Set placute frana

Fotografiile produselor au caracter informativ si nu creeaza obligatii contractuale.

Set placute frana punte fata FIAT BRAVA, BRAVO, MAREA; LANCIA DELTA 1.2-1.9D 06.93-
ProducătorNumăr
IC Krosy0 986 495 002
OE FIAT77362084
OE FIAT77362199
OE FIAT9947118
OE FIAT9947629
OE ALFA ROMEO9947776
OE ALFA ROMEO9950713
IC KrosyC1F021PR
IC KrosyG1020340
IC KrosyICE181123
IC KrosyRL624381
IC KrosyWOKP4883.01
IC KrosyWOKP4883.11
  • Autoturisme
    • ALFA ROMEO
      • 145 (930)
        • 1.4 i.e. 07/1994 - 12/1996 90 CP 66 KW
        • 1.6 i.e. 10/1994 - 12/1996 103 CP 76 KW
        • 1.7 i.e. 16V 10/1994 - 12/1996 129 CP 95 KW
      • 146 (930)
        • 1.4 i.e. 12/1994 - 12/1996 90 CP 66 KW
        • 1.6 i.e. 12/1994 - 12/1996 103 CP 76 KW
        • 1.7 i.e. 16V 12/1994 - 12/1996 129 CP 95 KW
    • FIAT
      • BRAVA (182)
        • 1.2 16V 80 10/2000 - 10/2001 80 CP 59 KW
        • 1.2 16V 80 12/1998 - 12/2002 82 CP 60 KW
        • 1.4 (182.BG) 10/1995 - 10/2001 75 CP 55 KW
        • 1.4 12 V (182.BA) 10/1995 - 08/1998 80 CP 59 KW
        • 1.6 16V (182.BH) 10/1995 - 10/2001 90 CP 66 KW
        • 1.6 16V (182.BB) 02/1996 - 10/2001 103 CP 76 KW
        • 1.9 D 10/1995 - 10/2001 65 CP 48 KW
        • 1.9 TD 75 S (182.BF) 03/1996 - 10/2001 75 CP 55 KW
      • BRAVO I (182)
        • 1.2 16V 80 10/2000 - 10/2001 80 CP 59 KW
        • 1.2 16V 80 12/1998 - 10/2000 82 CP 60 KW
        • 1.4 (182.AG) 10/1995 - 10/2001 75 CP 55 KW
        • 1.4 (182.AA) 10/1995 - 10/2001 80 CP 59 KW
        • 1.6 16V (182.AH) 10/1995 - 10/2001 90 CP 66 KW
        • 1.6 16V (182.AB) 03/1996 - 10/2001 103 CP 76 KW
        • 1.9 D 10/1995 - 10/2001 65 CP 48 KW
        • 1.9 TD 75 S (182.AF) 03/1996 - 10/2001 75 CP 55 KW
      • MAREA (185)
        • 1.2 16V 10/1998 - 05/2002 82 CP 60 KW
        • 1.4 80 12V 09/1996 - 05/2002 80 CP 59 KW
        • 1.6 100 16V 09/1996 - 05/2002 103 CP 76 KW
        • 1.6 09/2000 - 08/2002 103 CP 76 KW
        • 1.6 100 16V Bipower 04/1999 - 05/2002 103 CP 76 KW
        • 1.9 TD 75 09/1996 - 05/2002 75 CP 55 KW
      • MAREA Weekend (185)
        • 1.2 16V 10/1998 - 05/2002 82 CP 60 KW
        • 1.4 80 12V 09/1996 - 05/2002 80 CP 59 KW
        • 1.9 TD 75 09/1996 - 05/2002 75 CP 55 KW
      • PUNTO (188)
        • 1.9 DS 60 (188.031, .051, .231, .251) 09/1999 - ... 60 CP 44 KW
      • PUNTO Van (188AX)
        • 1.9 D 60 02/2000 - 10/2009 60 CP 44 KW
    • LANCIA
      • DEDRA (835)
        • 1.6 i.e. (835AN) 04/1993 - 07/1999 75 CP 55 KW
        • 1.6 LE (835EB) CAT 07/1994 - 07/1999 90 CP 66 KW
        • 1.6 16V (835EI) 01/1996 - 07/1999 103 CP 76 KW
      • DELTA II (836)
        • 1.4 i.e. (836AF, 836AH) 10/1994 - 08/1999 69 CP 51 KW
        • 1.6 i.e. (836AD) 06/1993 - 08/1999 75 CP 55 KW
        • 1.6 i.e. (836AP) 03/1996 - 08/1999 90 CP 66 KW
        • 1.6 i.e. 16V (836AO) 01/1996 - 08/1999 103 CP 76 KW
        • 1.9 TD (836AM, 836AN) 10/1994 - 08/1999 90 CP 66 KW
      • DEDRA SW (835)
        • 1.6 (835EB) 10/1994 - 07/1999 90 CP 66 KW
        • 1.6 16V (835EI) 01/1996 - 07/1999 103 CP 76 KW
Parametri generali
Cod bare125654
Cod tarifar87083091
Parametri tehnici
Lungime [mm]151,5
Partea de montarepunte fata
Înaltime [mm]52,5
Grosime [mm]17,6
Contact indicator uzurainclusiv contact avertizare uzura
Restrictiile producatoruluiATE

Spune-ţi opinia

Autentifică-te sau Înregistrează un cont nou pentru a putea scie o opinie

Magazinul online MIIDEPIESE.RO are stabilite urmatoarele taxe si comisioane:

  • 25 leiTaxa de transport pentru comenzi pana in 500 lei, in limita a 10 kg.
    NOTA: Anvelopele, jantele si reperele agabaritice se taxeaza separat in functie de greutatea volumetrica. In acest ultim caz, taxa va fi comunicata telefonic dupa plasarea comenzii. Livrarea produselor se va realiza doar dupa confirmarea telefonica.
  • 10 lei - Comision procesare comanda cu valoare pana in 100 de lei. Reprezinta costul serviciului de pregatire a produselor din comanda in vederea livrarii (de exemplu, dar fara a se limita la, sortare, manipulare, impachetare, etc).
  • 19% TVA -  INCLUS IN PRETUL DE ACHIZITIE
  • Taxa ECOVALOARE Anvelope - INCLUSA IN PRETUL ANVELOPELOR ACHIZITIONATE
    • pentru camioane  de 20.9 lei/buc (fara TVA)
    • pentru restul anvelopelor de 4.6 lei (fara TVA)

Set placute frana

  • Numar produs: C1F021ABE
  • Disponibilitate: In stoc (confirmare telefonica)
  • Livrare in: 24 ore
  • 54,52 Lei
  • Fără taxe: 45,82 Lei

Garantie

Informatii suplimentare despre garantie le puteti citi aici

Comenzi prin telefon

0734 607 269 sau prin WhatsApp: Luni - Vineri, 7:00 - 16:00

0734 493 934 sau prin WhatsApp: Luni - Vineri, 9:00 - 18:00

0744.642.897 sau prin WhatsApp, in weekend si in cursul saptamanii dupa ora 18:00

Costuri de livare gratuite

Transport gratuit in Romania, la comenzi mai mari de 500 lei in limita a 10kg. Anvelopele, jantele si reperele agabaritice se taxeaza separat in functie de greutatea volumetrica.

Optiuni de plata online

Majoritatea clientilor nostri utilizeaza plata online la achizita pieselor dorite.

Etichete: Set placute frana, ABE, C1F021ABE, SFB4CE04, 0986495002, 77362084, 77362199, 9947118, 9947629, 9947776, 9950713, C1F021PR, G1020340, ICE181123, RL624381, WOKP488301, WOKP488311, 125654, 87083091