Set placute frana

Fotografiile produselor au caracter informativ si nu creeaza obligatii contractuale.

Set placute frana punte fata MERCEDES C (W203), CLC (CL203), CLK (C209), SLK (R171) 1.6-3.2 05.00-06.11
ProducătorNumăr
IC Krosy0 986 424 517
OE MERCEDES-BEN0034202520
OE MERCEDES-BEN0034202620
OE MERCEDES-BEN0034204520
OE MERCEDES-BEN0034205920
OE MERCEDES-BEN0034206020
OE MERCEDES-BEN0034209520
OE MERCEDES-BEN0054206220
OE MERCEDES-BEN34202620
OE MERCEDES-BEN34204520
OE MERCEDES-BEN34205920
OE MERCEDES-BENA0034202520
OE MERCEDES-BENA0034202620
IC KrosyC1M025JC
IC KrosyC1M025PR
IC KrosyG1020924
IC KrosyGLR2387800
IC KrosyICE181369-701
IC KrosyRL690581
IC KrosyV30-8125-1
IC KrosyVAL301448
IC KrosyWOKP6683.00
  • Autoturisme
    • MERCEDES-BENZ
      • KLASA C (W203)
        • C 180 (203.035) 10/2000 - 05/2002 129 CP 95 KW
        • C 180 Kompressor (203.046) 05/2002 - 02/2007 143 CP 105 KW
        • C 200 Kompressor (203.042) 05/2002 - 02/2007 163 CP 120 KW
        • C 200 Kompressor (203.045) 05/2000 - 06/2002 163 CP 120 KW
        • C 200 CGI Kompressor (203.043) 07/2003 - 02/2007 170 CP 125 KW
        • C 230 Kompressor (203.040) 02/2004 - 02/2007 192 CP 141 KW
        • C 230 (203.052) 01/2005 - 02/2007 204 CP 150 KW
        • C 240 (203.061) 05/2000 - 02/2007 170 CP 125 KW
        • C 240 4-matic (203.081) 07/2002 - 02/2007 170 CP 125 KW
        • C 280 (203.054) 01/2005 - 02/2007 231 CP 170 KW
        • C 280 4-matic (203.092) 01/2005 - 02/2007 231 CP 170 KW
        • C 320 (203.064) 05/2000 - 02/2007 218 CP 160 KW
        • C 320 4-matic (203.084) 07/2002 - 02/2007 218 CP 160 KW
        • C 32 AMG Kompressor (203.065) 02/2001 - 02/2007 354 CP 260 KW
        • C 350 (203.056) 01/2005 - 02/2007 272 CP 200 KW
        • C 350 4-matic (203.087) 01/2005 - 02/2007 272 CP 200 KW
        • C 200 CDI 02/2001 - 02/2007 102 CP 75 KW
        • C 200 CDI (203.004) 09/2000 - 02/2007 116 CP 85 KW
        • C 200 CDI (203.007) 04/2003 - 02/2007 122 CP 90 KW
        • C 220 CDI (203.006) 05/2000 - 02/2007 136 CP 100 KW
        • C 220 CDI (203.006) 05/2000 - 02/2007 143 CP 105 KW
        • C 220 CDI (203.008) 02/2003 - 02/2007 150 CP 110 KW
        • C 270 CDI (203.016) 12/2000 - 02/2007 170 CP 125 KW
        • C 320 CDI (203.020) 01/2005 - 02/2007 224 CP 165 KW
      • KLASA C coupe (CL203)
        • C 160 Kompressor (203.730) 05/2002 - 05/2008 122 CP 90 KW
        • C 180 Kompressor (203.746) 05/2002 - 05/2008 143 CP 105 KW
        • C 180 (203.735) 03/2001 - 05/2002 129 CP 95 KW
        • C 200 Kompressor (203.742) 05/2002 - 05/2008 163 CP 120 KW
        • C 200 Kompressor (203.745) 03/2001 - 05/2002 163 CP 120 KW
        • C 200 CGI Kompressor (203.743) 03/2003 - 05/2008 170 CP 125 KW
        • C 230 (203.752) 01/2005 - 05/2008 204 CP 150 KW
        • C 230 Kompressor (203.740) 05/2002 - 05/2008 192 CP 141 KW
        • C 230 Kompressor (203.747) 03/2001 - 05/2002 197 CP 145 KW
        • C 320 (203.764) 09/2002 - 05/2008 218 CP 160 KW
        • C 350 (203.756) 01/2005 - 05/2008 272 CP 200 KW
        • C 200 CDI (203.707) 03/2003 - 05/2008 122 CP 90 KW
        • C 220 CDI (203.706) 03/2001 - 05/2008 143 CP 105 KW
        • C 220 CDI (203.708) 02/2004 - 05/2008 150 CP 110 KW
      • KLASA C T-Model (S203)
        • C 180 Kompressor (203.246) 05/2002 - 08/2007 143 CP 105 KW
        • C 180 (203.235) 03/2001 - 05/2002 129 CP 95 KW
        • C 200 Kompressor (203.242) 05/2002 - 08/2007 163 CP 120 KW
        • C 200 Kompressor (203.245) 03/2001 - 05/2002 163 CP 120 KW
        • C 200 CGI Kompressor (203.243) 07/2003 - 08/2007 170 CP 125 KW
        • C 230 Kompressor (203.240) 02/2004 - 08/2007 192 CP 141 KW
        • C 230 (203.252) 01/2005 - 08/2007 204 CP 150 KW
        • C 240 (203.261) 03/2001 - 08/2007 170 CP 125 KW
        • C 240 4-matic (203.281) 07/2002 - 08/2007 170 CP 125 KW
        • C 280 (203.254) 01/2005 - 08/2007 231 CP 170 KW
        • C 280 4-matic (203.292) 01/2005 - 08/2007 231 CP 170 KW
        • C 320 (203.264, 203.764) 03/2001 - 08/2007 218 CP 160 KW
        • C 320 4-matic (203.284) 07/2002 - 08/2007 218 CP 160 KW
        • C 350 (203.256) 01/2005 - 08/2007 272 CP 200 KW
        • C 350 4-matic (203.287) 01/2005 - 08/2007 272 CP 200 KW
        • C 32 AMG Kompressor (203.265) 03/2001 - 08/2007 354 CP 260 KW
        • C 200 CDI (203.204, 203.207) 03/2001 - 08/2007 102 CP 75 KW
        • C 200 CDI (203.204) 03/2001 - 08/2007 116 CP 85 KW
        • C 200 CDI (203.207) 04/2003 - 08/2007 122 CP 90 KW
        • C 220 CDI (203.208) 08/2006 - 08/2007 136 CP 100 KW
        • C 220 CDI (203.206) 03/2001 - 08/2007 143 CP 105 KW
        • C 220 CDI (203.208) 02/2004 - 08/2007 150 CP 110 KW
        • C 270 CDI (203.216) 03/2001 - 08/2007 170 CP 125 KW
        • C 320 CDI (203.220) 06/2005 - 08/2007 224 CP 165 KW
      • CLK (C209)
        • 200 Kompressor (209.342) 09/2002 - 05/2009 163 CP 120 KW
        • 200 Kompressor (209.341) 10/2006 - 05/2009 184 CP 135 KW
        • 200 CGI (209.343) 07/2003 - 05/2009 170 CP 125 KW
        • 240 (209.361) 06/2002 - 05/2009 170 CP 125 KW
        • 280 (209.354) 01/2005 - 05/2009 231 CP 170 KW
        • 320 (209.365) 06/2002 - 05/2009 218 CP 160 KW
        • 220 CDI (209.308) 01/2005 - 05/2009 136 CP 100 KW
        • 220 CDI (209.308) 01/2005 - 05/2009 150 CP 110 KW
        • 270 CDI (209.316) 10/2002 - 05/2009 170 CP 125 KW
      • CLK kabriolet (A209)
        • CLK 200 Kompressor (209.442) 02/2003 - 03/2010 163 CP 120 KW
        • CLK 200 Kompressor (209.441) 10/2006 - 03/2010 184 CP 135 KW
        • CLK 200 CGI (209.443) 07/2003 - 03/2010 170 CP 125 KW
        • CLK 240 (209.461) 02/2003 - 03/2010 170 CP 125 KW
        • CLK 280 (209.454) 01/2005 - 03/2010 231 CP 170 KW
        • CLK 320 (209.465) 02/2003 - 03/2010 218 CP 160 KW
        • CLK 320 CDI (209.420) 03/2005 - 03/2010 224 CP 165 KW
      • SLK (R171)
        • 200 Kompressor (171.442) 03/2004 - 02/2011 163 CP 120 KW
        • 200 Kompressor (171.445) 01/2008 - 02/2011 184 CP 135 KW
        • 280 (171.454) 01/2005 - 02/2011 231 CP 170 KW
        • 300 (171.454) 04/2009 - 02/2011 231 CP 170 KW
        • 350 (171.458) 01/2008 - 02/2011 305 CP 224 KW
      • KLASA CLC (CL203)
        • CLC 160 (203.731) 02/2009 - 06/2011 129 CP 95 KW
        • CLC 180 Kompressor (203.746) 05/2008 - 06/2011 143 CP 105 KW
        • CLC 200 Kompressor (203.741) 05/2008 - 06/2011 184 CP 135 KW
        • CLC 230 (203.752) 05/2008 - 06/2011 204 CP 150 KW
        • CLC 200 CDI (203.707) 05/2008 - 06/2011 122 CP 90 KW
        • CLC 220 CDI (203.708) 05/2008 - 06/2011 150 CP 110 KW
Parametri generali
Cod tarifar87083091
Parametri tehnici
Lungime [mm]131,1
Partea de montarepunte fata
Înaltime [mm]69,8
Grosime [mm]19,5
Contact indicator uzurafara contact avertizare uzura

Spune-ţi opinia

Autentifică-te sau Înregistrează un cont nou pentru a putea scie o opinie

Magazinul online MIIDEPIESE.RO are stabilite urmatoarele taxe si comisioane:

  • 25 leiTaxa de transport pentru comenzi pana in 500 lei, in limita a 10 kg.
    NOTA: Anvelopele, jantele si reperele agabaritice se taxeaza separat in functie de greutatea volumetrica. In acest ultim caz, taxa va fi comunicata telefonic dupa plasarea comenzii. Livrarea produselor se va realiza doar dupa confirmarea telefonica.
  • 10 lei - Comision procesare comanda cu valoare pana in 100 de lei. Reprezinta costul serviciului de pregatire a produselor din comanda in vederea livrarii (de exemplu, dar fara a se limita la, sortare, manipulare, impachetare, etc).
  • 19% TVA -  INCLUS IN PRETUL DE ACHIZITIE
  • Taxa ECOVALOARE Anvelope - INCLUSA IN PRETUL ANVELOPELOR ACHIZITIONATE
    • pentru camioane  de 20.9 lei/buc (fara TVA)
    • pentru restul anvelopelor de 4.6 lei (fara TVA)

Set placute frana

  • Numar produs: C1M025ABE
  • Disponibilitate: In stoc
  • Livrare in: 24 ore
  • 54,06 Lei
  • Fără taxe: 45,43 Lei

Garantie

Informatii suplimentare despre garantie le puteti citi aici

Comenzi prin telefon

0734 607 269: Luni - Vineri, 9:00 - 18:00

0744.642.897 sau prin WhatsApp, in weekend si in cursul saptamanii dupa ora 18:00 

Costuri de livare gratuite

Transport gratuit in Romania, la comenzi mai mari de 500 lei in limita a 10kg. Anvelopele, jantele si reperele agabaritice se taxeaza separat in functie de greutatea volumetrica.

Optiuni de plata online

Majoritatea clientilor nostri utilizeaza plata online la achizita pieselor dorite.

Etichete: Set placute frana, ABE, C1M025ABE, SFB4CE4B, 0034202520, 0034202620, 0034204520, 0034205920, 0034206020, 0034209520, 0054206220, 0986424517, 34202620, 34204520, 34205920, A0034202520, A0034202620, C1M025JC, C1M025PR, G1020924, GLR2387800, ICE181369701, RL690581, V3081251, VAL301448, WOKP668300, 87083091