Set placute frana

Fotografiile produselor au caracter informativ si nu creeaza obligatii contractuale.

Set placute frana punte fata CITROEN AX, SAXO, ZX; DALLAS FUN; PEUGEOT 106 I, II, 205 I, II, 305 II, 309 I, II; RENAULT CLIO I, ESPACE I, FUEGO, RAPID, 11, 18, 19 I, II, 20 1.0-1.9D 05.77-07.04
ProducătorNumăr
IC Krosy20905 18,0 0 5 T4005
OE PEUGEOT245050
OE CITROËN424862
OE PEUGEOT425033
OE PEUGEOT425035
OE PEUGEOT425036
OE PEUGEOT425043
OE PEUGEOT425049
OE PEUGEOT425050
OE PEUGEOT425051
OE PEUGEOT425052
OE PEUGEOT425057
OE PEUGEOT425069
OE PEUGEOT425072
OE PEUGEOT425075
OE PEUGEOT425076
OE PEUGEOT425088
OE PEUGEOT425097
OE PEUGEOT425127
OE CITROËN425137
OE CITROËN425140
OE PEUGEOT425141
OE CITROËN425147
OE PEUGEOT425261
OE PEUGEOT425262
OE CITROËN425273
OE PEUGEOT425275
OE RENAULT7701201542
OE RENAULT7701202057
OE RENAULT7701202216
OE RENAULT7701202217
OE RENAULT7701202283
OE RENAULT7701202302
OE RENAULT7701202475
OE RENAULT7701202518
OE RENAULT7701202711
OE RENAULT7701202833
OE RENAULT7701202847
OE RENAULT7701202892
OE RENAULT7701204357
OE RENAULT7701204530
OE RENAULT7701204708
OE RENAULT7701204903
OE RENAULT7701349869
OE RENAULT7701349969
OE RENAULT7711130008
OE RENAULT7711130034
IC KrosyC1C048ABE
IC KrosyC1C048PR
IC KrosyC1P005JC
IC KrosyC1P005PR
IC KrosyFDB393A
IC KrosyFSL393
IC KrosyG1020214
IC KrosyICE180633
IC KrosyLP490
IC KrosyLUBKIOSAK 5SP384
IC KrosyP 61 097
IC KrosyP 68 010
IC KrosyRL529481
IC KrosyRL553781
IC KrosySAS6210013
IC KrosyTAR393
IC KrosyVAL301075
IC KrosyVAL301081
  • Autoturisme
    • CITROËN
      • SAXO (S0, S1)
        • 1.0 X 05/1996 - 11/1998 45 CP 33 KW
        • 1.0 X 05/1998 - 06/2003 50 CP 37 KW
        • 1.1 X,SX 05/1996 - 09/2003 54 CP 40 KW
        • 1.1 X,SX 05/1996 - 09/2003 60 CP 44 KW
        • 1.4 VTS 05/1996 - 06/2003 75 CP 55 KW
        • 1.6 VTL,VTR 05/1996 - 06/2003 88 CP 65 KW
        • 1.6 02/1996 - 06/2003 90 CP 66 KW
        • 1.6 VTS 09/2000 - 09/2003 98 CP 72 KW
        • 1.6 02/2001 - 04/2004 101 CP 74 KW
        • 1.6 VTS 06/1996 - 09/2003 118 CP 87 KW
        • 1.6 02/1996 - 04/2004 120 CP 88 KW
        • 1.5 D 09/1996 - 09/2003 54 CP 40 KW
        • 1.5 D 09/1996 - 06/2001 57 CP 42 KW
        • 1.5 D 07/2001 - 04/2004 58 CP 43 KW
    • PEUGEOT
      • 106 I (1A, 1C)
        • 1.0 09/1991 - 04/1996 45 CP 33 KW
        • 1.0 09/1991 - 04/1996 50 CP 37 KW
        • 1.1 09/1991 - 04/1996 60 CP 44 KW
        • 1.3 10/1993 - 04/1996 98 CP 72 KW
        • 1.4 08/1991 - 03/1996 69 CP 51 KW
        • 1.4 09/1991 - 04/1996 75 CP 55 KW
        • 1.4 09/1991 - 04/1996 94 CP 69 KW
        • 1.6 06/1993 - 04/1996 88 CP 65 KW
        • 1.6 01/1994 - 04/1996 103 CP 76 KW
        • 1.4 D 09/1992 - 04/1996 50 CP 37 KW
        • 1.5 D 06/1994 - 04/1996 54 CP 40 KW
        • 1.5 D 06/1994 - 04/1996 58 CP 43 KW
      • 205 I (741A/C)
        • 1.0 02/1983 - 10/1987 45 CP 33 KW
        • 1.1 02/1983 - 10/1987 49 CP 36 KW
        • 1.1 02/1983 - 10/1987 50 CP 37 KW
        • 1.4 02/1983 - 10/1987 60 CP 44 KW
        • 1.4 10/1985 - 10/1987 79 CP 58 KW
        • 1.4 02/1983 - 10/1987 80 CP 59 KW
        • 1.6 03/1987 - 10/1987 72 CP 53 KW
        • 1.6 08/1986 - 10/1987 75 CP 55 KW
        • 1.6 GTI 12/1984 - 10/1987 103 CP 76 KW
        • 1.6 GTI 02/1983 - 07/1987 120 CP 85 KW
        • 1.9 GTI 03/1987 - 10/1987 102 CP 75 KW
        • 1.9 GTI 10/1986 - 10/1987 128 CP 94 KW
        • 1.7 Diesel 08/1983 - 10/1987 60 CP 44 KW
      • 205 I kabriolet (741B, 20D)
        • 1.1 CJ 10/1989 - 12/1994 60 CP 44 KW
        • 1.4 CJ 03/1988 - 05/1989 60 CP 44 KW
        • 1.4 CJ 03/1989 - 12/1994 67 CP 49 KW
        • 1.4 CT 04/1986 - 12/1988 79 CP 58 KW
        • 1.4 CJ CAT 01/1989 - 09/1993 60 CP 44 KW
        • 1.4 CJ 05/1991 - 12/1994 75 CP 55 KW
        • 1.6 CJ 08/1992 - 12/1994 88 CP 65 KW
        • 1.6 CTI 04/1986 - 10/1990 103 CP 76 KW
        • 1.9 CTi 08/1987 - 07/1990 101 CP 74 KW
        • 1.9 CTI 10/1987 - 12/1994 102 CP 75 KW
      • 205 II (20A/C)
        • 1.0 10/1987 - 09/1998 45 CP 33 KW
        • 1.1 10/1987 - 10/1990 49 CP 36 KW
        • 1.1 10/1987 - 10/1990 54 CP 40 KW
        • 1.1 07/1989 - 09/1998 60 CP 44 KW
        • 1.4 10/1987 - 05/1989 60 CP 44 KW
        • 1.4 CAT 08/1987 - 09/1993 60 CP 44 KW
        • 1.4 10/1987 - 10/1990 67 CP 49 KW
        • 1.4 08/1990 - 07/1998 75 CP 55 KW
        • 1.4 07/1988 - 05/1989 79 CP 58 KW
        • 1.4 06/1987 - 12/1989 84 CP 62 KW
        • 1.4 07/1988 - 09/1998 75 CP 55 KW
        • 1.6 10/1987 - 09/1998 72 CP 53 KW
        • 1.6 10/1987 - 09/1998 75 CP 55 KW
        • 1.6 Aut. 05/1990 - 09/1998 88 CP 65 KW
        • 1.6 08/1990 - 07/1992 90 CP 66 KW
        • 1.6 GTI 10/1987 - 12/1989 103 CP 76 KW
        • 1.9 GTI 10/1987 - 05/1989 102 CP 75 KW
        • 1.9 GTI CAT 10/1987 - 07/1994 102 CP 75 KW
        • 1.9 GTI 10/1987 - 10/1994 120 CP 88 KW
        • 1.9 GTI 10/1987 - 09/1998 128 CP 94 KW
        • 1.7 Diesel 07/1987 - 09/1998 60 CP 44 KW
        • 1.8 XDT 08/1990 - 05/1997 79 CP 58 KW
        • 1.9 Diesel 10/1987 - 09/1998 64 CP 47 KW
      • 305 I Break (581D)
        • 1.3 08/1980 - 09/1982 60 CP 44 KW
        • 1.5 08/1980 - 09/1982 73 CP 54 KW
      • 305 II Break (581E)
        • 1.3 10/1982 - 08/1986 60 CP 44 KW
        • 1.5 09/1985 - 10/1986 68 CP 50 KW
        • 1.5 10/1982 - 08/1986 73 CP 54 KW
        • 1.6 11/1986 - 12/1988 73 CP 54 KW
        • 1.6 02/1986 - 12/1988 75 CP 55 KW
        • 1.6 07/1984 - 12/1987 90 CP 66 KW
        • 1.6 09/1983 - 06/1984 97 CP 71 KW
        • 1.9 11/1986 - 12/1988 98 CP 72 KW
        • 1.9 09/1984 - 10/1987 102 CP 75 KW
        • 1.9 Diesel 10/1982 - 12/1988 64 CP 47 KW
        • 1.8 D 11/1982 - 12/1988 60 CP 44 KW
        • 1.9 Diesel 10/1982 - 12/1988 65 CP 48 KW
      • 305 I (581A)
        • 1.3 11/1977 - 09/1982 60 CP 44 KW
        • 1.5 11/1979 - 09/1982 73 CP 54 KW
        • 1.5 05/1980 - 09/1982 88 CP 65 KW
      • 305 II (581M)
        • 1.3 10/1982 - 08/1985 60 CP 44 KW
        • 1.5 09/1985 - 07/1990 68 CP 50 KW
        • 1.5 10/1982 - 08/1985 73 CP 54 KW
        • 1.6 11/1986 - 12/1988 73 CP 54 KW
        • 1.6 10/1982 - 07/1988 75 CP 55 KW
        • 1.6 07/1984 - 08/1987 90 CP 66 KW
        • 1.6 10/1982 - 06/1988 94 CP 69 KW
        • 1.6 10/1982 - 06/1984 97 CP 71 KW
        • 1.9 11/1986 - 12/1988 98 CP 72 KW
        • 1.9 10/1982 - 08/1985 102 CP 75 KW
        • 1.9 D 10/1982 - 07/1988 64 CP 47 KW
        • 1.9 D 10/1982 - 07/1988 65 CP 48 KW
        • 1.8 D 11/1982 - 12/1988 60 CP 44 KW
      • 306 hatchback (7A, 7C, N3, N5)
        • 1.4 05/1993 - 05/2001 75 CP 55 KW
        • 1.9 D 05/1993 - 05/2001 64 CP 47 KW
      • 309 I (10C, 10A)
        • 1.1 10/1985 - 07/1989 54 CP 40 KW
        • 1.3 10/1985 - 07/1989 64 CP 47 KW
        • 1.4 03/1989 - 07/1989 67 CP 49 KW
        • 1.4 03/1989 - 07/1989 75 CP 55 KW
        • 1.4 03/1989 - 07/1989 84 CP 62 KW
        • 1.6 08/1987 - 07/1989 72 CP 53 KW
        • 1.6 10/1985 - 07/1989 75 CP 55 KW
        • 1.6 10/1985 - 07/1989 80 CP 59 KW
        • 1.6 11/1985 - 09/1988 103 CP 76 KW
        • 1.6 01/1986 - 07/1989 94 CP 69 KW
        • 1.6 07/1986 - 06/1989 113 CP 83 KW
        • 1.9 03/1986 - 07/1989 98 CP 72 KW
        • 1.9 10/1985 - 07/1989 102 CP 75 KW
        • 1.9 07/1988 - 07/1989 109 CP 80 KW
        • 1.9 GTI 07/1988 - 07/1989 120 CP 88 KW
        • 1.9 GTI 10/1986 - 07/1989 128 CP 94 KW
        • 1.9 D 06/1986 - 07/1989 64 CP 47 KW
      • 405 I Break (15E)
        • 1.4 05/1988 - 07/1992 64 CP 47 KW
        • 1.6 10/1988 - 08/1992 72 CP 53 KW
        • 1.6 10/1988 - 08/1992 75 CP 55 KW
        • 1.6 10/1988 - 08/1992 88 CP 65 KW
        • 1.6 10/1988 - 08/1992 90 CP 66 KW
        • 1.9 10/1988 - 08/1992 95 CP 70 KW
        • 1.9 10/1988 - 08/1992 105 CP 77 KW
        • 1.9 10/1988 - 08/1992 109 CP 80 KW
        • 1.9 4x4 10/1988 - 08/1992 109 CP 80 KW
        • 1.9 10/1988 - 08/1992 120 CP 88 KW
        • 1.8 TD 10/1988 - 08/1992 90 CP 66 KW
        • 1.9 D 10/1988 - 08/1992 64 CP 47 KW
        • 1.9 D 10/1988 - 08/1992 69 CP 51 KW
      • 405 II Break (4E)
        • 1.4 08/1992 - 10/1996 75 CP 55 KW
        • 1.6 08/1992 - 10/1996 88 CP 65 KW
        • 1.8 08/1992 - 10/1996 101 CP 74 KW
        • 2.0 08/1992 - 10/1996 121 CP 89 KW
        • 2.0 4x4 08/1992 - 10/1996 121 CP 89 KW
        • 2.0 4x4 08/1992 - 12/1995 196 CP 144 KW
        • 1.9 D 08/1992 - 10/1996 64 CP 47 KW
        • 1.9 D 06/1994 - 10/1996 68 CP 50 KW
        • 1.9 D 09/1993 - 12/1995 69 CP 51 KW
        • 1.9 TD 08/1992 - 10/1996 90 CP 66 KW
      • 405 I (15B)
        • 1.4 01/1987 - 07/1992 64 CP 47 KW
        • 1.6 07/1987 - 12/1992 72 CP 53 KW
        • 1.6 07/1987 - 06/1988 75 CP 55 KW
        • 1.6 07/1987 - 12/1992 88 CP 65 KW
        • 1.6 10/1989 - 12/1992 90 CP 66 KW
        • 1.6 01/1987 - 12/1992 94 CP 69 KW
        • 1.9 07/1987 - 12/1992 95 CP 70 KW
        • 1.9 Injection 07/1987 - 12/1992 105 CP 77 KW
        • 1.9 07/1988 - 12/1992 109 CP 80 KW
        • 1.9 4x4 07/1988 - 12/1992 109 CP 80 KW
        • 1.9 07/1988 - 12/1992 120 CP 88 KW
        • 1.9 01/1989 - 12/1992 122 CP 90 KW
        • 1.9 Sport MI-16 04/1988 - 12/1992 147 CP 108 KW
        • 1.9 SPort MI-16 4x4 04/1988 - 12/1992 147 CP 108 KW
        • 1.9 Sport MI-16 07/1987 - 11/1991 158 CP 116 KW
        • 1.8 Turbo Diesel 03/1988 - 12/1992 90 CP 66 KW
        • 1.9 Diesel 07/1988 - 09/1992 64 CP 47 KW
        • 1.9 Diesel 03/1988 - 12/1992 69 CP 51 KW
      • 405 II (4B)
        • 1.4 08/1992 - 10/1995 75 CP 55 KW
        • 1.6 08/1992 - 10/1995 88 CP 65 KW
        • 1.8 08/1992 - 10/1995 101 CP 74 KW
        • 2.0 08/1992 - 10/1995 121 CP 89 KW
        • 2.0 X4 08/1992 - 10/1995 121 CP 89 KW
        • 2.0 16V 06/1994 - 10/1995 150 CP 110 KW
        • 2.0 MI-16 08/1992 - 10/1995 152 CP 112 KW
        • 1.9 D 08/1992 - 10/1995 64 CP 47 KW
        • 1.9 D 06/1994 - 10/1995 68 CP 50 KW
        • 1.9 TD 08/1992 - 10/1995 90 CP 66 KW
      • 106 II (1)
        • 1.0 i 05/1996 - ... 45 CP 33 KW
        • 1.0 i 01/1997 - ... 50 CP 37 KW
        • 1.1 i 01/1997 - ... 54 CP 40 KW
        • 1.1 i 05/1996 - ... 60 CP 44 KW
        • 1.4 i 05/1996 - ... 75 CP 55 KW
        • 1.6 i 05/1996 - ... 89 CP 65 KW
        • 1.6 i 05/1996 - ... 101 CP 74 KW
        • 1.6 S16 05/1996 - ... 118 CP 87 KW
        • 1.5 D 05/1996 - ... 55 CP 40 KW
        • 1.5 D 04/1998 - ... 57 CP 42 KW
        • Electric 04/1996 - 07/2004 27 CP 20 KW
      • 309 II (3C, 3A)
        • 1.1 08/1990 - 12/1993 60 CP 44 KW
        • 1.4 07/1990 - 12/1993 67 CP 49 KW
        • 1.4 07/1989 - 12/1993 75 CP 55 KW
        • 1.6 07/1989 - 12/1993 88 CP 65 KW
        • 1.6 07/1989 - 12/1993 92 CP 68 KW
        • 1.6 07/1989 - 12/1993 94 CP 69 KW
        • 1.9 08/1989 - 12/1993 98 CP 72 KW
        • 1.9 10/1990 - 12/1993 109 CP 80 KW
        • 1.9 GTI 07/1989 - 12/1993 120 CP 88 KW
        • 1.9 GTI 16V 10/1990 - 12/1993 147 CP 108 KW
        • 1.9 GTI 16V 08/1989 - 07/1990 158 CP 116 KW
        • 1.8 Diesel 07/1989 - 12/1993 60 CP 44 KW
        • 1.9 Diesel 07/1989 - 12/1993 64 CP 47 KW
      • 205 nadwozie pe³ne
        • 1.7 Diesel 03/1994 - ... 60 CP 44 KW
      • 205 nadwozie pe³ne
        • 1.1 02/1983 - 07/1987 49 CP 36 KW
        • 1.1 08/1987 - 07/1990 54 CP 40 KW
        • 1.4 02/1983 - 07/1987 60 CP 44 KW
        • 1.8 D 02/1983 - 07/1990 60 CP 44 KW
    • RENAULT
      • RAPID nadwozie pe³ne (F40_, G40_)
        • 1.0 02/1986 - 05/1992 37 CP 27 KW
        • 1.0 09/1985 - 08/1991 42 CP 31 KW
        • 1.1 09/1985 - 08/1991 46 CP 34 KW
        • 1.2 05/1995 - 11/1998 65 CP 48 KW
        • 1.2 (F406, G40A) 09/1991 - 03/1998 55 CP 40 KW
        • 1.4 09/1991 - 08/1993 73 CP 54 KW
        • 1.4 (F40U, F40V) 09/1991 - 03/1998 75 CP 55 KW
        • 1.4 (F40D) 01/1994 - 03/1998 79 CP 58 KW
        • 1.4 05/1995 - 08/1997 80 CP 59 KW
        • 1.4 (F402) 07/1985 - 08/1991 58 CP 43 KW
        • 1.4 (F407) CAT 08/1988 - 03/1998 58 CP 43 KW
        • 1.4 (F40M) 03/1986 - 08/1991 60 CP 44 KW
        • 1.6 D (F404) 03/1986 - 08/1998 55 CP 40 KW
        • 1.9 D (F40R) 09/1994 - 03/1998 54 CP 40 KW
      • CLIO I (B/C57_, 5/357_)
        • Electric 05/1996 - 02/1998 30 CP 21 KW
        • 1.2 (5/357Y, 5/357K) 01/1996 - 09/1998 54 CP 40 KW
        • 1.2 (5/357Y, 5/357K) 01/1996 - 09/1998 58 CP 43 KW
        • 1.2 (B/C57R) 01/1991 - 06/1996 54 CP 40 KW
        • 1.2 (B/C/S57A, B/C57S, 5/357F, 5/357J, 5/357L, 5/357R) 05/1990 - 09/1998 58 CP 43 KW
        • 1.2 (B/C/S572) 05/1990 - 03/1996 60 CP 44 KW
        • 1.2 (B/C/S577) 01/1996 - 12/1996 54 CP 40 KW
        • 1.4 (B57J, C57J) 01/1991 - 09/1998 75 CP 55 KW
        • 1.4 01/1991 - 09/1998 80 CP 59 KW
        • 1.8 (B/C57C, B/C57U) 01/1991 - 09/1998 88 CP 65 KW
        • 1.8 08/1990 - 04/1996 90 CP 66 KW
        • 1.8 (B/C578) 08/1994 - 09/1998 90 CP 66 KW
        • 1.8 Rsi (B/C57H) 08/1995 - 09/1998 107 CP 79 KW
        • 1.8 Rsi (B/C579) 01/1993 - 08/1995 109 CP 80 KW
        • 1.9 D 01/1997 - 09/1998 54 CP 40 KW
        • 1.9 D (B/C/S576, B/C/S57L) 01/1991 - 09/1998 64 CP 47 KW
      • ESPACE I (J11_)
        • 2.0 (J/S112) 01/1988 - 12/1990 101 CP 74 KW
        • 2.0 (J/S112) 07/1984 - 12/1990 109 CP 80 KW
        • 2.0 i (J116) 01/1989 - 12/1990 118 CP 87 KW
        • 2.0 i Quadra (J116) 03/1988 - 12/1992 118 CP 87 KW
        • 2.2 (J117) 07/1986 - 12/1990 108 CP 79 KW
        • 2.2 Quadra (J117) 01/1988 - 12/1990 108 CP 79 KW
        • 2.1 TD (J/S115) 10/1984 - 12/1990 88 CP 65 KW
      • FUEGO (136_)
        • 1.4 TL/GTL 02/1980 - 10/1985 64 CP 47 KW
        • 1.6 04/1983 - 10/1985 71 CP 52 KW
        • 1.6 TS/GTS (1362) 10/1980 - 10/1985 97 CP 71 KW
        • 1.6 Turbo (1365) 08/1983 - 10/1985 132 CP 97 KW
        • 2.0 TX/GTX (1363) 10/1980 - 10/1985 110 CP 81 KW
        • 2.1 TD 08/1982 - 10/1985 88 CP 65 KW
      • 11 (B/C37_)
        • 1.1 (B/C371) 03/1983 - 06/1986 48 CP 35 KW
        • 1.2 (B/C37S) 10/1984 - 12/1988 55 CP 40 KW
        • 1.4 (B/C372, B/C37C) 03/1983 - 12/1988 60 CP 44 KW
        • 1.4 (B/C373, B/C37R) 03/1983 - 12/1988 67 CP 49 KW
        • 1.4 (B/C373) 03/1983 - 12/1985 68 CP 50 KW
        • 1.4 (B/C373) 05/1983 - 12/1985 72 CP 53 KW
        • 1.4 Turbo (B/C375) 04/1984 - 12/1986 105 CP 77 KW
        • 1.4 Turbo (B/C375) 10/1986 - 12/1988 115 CP 85 KW
        • 1.7 (B/C37L) 10/1986 - 12/1988 73 CP 54 KW
        • 1.7 (B/C37F) 10/1984 - 12/1988 75 CP 55 KW
        • 1.7 (B/C376) 10/1983 - 12/1987 80 CP 59 KW
        • 1.7 (B/C37D) 06/1987 - 12/1988 87 CP 64 KW
        • 1.7 (B/C37N) 10/1986 - 12/1988 88 CP 65 KW
        • 1.7 (B/C37E) 06/1987 - 12/1988 94 CP 69 KW
        • 1.6 D (B/C374) 08/1983 - 12/1988 55 CP 40 KW
      • 18 (134_)
        • 1.4 (1340) 04/1978 - 07/1986 64 CP 47 KW
        • 1.6 (1341) 04/1982 - 07/1986 73 CP 54 KW
        • 1.6 (1341) 04/1978 - 09/1982 79 CP 58 KW
        • 1.6 TS (1342) 05/1982 - 07/1986 97 CP 71 KW
        • 1.6 Turbo (1345) 10/1980 - 09/1982 109 CP 80 KW
        • 1.6 Turbo (1345) 10/1982 - 07/1986 125 CP 92 KW
        • 2.0 (1343) 05/1982 - 07/1986 105 CP 77 KW
        • 2.2 i 06/1984 - 07/1986 103 CP 76 KW
        • 2.1 Diesel (1344) 11/1981 - 07/1986 67 CP 49 KW
        • 2.1 Diesel 11/1981 - 07/1986 72 CP 53 KW
        • 2.1 TD 11/1981 - 07/1986 88 CP 65 KW
      • 18 Variable (135_)
        • 1.4 (1350) 05/1979 - 07/1986 64 CP 47 KW
        • 1.6 Turbo 10/1982 - 07/1986 125 CP 92 KW
        • 1.6 (1351) 01/1982 - 07/1986 73 CP 54 KW
        • 1.6 4x4 01/1983 - 07/1986 73 CP 54 KW
        • 1.6 (1351) 05/1979 - 09/1982 79 CP 58 KW
        • 1.6 TS 05/1982 - 07/1986 97 CP 71 KW
        • 2.0 4x4 05/1983 - 12/1986 104 CP 76 KW
        • 2.0 (1353) 10/1981 - 07/1986 105 CP 77 KW
        • 2.1 Diesel (1354) 11/1980 - 07/1986 67 CP 49 KW
      • 19 II Cabriolet (D53_, 853_)
        • 1.7 (D53C) 04/1992 - 09/1993 90 CP 66 KW
        • 1.8 (D53Y) 04/1992 - 06/1996 88 CP 65 KW
        • 1.8 (853A) 09/1993 - 06/1996 90 CP 66 KW
        • 1.8 (D53V, 853F, D53C) 07/1994 - 06/1996 107 CP 79 KW
        • 1.8 16V (D53D) 04/1992 - 06/1996 135 CP 99 KW
      • 19 I (B/C53_)
        • 1.4 01/1988 - 12/1992 80 CP 59 KW
        • 1.4 (B/C53P) 01/1989 - 12/1989 58 CP 43 KW
        • 1.4 (B/C532) CAT 01/1989 - 04/1992 58 CP 43 KW
        • 1.7 (B/C53B) 09/1988 - 04/1992 73 CP 54 KW
        • 1.7 (B/C53C) 09/1988 - 04/1992 90 CP 66 KW
        • 1.8 16V (B/C53D) 06/1989 - 04/1992 135 CP 99 KW
        • 1.9 D (B/C534, B/C53J) 09/1988 - 04/1992 64 CP 47 KW
      • 19 I Chamade (L53_)
        • 1.4 (L532, L53P) 07/1988 - 04/1992 58 CP 43 KW
        • 1.7 (L53B) 10/1989 - 04/1992 73 CP 54 KW
        • 1.7 (L53C) 07/1988 - 04/1992 90 CP 66 KW
        • 1.7 (L533) 09/1988 - 12/1992 92 CP 68 KW
        • 1.7 (L53F) 08/1988 - 12/1992 107 CP 79 KW
        • 1.8 16V (L53D) 10/1989 - 04/1992 135 CP 99 KW
        • 1.9 D (L534, L53J) 10/1989 - 04/1992 64 CP 47 KW
        • 1.9 TD (L53K) 09/1990 - 04/1992 92 CP 68 KW
      • 19 II (B/C53_)
        • 1.4 (B/C532) 04/1992 - 12/1995 58 CP 43 KW
        • 1.4 (B/C535) 01/1992 - 12/1995 75 CP 55 KW
        • 1.4 01/1992 - 12/1995 80 CP 59 KW
        • 1.7 (B/C53B) 04/1992 - 12/1995 73 CP 54 KW
        • 1.7 (B/C53C) 04/1992 - 12/1995 90 CP 66 KW
        • 1.8 16V (B/C53D) 04/1992 - 12/1995 135 CP 99 KW
        • 1.8 (B/C53Y) 04/1992 - 12/1995 88 CP 65 KW
        • 1.8 (5/353A) 04/1992 - 12/1995 90 CP 66 KW
        • 1.8 (5/353F, B/C538) 05/1994 - 12/1995 107 CP 79 KW
        • 1.8 (B/C538) 04/1992 - 05/1994 110 CP 81 KW
        • 1.9 D (B/C53J) 04/1992 - 12/1995 64 CP 47 KW
        • 1.9 dT (B/C53T) 04/1992 - 12/1995 90 CP 66 KW
      • 19 II Chamade (L53_)
        • 1.4 (L535) 11/1993 - 12/1995 75 CP 55 KW
        • 1.4 10/1994 - 11/1995 78 CP 57 KW
        • 1.4 (532) 04/1992 - 12/1995 58 CP 43 KW
        • 1.4 05/1992 - 09/1994 60 CP 44 KW
        • 1.7 (L53B) 04/1992 - 12/1995 73 CP 54 KW
        • 1.7 05/1992 - 11/1995 75 CP 55 KW
        • 1.7 (L53C) 04/1992 - 12/1995 90 CP 66 KW
        • 1.7 (L533) 01/1993 - 08/1995 92 CP 68 KW
        • 1.8 16V (L53D) 04/1992 - 12/1995 135 CP 99 KW
        • 1.8 (L53V, L538) 05/1994 - 12/1995 107 CP 79 KW
        • 1.8 (L53Y) 04/1992 - 12/1995 88 CP 65 KW
        • 1.8 (453A/F) 04/1992 - 12/1995 90 CP 66 KW
        • 1.8 05/1992 - 09/1994 91 CP 67 KW
        • 1.8 05/1992 - 11/1995 107 CP 79 KW
        • 1.8 (L538) 04/1992 - 05/1994 110 CP 81 KW
        • 1.9 D (L53J) 04/1992 - 12/1995 64 CP 47 KW
        • 1.9 dT (L53T) 04/1992 - 12/1995 90 CP 66 KW
        • 1.9 D 05/1992 - 11/1995 92 CP 68 KW
      • 20 (127_)
        • 1.6 (1271) 10/1975 - 05/1977 90 CP 66 KW
        • 1.6 (1271) 05/1977 - 12/1983 97 CP 71 KW
        • 2.0 (1277) 10/1980 - 12/1983 103 CP 76 KW
        • 2.2 (1279) 10/1980 - 12/1983 116 CP 85 KW
        • 2.1 Diesel (1276) 10/1980 - 12/1983 64 CP 47 KW
        • 2.1 TD 01/1982 - 12/1983 86 CP 63 KW
      • 21 sedan (L48_)
        • 1.7 (L48M, L48F) 07/1986 - 02/1994 73 CP 54 KW
        • 1.7 (L481) 03/1986 - 12/1987 75 CP 55 KW
        • 1.7 (L48N) 06/1987 - 04/1989 87 CP 64 KW
        • 1.7 (L482) 03/1986 - 03/1993 88 CP 65 KW
        • 1.7 (L48E) 09/1989 - 02/1994 90 CP 66 KW
        • 1.7 (L48E) 03/1986 - 02/1994 94 CP 69 KW
        • 1.9 D (L48H, L48I) 08/1989 - 10/1993 64 CP 47 KW
      • 21 kombi (K48_)
        • 1.7 (K48M) 06/1986 - 12/1989 73 CP 54 KW
        • 1.7 (K48F) CAT 05/1988 - 06/1993 73 CP 54 KW
        • 1.7 (K/S481) 06/1986 - 03/1993 75 CP 55 KW
        • 1.7 (K48N) 06/1987 - 04/1989 87 CP 64 KW
        • 1.7 (K/S482) 10/1986 - 12/1988 88 CP 65 KW
        • 1.7 (K48E) 10/1989 - 12/1993 90 CP 66 KW
        • 1.7 (K48E) 06/1986 - 12/1989 94 CP 69 KW
        • 1.9 D 03/1986 - 08/1994 64 CP 47 KW
      • 30 (127_)
        • 2.1 Turbo-D (1270) 02/1982 - 03/1986 86 CP 63 KW
      • 5 (122_)
        • 1.4 (1229, 1399) 01/1982 - 12/1985 63 CP 46 KW
        • 1.4 09/1980 - 03/1985 160 CP 118 KW
        • 1.4 Turbo (8220) 06/1980 - 01/1985 160 CP 118 KW
      • SUPER 5 (B/C40_)
        • 1.4 (B/C402) 10/1984 - 06/1988 59 CP 43 KW
        • 1.4 (B/C/407) CAT 10/1985 - 12/1996 58 CP 43 KW
        • 1.4 (B/C40M) 06/1987 - 08/1990 60 CP 44 KW
        • 1.4 (B/C40J) 06/1987 - 07/1989 67 CP 49 KW
        • 1.4 (B/C403) 10/1984 - 07/1989 71 CP 52 KW
        • 1.4 Turbo (C405) 04/1985 - 08/1990 120 CP 88 KW
        • 1.7 (B/C408) 10/1986 - 03/1995 73 CP 54 KW
        • 1.7 (B/C40K, B/C40G) 06/1987 - 03/1995 87 CP 64 KW
        • 1.7 i (C409) 10/1986 - 08/1991 94 CP 69 KW
        • 1.6 D (B/C/404) 08/1985 - 12/1996 55 CP 40 KW
      • 9 (L42_)
        • 1.1 (L421) 09/1981 - 05/1987 48 CP 35 KW
        • 1.2 (L42S) 09/1985 - 12/1988 54 CP 40 KW
        • 1.4 (L422, L42C) 12/1981 - 12/1988 60 CP 44 KW
        • 1.4 (L423, L42R) 09/1985 - 12/1988 67 CP 49 KW
        • 1.4 Automatik (L423) 09/1981 - 12/1985 68 CP 50 KW
        • 1.4 (L423) 09/1981 - 12/1985 72 CP 53 KW
        • 1.4 Turbo (L425) 04/1984 - 12/1986 105 CP 77 KW
        • 1.4 Turbo 12/1986 - 12/1989 116 CP 85 KW
        • 1.7 (L42F) 10/1986 - 12/1988 73 CP 54 KW
        • 1.7 (L42L) 10/1986 - 12/1988 75 CP 55 KW
        • 1.7 (L426) 09/1984 - 12/1989 80 CP 59 KW
        • 1.7 (L42N) 10/1986 - 12/1988 88 CP 65 KW
        • 1.7 (L42E) 06/1987 - 12/1988 94 CP 69 KW
        • 1.6 D (L424) 10/1982 - 12/1988 55 CP 40 KW
      • 21 (B48_)
        • 1.7 (B48F) 09/1989 - 10/1992 73 CP 54 KW
        • 1.7 (B48E) 09/1989 - 06/1994 90 CP 66 KW
        • 1.9 D (B48H, B48I) 09/1989 - 01/1994 64 CP 47 KW
      • 19 I Cabriolet (D53_)
        • 1.7 07/1991 - 04/1992 75 CP 55 KW
        • 1.7 07/1991 - 04/1992 95 CP 70 KW
        • 1.8 16V (D53D) 07/1991 - 04/1992 137 CP 101 KW
      • 19 II nadwozie pe³ne (S53_)
        • 1.9 dT 03/1992 - 12/1995 92 CP 68 KW
      • CLIO I nadwozie pe³ne (S57_)
        • 1.2 06/1994 - 02/1998 54 CP 40 KW
      • SUPER 5 nadwozie pe³ne (S40_)
        • 1.4 09/1985 - 07/1986 60 CP 44 KW
    • TALBOT
      • SOLARA
        • 1.3 02/1980 - 07/1986 54 CP 40 KW
        • 1.6 02/1980 - 06/1981 88 CP 65 KW
      • MURENA
        • 1.6 08/1981 - 01/1985 90 CP 66 KW
        • 2.1 09/1980 - 07/1984 116 CP 85 KW
Parametri generali
Cod tarifar87083091
Parametri tehnici
Lungime [mm]105
Partea de montarepunte fata
Înaltime [mm]54,3
Grosime [mm]18
Contact indicator uzurainclusiv contact avertizare uzura
Restrictiile producatoruluiBENDIX

Spune-ţi opinia

Autentifică-te sau Înregistrează un cont nou pentru a putea scie o opinie

Magazinul online MIIDEPIESE.RO are stabilite urmatoarele taxe si comisioane:

  • 25 leiTaxa de transport pentru comenzi pana in 500 lei, in limita a 10 kg.
    NOTA: Anvelopele, jantele si reperele agabaritice se taxeaza separat in functie de greutatea volumetrica. In acest ultim caz, taxa va fi comunicata telefonic dupa plasarea comenzii. Livrarea produselor se va realiza doar dupa confirmarea telefonica.
  • 10 lei - Comision procesare comanda cu valoare pana in 100 de lei. Reprezinta costul serviciului de pregatire a produselor din comanda in vederea livrarii (de exemplu, dar fara a se limita la, sortare, manipulare, impachetare, etc).
  • 19% TVA -  INCLUS IN PRETUL DE ACHIZITIE
  • Taxa ECOVALOARE Anvelope - INCLUSA IN PRETUL ANVELOPELOR ACHIZITIONATE
    • pentru camioane  de 20.9 lei/buc (fara TVA)
    • pentru restul anvelopelor de 4.6 lei (fara TVA)

Set placute frana

  • Numar produs: C1P005ABE
  • Disponibilitate: In stoc
  • Livrare in: 24 ore
  • 44,22 Lei
  • Fără taxe: 37,16 Lei

Garantie

Informatii suplimentare despre garantie le puteti citi aici

Comenzi prin telefon

0734 607 269 sau prin WhatsApp: Luni - Vineri, 7:00 - 16:00

0734 493 934 sau prin WhatsApp: Luni - Vineri, 9:00 - 18:00

0744.642.897 sau prin WhatsApp, in weekend si in cursul saptamanii dupa ora 18:00

Costuri de livare gratuite

Transport gratuit in Romania, la comenzi mai mari de 500 lei in limita a 10kg. Anvelopele, jantele si reperele agabaritice se taxeaza separat in functie de greutatea volumetrica.

Optiuni de plata online

Majoritatea clientilor nostri utilizeaza plata online la achizita pieselor dorite.

Etichete: Set placute frana, ABE, C1P005ABE, SFB4CE52, 2090518005T4005, 245050, 424862, 425033, 425035, 425036, 425043, 425049, 425050, 425051, 425052, 425057, 425069, 425072, 425075, 425076, 425088, 425097, 425127, 425137, 425140, 425141, 425147, 425261, 425262, 425273, 425275, 7701201542, 7701202057, 7701202216, 7701202217, 7701202283, 7701202302, 7701202475, 7701202518, 7701202711, 7701202833, 7701202847, 7701202892, 7701204357, 7701204530, 7701204708, 7701204903, 7701349869, 7701349969, 7711130008, 7711130034, C1C048ABE, C1C048PR, C1P005JC, C1P005PR, FDB393A, FSL393, G1020214, ICE180633, LP490, LUBKIOSAK5SP384, P61097, P68010, RL529481, RL553781, SAS6210013, TAR393, VAL301075, VAL301081, 87083091