Set placute frana

Fotografiile produselor au caracter informativ si nu creeaza obligatii contractuale.

Breck de frână bloc set. P 10-14 Fiat Ducato / Citroen Jumper 02 - / PEUGEOT Boxer 02 -
ProducătorNumăr
IC Krosy0 986 424 703
OE FIAT0000071772817
ROADHOUSE2960.01
OE PEUGEOT425242
OE CITROËN425243
OE CITROËN425458
IC Krosy5201-10-0637P
JURID573113J
OE FIAT71752979
OE FIAT71772817
OE FIAT77362219
OE FIAT77364016
OE FIAT77364862
OE FIAT9949409
OE FIAT9949482
OE FIAT9949516
IC KrosyFDB1478
IC KrosyG1020516
MINTEXMDB2328
IC KrosyP 23 091
IC KrosyRL909781
IC KrosyWOKP8603.01
  • Autoturisme
    • CITROËN
      • JUMPER Autobus (230P)
        • 2.8 D 01/1999 - 02/2002 87 CP 64 KW
        • 2.8 HDi 09/2000 - 04/2002 128 CP 94 KW
      • JUMPER nadwozie pe³ne (230L)
        • 2.0 HDI 11/2001 - 04/2002 84 CP 62 KW
        • 2.5 D 03/1994 - 04/2002 86 CP 63 KW
        • 2.5 TDi 12/1996 - 11/2000 107 CP 79 KW
        • 2.8 D 01/1999 - 02/2002 87 CP 64 KW
      • JUMPER Autobus (244, Z_)
        • 2.0 04/2002 - ... 110 CP 81 KW
        • 2.0 bivalent 02/2003 - ... 110 CP 81 KW
        • 2.0 HDi 04/2002 - ... 84 CP 62 KW
        • 2.2 HDi 04/2002 - ... 101 CP 74 KW
        • 2.8 HDi 04/2002 - ... 128 CP 94 KW
        • 2.8 HDi Napêd na 4 ko³a 04/2002 - ... 128 CP 94 KW
      • JUMPER nadwozie pe³ne (244)
        • 2.0 04/2002 - ... 110 CP 81 KW
        • 2.0 bivalent 02/2003 - ... 110 CP 81 KW
        • 2.0 HDi 04/2002 - ... 84 CP 62 KW
        • 2.2 HDi 04/2002 - ... 101 CP 74 KW
        • 2.8 HDi 04/2002 - ... 128 CP 94 KW
        • 2.8 HDi 4x4 04/2002 - ... 128 CP 94 KW
        • 2.8 HDi 05/2004 - ... 146 CP 107 KW
      • JUMPER platforma / podwozie (244)
        • 2.0 HDi 04/2002 - ... 84 CP 62 KW
        • 2.2 HDi 04/2002 - ... 101 CP 74 KW
        • 2.2 HDi 02/2002 - 06/2006 101 CP 74 KW
        • 2.8 HDi 04/2002 - ... 128 CP 94 KW
        • 2.8 HDi 05/2004 - ... 146 CP 107 KW
        • 2.8 HDi 4x4 02/2002 - 06/2006 128 CP 94 KW
    • FIAT
      • DUCATO nadwozie pe³ne (230L)
        • 1.9 TD 04/1998 - 04/2002 90 CP 66 KW
        • 2.8 JTD 11/2000 - 04/2002 128 CP 94 KW
        • 2.8 D 05/1998 - 04/2002 87 CP 64 KW
      • DUCATO Autobus (230)
        • 1.9 TD 04/1998 - 04/2002 90 CP 66 KW
        • 2.8 JTD 4x4 11/2000 - 04/2002 128 CP 94 KW
      • DUCATO platforma / podwozie (230)
        • 1.9 TD 04/1998 - 04/2002 90 CP 66 KW
        • 2.8 JTD 11/2000 - 04/2002 128 CP 94 KW
        • 2.8 JTD 03/2001 - 04/2002 128 CP 94 KW
      • DUCATO Autobus (244, Z_)
        • 2.0 04/2002 - ... 110 CP 81 KW
        • 2.0 4x4 05/2002 - 07/2006 110 CP 81 KW
        • 2.0 Bipower 11/2002 - ... 110 CP 81 KW
        • 2.0 JTD 04/2002 - ... 84 CP 62 KW
        • 2.3 JTD 04/2002 - ... 110 CP 81 KW
        • 2.8 JTD 04/2002 - ... 128 CP 94 KW
      • DUCATO nadwozie pe³ne (244)
        • 2.0 04/2002 - ... 110 CP 81 KW
        • 2.0 Bipower 11/2002 - ... 110 CP 81 KW
        • 2.0 JTD 04/2002 - ... 84 CP 62 KW
        • 2.3 JTD 04/2002 - ... 110 CP 81 KW
        • 2.8 JTD 04/2002 - ... 128 CP 94 KW
        • 2.8 JTD 4x4 07/2002 - ... 128 CP 94 KW
        • 2.8 JTD Power 05/2004 - ... 146 CP 107 KW
      • DUCATO platforma / podwozie (244)
        • 2.0 JTD 04/2002 - 07/2006 84 CP 62 KW
        • 2.3 JTD 04/2002 - 07/2006 110 CP 81 KW
        • 2.8 JTD 04/2002 - 07/2006 128 CP 94 KW
        • 2.8 JTD 4x4 10/2002 - 07/2006 128 CP 94 KW
        • 2.8 JTD Power 05/2004 - 07/2006 146 CP 107 KW
      • DUCATO Autobus (250)
        • 140 Natural Power 04/2009 - ... 136 CP 100 KW
        • 100 Multijet 2,2 D 07/2006 - ... 100 CP 74 KW
        • 110 Multijet 2,3 D 10/2011 - ... 113 CP 83 KW
        • 115 Multijet 2,0 D 06/2011 - ... 116 CP 85 KW
        • 120 Multijet 2,3 D 07/2006 - ... 120 CP 88 KW
        • 130 Multijet 2,3 D 01/2007 - ... 131 CP 96 KW
        • 150 Multijet 3,0 D 04/2010 - ... 146 CP 107 KW
        • 150 Multijet 2,3 D 06/2011 - ... 148 CP 109 KW
        • 160 Multijet 3,0 D 07/2006 - ... 158 CP 116 KW
        • 3.0 D Multijet 06/2011 - ... 177 CP 130 KW
      • DUCATO nadwozie pe³ne (250)
        • 140 Natural Power 04/2009 - ... 136 CP 100 KW
        • 100 Multijet 2,2 D 07/2006 - ... 100 CP 74 KW
        • 110 Multijet 2,3 D 10/2011 - ... 113 CP 83 KW
        • 115 Multijet 2,0 D 06/2011 - ... 116 CP 85 KW
        • 120 Multijet 2,3 D 07/2006 - ... 120 CP 88 KW
        • 130 Multijet 2,3 D 01/2007 - ... 131 CP 96 KW
        • 150 Multijet 2,3 D 06/2011 - ... 148 CP 109 KW
        • 150 Multijet 3,0 D 04/2010 - ... 146 CP 107 KW
        • 160 Multijet 3,0 D 07/2006 - ... 156 CP 115 KW
        • 160 Multijet 3,0 D 07/2006 - ... 158 CP 116 KW
        • 3.0 D Multijet 06/2011 - ... 177 CP 130 KW
      • DUCATO platforma / podwozie (250)
        • 100 Multijet 2,2 D 07/2006 - ... 100 CP 74 KW
        • 110 Multijet 2,3 D 10/2011 - ... 113 CP 83 KW
        • 115 Multijet 2,0 D 06/2011 - ... 116 CP 85 KW
        • 120 Multijet 2,3 D 07/2006 - ... 120 CP 88 KW
        • 130 Multijet 2,3 D 01/2007 - ... 131 CP 96 KW
        • 150 Multijet 3,0 D 04/2010 - ... 146 CP 107 KW
        • 150 Multijet 2,3 D 06/2011 - ... 148 CP 109 KW
        • 160 Multijet 3,0 D 07/2006 - ... 156 CP 115 KW
        • 160 Multijet 3,0 D 07/2006 - ... 158 CP 116 KW
        • 3.0 D Multijet 06/2011 - ... 177 CP 130 KW
    • PEUGEOT
      • BOXER nadwozie pe³ne (230L)
        • 2.0 HDI 08/2001 - 04/2002 84 CP 62 KW
      • BOXER Autobus (244, Z_)
        • 2.0 04/2002 - ... 110 CP 81 KW
        • 2.0 HDi 04/2002 - ... 84 CP 62 KW
        • 2.2 HDi 04/2002 - ... 101 CP 74 KW
        • 2.8 HDi 04/2002 - ... 128 CP 94 KW
        • 2.8 HDi 4x4 04/2002 - ... 128 CP 94 KW
        • 2.8 HDi 04/2004 - ... 145 CP 107 KW
      • BOXER nadwozie pe³ne (244)
        • 2.0 04/2002 - ... 110 CP 81 KW
        • 2.0 HDi 04/2002 - ... 84 CP 62 KW
        • 2.2 HDi 04/2002 - ... 101 CP 74 KW
        • 2.8 HDi 04/2002 - ... 128 CP 94 KW
        • 2.8 HDi 4x4 04/2002 - ... 128 CP 94 KW
        • 2.8 HDi 04/2004 - ... 146 CP 107 KW
      • BOXER platforma / podwozie (244)
        • 2.0 HDi 04/2002 - ... 84 CP 62 KW
        • 2.2 HDi 04/2002 - ... 101 CP 74 KW
        • 2.8 HDi 04/2002 - ... 128 CP 94 KW
        • 2.8 HDi 4x4 04/2002 - ... 128 CP 94 KW
        • 2.8 HDi 04/2004 - ... 146 CP 107 KW
Parametri generali
Cod bare5906295146186
Cod tarifar87083091
Parametri tehnici
Lungime [mm]140,5
Înaltime [mm]65,8
Articol extins/Info extinscu acceasorii
Grosime [mm]18,3
Contact indicator uzuracu senzor de uzura integrat / inclusiv contact avertizare uzura
Restrictiile producatoruluiBREMBO
Numar WVA23917 / 23918

Spune-ţi opinia

Autentifică-te sau Înregistrează un cont nou pentru a putea scie o opinie

Magazinul online MIIDEPIESE.RO are stabilite urmatoarele taxe si comisioane:

  • 25 leiTaxa de transport pentru comenzi pana in 500 lei, in limita a 10 kg.
    NOTA: Anvelopele, jantele si reperele agabaritice se taxeaza separat in functie de greutatea volumetrica. In acest ultim caz, taxa va fi comunicata telefonic dupa plasarea comenzii. Livrarea produselor se va realiza doar dupa confirmarea telefonica.
  • 10 lei - Comision procesare comanda cu valoare pana in 100 de lei. Reprezinta costul serviciului de pregatire a produselor din comanda in vederea livrarii (de exemplu, dar fara a se limita la, sortare, manipulare, impachetare, etc).
  • 19% TVA -  INCLUS IN PRETUL DE ACHIZITIE
  • Taxa ECOVALOARE Anvelope - INCLUSA IN PRETUL ANVELOPELOR ACHIZITIONATE
    • pentru camioane  de 20.9 lei/buc (fara TVA)
    • pentru restul anvelopelor de 4.6 lei (fara TVA)

Set placute frana

  • Numar produs: 23917 00 703 10
  • Disponibilitate: In stoc furnizor (confirmare telefonica)
  • Livrare in: 2 zile
  • 104,34 Lei
  • Fără taxe: 87,68 Lei

Garantie

Informatii suplimentare despre garantie le puteti citi aici

Comenzi prin telefon

0734 607 269 sau prin WhatsApp: Luni - Vineri, 7:00 - 16:00

0734 493 934 sau prin WhatsApp: Luni - Vineri, 9:00 - 18:00

0744.642.897 sau prin WhatsApp, in weekend si in cursul saptamanii dupa ora 18:00

Costuri de livare gratuite

Transport gratuit in Romania, la comenzi mai mari de 500 lei in limita a 10kg. Anvelopele, jantele si reperele agabaritice se taxeaza separat in functie de greutatea volumetrica.

Optiuni de plata online

Majoritatea clientilor nostri utilizeaza plata online la achizita pieselor dorite.

Etichete: Set placute frana, BRECK, 239170070310, SFA3735A, 0000071772817, 0986424703, 296001, 425242, 425243, 425458, 5201100637P, 573113J, 71752979, 71772817, 77362219, 77364016, 77364862, 9949409, 9949482, 9949516, FDB1478, G1020516, MDB2328, P23091, RL909781, WOKP860301, 5906295146186, 87083091