Ca urmare a situatiei mondiale curente, intampinam dificultati cu transportul international al produselor. Astfel nu putem garanta termenii de livrare pentru piesele aduse de la furnizorii externi. Va stam la dispozitie pentru orice informatie suplimentara. Va multumim pentru intelegere.

Senzor ABS

Fotografiile produselor au caracter informativ si nu creeaza obligatii contractuale.

ABS ax din față senzor de P / L MERCEDES E-Class (W211/S211) 02 - / CLS (C219) 04 -
ProducătorNumăr
IC Krosy0 265 007 745
MEYLE0148990047
METZGER0900102
OE MERCEDES-BEN2115401317
OE MERCEDES-BEN2115401817
OE MERCEDES-BEN2115402317
OE MERCEDES-BEN2115402917
NK293320
IC Krosy6PU010 039-721
HERTH+BUSS70660200
MAPCO86870
IC KrosyFAE78107
IC KrosyHUCO131603
IC KrosyV30-72-0144
IC KrosyV30-72-0174
QUINTON HAZELLXABS204
  • Autoturisme
    • MERCEDES-BENZ
      • KLASA E (W211)
        • E 200 Kompressor (211.042) 11/2002 - 12/2008 163 CP 120 KW
        • E 200 Kompressor (211.041) 04/2006 - 12/2008 184 CP 135 KW
        • E 240 (211.061) 03/2002 - 12/2008 177 CP 130 KW
        • E 500 (211.072) 04/2006 - 12/2008 388 CP 285 KW
        • E 55 AMG Kompressor (211.076) 10/2002 - 12/2008 476 CP 350 KW
        • E 63 AMG (211.077, 211.177) 03/2006 - 12/2008 514 CP 378 KW
        • E 200 CDI (211.004) 07/2002 - 12/2008 102 CP 75 KW
        • E 200 CDI (211.004) 07/2002 - 12/2008 122 CP 90 KW
        • E 200 CDI (211.007) 04/2006 - 12/2008 136 CP 100 KW
        • E 220 CDI (211.006) 03/2002 - 12/2008 150 CP 110 KW
        • E 220 CDI (211.008) 04/2006 - 12/2008 170 CP 125 KW
        • E 270 CDI (211.016) 03/2002 - 12/2008 177 CP 130 KW
        • E 280 CDI (211.023) 05/2004 - 12/2008 177 CP 130 KW
        • E 280 CDI (211.020) 03/2005 - 12/2008 190 CP 140 KW
        • E 320 CDI (211.026) 11/2002 - 12/2008 204 CP 150 KW
        • E 320 CDI (211.022) 03/2005 - 12/2008 224 CP 165 KW
        • E 400 CDI (211.028) 02/2003 - 12/2008 260 CP 191 KW
        • E 420 CDI (211.029) 01/2006 - 12/2008 314 CP 231 KW
      • KLASA E T-Model (S211)
        • E 200 T Kompressor (211.242) 03/2003 - 07/2009 163 CP 120 KW
        • E 200 Kompressor (211.241) 04/2006 - 07/2009 184 CP 135 KW
        • E 240 T (211.261) 03/2003 - 07/2009 177 CP 130 KW
        • E 280 T (211.254) 03/2005 - 07/2009 231 CP 170 KW
        • E 320 T (211.265) 03/2003 - 07/2009 224 CP 165 KW
        • E 350 T (211.256) 03/2005 - 07/2009 272 CP 200 KW
        • E 500 T (211.270) 10/2003 - 07/2009 306 CP 225 KW
        • E 500 T (211.272) 04/2006 - 07/2009 388 CP 285 KW
        • E 55 T AMG Kompressor (211.276) 07/2003 - 07/2009 476 CP 350 KW
        • E 63 AMG (211.277) 03/2006 - 07/2009 514 CP 378 KW
        • E 220 T CDI (211.206) 03/2003 - 07/2009 150 CP 110 KW
        • E 220 T CDI (211.208) 04/2006 - 07/2009 170 CP 125 KW
        • E 270 T CDI (211.216) 03/2003 - 07/2009 177 CP 130 KW
        • E 280 T CDI (211.223) 05/2004 - 07/2009 177 CP 130 KW
        • E 320 T CDI (211.226) 03/2003 - 07/2009 204 CP 150 KW
      • CLS (C219)
        • CLS 350 (219.356) 10/2004 - 12/2010 272 CP 200 KW
        • CLS 350 (219.357) 04/2006 - 12/2010 292 CP 215 KW
        • CLS 500 (219.375) 10/2004 - 12/2010 306 CP 225 KW
        • CLS 500 (219.372) 04/2006 - 12/2010 388 CP 285 KW
        • CLS 63 AMG (219.377) 04/2006 - 12/2010 514 CP 378 KW
Parametri generali
Cod bare4048488017307
Cod tarifar90328900
Parametri tehnici
Partea de montareAxa fata ambele parti
Greutate (în kg)0,09

Spune-ţi opinia

Autentifică-te sau Înregistrează un cont nou pentru a putea scie o opinie

Magazinul online MIIDEPIESE.RO are stabilite urmatoarele taxe si comisioane:

  • 28 leiTaxa de transport pentru comenzi pana in 500 lei, in limita a 5 kg.
    NOTA: Anvelopele, jantele si reperele agabaritice se taxeaza separat in functie de greutatea volumetrica. In acest ultim caz, taxa va fi comunicata telefonic dupa plasarea comenzii. Livrarea produselor se va realiza doar dupa confirmarea telefonica.
    NOTA: Produsele care sunt disponibile doar la furnizori vor avea cost suplimentar pentru livrare, incepand cu 28 lei. Taxa suplimentara, daca se aplica, se comunica clientului in momentul confirmarii comenzii.
  • 10 lei - Comision procesare comanda cu valoare pana in 100 de lei. Reprezinta costul serviciului de pregatire a produselor din comanda in vederea livrarii (de exemplu, dar fara a se limita la, sortare, manipulare, impachetare, etc).
  • 3.7 lei - Procesare plata in cont colector. Nu se aplica pentru plata cu cardul.
  • 19% TVA -  INCLUS IN PRETUL DE ACHIZITIE
  • Taxa ECOVALOARE Anvelope - INCLUSA IN PRETUL ANVELOPELOR ACHIZITIONATE
    • pentru camioane  de 20.9 lei/buc (fara TVA)
    • pentru restul anvelopelor de 4.6 lei (fara TVA)

Senzor ABS

Pret anterior oferit de producator. 
Contactati-ne pentru pretul actualizat.

  • Numar produs: AS4104
  • Disponibilitate: In stoc (confirmare telefonica)
  • Livrare in: 24 ore
  • 118,41 Lei
  • Pretul include TVA

Garantie

Informatii suplimentare despre garantie le puteti citi aici

Comenzi prin telefon

0734 607 269 sau prin WhatsApp: Luni - Vineri, 9:00 - 18:00

0744.642.897 sau prin WhatsApp, in weekend si in cursul saptamanii dupa ora 18:00

Costuri de livare gratuite

Transport gratuit in Romania, la comenzi mai mari de 500 lei in limita a 5kg. Anvelopele, jantele si reperele agabaritice se taxeaza separat in functie de greutatea volumetrica.

 

NOTA! ► Uleiurile si becurile nu pot fi retunate!

Etichete: Senzor ABS, AUTLOG, AS4104, SFAEFC02, 0148990047, 0265007745, 0900102, 2115401317, 2115401817, 2115402317, 2115402917, 293320, 6PU010039721, 70660200, 86870, FAE78107, HUCO131603, V30720144, V30720174, XABS204, 4048488017307, 90328900