Set placute frana

Fotografiile produselor au caracter informativ si nu creeaza obligatii contractuale.

C12064 Bosch frână set pad. P TOYOTA Carina E 92-97 / 92-00 Corolla / RAV 4 94-00
ProducătorNumăr
IC Krosy0 986 561 123
OE TOYOTA04465 05010
OE TOYOTA04465 12110
OE TOYOTA04465 12500
OE TOYOTA04465 12530
OE TOYOTA04465 12540
OE TOYOTA04465 12550
OE TOYOTA04465 12593
OE TOYOTA04465 20110
OE TOYOTA04465 20120
OE TOYOTA04465 20130
OE TOYOTA04465 20140
OE TOYOTA04465 20450
OE TOYOTA04465 20490
OE TOYOTA04465 22280
OE TOYOTA04465 30240
OE TOYOTA04465 32200
OE TOYOTA04465 33020
OE TOYOTA04465 33021
OE TOYOTA04465 33040
OE TOYOTA04465 33050
OE TOYOTA04465 33160
OE TOYOTA04465 33210
OE TOYOTA04465 33230
OE TOYOTA04465 42010
OE TOYOTA04465 42011
OE TOYOTA04465 42012
OE TOYOTA04465 42050
OE TOYOTA04465 42060
OE TOYOTA04465 42100
OE TOYOTA04465 42120
OE TOYOTA04465 44020
OE TOYOTA04465 44030
OE TOYOTA04465 44040
OE TOYOTA04465 44070
OE TOYOTA04465 44110
OE TOYOTA04465 44120
OE TOYOTA04465 44130
OE TOYOTA04465 47010
OE TOYOTA04465 YZZAB
OE LEXUS0446512593
OE LEXUS0446544070
OE LEXUS0446544110
OE TOYOTA04491 02030
OE TOYOTA04491 05010
OE TOYOTA04491 06010
OE TOYOTA04491 06060
OE TOYOTA04491 06070
OE TOYOTA04491 12640
OE TOYOTA04491 12650
OE TOYOTA04491 12651
OE TOYOTA04491 17160
OE TOYOTA04491 20880
OE TOYOTA04491 20890
OE TOYOTA04491 20900
OE TOYOTA04491 22370
OE TOYOTA04491 2B010
OE TOYOTA04491 2B050
OE TOYOTA04491 2B080
OE TOYOTA04491 32420
OE TOYOTA04491 33010
OE TOYOTA04491 33011
OE TOYOTA04491 33030
OE TOYOTA04491 33060
OE TOYOTA04491 33080
OE TOYOTA04491 42010
OE TOYOTA04491 42011
OE TOYOTA04491 42012
SBS1501224528
SBS1501224536
IC Krosy21791 17,0 0 4 T4090
ROADHOUSE2402.02
KAGER35-0095
A.B.S.36777
REMSA402.02
OE TOYOTA446512530
OE TOYOTA446512550
OE TOYOTA446520110
OE TOYOTA446520130
OE TOYOTA446520450
OE TOYOTA446520490
OE TOYOTA446532200
OE DAIHATSU446533021
OE DAIHATSU446533210
OE TOYOTA446542060
OE TOYOTA446544030
OE TOYOTA446547010
OE TOYOTA449120880
OE TOYOTA449122370
OE TOYOTA449132420
OE TOYOTA449133011
OE TOYOTA449142012
IC Krosy5201-10-0397P
BENDIX572333B
JURID572333J
JURID572543J
GIRLING6111432
OE TOYOTAAY040 TY022
QUINTON HAZELLBP742
IC KrosyC12064FBK
IC KrosyC12064JC
IC KrosyC12064K
IC KrosyC12064WIN
IC KrosyC12073NIS
MK KASHYAMAD2023-02
IC KrosyD2118M
IC KrosyFDS867
IC KrosyFE16616
IC KrosyFSL867
IC KrosyJ3602064
IC KrosyLP789
MINTEXMDB1658
IC KrosyP 83 034
NISSHINBOPF-1077C
NISSHINBOPF-1322
IC KrosyRL481681
HAVAMRS6615
IC KrosySF2725
PAGIDT 3013
IC KrosyTAR867
OE TOYOTAV91150023
OE TOYOTAV91181039
OE TOYOTAV9118A039
OE TOYOTAV9118L028
IC KrosyVAL301551
IC KrosyVAL598551
  • Autoturisme
    • TOYOTA
      • RAV 4 I (SXA1_)
        • 2.0 4WD 06/1994 - 06/2000 129 CP 95 KW
      • COROLLA Compact (_E10_)
        • 1.3 XLI (EE101_) 09/1995 - 04/1997 75 CP 55 KW
        • 1.3 XLI 16V (EE101) 07/1992 - 09/1995 88 CP 65 KW
        • 1.6 Si (AE101_) 07/1992 - 04/1997 114 CP 84 KW
        • 1.8 GT (AE102_) 11/1992 - 05/1995 117 CP 86 KW
        • 2.0 D (CE100_) 07/1992 - 04/1997 72 CP 53 KW
      • COROLLA Liftback (_E10_)
        • 1.3 XLI (EE101_) 07/1992 - 04/1997 88 CP 65 KW
        • 1.6 GLI (AE101_) 07/1992 - 04/1997 114 CP 84 KW
        • 1.8 GT (AE102_) 11/1992 - 05/1995 117 CP 86 KW
        • 2.0 D (CE100_) 07/1992 - 04/1997 72 CP 53 KW
      • COROLLA Wagon (_E10_)
        • 1.3 XLI (EE101_) 09/1995 - 04/1997 75 CP 55 KW
        • 1.3 XLI 16V (EE101_) 07/1992 - 09/1995 88 CP 65 KW
        • 1.6 Si (AE101_) 07/1992 - 04/1997 114 CP 84 KW
        • 1.8 16V 4WD (AE103_) 09/1995 - 04/1997 110 CP 81 KW
        • 2.0 D (CE100_) 07/1992 - 04/1997 72 CP 53 KW
      • CAMRY (_CV1_, _XV1_, _V1_)
        • 2.2 (SXV10) 06/1991 - 08/1996 136 CP 100 KW
      • CAMRY Station Wagon (_XV1_, _CV1_, _V10)
        • 2.2 (SXV10) 03/1992 - 07/1996 136 CP 100 KW
      • CARINA E sedan (_T19_)
        • 1.6 (AT190) 01/1995 - 09/1997 99 CP 73 KW
        • 1.6 (AT190) 10/1995 - 09/1997 106 CP 78 KW
        • 1.6 (AT190) 01/1993 - 09/1997 107 CP 79 KW
        • 1.6 16V (AT190_) 12/1994 - 09/1997 116 CP 85 KW
        • 1.8 i 16V (AT191) 01/1995 - 09/1997 107 CP 79 KW
        • 2.0 i (ST191) 12/1992 - 09/1997 126 CP 93 KW
        • 2.0 (ST191) 01/1993 - 09/1997 133 CP 98 KW
        • 2.0 GTi (ST191_) 04/1992 - 02/1994 158 CP 116 KW
        • 2.0 GTi 16V (ST191_) 03/1994 - 09/1997 175 CP 129 KW
        • 2.0 D (CT190) 08/1992 - 01/1996 73 CP 54 KW
        • 2.0 TD (CT190_) 01/1996 - 09/1997 83 CP 61 KW
      • CARINA E (_T19_)
        • 1.6 (AT190) 12/1993 - 09/1997 99 CP 73 KW
        • 1.6 16V 10/1995 - 09/1997 106 CP 78 KW
        • 1.6 GLI (AT190) 04/1992 - 09/1997 107 CP 79 KW
        • 1.6 (AT190) 12/1993 - 09/1997 116 CP 85 KW
        • 1.8 (AT191) 01/1995 - 09/1997 107 CP 79 KW
        • 2.0 i (ST191) 12/1993 - 09/1997 126 CP 93 KW
        • 2.0 GLI (ST191) 04/1992 - 09/1997 133 CP 98 KW
        • 2.0 GTi (ST191) 04/1992 - 02/1994 158 CP 116 KW
        • 2.0 GTi 16V (ST191_) 03/1994 - 09/1997 175 CP 129 KW
        • 2.0 D (CT190) 04/1992 - 01/1996 73 CP 54 KW
        • 2.0 TD (CT190) 01/1996 - 09/1997 83 CP 61 KW
      • CARINA E Sportswagon (_T19_)
        • 1.6 i (AT190_) 02/1995 - 09/1997 99 CP 73 KW
        • 1.6 GLI (AT190_) 01/1993 - 09/1997 107 CP 79 KW
        • 1.6 04/1992 - 09/1997 115 CP 85 KW
        • 1.8 i (AT191_) 02/1995 - 09/1997 107 CP 79 KW
        • 2.0 i (ST191_) 05/1995 - 09/1997 126 CP 93 KW
        • 2.0 GLI (ST191_) 01/1993 - 09/1997 133 CP 98 KW
        • 2.0 D (CT190_) 01/1993 - 01/1996 73 CP 54 KW
        • 2.0 TD (CT190_) 01/1996 - 09/1997 83 CP 61 KW
      • CELICA (ST20_, AT20_)
        • 1.8 i 16V (AT200/ST) 11/1993 - 11/1999 116 CP 85 KW
      • PICNIC (_XM10)
        • 2.0 01/2001 - 12/2001 122 CP 90 KW
        • 2.0 16V (SXM10_) 05/1996 - 12/2001 128 CP 94 KW
        • 2.2 D (CMX10_) 08/1997 - 12/2001 90 CP 66 KW
      • COROLLA (_E11_)
        • 1.4 (EE111_) 04/1997 - 02/2000 86 CP 63 KW
        • 1.4 16V (ZZE111_) 02/2000 - 11/2001 97 CP 71 KW
        • 1.6 Aut. (AE111_) 04/1997 - 02/2000 107 CP 79 KW
        • 1.6 16V (ZZE112_) 02/2000 - 11/2001 110 CP 81 KW
        • 1.9 D (WZE110_) 02/2000 - 11/2001 69 CP 51 KW
        • 2.0 D (CE110_) 04/1997 - 02/2000 72 CP 53 KW
        • 2.0 D-4D 09/2000 - 11/2001 90 CP 66 KW
      • COROLLA Liftback (_E11_)
        • 1.4 (EE111_) 04/1997 - 02/2000 86 CP 63 KW
        • 1.4 (ZZE111_) 02/2000 - 01/2002 97 CP 71 KW
        • 1.6 Aut. (AE111_) 04/1997 - 02/2000 107 CP 79 KW
        • 1.6 (AE111_) 04/1997 - 02/2000 110 CP 81 KW
        • 1.6 (ZZE112_) 02/2000 - 01/2002 110 CP 81 KW
        • 1.9 D (WZE110_) 02/2000 - 01/2002 69 CP 51 KW
        • 2.0 D (CE110) 04/1997 - 02/2000 72 CP 53 KW
        • 2.0 D-4D 09/2000 - 01/2002 90 CP 66 KW
      • COROLLA Compact (_E11_)
        • 1.4 (EE111_) 04/1997 - 02/2000 86 CP 63 KW
        • 1.4 (ZZE111_) 02/2000 - 01/2002 97 CP 71 KW
        • 1.6 Aut. (AE111_) 04/1997 - 02/2000 107 CP 79 KW
        • 1.6 (AE111_) 04/1997 - 02/2000 110 CP 81 KW
        • 1.6 (ZZE112_) 02/2000 - 01/2002 110 CP 81 KW
        • 1.9 D (WZE110_) 02/2000 - 01/2002 69 CP 51 KW
        • 2.0 D (CE110_) 04/1997 - 02/2000 72 CP 53 KW
        • 2.0 D-4D 09/2000 - 01/2002 90 CP 66 KW
      • CAMRY (_CV2_, _XV2_)
        • 2.2 11/2000 - 11/2001 126 CP 93 KW
      • COROLLA (_E10_)
        • 1.3 XLI (EE101_) 09/1995 - 04/1997 75 CP 55 KW
        • 1.3 XLI 16V (EE101) 07/1992 - 09/1995 88 CP 65 KW
        • 1.6 Si (AE101_) 09/1995 - 04/1997 114 CP 84 KW
        • 1.6 05/1992 - 07/1995 115 CP 85 KW
        • 2.0 D (CE100_) 07/1992 - 04/1997 72 CP 53 KW
      • RAV 4 I Cabrio (SXA1_)
        • 2.0 16V 4WD 12/1997 - 06/2000 129 CP 94 KW
      • COROLLA Wagon (__E11_)
        • 1.4 (EE111_) 04/1997 - 02/2000 86 CP 63 KW
        • 1.4 16V (ZZE111_) 02/2000 - 10/2001 97 CP 71 KW
        • 1.6 Aut. (AE111_) 04/1997 - 02/2000 107 CP 79 KW
        • 1.6 (AE111_) 04/1997 - 02/2000 110 CP 81 KW
        • 1.6 16V (ZZE112_) 02/2000 - 10/2001 110 CP 81 KW
        • 1.8 4WD (AE115_) 04/1997 - 10/2001 110 CP 81 KW
        • 1.9 D (WZE110_) 02/2000 - 10/2001 69 CP 51 KW
        • 2.0 D (CE110_) 04/1997 - 02/2000 72 CP 53 KW
        • 2.0 D-4D 09/2000 - 10/2001 90 CP 66 KW
Parametri generali
Cod bare3165143662380, 3211646890
Cod tarifar87083091
Parametri tehnici
Înaltime [mm]52,9
Grosime [mm]17,6
Latime [mm]133
Contact indicator uzuracu avertizare acustica uzura / cu contact integrat avertizare uzura
Nr. articol al accesoriului recomandat1987474396

Spune-ţi opinia

Autentifică-te sau Înregistrează un cont nou pentru a putea scie o opinie

Magazinul online MIIDEPIESE.RO are stabilite urmatoarele taxe si comisioane:

  • 25 leiTaxa de transport pentru comenzi pana in 500 lei, in limita a 10 kg.
    NOTA: Anvelopele, jantele si reperele agabaritice se taxeaza separat in functie de greutatea volumetrica. In acest ultim caz, taxa va fi comunicata telefonic dupa plasarea comenzii. Livrarea produselor se va realiza doar dupa confirmarea telefonica.
  • 10 lei - Comision procesare comanda cu valoare pana in 100 de lei. Reprezinta costul serviciului de pregatire a produselor din comanda in vederea livrarii (de exemplu, dar fara a se limita la, sortare, manipulare, impachetare, etc).
  • 19% TVA -  INCLUS IN PRETUL DE ACHIZITIE
  • Taxa ECOVALOARE Anvelope - INCLUSA IN PRETUL ANVELOPELOR ACHIZITIONATE
    • pentru camioane  de 20.9 lei/buc (fara TVA)
    • pentru restul anvelopelor de 4.6 lei (fara TVA)

Set placute frana

  • Numar produs: 0 986 461 123
  • Disponibilitate: In stoc furnizor
  • Livrare in: 3-4 zile
  • 110,94 Lei
  • Fără taxe: 93,23 Lei

Garantie

Informatii suplimentare despre garantie le puteti citi aici

Comenzi prin telefon

0734 607 269 sau prin WhatsApp: Luni - Vineri, 7:00 - 16:00

0734 493 934 sau prin WhatsApp: Luni - Vineri, 9:00 - 18:00

0744.642.897 sau prin WhatsApp, in weekend si in cursul saptamanii dupa ora 18:00

Costuri de livare gratuite

Transport gratuit in Romania, la comenzi mai mari de 500 lei in limita a 10kg. Anvelopele, jantele si reperele agabaritice se taxeaza separat in functie de greutatea volumetrica.

Optiuni de plata online

Majoritatea clientilor nostri utilizeaza plata online la achizita pieselor dorite.

Etichete: Set placute frana, BOSCH Brakes, 0986461123, SF638293, 0446505010, 0446512110, 0446512500, 0446512530, 0446512540, 0446512550, 0446512593, 0446520110, 0446520120, 0446520130, 0446520140, 0446520450, 0446520490, 0446522280, 0446530240, 0446532200, 0446533020, 0446533021, 0446533040, 0446533050, 0446533160, 0446533210, 0446533230, 0446542010, 0446542011, 0446542012, 0446542050, 0446542060, 0446542100, 0446542120, 0446544020, 0446544030, 0446544040, 0446544070, 0446544110, 0446544120, 0446544130, 0446547010, 04465YZZAB, 0449102030, 0449105010, 0449106010, 0449106060, 0449106070, 0449112640, 0449112650, 0449112651, 0449117160, 0449120880, 0449120890, 0449120900, 0449122370, 044912B010, 044912B050, 044912B080, 0449132420, 0449133010, 0449133011, 0449133030, 0449133060, 0449133080, 0449142010, 0449142011, 0449142012, 0986561123, 1501224528, 1501224536, 2179117004T4090, 240202, 350095, 36777, 40202, 446512530, 446512550, 446520110, 446520130, 446520450, 446520490, 446532200, 446533021, 446533210, 446542060, 446544030, 446547010, 449120880, 449122370, 449132420, 449133011, 449142012, 5201100397P, 572333B, 572333J, 572543J, 6111432, AY040TY022, BP742, C12064FBK, C120