Set placute frana

Fotografiile produselor au caracter informativ si nu creeaza obligatii contractuale.

Set placute frana punte fata FORD TRANSIT/TOURNEO 2.2TDCi 04.06-
ProducătorNumăr
OE FORD1371403
OE FORD1433954
OE FORD1534428
OE FORD1554523
OE FORD1560023
OE FORD1721086
OE FORD1824347
ROADHOUSE21251.02
JURID573276J
OE FORD6C112K021BB
OE FORD6C112K021BC
OE FORD6C112K021BD
OE FORD6C112K021BE
OE FORD9C112K021BA
IC KrosyFE16673
IC KrosyG1020800
IC KrosyHP303 967
MINTEXMDB2852
OE FORDME6C1J2K021BA
OE FORDME6C1J2K021BB
IC KrosyRL925181
IC KrosyVAL598818
  • Autoturisme
    • FORD
      • TRANSIT Autobus
        • 2.2 TDCi 04/2006 - ... 85 CP 63 KW
        • 2.2 TDCi 10/2011 - ... 100 CP 74 KW
        • 2.2 TDCi 04/2006 - ... 110 CP 81 KW
        • 2.2 TDCi 10/2008 - ... 115 CP 85 KW
        • 2.2 TDCi 10/2011 - ... 125 CP 92 KW
        • 2.2 TDCi 04/2006 - ... 130 CP 96 KW
        • 2.2 TDCi 10/2007 - ... 140 CP 103 KW
      • TRANSIT nadwozie pe³ne
        • 2.2 TDCi 04/2006 - ... 85 CP 63 KW
        • 2.2 TDCi 10/2011 - ... 100 CP 74 KW
        • 2.2 TDCi 04/2006 - ... 110 CP 81 KW
        • 2.2 TDCi 10/2008 - ... 115 CP 85 KW
        • 2.2 TDCi 10/2011 - ... 125 CP 92 KW
        • 2.2 TDCi 04/2006 - ... 130 CP 96 KW
        • 2.2 TDCi 10/2007 - ... 140 CP 103 KW
      • TRANSIT platforma / podwozie
        • 2.2 TDCi 04/2006 - ... 85 CP 63 KW
        • 2.2 TDCi 10/2011 - ... 100 CP 74 KW
        • 2.2 TDCi 04/2006 - ... 110 CP 81 KW
        • 2.2 TDCi 10/2008 - ... 115 CP 85 KW
        • 2.2 TDCi 10/2011 - ... 125 CP 92 KW
        • 2.2 TDCi 04/2006 - ... 130 CP 96 KW
        • 2.2 TDCi 10/2007 - ... 140 CP 103 KW
      • TRANSIT TOURNEO
        • 2.2 TDCi 07/2006 - ... 110 CP 81 KW
        • 2.2 TDCi 10/2008 - ... 115 CP 85 KW
        • 2.2 TDCi 07/2006 - ... 131 CP 96 KW
        • 2.2 TDCi 10/2007 - ... 140 CP 103 KW
Parametri generali
Cod bare5906295147527
Cod tarifar87083091
Parametri tehnici
Lungime [mm]164,7
Înaltime [mm]65,4
Grosime [mm]18,8
Contact indicator uzurafara contact avertizare uzura
Restrictiile producatoruluiBOSCH
Numar WVA24485

Spune-ţi opinia

Autentifică-te sau Înregistrează un cont nou pentru a putea scie o opinie

Magazinul online MIIDEPIESE.RO are stabilite urmatoarele taxe si comisioane:

  • 25 leiTaxa de transport pentru comenzi pana in 500 lei, in limita a 10 kg.
    NOTA: Anvelopele, jantele si reperele agabaritice se taxeaza separat in functie de greutatea volumetrica. In acest ultim caz, taxa va fi comunicata telefonic dupa plasarea comenzii. Livrarea produselor se va realiza doar dupa confirmarea telefonica.
  • 10 lei - Comision procesare comanda cu valoare pana in 100 de lei. Reprezinta costul serviciului de pregatire a produselor din comanda in vederea livrarii (de exemplu, dar fara a se limita la, sortare, manipulare, impachetare, etc).
  • 19% TVA -  INCLUS IN PRETUL DE ACHIZITIE
  • Taxa ECOVALOARE Anvelope - INCLUSA IN PRETUL ANVELOPELOR ACHIZITIONATE
    • pentru camioane  de 20.9 lei/buc (fara TVA)
    • pentru restul anvelopelor de 4.6 lei (fara TVA)

Set placute frana

  • Numar produs: 24485 00 703 10
  • Disponibilitate: In stoc furnizor (confirmare telefonica)
  • Livrare in: 2 zile
  • 172,95 Lei
  • Fără taxe: 145,34 Lei

Garantie

Informatii suplimentare despre garantie le puteti citi aici

Comenzi prin telefon

0734 607 269 sau prin WhatsApp: Luni - Vineri, 7:00 - 16:00

0734 493 934 sau prin WhatsApp: Luni - Vineri, 9:00 - 18:00

0744.642.897 sau prin WhatsApp, in weekend si in cursul saptamanii dupa ora 18:00

Costuri de livare gratuite

Transport gratuit in Romania, la comenzi mai mari de 500 lei in limita a 10kg. Anvelopele, jantele si reperele agabaritice se taxeaza separat in functie de greutatea volumetrica.

Optiuni de plata online

Majoritatea clientilor nostri utilizeaza plata online la achizita pieselor dorite.

Etichete: Set placute frana, BRECK, 244850070310, SFB8DCCA, 1371403, 1433954, 1534428, 1554523, 1560023, 1721086, 1824347, 2125102, 573276J, 6C112K021BB, 6C112K021BC, 6C112K021BD, 6C112K021BE, 9C112K021BA, FE16673, G1020800, HP303967, MDB2852, ME6C1J2K021BA, ME6C1J2K021BB, RL925181, VAL598818, 5906295147527, 87083091