Set placute frana

Fotografiile produselor au caracter informativ si nu creeaza obligatii contractuale.

Bosch frână pad set. P Alfa Romeo 156 97 -
ProducătorNumăr
ROADHOUSE2660.02
JURID571933 J
GIRLING6113382
GIRLING6114412
REMSA660.02
OE ALFA ROMEO71713144
OE ALFA ROMEO71748390
OE ALFA ROMEO71769141
OE ALFA ROMEO77352251
OE ALFA ROMEO77362225
OE ALFA ROMEO77362237
OE ALFA ROMEO77362251
OE ALFA ROMEO77362327
OE ALFA ROMEO9947936
OE ALFA ROMEO9948335
OE ALFA ROMEO9948337
OE ALFA ROMEO9948887
OE ALFA ROMEO9951226
IC KrosyG1020392
IC KrosyG1020500
IC KrosyLP1777
MINTEXMDB1934
IC KrosyP 23 114
IC KrosyRL688681
PAGIDT 1150
IC KrosyWOKP4893.12
IC KrosyWOKP7603.11
IC KrosyWOKP7603.22
  • Autoturisme
    • ALFA ROMEO
      • 156 (932)
        • 1.6 16V T.SPARK 09/1997 - 09/2005 112 CP 82 KW
        • 1.6 16V T.SPARK (932A4) 09/1997 - 09/2005 120 CP 88 KW
        • 1.8 16V T.SPARK (932A31__) 10/2000 - 09/2005 140 CP 103 KW
        • 1.8 16V T.SPARK (932A3) 09/1997 - 10/2000 144 CP 106 KW
        • 2.0 16V T.SPARK (932A2) 09/1997 - 10/2000 155 CP 114 KW
        • 2.0 Twin Spark 11/1997 - 04/2000 160 CP 118 KW
        • 2.5 V6 24V (932A1) 09/1997 - 12/2001 190 CP 140 KW
        • 1.9 JTD (932B2) 09/1997 - 10/2000 105 CP 77 KW
        • 1.9 JTD (932A2B__) 10/2000 - 05/2001 110 CP 81 KW
        • 2.4 JTD (932B1) 09/1997 - 09/2003 136 CP 100 KW
      • 156 Sportwagon (932)
        • 1.6 16V T.SPARK. (932A4) 05/2000 - 05/2006 120 CP 88 KW
        • 1.8 16V T.SPARK (932B31__) 10/2000 - 05/2006 140 CP 103 KW
        • 1.8 16V T.SPARK (932A3) 05/2000 - 10/2000 144 CP 106 KW
        • 1.9 JTD (932B2) 05/2000 - 10/2000 105 CP 77 KW
        • 1.9 JTD (932B2B__) 10/2000 - 05/2001 110 CP 81 KW
      • 147 (937)
        • 1.6 16V T.SPARK ECO (937AXA1A) 01/2001 - 03/2010 105 CP 77 KW
    • LANCIA
      • LYBRA (839AX)
        • 1.6 16V (839AXA1A) 07/1999 - 10/2005 103 CP 76 KW
        • 1.6 10/2000 - 10/2005 103 CP 76 KW
      • LYBRA SW (839BX)
        • 1.6 16V (839BXA1A) 07/1999 - 10/2005 103 CP 76 KW
        • 1.6 10/2000 - 10/2005 103 CP 76 KW
Parametri generali
Cod bare3165143659496
Cod tarifar87083091
Parametri tehnici
Articol extins/Info extins 2cu tabla anti scartait
Înaltime 1 [mm]63,8
Sistem frânareATE
Grosime [mm]19,3
Contact indicator uzuracu contact integrat avertizare uzura / fara avertizare acustica uzura
Nr. articol al accesoriului recomandat1987474241
Înaltime 2 [mm]59,3

Spune-ţi opinia

Autentifică-te sau Înregistrează un cont nou pentru a putea scie o opinie

Magazinul online MIIDEPIESE.RO are stabilite urmatoarele taxe si comisioane:

  • 25 leiTaxa de transport pentru comenzi pana in 500 lei, in limita a 10 kg.
    NOTA: Anvelopele, jantele si reperele agabaritice se taxeaza separat in functie de greutatea volumetrica. In acest ultim caz, taxa va fi comunicata telefonic dupa plasarea comenzii. Livrarea produselor se va realiza doar dupa confirmarea telefonica.
  • 10 lei - Comision procesare comanda cu valoare pana in 100 de lei. Reprezinta costul serviciului de pregatire a produselor din comanda in vederea livrarii (de exemplu, dar fara a se limita la, sortare, manipulare, impachetare, etc).
  • 19% TVA -  INCLUS IN PRETUL DE ACHIZITIE
  • Taxa ECOVALOARE Anvelope - INCLUSA IN PRETUL ANVELOPELOR ACHIZITIONATE
    • pentru camioane  de 20.9 lei/buc (fara TVA)
    • pentru restul anvelopelor de 4.6 lei (fara TVA)

Set placute frana

  • Numar produs: 0 986 424 507
  • Disponibilitate: In stoc furnizor (confirmare telefonica)
  • Livrare in: 2 zile
  • 170,81 Lei
  • Fără taxe: 143,54 Lei

Garantie

Informatii suplimentare despre garantie le puteti citi aici

Comenzi prin telefon

0734 607 269 sau prin WhatsApp: Luni - Vineri, 7:00 - 16:00

0734 493 934 sau prin WhatsApp: Luni - Vineri, 9:00 - 18:00

0744.642.897 sau prin WhatsApp, in weekend si in cursul saptamanii dupa ora 18:00

Costuri de livare gratuite

Transport gratuit in Romania, la comenzi mai mari de 500 lei in limita a 10kg. Anvelopele, jantele si reperele agabaritice se taxeaza separat in functie de greutatea volumetrica.

Optiuni de plata online

Majoritatea clientilor nostri utilizeaza plata online la achizita pieselor dorite.

Etichete: Set placute frana, BOSCH Brakes, 0986424507, SF9CC19B, 266002, 571933J, 6113382, 6114412, 66002, 71713144, 71748390, 71769141, 77352251, 77362225, 77362237, 77362251, 77362327, 9947936, 9948335, 9948337, 9948887, 9951226, G1020392, G1020500, LP1777, MDB1934, P23114, RL688681, T1150, WOKP489312, WOKP760311, WOKP760322, 3165143659496, 87083091