Servo-motor frana

Fotografiile produselor au caracter informativ si nu creeaza obligatii contractuale.

WABCO de frână MAN cilindru 16/16 L / M 2000
ProducătorNumăr
OE DAF1505435
OE NISSAN443219X600
OE IVECO500337674
OE RENAULT5010422319
OE RVI5010422319
OE MAN81504106581
OE MAN81504106583
OE MAN81504106585
OE MAN81504109583
OE MAN8150416583
IC Krosy925 424 805 0
  • Camioane
    • MAN
      • L 2000
        • 8.103 LC, 8.103 LLC 10/1993 - 06/1996 102 CP 75 KW
        • 8.103 LK 10/1993 - 06/1996 102 CP 75 KW
        • 8.113 LC, 8.113 LLC 08/1995 - ... 110 CP 81 KW
        • 8.113 LC,8.113 LLC, LRC, LLRC (LE110C) 09/2000 - ... 113 CP 83 KW
        • 8.113 LK, L-KI, LRK, LR-KI, LRK-L, LK-L 08/1995 - ... 110 CP 81 KW
        • 8.145 LC, LLC, LLRC, LRC (LE140C) 09/2000 - ... 140 CP 103 KW
        • 8.145 LLS, LLRS (LE140C) 09/2000 - ... 140 CP 103 KW
        • 8.145 LK, LRK, L-KI, LRK-L, LK-L, LR-KILK (LE140C) 09/2000 - ... 140 CP 103 KW
        • 8.153 LC,8.153 LLC 10/1993 - 07/1997 155 CP 114 KW
        • 8.153 LLS 10/1993 - 06/1996 155 CP 114 KW
        • 8.153 LK 10/1993 - 07/1997 155 CP 114 KW
        • 8.155 L, LR, LC, LLC, LRC, LLRC, L-LF 02/2004 - ... 155 CP 114 KW
        • 8.155 LLS, LLRS 02/2004 - ... 155 CP 114 KW
        • 8.155 LK, LRK 02/2004 - ... 155 CP 114 KW
        • 8.163 LC,8.163 LLC, LRC, LLRC, L-LF 08/1995 - ... 141 CP 104 KW
        • 8.163 LC,8.163 LLC 05/1994 - ... 155 CP 114 KW
        • 8.163 LC, LLC, LLRC, LRC (LE160C) 09/2000 - ... 155 CP 114 KW
        • 8.163 LLS, LLRS 05/1994 - ... 155 CP 114 KW
        • 8.163 LK, L-KI, LRK, LR-KI, LRK-L, LK-L 05/1994 - ... 155 CP 114 KW
        • 8.185 LC, LLC, LRC, LLRC (LE180C) 09/2000 - ... 180 CP 132 KW
        • 8.185 LLS, LLRS (LE180C) 09/2000 - ... 180 CP 132 KW
        • 8.185 LK, L-KI, LRK, LR-KI LRK-L, LK-L(LE180C) 09/2000 - ... 180 CP 132 KW
        • 8.220 FOC,8.220 FOCL 04/1995 - ... 220 CP 162 KW
        • 8.223 LC,8.223 LLC 10/1993 - 06/1996 220 CP 162 KW
        • 8.223 LLS 10/1993 - 06/1996 220 CP 162 KW
        • 8.223 LK 10/1993 - 06/1996 220 CP 162 KW
        • 8.224 LC,8.224 LLC, LRC, LLRC 05/1994 - ... 220 CP 162 KW
        • 8.224 LLS, LLRS 05/1994 - ... 220 CP 162 KW
        • 8.224 LK, LRK, L-KI, LR-KI 05/1994 - ... 220 CP 162 KW
        • 8.225 LC,8.225 LLC, LRC, LLRC (LE220C) 09/2000 - ... 220 CP 162 KW
        • 8.225 LLS, LLRS (LE220C) 09/2000 - ... 220 CP 162 KW
        • 8.225 LK, L-KI, LRK, LR-KI, LRK-L, LK-L (LE220C) 09/2000 - ... 220 CP 162 KW
        • 9.145 LC,9.145 LLC, LRC, LLRC (LE140C) 09/2000 - ... 140 CP 103 KW
        • 9.145 LLS, LLRS (LE140C) 09/2000 - ... 140 CP 103 KW
        • 9.145 LK, L-KI, LRK, LR-KI, LRK-L, LK-L (LE140C) 09/2000 - ... 140 CP 103 KW
        • 9.153 LC,9.153 LLC 10/1993 - 06/1996 155 CP 114 KW
        • 9.153 LLS 10/1993 - 12/1995 155 CP 114 KW
        • 9.153 LK 10/1993 - 06/1996 155 CP 114 KW
        • 9.155 L, LC, LLC, LRC, LLRC 02/2004 - ... 155 CP 114 KW
        • 9.155 LLS, LLRS 02/2004 - ... 155 CP 114 KW
        • 9.155 LK, L-KI, LRK, LR-KI, LRK-L, LK-L 02/2004 - ... 155 CP 114 KW
        • 9.163 LC 08/1995 - 03/1997 141 CP 104 KW
        • 9.163 LC,9.163 LLC, LRC, LLRC 05/1994 - ... 155 CP 114 KW
        • 9.163 LLS, LLRS 05/1994 - ... 155 CP 114 KW
        • 9.163 LK 08/1995 - 03/1997 141 CP 104 KW
        • 9.163 LK, L-KI, LRK, LR-KI, LRK-L, LK-L 05/1994 - ... 155 CP 114 KW
        • 9.185 LC,9.185 LLC, LRC, LLRC (LE180C) 09/2000 - ... 180 CP 132 KW
        • 9.185 LLS, LLRS (LE 180C) 09/2000 - ... 180 CP 132 KW
        • 9.185 LK, L-KI, LRK, LR-KI, LRK-L, LK-L (LE180C) 09/2000 - ... 180 CP 132 KW
        • 9.223 LC,9.223 LLC 10/1993 - 06/1996 220 CP 162 KW
        • 9.223 LLS 10/1993 - 06/1996 220 CP 162 KW
        • 9.223 LK 10/1993 - 06/1996 220 CP 162 KW
        • 9.224 LC,9.224 LLC, LRC, LLRC 05/1994 - ... 220 CP 162 KW
        • 9.224 LLS, LLRS 05/1994 - ... 220 CP 162 KW
        • 9.224 LK, L-KI, LRK, LR-KI, LRK-L, LK-L 05/1994 - ... 220 CP 162 KW
        • 9.225 LC,9.225 LLC, LRC, LLRC (LE220C) 09/2000 - ... 220 CP 162 KW
        • 9.225 LLS, LLRS (LE220C) 09/2000 - ... 220 CP 162 KW
        • 9.225 LK, L-KI, LRK, LR-KI, LRK-KI, LK-L (LE220C) 09/2000 - ... 220 CP 162 KW
        • 10.145 LC,10.145 LLC, LRC, LLRC (LE140C) 09/2000 - ... 140 CP 103 KW
        • 10.145 LLS, LLRS (LE140C) 09/2000 - ... 140 CP 103 KW
        • 10.145 LK, L-KI, LRK, LR-KI, LRK-L, LK-L (LE140C) 09/2000 - ... 140 CP 103 KW
        • 10.153 LC,10.153 LLC 10/1993 - 06/1996 155 CP 114 KW
        • 10.153 LLS 10/1993 - 06/1996 155 CP 114 KW
        • 10.153 LK 10/1993 - 06/1996 155 CP 114 KW
        • 10.155 LK, L-KI, LRK, LR-KI, LK-L 02/2004 - ... 155 CP 114 KW
        • 10.163 LC,10.163 LLC 05/1994 - ... 155 CP 114 KW
        • 10.163 LC,10.163 LLC, LRC, LLRC (LE160C) 09/2000 - ... 155 CP 114 KW
        • 10.163 LLS, LLRS 05/1994 - ... 155 CP 114 KW
        • 10.163 LK, L-KI, LRK, LR-KI, LRK-L, LK-L 05/1994 - ... 155 CP 114 KW
        • 10.185 LC,10.185 LLC, LRC, LLRC (LE180C) 09/2000 - ... 180 CP 132 KW
        • 10.185 LLS, LLRS (LE180C) 09/2000 - ... 180 CP 132 KW
        • 10.185 LK, L-KI, LRK, LR-KI, LRK-L, LK-L (LE180C) 09/2000 - ... 180 CP 132 KW
        • 10.220 FOC,10.220 FOCL 02/1995 - ... 220 CP 162 KW
        • 10.223 LC,10.223 LLC 10/1993 - 06/1996 220 CP 162 KW
        • 10.223 LLS 10/1993 - 06/1996 220 CP 162 KW
        • 10.223 LK 10/1993 - 06/1996 220 CP 162 KW
        • 10.224 LC,10.224 LLC, LRC, LLRC 05/1994 - ... 220 CP 162 KW
        • 10.224 LLS, LLRS 05/1994 - ... 220 CP 162 KW
        • 10.224 LK, L-KI, LRK, LR-KI, LRK-L, LK-L 05/1994 - ... 220 CP 162 KW
        • 10.225 LC, 10.225 LLC, LRC, LLRC (LE220C) 09/2000 - ... 220 CP 162 KW
        • 10.225 LC, 10.225 LLC, LRC, LLRC 09/2000 - ... 220 CP 162 KW
        • 10.225 LLS, LLRS (LE220C) 09/2000 - ... 220 CP 162 KW
        • 10.225 LK, L-KI, LRK, LR-KI, LRK-L, LK-L (LE220C) 09/2000 - ... 220 CP 162 KW
        • 12.185 LC, LLC (LE180C) 09/1999 - ... 180 CP 132 KW
        • 12.225 LC, LLC (LE220C) 09/1999 - ... 220 CP 162 KW
      • M 2000 L
        • 12.145 LC, LLC, LRC, LLRC 05/2001 - ... 145 CP 107 KW
        • 12.145 LK, LRK 05/2001 - ... 145 CP 107 KW
        • 12.163 LC, LLC, LRC, LLRC 08/1995 - ... 155 CP 114 KW
        • 12.163 LK, LRK 08/1995 - ... 155 CP 114 KW
        • 12.185 LC, LLC, LRC, LLRC 05/2001 - ... 180 CP 132 KW
        • 12.185 LK, LRK 05/2001 - ... 180 CP 132 KW
        • 12.224 LC, LLC, LRC, LLRC 08/1995 - ... 220 CP 162 KW
        • 12.224, 12.225, LK, LRK 08/1995 - ... 220 CP 162 KW
        • 12.225 LC, LLC, LLLC, LRC, LLRC 05/2001 - ... 220 CP 162 KW
      • TGL
        • 7.150, 8.150 FC, FRC, FLC, FLRC 04/2005 - ... 150 CP 110 KW
        • 7.180, 8.180 FC, FLC, FRC, FLRC 04/2005 - ... 180 CP 132 KW
        • 8.150 FK, FK-L, FLK, FLK-L, FLRK, FLRK-L, FRK, FRK-L 10/2006 - ... 150 CP 110 KW
        • 8.180 FC, FRC, FLC, FLRC 04/2005 - ... 180 CP 132 KW
        • 8.180 FK, FK-L, FLK, FLK-L, FLRK, FLRK-L, FRK, FRK-L 04/2005 - ... 180 CP 132 KW
        • 8.210 FC, FRC, FLC, FLRC 04/2005 - ... 206 CP 151 KW
        • 8.210 FK, FK-L, FLK, FLK-L, FLRK, FLRK-L, FRK, FRK-L 04/2005 - ... 206 CP 151 KW
        • 8.220 FC, FLC, FRC, FLRC 04/2005 - ... 220 CP 162 KW
        • 8.220 FK, FK-L, FLK, FLK-L, FLRK, FLRK-L, FRK, FRK-L 04/2005 - ... 220 CP 162 KW
        • 8.240 FC, FRC, FLC, FLRC 04/2005 - ... 240 CP 176 KW
        • 8.240 FK, FK-L, FLK, FLK-L, FLRK, FLRK-L, FRK, FRK-L 04/2005 - ... 240 CP 176 KW
        • 8.250 FC, FLC, FLRC, FRC 04/2005 - ... 250 CP 184 KW
        • 8.250 FK, FK-L, FLK, FLK-L, FLRK, FLRK-L, FRK, FRK-L 04/2005 - ... 250 CP 184 KW
        • 10.180 FC, FRC, FLC, FLRC 04/2005 - ... 180 CP 132 KW
        • 10.180 FK, FLK, FLRK, FRK 04/2005 - ... 180 CP 132 KW
        • 10.210 FC, FRC, FLC, FLRC 04/2005 - ... 206 CP 151 KW
        • 10.210 FK, FLK, FLRK, FRK 04/2005 - ... 206 CP 151 KW
        • 10.220 FC, FLC, FRC, FLRC 04/2005 - ... 220 CP 162 KW
        • 10.220 FK, FLK, FLRK, FRK 04/2005 - ... 220 CP 162 KW
        • 10.240 FC, FRC, FLC, FLRC 04/2005 - ... 240 CP 176 KW
        • 10.240 FK, FLK, FLRK, FRK 04/2005 - ... 240 CP 176 KW
        • 10.250 FC, FLC, FRC, FLRC 04/2005 - ... 250 CP 184 KW
        • 10.250 FK, FLK, FLRK, FRK 04/2005 - ... 250 CP 184 KW
        • 12.180 FC, FRC, FLC, FLRC 04/2005 - ... 180 CP 132 KW
        • 12.180 FK, FLK, FLRK, FRK 04/2005 - ... 180 CP 132 KW
        • 12.210 FC, FRC, FLC, FLRC 04/2005 - ... 206 CP 151 KW
        • 12.210 FK, FLK, FLRK, FRK 04/2005 - ... 206 CP 151 KW
        • 12.220 FC, FRC, FLC, FLRC 04/2005 - ... 220 CP 162 KW
        • 12.220 FK, FLK, FLRK, FRK 04/2005 - ... 220 CP 162 KW
        • 12.240 FC, FRC, FLC, FLRC 04/2005 - ... 240 CP 176 KW
        • 12.240 FK, FLK, FLRK, FRK 04/2005 - ... 240 CP 176 KW
        • 12.250 FC, FLC, FRC, FLRC 04/2005 - ... 250 CP 184 KW
        • 12.250 FK, FLK, FLRK, FRK 04/2005 - ... 250 CP 184 KW
      • FOCL
        • 12.240 08/2007 - ... 240 CP 176 KW
        • 12.250 08/2004 - ... 250 CP 184 KW
Parametri generali
Cod bare00970621100490, 159865535
Cod tarifar87083099
Parametri tehnici
Greutate (în kg)7
Lungime biela piston [mm]15
Distanta bolt piston [mm]120,7
Presiune de actionare [bar]5.5

Spune-ţi opinia

Autentifică-te sau Înregistrează un cont nou pentru a putea scie o opinie

Magazinul online MIIDEPIESE.RO are stabilite urmatoarele taxe si comisioane:

  • 25 leiTaxa de transport pentru comenzi pana in 500 lei, in limita a 10 kg.
    NOTA: Anvelopele, jantele si reperele agabaritice se taxeaza separat in functie de greutatea volumetrica. In acest ultim caz, taxa va fi comunicata telefonic dupa plasarea comenzii. Livrarea produselor se va realiza doar dupa confirmarea telefonica.
  • 10 lei - Comision procesare comanda cu valoare pana in 100 de lei. Reprezinta costul serviciului de pregatire a produselor din comanda in vederea livrarii (de exemplu, dar fara a se limita la, sortare, manipulare, impachetare, etc).
  • 19% TVA -  INCLUS IN PRETUL DE ACHIZITIE
  • Taxa ECOVALOARE Anvelope - INCLUSA IN PRETUL ANVELOPELOR ACHIZITIONATE
    • pentru camioane  de 20.9 lei/buc (fara TVA)
    • pentru restul anvelopelor de 4.6 lei (fara TVA)

Servo-motor frana

  • Numar produs: 925 424 800 0
  • Disponibilitate: In stoc furnizor
  • Livrare in: 2 zile
  • 1.719,91 Lei
  • Fără taxe: 1.445,30 Lei

Garantie

Informatii suplimentare despre garantie le puteti citi aici

Comenzi prin telefon

0734 607 269 sau prin WhatsApp: Luni - Vineri, 7:00 - 16:00

0734 493 934 sau prin WhatsApp: Luni - Vineri, 9:00 - 18:00

0744.642.897 sau prin WhatsApp, in weekend si in cursul saptamanii dupa ora 18:00

Costuri de livare gratuite

Transport gratuit in Romania, la comenzi mai mari de 500 lei in limita a 10kg. Anvelopele, jantele si reperele agabaritice se taxeaza separat in functie de greutatea volumetrica.

Optiuni de plata online

Majoritatea clientilor nostri utilizeaza plata online la achizita pieselor dorite.

Etichete: Servo-motor frana, WABCO, 9254248000, SF519121, 1505435, 443219X600, 500337674, 5010422319, 81504106581, 81504106583, 81504106585, 81504109583, 8150416583, 9254248050, 159865535, 00970621100490, 87083099