Set placute frana

Fotografiile produselor au caracter informativ si nu creeaza obligatii contractuale.

Set placute frana punte fata ALFA ROMEO 145, 146; FIAT BARCHETTA, BRAVA, BRAVO I, MAREA, PUNTO; LANCIA DEDRA, DELTA 1.6Natural Power-2.0i.e. 04.89-
ProducătorNumăr
ROADHOUSE2587.11
JURID571883J
OE FIAT71753041
OE FIAT71753042
OE FIAT77362090
OE FIAT77362186
OE FIAT77362316
OE FIAT9947124
OE FIAT9947630
OE FIAT9948222
OE FIAT9949048
IC KrosyG1020342
MINTEXMDB1734
IC KrosyP 23 070
IC KrosyVAL301006
IC KrosyWOKP4873.01
IC KrosyWOKP4873.11
  • Autoturisme
    • FIAT
      • BARCHETTA (183)
        • 1.8 16V 04/1995 - 05/2005 130 CP 96 KW
      • BRAVA (182)
        • 1.6 16V (182.BB) 02/1996 - 10/2001 103 CP 76 KW
        • 1.8 GT 16V (182.BC) 10/1995 - 10/2001 113 CP 83 KW
        • 1.9 TD 100 S (182.BF) 03/1996 - 10/2001 100 CP 74 KW
        • 1.9 JTD 09/2000 - 10/2001 100 CP 74 KW
        • 1.9 JTD 105 12/1998 - 10/2001 105 CP 77 KW
      • BRAVO I (182)
        • 1.6 16V (182.AB) 03/1996 - 10/2001 103 CP 76 KW
        • 1.8 GT (182.AC) 10/1995 - 10/2001 113 CP 83 KW
        • 1.9 TD 100 S (182.AF) 03/1996 - 10/2001 100 CP 74 KW
        • 1.9 JTD 09/2000 - 10/2001 100 CP 74 KW
        • 1.9 JTD 105 12/1998 - 10/2001 105 CP 77 KW
    • LANCIA
      • DEDRA (835)
        • 1.6 16V (835EI) 01/1996 - 07/1999 103 CP 76 KW
        • 1.8 16V LE (835FG) 03/1996 - 07/1999 113 CP 83 KW
      • DELTA II (836)
        • 1.8 i.e. 16V (836AQ) 03/1996 - 08/1999 113 CP 83 KW
        • 1.9 TD (836AM, 836AN) 10/1994 - 08/1999 90 CP 66 KW
      • DEDRA SW (835)
        • 1.6 16V (835EI) 01/1996 - 07/1999 103 CP 76 KW
        • 1.8 16V LE (835FG) 03/1996 - 07/1999 113 CP 83 KW
        • 1.9 TDS (835EE, 835EF) 07/1994 - 07/1999 90 CP 66 KW
Parametri generali
Cod bare5906295145974
Cod tarifar87083091
Parametri tehnici
Lungime [mm]156,3
Înaltime [mm]52,5
Articol extins/Info extinscu acceasorii
Grosime [mm]17,9
Contact indicator uzuracu senzor de uzura integrat / inclusiv contact avertizare uzura
Restrictiile producatoruluiATE
Numar WVA21927 / 21928 / 21929

Spune-ţi opinia

Autentifică-te sau Înregistrează un cont nou pentru a putea scie o opinie

Magazinul online MIIDEPIESE.RO are stabilite urmatoarele taxe si comisioane:

  • 25 leiTaxa de transport pentru comenzi pana in 500 lei, in limita a 10 kg.
    NOTA: Anvelopele, jantele si reperele agabaritice se taxeaza separat in functie de greutatea volumetrica. In acest ultim caz, taxa va fi comunicata telefonic dupa plasarea comenzii. Livrarea produselor se va realiza doar dupa confirmarea telefonica.
  • 10 lei - Comision procesare comanda cu valoare pana in 100 de lei. Reprezinta costul serviciului de pregatire a produselor din comanda in vederea livrarii (de exemplu, dar fara a se limita la, sortare, manipulare, impachetare, etc).
  • 19% TVA -  INCLUS IN PRETUL DE ACHIZITIE
  • Taxa ECOVALOARE Anvelope - INCLUSA IN PRETUL ANVELOPELOR ACHIZITIONATE
    • pentru camioane  de 20.9 lei/buc (fara TVA)
    • pentru restul anvelopelor de 4.6 lei (fara TVA)

Set placute frana

  • Numar produs: 21927 00 702 10
  • Disponibilitate: In stoc furnizor (confirmare telefonica)
  • Livrare in: 2 zile
  • 89,59 Lei
  • Fără taxe: 75,29 Lei

Garantie

Informatii suplimentare despre garantie le puteti citi aici

Comenzi prin telefon

0734 607 269 sau prin WhatsApp: Luni - Vineri, 7:00 - 16:00

0734 493 934 sau prin WhatsApp: Luni - Vineri, 9:00 - 18:00

0744.642.897 sau prin WhatsApp, in weekend si in cursul saptamanii dupa ora 18:00

Costuri de livare gratuite

Transport gratuit in Romania, la comenzi mai mari de 500 lei in limita a 10kg. Anvelopele, jantele si reperele agabaritice se taxeaza separat in functie de greutatea volumetrica.

Optiuni de plata online

Majoritatea clientilor nostri utilizeaza plata online la achizita pieselor dorite.

Etichete: Set placute frana, BRECK, 219270070210, SFA10F36, 258711, 571883J, 71753041, 71753042, 77362090, 77362186, 77362316, 9947124, 9947630, 9948222, 9949048, G1020342, MDB1734, P23070, VAL301006, WOKP487301, WOKP487311, 5906295145974, 87083091