Set placute frana

Fotografiile produselor au caracter informativ si nu creeaza obligatii contractuale.

Bosch bloc de frână stabilite. P Fiat Croma 05 - Opel Vectra C 1.6 - 2.2 02 - 9-3 februarie -
ProducătorNumăr
IC Krosy0 986 424 677
IC Krosy0 986 495 053
OE SAAB1012800120
OE CHEVROLET12 800 120
OE CHEVROLET12 803 551
OE SAAB12765397
OE VAUXHALL12800120
OE VAUXHALL12803551
SBS1501223628
SBS1501223634
OE SAAB16 05 088
OE SAAB16 05 094
OE SAAB16 05 095
OE SAAB16 05 098
OE SAAB16 05 136
OE VAUXHALL1605088
OE VAUXHALL1605094
OE VAUXHALL1605095
OE VAUXHALL1605098
OE VAUXHALL1605113
OE VAUXHALL1605136
OE VAUXHALL1605139
OE VAUXHALL1605282
OE VAUXHALL1605283
OE VAUXHALL1605972
OE VAUXHALL1605975
ROADHOUSE2888.00
BENDIX573089B
JURID573089J
GIRLING6114922
GIRLING6116132
OE FIAT77363604
OE FIAT77364224
REMSA888.00
OE CHEVROLET93 166 943
OE CHEVROLET93 185 751
OE VAUXHALL93166798
OE VAUXHALL93166943
OE OPEL93172174
OE VAUXHALL93172950
OE OPEL93175378
OE OPEL93176121
OE VAUXHALL93183728
OE OPEL93183729
OE VAUXHALL93185751
OE VAUXHALL93185752
OE OPEL93186003
OE VAUXHALL93188111
OE VAUXHALL93188112
IC KrosyFDB1520W
IC KrosyFSL1520
IC KrosyG1020650
IC KrosyGDB1492
IC KrosyGDB1686
IC KrosyHP206 837
MINTEXMDB2262
IC KrosyP 59 043
IC KrosyRL689581
IC KrosySCAN40.3551
PAGIDT 1234
IC KrosyVAL301678
IC KrosyVAL598678
  • Autoturisme
    • FIAT
      • CROMA (194)
        • 1.8 16V 12/2005 - ... 140 CP 103 KW
        • 2.2 16V 06/2005 - ... 147 CP 108 KW
        • 1.9 D Multijet 06/2005 - ... 115 CP 85 KW
        • 1.9 D Multijet 06/2005 - ... 120 CP 88 KW
    • OPEL
      • VECTRA C
        • 1.6 16V 06/2004 - ... 100 CP 74 KW
        • 1.6 01/2006 - ... 105 CP 77 KW
        • 1.8 04/2002 - ... 110 CP 81 KW
        • 1.8 01/2006 - ... 140 CP 103 KW
        • 1.8 16V 04/2002 - ... 122 CP 90 KW
        • 2.0 16V Turbo 03/2003 - ... 175 CP 129 KW
        • 2.2 16V 04/2002 - ... 147 CP 108 KW
        • 2.2 direct 10/2003 - ... 155 CP 114 KW
        • 3.2 V6 08/2002 - ... 211 CP 155 KW
        • 1.9 CDTI 10/2005 - ... 100 CP 74 KW
        • 1.9 CDTI 04/2004 - ... 120 CP 88 KW
        • 1.9 CDTI 04/2004 - ... 150 CP 110 KW
        • 2.0 DTI 16V 04/2002 - ... 101 CP 74 KW
        • 2.2 DTI 16V 04/2002 - 12/2004 117 CP 86 KW
        • 2.2 DTI 16V 04/2002 - ... 125 CP 92 KW
        • 3.0 CDTI 06/2003 - ... 177 CP 130 KW
        • 3.0 CDTi 08/2005 - ... 184 CP 135 KW
      • VECTRA C GTS
        • 1.6 08/2005 - ... 100 CP 74 KW
        • 1.6 01/2006 - ... 105 CP 77 KW
        • 1.8 16V 08/2002 - 12/2006 110 CP 81 KW
        • 1.8 16V 08/2002 - ... 122 CP 90 KW
        • 1.8 01/2006 - ... 140 CP 103 KW
        • 2.0 16V Turbo 03/2003 - ... 175 CP 129 KW
        • 2.2 16V 08/2002 - ... 147 CP 108 KW
        • 2.2 direct 10/2003 - ... 155 CP 114 KW
        • 3.2 V6 08/2002 - ... 211 CP 155 KW
        • 1.9 CDTI 10/2005 - ... 100 CP 74 KW
        • 1.9 CDTI 04/2004 - ... 120 CP 88 KW
        • 1.9 CDTI 04/2004 - ... 150 CP 110 KW
        • 2.0 DTI 16V 08/2002 - ... 101 CP 74 KW
        • 2.2 DTI 16V 08/2002 - 06/2008 117 CP 86 KW
        • 2.2 DTI 16V 08/2002 - ... 125 CP 92 KW
        • 3.0 CDTI 06/2003 - ... 177 CP 130 KW
        • 3.0 CDTi 08/2005 - ... 184 CP 135 KW
      • SIGNUM
        • 1.8 09/2005 - ... 140 CP 103 KW
        • 1.8 05/2003 - ... 122 CP 90 KW
        • 2.0 Turbo 05/2003 - ... 175 CP 129 KW
        • 2.2 direct 05/2003 - ... 155 CP 114 KW
        • 3.2 V6 05/2003 - ... 211 CP 155 KW
        • 1.9 CDTI 08/2005 - ... 100 CP 74 KW
        • 1.9 CDTI 04/2004 - ... 120 CP 88 KW
        • 1.9 CDTI 04/2004 - ... 150 CP 110 KW
        • 2.0 DTI 05/2003 - ... 100 CP 74 KW
        • 2.2 DTI 16V 05/2003 - 06/2008 117 CP 86 KW
        • 2.2 DTI 05/2003 - ... 125 CP 92 KW
        • 3.0 V6 CDTI 05/2003 - ... 177 CP 130 KW
        • 3.0 V6 CDTI 09/2005 - ... 184 CP 135 KW
      • VECTRA C kombi
        • 1.6 16V 06/2004 - ... 100 CP 74 KW
        • 1.6 01/2006 - ... 105 CP 77 KW
        • 1.8 10/2003 - ... 122 CP 90 KW
        • 1.8 01/2006 - ... 140 CP 103 KW
        • 2.0 Turbo 10/2003 - ... 175 CP 129 KW
        • 2.2 direct 10/2003 - ... 155 CP 114 KW
        • 3.2 V6 10/2003 - ... 211 CP 155 KW
        • 1.9 CDTI 10/2005 - ... 100 CP 74 KW
        • 1.9 CDTI 04/2004 - ... 120 CP 88 KW
        • 1.9 CDTI 04/2004 - ... 150 CP 110 KW
        • 2.0 DTI 10/2003 - ... 100 CP 74 KW
        • 2.2 DTI 10/2003 - 06/2008 117 CP 86 KW
        • 2.2 DTI 10/2003 - ... 125 CP 92 KW
        • 3.0 V6 CDTI 10/2003 - ... 177 CP 130 KW
        • 3.0 V6 CDTI 08/2005 - ... 184 CP 135 KW
      • ASTRA H (L48)
        • 1.4 04/2004 - 10/2004 75 CP 55 KW
        • 1.4 03/2004 - ... 90 CP 66 KW
        • 1.4 LPG 08/2009 - ... 90 CP 66 KW
        • 1.6 03/2004 - ... 105 CP 77 KW
        • 1.6 12/2006 - ... 116 CP 85 KW
        • 1.6 Turbo 02/2007 - ... 180 CP 132 KW
        • 1.8 03/2004 - ... 125 CP 92 KW
        • 1.8 01/2006 - ... 140 CP 103 KW
        • 2.0 Turbo 03/2004 - ... 170 CP 125 KW
        • 2.0 Turbo 09/2004 - ... 200 CP 147 KW
        • 2.0 Turbo 03/2005 - ... 240 CP 177 KW
        • 1.3 CDTI 08/2005 - ... 90 CP 66 KW
        • 1.7 CDTI 03/2004 - ... 80 CP 59 KW
        • 1.7 CDTI 03/2004 - ... 100 CP 74 KW
        • 1.7 CDTI 02/2007 - ... 125 CP 92 KW
        • 1.9 CDTI 09/2005 - ... 100 CP 74 KW
        • 1.9 CDTI 16V 04/2004 - ... 120 CP 88 KW
        • 1.9 CDTI 06/2004 - ... 120 CP 88 KW
        • 1.9 CDTI 09/2004 - ... 150 CP 110 KW
      • ASTRA H kombi (L35)
        • 1.4 08/2004 - ... 75 CP 55 KW
        • 1.4 08/2004 - ... 90 CP 66 KW
        • 1.4 LPG 08/2009 - ... 90 CP 66 KW
        • 1.6 Turbo 02/2007 - ... 180 CP 132 KW
        • 1.8 08/2004 - ... 125 CP 92 KW
        • 1.8 08/2005 - ... 140 CP 103 KW
        • 2.0 Turbo 08/2004 - ... 170 CP 125 KW
        • 2.0 Turbo 09/2004 - ... 200 CP 147 KW
        • 1.3 CDTI 08/2005 - ... 90 CP 66 KW
        • 1.7 CDTI 08/2004 - ... 80 CP 59 KW
        • 1.7 CDTI 08/2004 - ... 101 CP 74 KW
        • 1.7 CDTI 02/2007 - ... 110 CP 81 KW
        • 1.9 CDTI 09/2005 - ... 100 CP 74 KW
        • 1.9 CDTI 16V 08/2004 - ... 120 CP 88 KW
        • 1.9 CDTI 09/2005 - ... 120 CP 88 KW
        • 1.9 CDTI 09/2004 - ... 150 CP 110 KW
      • ASTRA H GTC (L08)
        • 1.4 03/2005 - ... 75 CP 55 KW
        • 1.4 03/2005 - ... 90 CP 66 KW
        • 1.6 03/2005 - ... 105 CP 77 KW
        • 1.6 12/2006 - ... 116 CP 85 KW
        • 1.6 Turbo 02/2007 - ... 180 CP 132 KW
        • 1.8 03/2005 - ... 125 CP 92 KW
        • 1.8 01/2006 - ... 140 CP 103 KW
        • 2.0 Turbo 03/2005 - ... 170 CP 125 KW
        • 2.0 Turbo 03/2005 - ... 200 CP 147 KW
        • 2.0 Turbo 08/2005 - ... 240 CP 177 KW
        • 1.3 CDTI 04/2005 - ... 90 CP 66 KW
        • 1.7 CDTI 03/2005 - ... 80 CP 59 KW
        • 1.7 CDTi 03/2005 - ... 101 CP 74 KW
        • 1.7 CDTI 02/2007 - ... 110 CP 81 KW
        • 1.7 CDTI 02/2007 - ... 125 CP 92 KW
        • 1.9 CDTI 01/2006 - ... 101 CP 74 KW
        • 1.9 CDTi 16V 03/2005 - ... 120 CP 88 KW
        • 1.9 CDTI 09/2005 - ... 120 CP 88 KW
        • 1.9 CDTi 03/2005 - ... 150 CP 110 KW
      • ZAFIRA B (A05)
        • 1.6 CNG 01/2006 - ... 94 CP 69 KW
        • 1.6 07/2005 - ... 105 CP 77 KW
        • 1.6 01/2008 - ... 115 CP 85 KW
        • 1.6 CNG Turbo 02/2009 - ... 150 CP 110 KW
        • 1.8 07/2005 - ... 140 CP 103 KW
        • 2.0 07/2005 - ... 200 CP 147 KW
        • 2.0 01/2006 - ... 241 CP 177 KW
        • 2.2 07/2005 - ... 150 CP 110 KW
        • 1.7 CDTI 01/2008 - ... 110 CP 81 KW
        • 1.7 CDTI 01/2008 - ... 125 CP 92 KW
        • 1.9 CDTI 07/2005 - ... 100 CP 74 KW
        • 1.9 CDTI 07/2005 - ... 120 CP 88 KW
        • 1.9 CDTI 07/2005 - ... 150 CP 110 KW
      • ASTRA H TwinTop (L67)
        • 1.6 09/2005 - ... 105 CP 77 KW
        • 1.6 12/2006 - ... 116 CP 85 KW
        • 1.6 Turbo 02/2007 - ... 180 CP 132 KW
        • 1.8 09/2005 - ... 125 CP 92 KW
        • 1.8 09/2005 - ... 140 CP 103 KW
        • 2.0 Turbo 09/2005 - ... 170 CP 125 KW
        • 2.0 Turbo 09/2005 - ... 200 CP 147 KW
        • 1.9 CDTi 09/2005 - ... 150 CP 110 KW
      • ASTRA H sedan (L69)
        • 1.8 02/2007 - ... 140 CP 103 KW
        • 1.3 CDTi 02/2007 - ... 90 CP 66 KW
        • 1.7 CDTI 02/2007 - ... 125 CP 92 KW
      • ASTRA H nadwozie pe³ne (L70)
        • 1.3 CDTI 08/2005 - ... 90 CP 66 KW
        • 1.7 CDTI 03/2004 - ... 101 CP 74 KW
        • 1.7 CDTI 02/2007 - ... 110 CP 81 KW
        • 1.9 CDTI 09/2005 - ... 120 CP 88 KW
        • 1.9 CDTI 16V 08/2004 - ... 120 CP 88 KW
        • 1.9 CDTI 09/2004 - ... 150 CP 110 KW
      • ZAFIRA B Van
        • 1.6 CNG Turbo 02/2009 - ... 150 CP 110 KW
        • 1.8 07/2005 - ... 140 CP 103 KW
        • 1.7 CDTI 01/2008 - ... 110 CP 81 KW
        • 1.7 CDTI 01/2008 - ... 125 CP 92 KW
    • SAAB
      • 9-3 (YS3F)
        • 1.8 i 01/2004 - ... 122 CP 90 KW
        • 1,8t 09/2002 - ... 150 CP 110 KW
        • 1,8t BioPower 05/2009 - ... 175 CP 129 KW
        • 2.0 t 01/2007 - ... 163 CP 120 KW
        • 2.0 t XWD 01/2007 - ... 163 CP 120 KW
        • 2.0 t BioPower XWD 01/2008 - ... 163 CP 120 KW
        • 2.0 t 09/2002 - ... 175 CP 129 KW
        • 2.0 t BioPower 01/2007 - ... 175 CP 129 KW
        • 2.0 t BioPower 05/2009 - ... 200 CP 147 KW
        • 2.0 t 09/2002 - ... 210 CP 154 KW
        • 2.0 t BioPower 09/2002 - ... 210 CP 154 KW
        • 2.0 t BioPower XWD 01/2008 - ... 210 CP 154 KW
        • 2.0 Turbo XWD 01/2008 - ... 210 CP 154 KW
        • 2.0 t 05/2009 - ... 241 CP 177 KW
        • 2.0 t XWD 05/2009 - ... 241 CP 177 KW
        • 2.8 Turbo V6 03/2005 - ... 250 CP 184 KW
        • 2.8 Turbo V6 12/2007 - ... 256 CP 188 KW
        • 2.8 Turbo V6 XWD 05/2008 - ... 280 CP 206 KW
        • 1.9 TiD 09/2004 - ... 120 CP 88 KW
        • 1.9 TiD 09/2004 - ... 150 CP 110 KW
        • 1.9 TTiD 12/2007 - ... 130 CP 96 KW
        • 1.9 TTiD 12/2007 - ... 160 CP 118 KW
        • 1.9 TTiD 12/2007 - ... 180 CP 132 KW
        • 2.2 TiD 09/2002 - ... 125 CP 92 KW
      • 9-3 kabriolet (YS3F)
        • 1,8t 08/2003 - ... 150 CP 110 KW
        • 1,8t BioPower 01/2007 - ... 175 CP 129 KW
        • 2.0 t 01/2011 - ... 163 CP 120 KW
        • 2.0 t BioPower 01/2011 - ... 163 CP 120 KW
        • 2.0 t 08/2003 - ... 175 CP 129 KW
        • 2.0 t BioPower 01/2007 - ... 175 CP 129 KW
        • 2.0 t BioPower 06/2007 - ... 200 CP 147 KW
        • 2.0 t 08/2003 - ... 210 CP 154 KW
        • 2.8 Turbo V6 02/2006 - ... 250 CP 184 KW
        • 2.8 Turbo V6 12/2007 - ... 256 CP 188 KW
        • 2.8 Turbo V6 02/2009 - ... 276 CP 203 KW
        • 2.8 Turbo V6 02/2009 - ... 280 CP 206 KW
        • 1.9 TiD 01/2006 - ... 150 CP 110 KW
        • 1.9 TTiD 12/2007 - ... 160 CP 118 KW
        • 1.9 TTiD 12/2007 - ... 180 CP 132 KW
      • 9-3 kombi (YS3F)
        • 1.8 i 03/2005 - ... 122 CP 90 KW
        • 1.8 t 03/2005 - ... 150 CP 110 KW
        • 2.0 t 03/2005 - ... 150 CP 110 KW
        • 2.0 t 01/2007 - ... 163 CP 120 KW
        • 2.0 t XWD 01/2007 - ... 163 CP 120 KW
        • 2.0 t BioPower 01/2011 - ... 163 CP 120 KW
        • 2.0 t BioPower XWD 01/2011 - ... 163 CP 120 KW
        • 2.0 t 03/2005 - ... 175 CP 129 KW
        • 2.0 t BioPower 01/2007 - ... 175 CP 129 KW
        • 2.0 t 02/2009 - ... 200 CP 147 KW
        • 2.0 t Bio Power 02/2009 - ... 200 CP 147 KW
        • 2.0 t 03/2005 - ... 209 CP 154 KW
        • 2.0 t XWD 06/2008 - ... 209 CP 154 KW
        • 2.0 t Bio Power XWD 06/2008 - ... 209 CP 154 KW
        • 2.0 t 05/2009 - ... 241 CP 177 KW
        • 2.0 t XWD 05/2009 - ... 241 CP 177 KW
        • 2.8 Turbo V6 03/2005 - ... 250 CP 184 KW
        • 2.8 Turbo V6 12/2007 - ... 256 CP 188 KW
        • 2.8 Turbo V6 XWD 05/2008 - ... 280 CP 206 KW
        • 1.9 TiD 03/2005 - ... 120 CP 88 KW
        • 1.9 TiD 03/2005 - ... 150 CP 110 KW
        • 1.9 TTiD 12/2007 - ... 130 CP 96 KW
        • 1.9 TTiD 12/2007 - ... 160 CP 118 KW
        • 1.9 TTiD 12/2007 - ... 180 CP 132 KW
      • 9-3X
        • 2.0 t XWD 02/2009 - ... 209 CP 154 KW
        • 2.0 t BioPower XWD 02/2009 - ... 209 CP 154 KW
        • 1.9 TTiD 02/2009 - ... 180 CP 132 KW
Parametri generali
Cod bare(02)04047024045460(37)000002, 4047024045460, PU-AF390F
Cod tarifar87083091
Parametri tehnici
Articol extins/Info extins 2cu tabla anti scartait
Înaltime 1 [mm]70,9
Sistem frânareATE
Grosime [mm]20,2
Nr. articol al accesoriului recomandat1987474337
Înaltime 2 [mm]69,6

Spune-ţi opinia

Autentifică-te sau Înregistrează un cont nou pentru a putea scie o opinie

Magazinul online MIIDEPIESE.RO are stabilite urmatoarele taxe si comisioane:

  • 25 leiTaxa de transport pentru comenzi pana in 500 lei, in limita a 10 kg.
    NOTA: Anvelopele, jantele si reperele agabaritice se taxeaza separat in functie de greutatea volumetrica. In acest ultim caz, taxa va fi comunicata telefonic dupa plasarea comenzii. Livrarea produselor se va realiza doar dupa confirmarea telefonica.
  • 10 lei - Comision procesare comanda cu valoare pana in 100 de lei. Reprezinta costul serviciului de pregatire a produselor din comanda in vederea livrarii (de exemplu, dar fara a se limita la, sortare, manipulare, impachetare, etc).
  • 19% TVA -  INCLUS IN PRETUL DE ACHIZITIE
  • Taxa ECOVALOARE Anvelope - INCLUSA IN PRETUL ANVELOPELOR ACHIZITIONATE
    • pentru camioane  de 20.9 lei/buc (fara TVA)
    • pentru restul anvelopelor de 4.6 lei (fara TVA)

Set placute frana

  • Numar produs: 0 986 494 044
  • Disponibilitate: In stoc furnizor
  • Livrare in: 3-4 zile
  • 174,07 Lei
  • Fără taxe: 146,28 Lei

Garantie

Informatii suplimentare despre garantie le puteti citi aici

Comenzi prin telefon

0734 607 269: Luni - Vineri, 9:00 - 18:00

0744.642.897 sau prin WhatsApp, in weekend si in cursul saptamanii dupa ora 18:00 

Costuri de livare gratuite

Transport gratuit in Romania, la comenzi mai mari de 500 lei in limita a 10kg. Anvelopele, jantele si reperele agabaritice se taxeaza separat in functie de greutatea volumetrica.

Optiuni de plata online

Majoritatea clientilor nostri utilizeaza plata online la achizita pieselor dorite.

Etichete: Set placute frana, BOSCH Brakes, 0986494044, SFAF390F, 0986424677, 0986495053, 1012800120, 12765397, 12800120, 12803551, 1501223628, 1501223634, 1605088, 1605094, 1605095, 1605098, 1605113, 1605136, 1605139, 1605282, 1605283, 1605972, 1605975, 288800, 573089B, 573089J, 6114922, 6116132, 77363604, 77364224, 88800, 93166798, 93166943, 93172174, 93172950, 93175378, 93176121, 93183728, 93183729, 93185751, 93185752, 93186003, 93188111, 93188112, FDB1520W, FSL1520, G1020650, GDB1492, GDB1686, HP206837, MDB2262, P59043, RL689581, SCAN403551, T1234, VAL301678, VAL598678, 4047024045460, 020404702404546037000002, PUAF390F, 87083091