperele agabaritice se taxeaza separat in functie de greutatea volumetrica. In acest ultim caz, taxa va fi comunicata telefonic dupa plasarea comenzii. Livrarea produselor se va realiza doar dupa confirmarea telefonica.
  • 10 lei - Comision procesare comanda cu valoare pana in 100 de lei. Reprezinta costul serviciului de pregatire a produselor din comanda in vederea livrarii (de exemplu, dar fara a se limita la, sortare, manipulare, impachetare, etc).
  • 19% TVA -  INCLUS IN PRETUL DE ACHIZITIE
  • Taxa ECOVALOARE Anvelope - INCLUSA IN PRETUL ANVELOPELOR ACHIZITIONATE
    • pentru camioane  de 20.9 lei/buc (fara TVA)
    • pentru restul anvelopelor de 4.6 lei (fara TVA)

Set placute frana

  • Numar produs: C22031
  • Disponibilitate: In stoc
  • Livrare in: 24 ore
  • 71,04 Lei
  • Fără taxe: 59,70 Lei

Garantie

Informatii suplimentare despre garantie le puteti citi aici

Comenzi prin telefon

0734 607 269: Luni - Vineri, 9:00 - 18:00

0744.642.897 sau prin WhatsApp, in weekend si in cursul saptamanii dupa ora 18:00 

Costuri de livare gratuite

Transport gratuit in Romania, la comenzi mai mari de 500 lei in limita a 10kg. Anvelopele, jantele si reperele agabaritice se taxeaza separat in functie de greutatea volumetrica.

Optiuni de plata online

Majoritatea clientilor nostri utilizeaza plata online la achizita pieselor dorite.

Etichete: Set placute frana, KASHIYAMA, C22031, SFA93F47, 0446605010, 0446605010JP, 0446605020, 0446628110, 446605010, 446605020, 5102200, ADT342147, AZC22031, C22031FBK, C22031PR, D2239, D2239M, D2239M01, FE16652, IBR1292, J3612030, P83047, PP200AF, RL924181, VAL598812, 5900427683419, 5901170800740, 5263325263, 13022C, 87083091