Servo-motor frana

Fotografiile produselor au caracter informativ si nu creeaza obligatii contractuale.

KNORR arc diafragma actuator DAF 95XF, CF65-85, F75-85, MAN F / L / M 2000, RVI KERAX, Magnum, Premium, MANAGER, MAJORE
ProducătorNumăr
OE DAF1270273
OE RVI5001836814
OE MAN5001840412
OE RVI5001840472
OE RVI5001848600
OE RVI5001848603
OE RVI5010260346
OE DAF525664
OE MAN81504106281
OE MAN81504106282
OE MAN81504106412
OE MAN81504106420
OE MAN81504106497
OE MAN81504106498
EVOBUS81504106693
EVOBUS82504106053
Parametri generali
Cod tarifar87083099

Spune-ţi opinia

Autentifică-te sau Înregistrează un cont nou pentru a putea scie o opinie

Servo-motor frana

  • Numar produs: BZ 9559
  • Disponibilitate: In stoc furnizor
  • Livrare in: 2 zile
  • 742,27 Lei
  • Fără taxe: 623,76 Lei

Garantie

Informatii suplimentare despre garantie le puteti citi aici

Comenzi prin telefon

0734 607 269: Luni - Vineri, 9:00 - 18:00

0744.642.897 sau prin WhatsApp, in weekend si in cursul saptamanii dupa ora 18:00 

Costuri de livare gratuite

Transport gratuit in Romania, la comenzi mai mari de 500 lei in limita a 10kg. Anvelopele, jantele si reperele agabaritice se taxeaza separat in functie de greutatea volumetrica.

Optiuni de plata online

Majoritatea clientilor nostri utilizeaza plata online la achizita pieselor dorite.

Etichete: Servo-motor frana, KNORR2, BZ9559, SF9A916E, 1270273, 5001836814, 5001840412, 5001840472, 5001848600, 5001848603, 5010260346, 525664, 81504106281, 81504106282, 81504106412, 81504106420, 81504106497, 81504106498, 81504106693, 82504106053, 87083099