Set placute frana

Fotografiile produselor au caracter informativ si nu creeaza obligatii contractuale.

Set placute frana punte fata OPEL MOVANO; RENAULT MASTER II 1.9DTI-3.0DTI 07.98-
ProducătorNumăr
IC Krosy0 986 424 480
OE OPEL1605979
OE OPEL4404777
OE OPEL4501150
OE OPEL4502797
OE RENAULT7701205294
OE RENAULT7701206369
OE RENAULT7701207166
OE VAUXHALL9161450
OE VAUXHALL9162600
OE VAUXHALL93173155
IC KrosyC1R013JC
IC KrosyFSL1292
IC KrosyP 68 025
IC KrosyRL677381
IC KrosyV40-8026-1
IC KrosyWOKP7773.00
  • Autoturisme
    • OPEL
      • MOVANO nadwozie pe³ne (F9)
        • 1.9 DTI 09/2000 - 10/2001 80 CP 59 KW
        • 1.9 DTI 10/2001 - ... 82 CP 60 KW
        • 2.2 DTI 09/2000 - ... 90 CP 66 KW
        • 2.5 DTI 10/2001 - ... 115 CP 84 KW
        • 2.5 CDTI 10/2003 - ... 146 CP 107 KW
        • 2.5 D 01/1999 - 09/2000 80 CP 59 KW
        • 2.8 DTI 01/1999 - 10/2001 114 CP 84 KW
      • MOVANO platforma / podwozie (U9, E9)
        • 2.2 DTI 09/2000 - ... 90 CP 66 KW
        • 2.5 DTI 10/2001 - ... 115 CP 84 KW
        • 2.5 CDTI 08/2006 - ... 120 CP 88 KW
        • 2.5 CDTI 08/2006 - ... 146 CP 107 KW
        • 2.5 D 07/1998 - 09/2000 80 CP 59 KW
        • 2.8 DTI 07/1998 - 10/2001 114 CP 84 KW
        • 3.0 DTI 10/2003 - ... 136 CP 100 KW
      • MOVANO Combi (J9)
        • 1.9 DTI 09/2000 - 10/2001 80 CP 59 KW
        • 1.9 DTI 10/2001 - ... 82 CP 60 KW
        • 2.2 DTI 09/2000 - ... 90 CP 66 KW
        • 2.5 DTI 10/2001 - ... 115 CP 84 KW
        • 2.5 D 07/1998 - 09/2000 80 CP 59 KW
        • 2.8 DTI 07/1998 - 10/2001 114 CP 84 KW
      • MOVANO wywrotka (H9)
        • 2.2 DTI 09/2000 - ... 90 CP 66 KW
        • 2.5 D 01/1999 - 09/2000 80 CP 59 KW
        • 2.5 DTI 10/2001 - ... 115 CP 84 KW
        • 2.8 DTI 01/1999 - 10/2001 114 CP 84 KW
        • 3.0 DTI 10/2003 - ... 136 CP 100 KW
    • RENAULT
Parametri generali
Cod bare5900744135769
Cod tarifar87083091
Parametri tehnici
Lungime [mm]138,8
Partea de montarepunte fata
Înaltime [mm]66,5
Grosime [mm]18
Contact indicator uzuraexclus indicator avertizare
Restrictiile producatoruluiBOSCH

Spune-ţi opinia

Autentifică-te sau Înregistrează un cont nou pentru a putea scie o opinie

Magazinul online MIIDEPIESE.RO are stabilite urmatoarele taxe si comisioane:

  • 25 leiTaxa de transport pentru comenzi pana in 500 lei, in limita a 10 kg.
    NOTA: Anvelopele, jantele si reperele agabaritice se taxeaza separat in functie de greutatea volumetrica. In acest ultim caz, taxa va fi comunicata telefonic dupa plasarea comenzii. Livrarea produselor se va realiza doar dupa confirmarea telefonica.
  • 10 lei - Comision procesare comanda cu valoare pana in 100 de lei. Reprezinta costul serviciului de pregatire a produselor din comanda in vederea livrarii (de exemplu, dar fara a se limita la, sortare, manipulare, impachetare, etc).
  • 19% TVA -  INCLUS IN PRETUL DE ACHIZITIE
  • Taxa ECOVALOARE Anvelope - INCLUSA IN PRETUL ANVELOPELOR ACHIZITIONATE
    • pentru camioane  de 20.9 lei/buc (fara TVA)
    • pentru restul anvelopelor de 4.6 lei (fara TVA)

Set placute frana

Pret anterior oferit de producator. 
Contactati-ne pentru pretul actualizat.

  • Numar produs: C1R013ABE
  • Disponibilitate: In stoc (confirmare telefonica)
  • Livrare in: 24 ore
  • 53,01 Lei
  • Fără taxe: 44,55 Lei

Garantie

Informatii suplimentare despre garantie le puteti citi aici

Comenzi prin telefon

0734 607 269 sau prin WhatsApp: Luni - Vineri, 7:00 - 16:00

0734 493 934 sau prin WhatsApp: Luni - Vineri, 9:00 - 18:00

0744.642.897 sau prin WhatsApp, in weekend si in cursul saptamanii dupa ora 18:00

Costuri de livare gratuite

Transport gratuit in Romania, la comenzi mai mari de 500 lei in limita a 10kg. Anvelopele, jantele si reperele agabaritice se taxeaza separat in functie de greutatea volumetrica.

Optiuni de plata online

Majoritatea clientilor nostri utilizeaza plata online la achizita pieselor dorite.

Etichete: Set placute frana, ABE, C1R013ABE, SFB4CE71, 0986424480, 1605979, 4404777, 4501150, 4502797, 7701205294, 7701206369, 7701207166, 9161450, 9162600, 93173155, C1R013JC, FSL1292, P68025, RL677381, V4080261, WOKP777300, 5900744135769, 87083091