Set placute frana

Fotografiile produselor au caracter informativ si nu creeaza obligatii contractuale.

Klocek hamulcowy kpl. ty³ FIAT 500L 0.9-1.6D 09.12-
ProducătorNumăr
OE FIAT0077366456
OE FIAT0077366457
ROADHOUSE2727 52
REMSA727 52
OE FIAT77366456
OE FIAT77366457
OE FIAT77366993
OE FIAT77366994
OE FIAT77367515
OE FIAT77367516
HELLA8DB 355 020-761
JURIDFDB4459
MINTEXMDB3331
PAGIDT 2232
Parametri generali
Cod bare4047026124132
Cod tarifar87083091
Parametri tehnici
Înaltime [mm]43,9
Grosime [mm]17
Latime [mm]95,8
Pozitie de montareRear
Senzor uzura franaDa
Wear sensorDa
WVA number25652

Spune-ţi opinia

Autentifică-te sau Înregistrează un cont nou pentru a putea scie o opinie

Magazinul online MIIDEPIESE.RO are stabilite urmatoarele taxe si comisioane:

  • 25 leiTaxa de transport pentru comenzi pana in 500 lei, in limita a 10 kg.
    NOTA: Anvelopele, jantele si reperele agabaritice se taxeaza separat in functie de greutatea volumetrica. In acest ultim caz, taxa va fi comunicata telefonic dupa plasarea comenzii. Livrarea produselor se va realiza doar dupa confirmarea telefonica.
  • 10 lei - Comision procesare comanda cu valoare pana in 100 de lei. Reprezinta costul serviciului de pregatire a produselor din comanda in vederea livrarii (de exemplu, dar fara a se limita la, sortare, manipulare, impachetare, etc).
  • 19% TVA -  INCLUS IN PRETUL DE ACHIZITIE
  • Taxa ECOVALOARE Anvelope - INCLUSA IN PRETUL ANVELOPELOR ACHIZITIONATE
    • pentru camioane  de 20.9 lei/buc (fara TVA)
    • pentru restul anvelopelor de 4.6 lei (fara TVA)

Set placute frana

  • Numar produs: 0 986 494 934
  • Disponibilitate: In stoc furnizor
  • Livrare in: 3-4 zile
  • 139,26 Lei
  • Fără taxe: 117,02 Lei

Garantie

Informatii suplimentare despre garantie le puteti citi aici

Comenzi prin telefon

0734 607 269: Luni - Vineri, 9:00 - 18:00

0744.642.897 sau prin WhatsApp, in weekend si in cursul saptamanii dupa ora 18:00 

Costuri de livare gratuite

Transport gratuit in Romania, la comenzi mai mari de 500 lei in limita a 10kg. Anvelopele, jantele si reperele agabaritice se taxeaza separat in functie de greutatea volumetrica.

Optiuni de plata online

Majoritatea clientilor nostri utilizeaza plata online la achizita pieselor dorite.

Etichete: Set placute frana, BOSCH Brakes, 0986494934, SFE5F336, 0077366456, 0077366457, 272752, 4047026124132, 72752, 77366456, 77366457, 77366993, 77366994, 77367515, 77367516, 87083091, 8DB355020761, FDB4459, MDB3331, T2232