Servo-motor frana

Fotografiile produselor au caracter informativ si nu creeaza obligatii contractuale.

WABCO de frână MAN cilindru 16/16 L / M 2000
ProducătorNumăr
OE DAF1505435
OE NISSAN443219X600
OE IVECO500337674
OE RENAULT5010422319
OE RVI5010422319
OE MAN81504106581
OE MAN81504106583
OE MAN81504106585
OE MAN81504109583
OE MAN8150416583
IC Krosy925 424 805 0
  • Camioane
    • MAN
      • L 2000
        • 8.103 LC, 8.103 LLC 10/1993 - 06/1996 102 CP 75 KW
        • 8.103 LK 10/1993 - 06/1996 102 CP 75 KW
        • 8.113 LC, 8.113 LLC 08/1995 - ... 110 CP 81 KW
        • 8.113 LC,8.113 LLC, LRC, LLRC (LE110C) 09/2000 - ... 113 CP 83 KW
        • 8.113 LK, L-KI, LRK, LR-KI, LRK-L, LK-L 08/1995 - ... 110 CP 81 KW
        • 8.145 LC, LLC, LLRC, LRC (LE140C) 09/2000 - ... 140 CP 103 KW
        • 8.145 LLS, LLRS (LE140C) 09/2000 - ... 140 CP 103 KW
        • 8.145 LK, LRK, L-KI, LRK-L, LK-L, LR-KILK (LE140C) 09/2000 - ... 140 CP 103 KW
        • 8.153 LC,8.153 LLC 10/1993 - 07/1997 155 CP 114 KW
        • 8.153 LLS 10/1993 - 06/1996 155 CP 114 KW
        • 8.153 LK 10/1993 - 07/1997 155 CP 114 KW
        • 8.155 L, LR, LC, LLC, LRC, LLRC, L-LF 02/2004 - ... 155 CP 114 KW
        • 8.155 LLS, LLRS 02/2004 - ... 155 CP 114 KW
        • 8.155 LK, LRK 02/2004 - ... 155 CP 114 KW
        • 8.163 LC,8.163 LLC, LRC, LLRC, L-LF 08/1995 - ... 141 CP 104 KW
        • 8.163 LC,8.163 LLC 05/1994 - ... 155 CP 114 KW
        • 8.163 LC, LLC, LLRC, LRC (LE160C) 09/2000 - ... 155 CP 114 KW
        • 8.163 LLS, LLRS 05/1994 - ... 155 CP 114 KW
        • 8.163 LK, L-KI, LRK, LR-KI, LRK-L, LK-L 05/1994 - ... 155 CP 114 KW
        • 8.185 LC, LLC, LRC, LLRC (LE180C) 09/2000 - ... 180 CP 132 KW
        • 8.185 LLS, LLRS (LE180C) 09/2000 - ... 180 CP 132 KW
        • 8.185 LK, L-KI, LRK, LR-KI LRK-L, LK-L(LE180C) 09/2000 - ... 180 CP 132 KW
        • 8.220 FOC,8.220 FOCL 04/1995 - ... 220 CP 162 KW
        • 8.223 LC,8.223 LLC 10/1993 - 06/1996 220 CP 162 KW
        • 8.223 LLS 10/1993 - 06/1996 220 CP 162 KW
        • 8.223 LK 10/1993 - 06/1996 220 CP 162 KW
        • 8.224 LC,8.224 LLC, LRC, LLRC 05/1994 - ... 220 CP 162 KW
        • 8.224 LLS, LLRS 05/1994 - ... 220 CP 162 KW
        • 8.224 LK, LRK, L-KI, LR-KI 05/1994 - ... 220 CP 162 KW
        • 8.225 LC,8.225 LLC, LRC, LLRC (LE220C) 09/2000 - ... 220 CP 162 KW
        • 8.225 LLS, LLRS (LE220C) 09/2000 - ... 220 CP 162 KW
        • 8.225 LK, L-KI, LRK, LR-KI, LRK-L, LK-L (LE220C) 09/2000 - ... 220 CP 162 KW
        • 9.145 LC,9.145 LLC, LRC, LLRC (LE140C) 09/2000 - ... 140 CP 103 KW
        • 9.145 LLS, LLRS (LE140C) 09/2000 - ... 140 CP 103 KW
        • 9.145 LK, L-KI, LRK, LR-KI, LRK-L, LK-L (LE140C) 09/2000 - ... 140 CP 103 KW
        • 9.153 LC,9.153 LLC 10/1993 - 06/1996 155 CP 114 KW
        • 9.153 LLS 10/1993 - 12/1995 155 CP 114 KW
        • 9.153 LK 10/1993 - 06/1996 155 CP 114 KW
        • 9.155 L, LC, LLC, LRC, LLRC 02/2004 - ... 155 CP 114 KW
        • 9.155 LLS, LLRS 02/2004 - ... 155 CP 114 KW
        • 9.155 LK, L-KI, LRK, LR-KI, LRK-L, LK-L 02/2004 - ... 155 CP 114 KW
        • 9.163 LC 08/1995 - 03/1997 141 CP 104 KW
        • 9.163 LC,9.163 LLC, LRC, LLRC 05/1994 - ... 155 CP 114 KW
        • 9.163 LLS, LLRS 05/1994 - ... 155 CP 114 KW
        • 9.163 LK 08/1995 - 03/1997 141 CP 104 KW
        • 9.163 LK, L-KI, LRK, LR-KI, LRK-L, LK-L 05/1994 - ... 155 CP 114 KW
        • 9.185 LC,9.185 LLC, LRC, LLRC (LE180C) 09/2000 - ... 180 CP 132 KW
        • 9.185 LLS, LLRS (LE 180C) 09/2000 - ... 180 CP 132 KW
        • 9.185 LK, L-KI, LRK, LR-KI, LRK-L, LK-L (LE180C) 09/2000 - ... 180 CP 132 KW
        • 9.223 LC,9.223 LLC 10/1993 - 06/1996 220 CP 162 KW
        • 9.223 LLS 10/1993 - 06/1996 220 CP 162 KW
        • 9.223 LK 10/1993 - 06/1996 220 CP 162 KW
        • 9.224 LC,9.224 LLC, LRC, LLRC 05/1994 - ... 220 CP 162 KW
        • 9.224 LLS, LLRS 05/1994 - ... 220 CP 162 KW
        • 9.224 LK, L-KI, LRK, LR-KI, LRK-L, LK-L 05/1994 - ... 220 CP 162 KW
        • 9.225 LC,9.225 LLC, LRC, LLRC (LE220C) 09/2000 - ... 220 CP 162 KW
        • 9.225 LLS, LLRS (LE220C) 09/2000 - ... 220 CP 162 KW
        • 9.225 LK, L-KI, LRK, LR-KI, LRK-KI, LK-L (LE220C) 09/2000 - ... 220 CP 162 KW
        • 10.145 LC,10.145 LLC, LRC, LLRC (LE140C) 09/2000 - ... 140 CP 103 KW
        • 10.145 LLS, LLRS (LE140C) 09/2000 - ... 140 CP 103 KW
        • 10.145 LK, L-KI, LRK, LR-KI, LRK-L, LK-L (LE140C) 09/2000 - ... 140 CP 103 KW
        • 10.153 LC,10.153 LLC 10/1993 - 06/1996 155 CP 114 KW
        • 10.153 LLS 10/1993 - 06/1996 155 CP 114 KW
        • 10.153 LK 10/1993 - 06/1996 155 CP 114 KW
        • 10.155 LK, L-KI, LRK, LR-KI, LK-L 02/2004 - ... 155 CP 114 KW
        • 10.163 LC,10.163 LLC 05/1994 - ... 155 CP 114 KW
        • 10.163 LC,10.163 LLC, LRC, LLRC (LE160C) 09/2000 - ... 155 CP 114 KW
        • 10.163 LLS, LLRS 05/1994 - ... 155 CP 114 KW
        • 10.163 LK, L-KI, LRK, LR-KI, LRK-L, LK-L 05/1994 - ... 155 CP 114 KW
        • 10.185 LC,10.185 LLC, LRC, LLRC (LE180C) 09/2000 - ... 180 CP 132 KW
        • 10.185 LLS, LLRS (LE180C) 09/2000 - ... 180 CP 132 KW
        • 10.185 LK, L-KI, LRK, LR-KI, LRK-L, LK-L (LE180C) 09/2000 - ... 180 CP 132 KW
        • 10.220 FOC,10.220 FOCL 02/1995 - ... 220 CP 162 KW
        • 10.223 LC,10.223 LLC 10/1993 - 06/1996 220 CP 162 KW
        • 10.223 LLS 10/1993 - 06/1996 220 CP 162 KW
        • 10.223 LK 10/1993 - 06/1996 220 CP 162 KW
        • 10.224 LC,10.224 LLC, LRC, LLRC 05/1994 - ... 220 CP 162 KW
        • 10.224 LLS, LLRS 05/1994 - ... 220 CP 162 KW
        • 10.224 LK, L-KI, LRK, LR-KI, LRK-L, LK-L 05/1994 - ... 220 CP 162 KW
        • 10.225 LC, 10.225 LLC, LRC, LLRC (LE220C) 09/2000 - ... 220 CP 162 KW
        • 10.225 LC, 10.225 LLC, LRC, LLRC 09/2000 - ... 220 CP 162 KW
        • 10.225 LLS, LLRS (LE220C) 09/2000 - ... 220 CP 162 KW
        • 10.225 LK, L-KI, LRK, LR-KI, LRK-L, LK-L (LE220C) 09/2000 - ... 220 CP 162 KW
        • 12.185 LC, LLC (LE180C) 09/1999 - ... 180 CP 132 KW
        • 12.225 LC, LLC (LE220C) 09/1999 - ... 220 CP 162 KW
      • M 2000 L
        • 12.145 LC, LLC, LRC, LLRC 05/2001 - ... 145 CP 107 KW
        • 12.145 LK, LRK 05/2001 - ... 145 CP 107 KW
        • 12.163 LC, LLC, LRC, LLRC 08/1995 - ... 155 CP 114 KW
        • 12.163 LK, LRK 08/1995 - ... 155 CP 114 KW
        • 12.185 LC, LLC, LRC, LLRC 05/2001 - ... 180 CP 132 KW
        • 12.185 LK, LRK 05/2001 - ... 180 CP 132 KW
        • 12.224 LC, LLC, LRC, LLRC 08/1995 - ... 220 CP 162 KW
        • 12.224, 12.225, LK, LRK 08/1995 - ... 220 CP 162 KW
        • 12.225 LC, LLC, LLLC, LRC, LLRC 05/2001 - ... 220 CP 162 KW
      • TGL
        • 7.150, 8.150 FC, FRC, FLC, FLRC 04/2005 - ... 150 CP 110 KW
        • 7.180, 8.180 FC, FLC, FRC, FLRC 04/2005 - ... 180 CP 132 KW
        • 8.150 FK, FK-L, FLK, FLK-L, FLRK, FLRK-L, FRK, FRK-L 10/2006 - ... 150 CP 110 KW
        • 8.180 FC, FRC, FLC, FLRC 04/2005 - ... 180 CP 132 KW
        • 8.180 FK, FK-L, FLK, FLK-L, FLRK, FLRK-L, FRK, FRK-L 04/2005 - ... 180 CP 132 KW
        • 8.210 FC, FRC, FLC, FLRC 04/2005 - ... 206 CP 151 KW
        • 8.210 FK, FK-L, FLK, FLK-L, FLRK, FLRK-L, FRK, FRK-L 04/2005 - ... 206 CP 151 KW
        • 8.220 FC, FLC, FRC, FLRC 04/2005 - ... 220 CP 162 KW
        • 8.220 FK, FK-L, FLK, FLK-L, FLRK, FLRK-L, FRK, FRK-L 04/2005 - ... 220 CP 162 KW
        • 8.240 FC, FRC, FLC, FLRC 04/2005 - ... 240 CP 176 KW
        • 8.240 FK, FK-L, FLK, FLK-L, FLRK, FLRK-L, FRK, FRK-L 04/2005 - ... 240 CP 176 KW
        • 8.250 FC, FLC, FLRC, FRC 04/2005 - ... 250 CP 184 KW
        • 8.250 FK, FK-L, FLK, FLK-L, FLRK, FLRK-L, FRK, FRK-L 04/2005 - ... 250 CP 184 KW
        • 10.180 FC, FRC, FLC, FLRC 04/2005 - ... 180 CP 132 KW
        • 10.180 FK, FLK, FLRK, FRK 04/2005 - ... 180 CP 132 KW
        • 10.210 FC, FRC, FLC, FLRC 04/2005 - ... 206 CP 151 KW
        • 10.210 FK, FLK, FLRK, FRK 04/2005 - ... 206 CP 151 KW
        • 10.220 FC, FLC, FRC, FLRC 04/2005 - ... 220 CP 162 KW
        • 10.220 FK, FLK, FLRK, FRK 04/2005 - ... 220 CP 162 KW
        • 10.240 FC, FRC, FLC, FLRC 04/2005 - ... 240 CP 176 KW
        • 10.240 FK, FLK, FLRK, FRK 04/2005 - ... 240 CP 176 KW
        • 10.250 FC, FLC, FRC, FLRC 04/2005 - ... 250 CP 184 KW
        • 10.250 FK, FLK, FLRK, FRK 04/2005 - ... 250 CP 184 KW
        • 12.180 FC, FRC, FLC, FLRC 04/2005 - ... 180 CP 132 KW
        • 12.180 FK, FLK, FLRK, FRK 04/2005 - ... 180 CP 132 KW
        • 12.210 FC, FRC, FLC, FLRC 04/2005 - ... 206 CP 151 KW
        • 12.210 FK, FLK, FLRK, FRK 04/2005 - ... 206 CP 151 KW
        • 12.220 FC, FRC, FLC, FLRC 04/2005 - ... 220 CP 162 KW
        • 12.220 FK, FLK, FLRK, FRK 04/2005 - ... 220 CP 162 KW
        • 12.240 FC, FRC, FLC, FLRC 04/2005 - ... 240 CP 176 KW
        • 12.240 FK, FLK, FLRK, FRK 04/2005 - ... 240 CP 176 KW
        • 12.250 FC, FLC, FRC, FLRC 04/2005 - ... 250 CP 184 KW
        • 12.250 FK, FLK, FLRK, FRK 04/2005 - ... 250 CP 184 KW
      • FOCL
        • 12.240 08/2007 - ... 240 CP 176 KW
        • 12.250 08/2004 - ... 250 CP 184 KW
Parametri generali
Cod bare00970621100490, 159865535
Cod tarifar87083099
Parametri tehnici
Greutate (în kg)7
Lungime biela piston [mm]15
Distanta bolt piston [mm]120,7
Presiune de actionare [bar]5.5

Spune-ţi opinia

Autentifică-te sau Înregistrează un cont nou pentru a putea scie o opinie

Servo-motor frana

  • Numar produs: 925 424 800 0
  • Disponibilitate: In stoc furnizor
  • Livrare in: 2 zile
  • 1.719,91 Lei
  • Fără taxe: 1.445,30 Lei

Garantie

Informatii suplimentare despre garantie le puteti citi aici

Comenzi prin telefon

0734 607 269: Luni - Vineri, 9:00 - 18:00

0744.642.897 sau prin WhatsApp, in weekend si in cursul saptamanii dupa ora 18:00 

Costuri de livare gratuite

Transport gratuit in Romania, la comenzi mai mari de 500 lei in limita a 10kg. Anvelopele, jantele si reperele agabaritice se taxeaza separat in functie de greutatea volumetrica.

Optiuni de plata online

Majoritatea clientilor nostri utilizeaza plata online la achizita pieselor dorite.

Etichete: Servo-motor frana, WABCO, 9254248000, SF519121, 1505435, 443219X600, 500337674, 5010422319, 81504106581, 81504106583, 81504106585, 81504109583, 8150416583, 9254248050, 159865535, 00970621100490, 87083099